Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

שבוע הבא נפתחת חנות שיואמי בסנטר, מה צפי המחירים שם?

וואלה ? נראה כי שיומי אם זה ימשיך ככה, אז ישברו את השוק עם המכשירים והמחירים שלהם. המחירים על המכשירים שלהם בארץ כל כך נמוכים בהשוואה לסמסונג ואייפון וכל המכשירים היקרים שלהם.. זה ענק מה שהולך עם השיומי.

אגב, בינתיים אני יומיים עם השיומי מי A1 זה מכשיר מעולה באמת הוא מפלצת. הכל מהר שם האינטרנט וכל הממשק והביצועים מעולים. המצלמה מעולה,אבל חסר קצת חדות בדברים הקטנים אבל כמובן שמצלמת סבבה ורואים טוב.מקווה שימשיך ככה בלי בעיות וכמובן שיש אחריות אצל החנות במקרה של בעיה כמובן

וואלה ? נראה כי שיומי אם זה ימשיך ככה, אז ישברו את השוק עם המכשירים והמחירים שלהם. המחירים על המכשירים שלהם בארץ כל כך נמוכים בהשוואה לסמסונג ואייפון וכל המכשירים היקרים שלהם.. זה ענק מה שהולך עם השיומי.

אגב, בינתיים אני יומיים עם השיומי מי A1 זה מכשיר מעולה באמת הוא מפלצת. הכל מהר שם האינטרנט וכל הממשק והביצועים מעולים. המצלמה מעולה,אבל חסר קצת חדות בדברים הקטנים אבל כמובן שמצלמת סבבה ורואים טוב.מקווה שימשיך ככה בלי בעיות וכמובן שיש אחריות אצל החנות במקרה של בעיה כמובן

לגבי הMi A1 שלך זה מכשיר ביניים של החברה אז בגלל זה הוא לא מושלם בהכל אבל תמורה למחיר מצוינת

לגבי שיומי הם כבר מזמן שברו את השוק בארץ ואני אומר לך בתור אחד שעבד בחנות טלפונים לפני חצי שנה.. כל בן אדם שלישי בערך היה לו את הרדמי נוט 4 שלהם בזמנו

לגבי הMi A1 שלך זה מכשיר ביניים של החברה אז בגלל זה הוא לא מושלם בהכל אבל תמורה למחיר מצוינת

לגבי שיומי הם כבר מזמן שברו את השוק בארץ ואני אומר לך בתור אחד שעבד בחנות טלפונים לפני חצי שנה.. כל בן אדם שלישי בערך היה לו את הרדמי נוט 4 שלהם בזמנו

ובצדק.. פלאפונים מדהימים ביחס למחיר.

החסרון אולי היחיד זה איכות הבנייה, יש הרבה טסטים ביוטיוב לשיאומי מי 5 שמעקמים ושוברים אותו בשניות.

יכול להעיד על שלי שאין לי מושג אם זה כי הוא נפל עשרות פעמים, או בגלל שהתעקם בכיס אבל כבר המון זמן הוא קצת עקום וקעור אצלי

לא יודע לגבי המי8 כי לא קיבלתי אותו עוד, אבל מקווה שישתפר..היו לי המון ספקות בנוגע למכשירים אבל אני מעריץ את מוריו שגרם לי לקנות את המי5 בזמנו

מה הכוונה בקשר ל MI A1 ? לא הבנתי, המכשיר הוא מעל ומעבר למה שאני צריך אחרי ה סמסונג גלאקסי S3

בקשר לשיומי, אני רוצה רק להבין, כל שאר החברות הסיניות כמו HWAWI וגם מיזו אז הם לא זולים כמו XIAOMI ? כאילו זה רק ספציפית החברה הזאת ממש זולה ?

ומעניין באמת מה המחיר בסין של המכשירים האלה חח

ובצדק.. פלאפונים מדהימים ביחס למחיר.

החסרון אולי היחיד זה איכות הבנייה, יש הרבה טסטים ביוטיוב לשיאומי מי 5 שמעקמים ושוברים אותו בשניות.

יכול להעיד על שלי שאין לי מושג אם זה כי הוא נפל עשרות פעמים, או בגלל שהתעקם בכיס אבל כבר המון זמן הוא קצת עקום וקעור אצלי

לא יודע לגבי המי8 כי לא קיבלתי אותו עוד, אבל מקווה שישתפר..היו לי המון ספקות בנוגע למכשירים אבל אני מעריץ את מוריו שגרם לי לקנות את המי5 בזמנו

בכיף אחי, ובנוגע לאיכות הבנייה:

לא יודע איך 8,אבל יש לי את המי 6 כבר יותר משנה ואני יכול לציין שהדבר הראשון ששמתי לב אליו זו איכות הבנייה וכמה שהמכשיר מסיבי.

שלי עבר נפילות ועדיין נראה כמו חדש (ויש לו רק קייס די מינימלי).

מה שאני הכי מבסוט עליו זה שהמכשיר עדיין רץ, לא כמו כל ה-lg ןסמסונגים שהיו לי פעם והתחילו לקרטע אחרי חצי שנה.

[quote name="Moryo" post="3814466" timestamp="1533633194"

מה שאני הכי מבסוט עליו זה שהמכשיר עדיין רץ, לא כמו כל ה-lg ןסמסונגים שהיו לי פעם והתחילו לקרטע אחרי חצי שנה.

