Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

יש טלפון טוב ממנו בטווח מחירים? עם דגש על מצלמה הכי טובה שאפשר

בטווח? בוודאי שלא.. היחיד שדומה לו בטווח(+250 שח בערך) זה הוואן פלוס 6.. המצלמה של הmi8 ברמה גבוהה

יש טלפון טוב ממנו בטווח מחירים? עם דגש על מצלמה הכי טובה שאפשר

אני בד"כ ממליץ על הגרוע בקטגוריה בתור התחלה כדי לגרום לסקרנים לבחור אח"כ במכשיר הטוב ביותר.

וברצינות:

ככל הנראה, יש לו את מצלמת הסטילס הכי טובה כרגע אחרי וואווי p20 pro

עזרה קטנה בבקשה

לילדה שלי יש את הרדמי 5+ של שיאומי

בעידכון האחרון שהיה לה לטלפון נעלם לה מהמסך הראשי הבית שמחזיר למסך הבית כמו גם החזור והאייקון של החלונות

מה אפשר לעשות כדאי להחזיר לה את זה או שפשוט לפנות להמילטון היבואנית הרשמית(טלפון יבואן רשמי)?

יש לי אפשרות להביא טלפון סמסונג S9 דרך העבודה במחיר טוב,

שווה לנסות?

כרגע יש לי S7 אדג' עם הבעיה של הפס הורוד וזה ממש מעצבן. תיקון עולה 1000 שקל, מעדיף כבר לשדרג.

יש לי אפשרות להביא טלפון סמסונג S9 דרך העבודה במחיר טוב,

שווה לנסות?

כרגע יש לי S7 אדג' עם הבעיה של הפס הורוד וזה ממש מעצבן. תיקון עולה 1000 שקל, מעדיף כבר לשדרג.

אם זה לא תוספת גדולה מדי לעומת הסינים לדעתי כדאי

הסוללה שלי בגלקסי 7 נאכלה היום בקצב מטורף. נכנסתי להגדרות סוללה לראות מה גורם לסוללה להיאכל וראיתי שרוב האחוזים הולכים על mediadrmserver , עשיתי על זה קצת גוגל ולא הצלחתי להבין בדיוק באיזה רכיב מדובר. מישהו נתקל בזה?

הסוללה שלי בגלקסי 7 נאכלה היום בקצב מטורף. נכנסתי להגדרות סוללה לראות מה גורם לסוללה להיאכל וראיתי שרוב האחוזים הולכים על mediadrmserver , עשיתי על זה קצת גוגל ולא הצלחתי להבין בדיוק באיזה רכיב מדובר. מישהו נתקל בזה?

יש המון תהליכים בזבזניים ומיותרים במכשירים של סמסונג,

אם אין לך עניין של אחריות לאבד, מומלץ לעשות רוט ואז להתקין Titanium Backup פרו (20 ש"ח חד פעמי, שווה כל שקל),

ואז תוכל להקפיא או להסיר את כל התהליכים והאפליקציות המיותרים שרצים במכשיר איך שהוא מגיע מהקופסא ומפרקים את הסוללה + מאיטים את המכשיר.

יש פה רשימה:

