Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

תודה!

שאלה נוספת בנוגע לגיבוי הוואטסאפ- גיביתי את הכל השיחות בגוגל דרייב + הוצאתי את קובץ הגיבוי עצמו מהטלפון הישן והעברתי לחדש אבל זה עדיין לא עובד (זה שואל אותי אם אני רוצה לעלות את הגיבוי אבל אחרי שאני מאשר לו לעשות את זה הוא אומר שאין גיבוי בגוגל דרייב ויש בוודאות).

מישהו יודע איך לפתור את זה? יכול להיות שזה קשור לעובדה שהחלפתי את המספר בוואטסאפ למספר הסיני שלי?

כרגע עם הרדמי נוט 4x, המסך שבור ולא הייתה לי בעיה לתקן אותו, אבל לפעמים הרמקול והשקע אוזניות מחליטים לשבות פעם בשבועיים.

מה המכשיר הבא? הלכתי לאיבוד עם ה5, 5 פלוס, a2 lite וכו'

הסתדרתי טוב עם הנוט 4x, אבל לא איכפת לי לשדרג קצת את המצלמה.

רוצה להזמין בראשון, אולי אצליח לגרד איזו הנחה...

• 2 weeks later...

אני גם בערך באותה בעיה הנוט 4 שלי מאוד שביר וכך פעם שנשבר, זה קורה אחת לכמה חודשים בערך אז חודש אחרי זה גם נדפק לו הטאץ באיזשהו אופן וזה ממש מחרפן, בגדול אני מכוון למי 8 כי רוצה להשקיע בטלפון איכותי, אבל אם למישהו יש המלצה אחרת אז אשמח (מעדיף שלא יהיה הבדל משמעותי מהמיטה 8 במחיר-גג עד 1800 כזה)

מחיר ממש טוב ביחס לרכישה בארץ של הפוקופון בוואלה שופס לבלאק פריידיי:

https://www.wallashops.co.il/pocophone-f1-64gb-20mp-6gb/pi7sipophonef1?cfm=eml_97BAC945&utm_medium=email&utm_campaign=PS_20112018&utm_content=pop_10&utm_source=ps_cold_b&psuid=90b670d6ffd8373e

1300 ש"ח + משלוח חינם

לא חושב שצריך ללכת על מכשיר שעולה 800-1000 כדי לחסוך את ההפרש הקטן יחסית הזה בניהם ולקבל מכשיר הרבה פחות טוב.

עדיף כבר לקחת את זה ולחלק לתשלומים אם צריך

נ.ב הקטע של "שדרוג למטען מקורי" זה פשוט הגזל הכי גדול שראיתי ברמה שמרתיחה את הדם.

הם פותחים את הקופסא, מוציאים לך את המטען שהגיע עם המכשיר, תוקעים מטען גנרי אחר ומציעים לך "לשדרג" חזרה למטען המקורי שכבר היה בקופסא שלך תמורת 20 ש"ח נוספים.

פשוט תיקחו 1320 אם זה מה שיעשה לכם את ההבדל ותוציאו את הידיים שלכם מהקופסא הסגורה של המכשיר שלי.

(אגב הם גם מציעים בתוספת של 20 ש"ח לקבל את המגן האחורי שלדעתי מגיע כבר בקופסא עם המכשיר, שככל הנראה גם אותו הם מוציאים ואז מוכרים בנפרד)

בקטע הזה, הכי טוב לקנות בחנויות כמו mdk שמביאות לך את המכשיר בקופסה המקורית (פותחים אותה מולך) עם מטען מקורי (אירופאי) וכיסוי (שהוא גם ככה מעפן, אבל זה מה שמגיע עם המכשיר).

מחיר ממש טוב ביחס לרכישה בארץ של הפוקופון בוואלה שופס לבלאק פריידיי:

https://www.wallashops.co.il/pocophone-f1-64gb-20mp-6gb/pi7sipophonef1?cfm=eml_97BAC945&utm_medium=email&utm_campaign=PS_20112018&utm_content=pop_10&utm_source=ps_cold_b&psuid=90b670d6ffd8373e

1300 ש"ח + משלוח חינם

לא חושב שצריך ללכת על מכשיר שעולה 800-1000 כדי לחסוך את ההפרש הקטן יחסית הזה בניהם ולקבל מכשיר הרבה פחות טוב.

עדיף כבר לקחת את זה ולחלק לתשלומים אם צריך

נ.ב הקטע של "שדרוג למטען מקורי" זה פשוט הגזל הכי גדול שראיתי ברמה שמרתיחה את הדם.

הם פותחים את הקופסא, מוציאים לך את המטען שהגיע עם המכשיר, תוקעים מטען גנרי אחר ומציעים לך "לשדרג" חזרה למטען המקורי שכבר היה בקופסא שלך תמורת 20 ש"ח נוספים.

פשוט תיקחו 1320 אם זה מה שיעשה לכם את ההבדל ותוציאו את הידיים שלכם מהקופסא הסגורה של המכשיר שלי.

(אגב הם גם מציעים בתוספת של 20 ש"ח לקבל את המגן האחורי שלדעתי מגיע כבר בקופסא עם המכשיר, שככל הנראה גם אותו הם מוציאים ואז מוכרים בנפרד)

כבר עדיף בגירבסט עם איזה קופון צנוע

מאז שביטלו את המכס כבר לא משתלם להזמין מסין סמארטפון.

לחכות עד שיגיע בשביל לחסוך 200 שקל, חבל על העצבים, גם אין אחריות במידה ויש פדיחה, כאב ראש.

כן, אבל אם יש תופסים במכס יש לך לשלם מס קנייה, משהו כזה... 17 אחוז אם אני לא טועה.

אתה לא טועה אבל אני הזמנתי כבר 3 טלפונים מסין ואולי יש לי מזל אבל על אף אחד מהם לא נדרשתי לשלם עוד 17% כשהגיע לארץ