Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

BlitzWolf® BW-FWC3 5W Wireless Charger

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-FWC3-5W-Qi-Wireless-Charger-Charging-Pad-for-iPhone-X-8-Plus-Samsung-S8-Note-8-p-1252730.html?p=8D14152796583201510S&rmmds=search&cur_warehouse=CN

איך המטען האלחוטי הזה? שווה משהו?

יש לי טלפון ישן G3 של LG.

תודה.

BlitzWolf® BW-FWC3 5W Wireless Charger

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-FWC3-5W-Qi-Wireless-Charger-Charging-Pad-for-iPhone-X-8-Plus-Samsung-S8-Note-8-p-1252730.html?p=8D14152796583201510S&rmmds=search&cur_warehouse=CN

איך המטען האלחוטי הזה? שווה משהו?

יש לי טלפון ישן G3 של LG.

תודה.

הפלאפון שלך לא תומך בטעינה אלחוטית

יש לי כבר שנה וחצי רדמי נוט 4 שעבד עד עכשיו בן זונה בשבוע האחרון הבטרייה מתחילה להאכל בקצב מטורף הבנתי שזה בעייה כללית שיש להרבה משתמשים יש למישהו מושג מתי אמור לצאת עדכון שיפתור אותה?אם לא יש לכם המלצות לטלפון חדש סבבה של שיאומי עד 1500 שקל?

יש לי אופציה לפיקסל 2 ב-2380, שווה? מצלמה טובה זה משהו שחשוב לי. יש מכשיר זול יותר עם מצלמה באיכות קרובה?

ועוד שאלה- איך ה-xiaomi mi mix 2s?

הפיקסל מכשיר מדהים, אבל זה מחיר גבוה מדי להשקיע בטלפון לטעמי, בטח במכשיר בן 8 חודשים. הפיקסל 3 כבר על האש.

מבחינה עיצובית הוא מיושן ולא תואם את הקו החדש של מסגרת דקה.

מי מיקס 2 מכשיר מעולה לפי כל הביקורות, ונדמה לי שהמחיר שלו ירד עכשיו מעט לאור יציאת המי 8.

אם אתה מוכן להשקיע סכומים בסביבות ה2,000 הייתי מברר גם על הוואן פלוס 6.

הפיקסל מכשיר מדהים, אבל זה מחיר גבוה מדי להשקיע בטלפון לטעמי, בטח במכשיר בן 8 חודשים. הפיקסל 3 כבר על האש.

מבחינה עיצובית הוא מיושן ולא תואם את הקו החדש של מסגרת דקה.

מי מיקס 2 מכשיר מעולה לפי כל הביקורות, ונדמה לי שהמחיר שלו ירד עכשיו מעט לאור יציאת המי 8.

אם אתה מוכן להשקיע סכומים בסביבות ה2,000 הייתי מברר גם על הוואן פלוס 6.

כן האמת שאני חסיד של וואן פלוס, הוואן הקשיש שלי כבר מתחיל לגמגם אחרי 3.5 שנים. ההתלבטות היא אם ללכת על הפיקסל בגלל המצלמה.

השאלה אם המצלמה מדהימה ברמה כזו ששווה את ההפרש במחיר.

לגבי השיאומי- יעלה סביב 1800, לא זול משמעותית מהוואן פלוס. סתם עושה רושם שהוא מקבל ביקורות טובות אז אמרתי נתעניין, למרות שה-miui קצת מרתיעה אותי.

שמתי עין הvivo NEX S נראה מכשיר מטורף.

רק צריך לראות את המצלמה, סוללה, עמידות (אני אוהב לראות קודם חו"ד של ג'רי ריג לפני שאני קונה)

https://www.gsmarena.com/vivo_nex_s-9227.php

כן האמת שאני חסיד של וואן פלוס, הוואן הקשיש שלי כבר מתחיל לגמגם אחרי 3.5 שנים. ההתלבטות היא אם ללכת על הפיקסל בגלל המצלמה.

השאלה אם המצלמה מדהימה ברמה כזו ששווה את ההפרש במחיר.