AccuweatherPhone2013_J_LMR

AirMotionTryActually

AllShareCastPlayer

AntHalService

ANTPlusPlugins

ANTPlusTest

ANTRadioService

BeamService

Blurb

Books

Bridge

ChatON_MARKET

Chrome

ColorBlind

de.pizza.lib

DigitalClock21

DioDict3Service

Drive

Dropbox

DropboxOOBE

DualClockDigital

EasyFavoritesContactsWidget

EasySettings

ELMAgent

Flipboard

GearManagerStub

Gmail2

GoogleEarth

GoogleSearchWidget

Hangouts

hrs_and_samDePhone12_keysource

InteractiveTutorial

KnoxAttestationAgent

KnoxMigrationAgent

KnoxSetupWizardClient

KnoxSetupWizardStub

KNOXStore

MobilePrintSvc_Samsung

Music2

MusikLiveShare2

Newsstand

Peel_L

PhotoTable

PickUpTutorial

PlayGames

PlusOne

PolarisViewer5

PreloadInstaller

QuickConnect

RCPComponents

SamsungAppsWidget

SamsungBooks_EOS

SamsungContentsAgent

SamsungGames1.3_EOS

SamsungHub

SamsungHubUpdater

SamsungWidget_ActiveApplication

samsung_preinstall_03_10

SBrowser

SBrowserTry

SecKidsModeInstaller

SmartBriefing4x2

SPenSdk3

SPlannerWidget_OS_UPG_EasyWidget

S_Translator_CSLi

SPrintSpooler

talkback

TravelService_K

TravelWidget

TripAdvisor

Videos

VoiceRecorder

WeatherDaemon2013_LMR

WebManual

YahooNewsPhone2013_LMR

YahooStocksPhone2013_LMR

ROOT/SYSTEM/priv-app:

CloudAgent

DSMLawmo

EasyLauncher

FmmDM

FmmDS

GroupPlay_25

GoogleFeedback

HealthService

Kies

KLMSAgent

NoiseField

PageBuddyNotiSvcK

PCWClientS18

PhaseBeam

SamsungApps

SamsungBilling

SamsungLink20

SamsungLinkPlatform

SamsungMusic_20

SamsungWallet_Stub

Samsungservice2_xxhdpi

SamsungVideo (keep or use MX Player instead)

SecVideo

SecVideoPlayer

ShareVideo

SNoteProvider

sCloudBackupApp

sCloudDataRelay

sCloudDataSync

sCloudQuotaApp

sCloudSyncCalendar

sCloudSyncContacts

sCloudSyncSBrowser

sCloudSyncSNote

sCloudSyncSNote3

SFinder

SHealth3_5

SMemo2

SNS

SNoteProvider

SPDClient

SPPPushClient_Prod

StoryAlbum2013_L

StoryAlbumWidget

*לא כל מה שמופיע ברשימה הוא מיותר מבחינתך, יכול להיות שאתה משתמש בחלק מהדברים האלו אז אל תסיר מה שאתה צריך.

כמובן קודם לכן לבצע גיבוי (גם כן באמצעות טיטאניום) על כל מקרה שלא יבוא.

זה הרבה יותר פשוט ממה שזה נשמע: 1. לעשות רוט 2. להתקין טיטניום ולהתחיל להסיר אפליקציות ותהליכים מיותרים לפי הרשימה.

לגבי הmediadrmserver יש הרבה תלונות כמו שלך באינטרנט אבל כל אחד מצא פתרון אחר, אחד הסיר את הווידג'ט המודד צעדים וזה הסתדר למשל, כך שאין פתרון מדוייק 100 אחוז לזה,

לדעתי ברגע שתתחיל להסיר דברים מיותרים באמצעות טיטניום ע"פ הרשימה אתה תתחיל לראות הבדל משמעותי מאוד בחיי סוללה ובמהירות התגובה של המכשיר לפעולות.

כמובן שלאחר שתבצע רוט מומלץ גם להתקין Greenify‏ שהיא "מרדימה" תהליכים ואפליקציות שמפרקים סוללה "מאחורי הקלעים".

שיאומי החליטו להחמיר מאוד, ולא מאפשרים לעבור בין מכשיר סיני לרום גלובלי ולהיפך

טלפונים כאלה ששיחקו עם הרום שלהם מקבלים "בריק" בעידכונים, ואלא אם כן קניתם אצל היבואן הרשמי, אין דרך (כמעט) להציל את הטלפון

ותכלס אין סיבה לקנות אצל יבואן רשמי (לפחות עד עכשיו), כי המחירים שלו הרבה יותר גבוהים, וכל הקטע בטלפונים של שיאומי הוא היחס הגבוה בין התמורה למחיר.

מעניין איך זה ישפיע עליהם בטווח הרחוק. נראה כאילו הם פוגעים בחנויות הסיניות (וגם בלקוחות שלהם) על מנת לחזק את היבואנים הרשמיים.

