Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

הגירסא הזו תקבל עידכונים?

האמת אין לי מושג, אבל גם אם לא תוכל לעדכן כששיאומי יכריזו על הרשמי.

יש כרגע הרבה סתירות בקטע הזה, טוענים שזה רשמי למרות שלא יצא רשמי עוד.

לא יודע מה לחשוב כבר אני גם מת להזמין מחכה רק בגלל זה

אנדרואיד נקי זה זבל. אלברמן היה גרוע בעונות פאקו ויוקאן. איזה עוד אימרות מוזרות הפורום הזה יוציא בקיץ הזה?

בתור אחד שיחכה בציפיה לA2 בגלל האנדרואיד הנקי, קראתי כמה דעות שהmiui עדיף על אנדרואיד נקי....

כמובן שאנדרואיד נקי זה לא זבל....

לגמרי מסכים.. ברגע שאתה מתרגל זה אחלה מערכת הפעלה הmiui

מה כזה טוב באנדרואיד נקי? (שואל ברצינות כי אני לא מכיר)

מערכת נקייה מ-bloatware ועם ממשק כמו שגוגל התכוונו. בנוסף כמובן עדכוני תוכנה מהירים והביצועים לרוב יהיו טובים יותר

משתמש פשוט (לא משחקים, לא אפליקציות כבדות במיוחד) ירגיש בהבדל בין 6 ל-8 ג'יגה ראם?

אני זוכר שאמרו שמשתמש פשוט לא מבדיל בין 4 ל6.. אז כנראה שגם בין 6 ל8 לא

צריכה עזרה, אני רוצה לקנות מכשיר ב 1000-1300 שקל ויש חנות אצלנו שהיא אמינה והשירות שם טוב יחסית, הם מוכרים את הדגם Xiaomi Redmi Not 5. איך הוא באמת? כדאי לקנות אותו ?

משתמש פשוט (לא משחקים, לא אפליקציות כבדות במיוחד) ירגיש בהבדל בין 6 ל-8 ג'יגה ראם?

אתה מדבר על וואן פלוס 6? אם כן אל תשכח שבין הגרסה של ה-6 ג'יגה ראם ל-8 יש גם הבדלים בזיכרון ואין אפשרות להרחבה. הגרסה של ה-6 תגיע עם 64 ג'יגה וה-8 עם 128 או 256.

אתה מדבר על וואן פלוס 6? אם כן אל תשכח שבין הגרסה של ה-6 ג'יגה ראם ל-8 יש גם הבדלים בזיכרון ואין אפשרות להרחבה. הגרסה של ה-6 תגיע עם 64 ג'יגה וה-8 עם 128 או 256.

כן מדבר על OP6. שאלתי לגבי הראם ספציפית כי 64 ג'יגה זיכרון מספיק לי.

צריכה עזרה, אני רוצה לקנות מכשיר ב 1000-1300 שקל ויש חנות אצלנו שהיא אמינה והשירות שם טוב יחסית, הם מוכרים את הדגם Xiaomi Redmi Not 5. איך הוא באמת? כדאי לקנות אותו ?

מכשיר מעולה, התמורה הכי טובה לכסף היום ביי פאר. אפשר למצוא באיזור 800 שקל.

מכשיר מעולה, התמורה הכי טובה לכסף היום ביי פאר. אפשר למצוא באיזור 800 שקל.

כלומר, המחיר שהוא אמר לי על ה Note 5 הוא מוגזם לא ? הוא אמר 1250 שקלים. ב KSP למשל ראיתי שהוא נמכר ב 1100 ש"ח. חשוב לי שהחנות תיהיה אמינה ויהיה אחריות.

אגב, מה שהפחיד אותי זה שהוא זול כל כך וגם בגלל שזאת חברה סינית, אבל באמת אני שומע רק ביקורות טובות על המכשירים שלהם, השווי שלהם שווה בהרבה מהמחירים שלהם כמובן.

לפני יומיים יצא הרום הגלובלי הרשמי של המי8, ממליץ לא להזמין מגו מובייל בזמן הקרוב הרום שהם מוכרים מוצג כלגובלי אבל זה הבטא הגלובלי או משהו בסגנון.

מחר מתחילה המכירה הרשמית אצל המילטון