שמתי לב שלחברה שלי אין יותר צלילי התראה באפליקציות. רק רטט. (למשל כשמקבלים הודעת וואטסאפ) זה קרה אחרי עדכון, ובהגדרות נראה שהכל תקין.

יש לה MI A1

למישהו עוד קרה?

הטביעת אצבע בנקסוס 6P לא עובדת, לא רק שהיא לא עובדת היא נעלמה לגמרי מההגדרות

יום אחד נפל לי הפלאפון והתחיל לעשות ריסטרטים, לקחתי אותו למעבדה שאמרה שהבטרייה פשוט התנתקה, אחרי כמה דקות שמתי לב שטביעת האצבע נעלמה.

חזרתי אליהם והם טוענים שהפלאפון נפל והדבר שאחראי על זה התנתק ואין מה לעשות שזה לא בר תיקון, לא היה לי זמן להתעסק עם זה כי זה לא היה ליד הבית/עבודה נאלצתי להסכים וללכת כי מיהרתי

מה שהם טוענים הגיוני? אני נוטה לא להאמין להם.

יש טעם ללכת אליהם ולדרוש שיתקנו?

מעולם לא פתחתי טלפון בעצמי, אבל נשמע לי דיי הזוי שהם אומרים שחיישן שהתנתק הוא 'לא בר תיקון'. מצד שני, לא ברור לי מה האינטרס על המעבדה לשקר (אני מניח שמדובר במעבדה פרטית ולא לדוגמה במעבדה של אורנג' במסגרת אחריות).

מעבדה פרטית כמובן, את הטלפון יש לי שנתיים והוא בכלל נקנה בארה"ב אז אין אחריות

שחזרתי אליהם הם לקחו את הטלפון שוב למעבדה וטענו שזה כתוצאה מהנפילה

קיבלתי את הסוללה ניידת של שיאומי 20,000, מה הקטע של הטיסות? אפשר להעלות או אי אפשר?

אני עליתי איתה לטיסות בלי בעיה

קיבלתי את הסוללה ניידת של שיאומי 20,000, מה הקטע של הטיסות? אפשר להעלות או אי אפשר?

זה תלוי בנהלים של חברת התעופה.

בעיקרון אפשר כל עוד זה בכבודת היד ולא במזוודה בבטן המטוס.

תגידו חברים, הסוללה של ה XIAOMI MI A1 תשאר ככה מפלצתית ? כלומר, אני מטעין את המכשיר שעה והוא מספיק ליומיים בערך.. השאלה שלי היא כמה זמן הסוללה\המכשיר ישארו ככה עד שהם יתחילו להיות בלאי ? המכשיר נקנה לפני שבוע....

תגידו חברים, הסוללה של ה XIAOMI MI A1 תשאר ככה מפלצתית ? כלומר, אני מטעין את המכשיר שעה והוא מספיק ליומיים בערך.. השאלה שלי היא כמה זמן הסוללה\המכשיר ישארו ככה עד שהם יתחילו להיות בלאי ? המכשיר נקנה לפני שבוע....

כל סוללה תתחיל לזייף אחרי חצי שנה-שנה, במקרה הכי גרוע אפשר להחליף אותה.

דווקא מהניסיון שלי החלפת סוללה לא מאד עוזרת, הבלאי הוא יותר מערכתי מנטו סוללה. המסך והלוח אם מתחילים לצרוך יותר חשמל.

היא אולי לא תישאר מפלצתית אבל היא אמורה להיות טובה מאד לפחות שנה וחצי ואחר כך סבירה לעוד תקופה. מפעם לפעם כדאי לפרמט את המכשיר.

כל סוללה תתחיל לזייף אחרי חצי שנה-שנה, במקרה הכי גרוע אפשר להחליף אותה.

דווקא מהניסיון שלי החלפת סוללה לא מאד עוזרת, הבלאי הוא יותר מערכתי מנטו סוללה. המסך והלוח אם מתחילים לצרוך יותר חשמל.

היא אולי לא תישאר מפלצתית אבל היא אמורה להיות טובה מאד לפחות שנה וחצי ואחר כך סבירה לעוד תקופה. מפעם לפעם כדאי לפרמט את המכשיר.

כן, אני גם חושב ככה. המכשיר באמת עם הזמן נהייה בלאי אז זה לא רק הסוללה. מה שיפה עם שיומי, זה שהמחירים שלהם כל כך זולים, שפשוט קונים מכשיר חדש וזהו. כמובן למי שיש כוח וזמן לזה.

המסך והלוח לא צורכים יותר חשמל, זה לא עובד ככה. אולי תוכנתית דברים עובדים יותר קשה וצורכים יותר.

ברוב המקרים ההדרדרות בזמן הסוללה נובע ישירות מהסוללה. סוללות ליתיום מתחילות לאבד מהקיבולת שלהם מהרגע שהם יוצאות מהמפעל. בד"כ סוללות תחליפיות מיוצרות בסמוך לתאריך השקת המכשיר, גם אם אתה קונה סוללה חדשה, היא לא חדשה בכלל, רק לא משומשת.

החלפתי פעם סוללה בסוללה חדשה ומקורית (בדקתי תאריך) וזה לא שיפר לי בכלום. לגבי הצריכת חשנל המוגברת זה מה שהסביר לי טכנאי.