מי שכבר יש לו רום גלובלי על מכשיר סיני, אין בעיה עם עידכונים.

פשוט מעכשיו חנות סינית לא יכולה לעשות את זה יותר, כי הם קונים בזול, ומוכרים יחסית ביוקר לשאר העולם, אז נגמרו הקומבינות.

צריך להבדיל בין גירסה גלובלית לרום גלובלי.

אין בעיה לקנות גירסה גלובלית (כלומר שיצאה מהמפעל עם רום גלובלי) מיבואן מקביל. קניתי החודש שני רדמי נוט 5 לקרובי משפחה, שניהם יבוא מקביל, שניהם הגיעו סגורים מהמפעל עם גרסה גלובלית (חרף ההפחדות של המוכרים "עברית צרובה") פשוט לא המילטון ייבאו אותם. מכשירים כאלה יהיו באריזה באנגלית, סגורים ה IMEI על המכשיר יתאים לזה שעל הקופסה.

יש מכשירים סינים שהמוכר פתח את הבוטלואדר וצרב עליהם רום גלובלי. מכשירים כאלה יגיעו עם קופסה פתוחה בסינית ובכל מקרה תמיד אפשר לבדוק את הimei. עכשיו, לפי דיווחים אין בעיה לעדכן אם הבוטלואדר נשאר פתוח (רשום unlocked בהפעלה או באפשרויות מפתחים) אם המוכר נעל אותו חזרה אסור בהחלט לעדכן גרסאות.

המי8 שלי כזה, אני כרגע לא מעדכן MIUI 10 בעיקר בגלל שסבבה לי עם הגירסה הנוכחית.

(יכולות לצוץ בעיות אחרות עם בוטלואדר פתוח).

בקיצור צריך לוודא שרוכשים גירסה גלובלית אבל לדעתי אין שום הכרח לעשות את זה דרך המילטון.

צריך להבדיל בין גירסה גלובלית לרום גלובלי.

אין בעיה לקנות גירסה גלובלית (כלומר שיצאה מהמפעל עם רום גלובלי) מיבואן מקביל. קניתי החודש שני רדמי נוט 5 לקרובי משפחה, שניהם יבוא מקביל, שניהם הגיעו סגורים מהמפעל עם גרסה גלובלית (חרף ההפחדות של המוכרים "עברית צרובה") פשוט לא המילטון ייבאו אותם. מכשירים כאלה יהיו באריזה באנגלית, סגורים ה IMEI על המכשיר יתאים לזה שעל הקופסה.

יש מכשירים סינים שהמוכר פתח את הבוטלואדר וצרב עליהם רום גלובלי. מכשירים כאלה יגיעו עם קופסה פתוחה בסינית ובכל מקרה תמיד אפשר לבדוק את הimei. עכשיו, לפי דיווחים אין בעיה לעדכן אם הבוטלואדר נשאר פתוח (רשום unlocked בהפעלה או באפשרויות מפתחים) אם המוכר נעל אותו חזרה אסור בהחלט לעדכן גרסאות.

המי8 שלי כזה, אני כרגע לא מעדכן MIUI 10 בעיקר בגלל שסבבה לי עם הגירסה הנוכחית.

(יכולות לצוץ בעיות אחרות עם בוטלואדר פתוח).

בקיצור צריך לוודא שרוכשים גירסה גלובלית אבל לדעתי אין שום הכרח לעשות את זה דרך המילטון.

חחחחחחחחחח עברית צרובה, איזה נוסטלגיה, אני זוכר שהייתי צורב לאנשים רום מקוסטם כדי לקבל עברית או משתמש במור לוקל כדי לחשוף את העברית המוסתרת.

לפני איזה שבועיים הגרסה של ה-MIUI שלי התעדכנה, ועכשיו כשניסיתי לחבר את הפלאפון למחשב כדי להעביר קבצים הוא לא מזהה את הפלאפון. מישהו יודע איך פותרים את זה?

תודה.