Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

אם אני זוכר נכון, צריך לפתוח בוטלואדר מול שיאומי (מגישים איזו בקשה באתר שלהם או משהו בסגנון) ואז אפשר לצרוב.

אם לא צריך לפתוח בוטלואדר אז אפשר להעתיק את הקובץ של הרום ולעדכן דרך אפליקציית העדכון של שיאומי.

אם אני זוכר נכון, צריך לפתוח בוטלואדר מול שיאומי (מגישים איזו בקשה באתר שלהם או משהו בסגנון) ואז אפשר לצרוב.

כן וזה לוקח זמן עד שהם מאשרים (15 יום משהו כזה).

אם לא צריך לפתוח בוטלואדר אז אפשר להעתיק את הקובץ של הרום ולעדכן דרך אפליקציית העדכון של שיאומי.

כן וזה לוקח זמן עד שהם מאשרים (15 יום משהו כזה).

תודה לכם.

באסה, כבר כמעט קניתי mi8 ב360 דולר עם רום סיני. נחשוב מחדש...

תודה לכם.

באסה, כבר כמעט קניתי mi8 ב360 דולר עם רום סיני. נחשוב מחדש...

https://www.facebook.com/groups/Xiaomi.Israel/

תקרא בנעוץ יש הסבר בדיוק איך לצרוב רום..חוץ מהעניין של לחכות זה ממש פשוט.

אם יש לך זין לזה, 360 דולר מחיר פצצה

נראה לי שאלך על זה.

שניה לפני- יש למישהו נסיון עם joybuy? אמינים?

אני מאוד מקווה, יש לי OP6 בדרך מהם :)

הזמנתי עם קופון שפרסמו באחת מקבוצות הצרכנות בפייסבוק, ועושה רושם שהרבה שם הזמינו מהם ולא נתקלו בבעיה.

בעקרון דובר על 5.1.8 אבל לא חוויתי את זה בגרסה הזאת, דווקא בגרסה החדשה 5.1.9 אני מרגיש כאילו הסוללה מחזיקה לי פחות זמן.

ויש עוד איזה בעיה עכשיו עם הבהירות האוטומטית.

בעקרון דובר על 5.1.8 אבל לא חוויתי את זה בגרסה הזאת, דווקא בגרסה החדשה 5.1.9 אני מרגיש כאילו הסוללה מחזיקה לי פחות זמן.

ויש עוד איזה בעיה עכשיו עם הבהירות האוטומטית.

תודה אחי.

האמת שבבהירות אוטומטית אני גם ככה לא משתמש

תגידו, שאלה קטנה, במידה ואני קונה מכשיר חדש שמגיע בערכה עם כל הדברים הנוספים. מה שאני צריך לעשות זה רק להעביר את הכרטיס SIM שלי פשוט וזהו ? המס' וכל החבילה שלי עוברת פשוט למכשיר החדש ?

לא ניסיתי עדיין אז שואל כי אני רוצה לקנות מכשיר חדש ולא יודע אם אצטרך ספציפי לקנות מחנות שיסדרו לי את הכל שם.

תגידו, שאלה קטנה, במידה ואני קונה מכשיר חדש שמגיע בערכה עם כל הדברים הנוספים. מה שאני צריך לעשות זה רק להעביר את הכרטיס SIM שלי פשוט וזהו ? המס' וכל החבילה שלי עוברת פשוט למכשיר החדש ?

לא ניסיתי עדיין אז שואל כי אני רוצה לקנות מכשיר חדש ולא יודע אם אצטרך ספציפי לקנות מחנות שיסדרו לי את הכל שם.

כן, כל המידע נמצא על הסים, המספר, החבילה והכל. רק תוודא שהסים שיש לך כעת מתאים בגודל שלו לחריץ של הסים במכשיר החדש (נאנו, מיקרו וכו').

כן, כל המידע נמצא על הסים, המספר, החבילה והכל. רק תוודא שהסים שיש לך כעת מתאים בגודל שלו לחריץ של הסים במכשיר החדש (נאנו, מיקרו וכו').

אהה הבנתי, אז במידה והכרטיס SIM זה אחר אז פשוט מתקשרים לחברת התקשורת ואז היא מסדרת את זה?

עריכה : קראתי עכשיו שאם למשל יש לי מיקרו SIM ובמכשיר החדש זה NANO SIM אז צריך גזור את הSIM הישן.. הבנתי אז אבדוק את העניין כמובן

קניתי בסוף היום את XIAOMI מי A1 ובאמת סידרו לי את ה SIM וכל זה כבר בחנות עצמה(חשוב שגם המחיר יהיה סביר וגם יהיה שירות טוב ואחריות כמובן). איזה התקדמות זה מגלאקסי S3 לעבור למכשיר כזה חדש של XIAOMI

יאללה מקווה להנות עם המכשירים החדשים האלה

בסוף קניתי את הוואן פלוס 6, בגרסה הרגילה של ה64gb.

עד כה נראה לא רע בכלל, די מבסוט בטח אחרי כמה שנים עם LG נוראיים.

עדיין לא בחנתי לעומק את המצלמה, אבל לא רע, נחמד מאוד. יש צילום וידאו של 4k ב60 fps שזה נחמד, נבדוק.