לגבי השיאומי- יעלה סביב 1800, לא זול משמעותית מהוואן פלוס. סתם עושה רושם שהוא מקבל ביקורות טובות אז אמרתי נתעניין, למרות שה-miui קצת מרתיעה אותי.

המצלמה של המיקס 2 עקפה את הפיקסל בדירוג מצלמות סלולר, אם מצלמה היא האישיו. כנל הגלקסי 9 ואולי כבר עוד כמה, לא בדקתי.

שיאומי מצויינים אבל אין מה להשוות בין miui לאוקסיג'ן של וואן פלוס. אם אתה כבר ברף מחירים שמקביל לop6 הייתי הולך עליו ולו רק בשביל המערכת הפעלה שלו והטעינה המהירה.

המצלמה של המיקס 2 עקפה את הפיקסל בדירוג מצלמות סלולר, אם מצלמה היא האישיו. כנל הגלקסי 9 ואולי כבר עוד כמה, לא בדקתי.

שיאומי מצויינים אבל אין מה להשוות בין miui לאוקסיג'ן של וואן פלוס. אם אתה כבר ברף מחירים שמקביל לop6 הייתי הולך עליו ולו רק בשביל המערכת הפעלה שלו והטעינה המהירה.

האמת שזו גם הנטייה שלי.

תודה רבה אחי.

האמת שזו גם הנטייה שלי.

תודה רבה אחי.

אני בסוף חרגתי טיפה מהתקציב שהקצתי לעצמי וקניתי את ה-6 (בגרסאת ה-6/64), תענוג של טלפון (בדיוק כמו הוואן שהיה לי לפניו).

ביצועים מהטובים שיש בשוק, שיפרו מאוד את המצלמה וה-DASH זה בכלל שובר שוק.

מבסוט רצח שנשארתי איתם.

אני בסוף חרגתי טיפה מהתקציב שהקצתי לעצמי וקניתי את ה-6 (בגרסאת ה-6/64), תענוג של טלפון (בדיוק כמו הוואן שהיה לי לפניו).

ביצועים מהטובים שיש בשוק, שיפרו מאוד את המצלמה וה-DASH זה בכלל שובר שוק.

מבסוט רצח שנשארתי איתם.

ואללה, טוב לשמוע. כנראה שזה גם מה שאני אעשה.

אז המצלמה טובה אתה אומר?

ואללה, טוב לשמוע. כנראה שזה גם מה שאני אעשה.

אז המצלמה טובה אתה אומר?

אני לא כל כך בנאדם של מצלמה בטלפון, לא מצלם הרבה.

אני יכול לספר לך על ההבדל בין ה-1 ל-6 וזה הבדל של שמיים וארץ.

מהמעט שבדקתי היא לא מהטופ בשוק, סמסונג, אייפון, וואוי P20, אפילו סוני מציגות מצלמות טובות יותר.

אבל היא בכל זאת עושה יופי של עבודה יחסית למצלמת טלפון.

בסה"כ כשאתה מחבר את זה עם הביצועים של המכשיר, הטעינה המהירה (מאוד, 0 ל-75% ב-45 דקות בפריקה ראשונית) וה-VALUE FOR MONEY, הוא אחד הטובים בשוק ללא ספק, אולי הטוב שבהם.

אני לא כל כך בנאדם של מצלמה בטלפון, לא מצלם הרבה.

אני יכול לספר לך על ההבדל בין ה-1 ל-6 וזה הבדל של שמיים וארץ.

מהמעט שבדקתי היא לא מהטופ בשוק, סמסונג, אייפון, וואוי P20, אפילו סוני מציגות מצלמות טובות יותר.

אבל היא בכל זאת עושה יופי של עבודה יחסית למצלמת טלפון.

בסה"כ כשאתה מחבר את זה עם הביצועים של המכשיר, הטעינה המהירה (מאוד, 0 ל-75% ב-45 דקות בפריקה ראשונית) וה-VALUE FOR MONEY, הוא אחד הטובים בשוק ללא ספק, אולי הטוב שבהם.

תודה רבה אחי.

אגב, המלצה (לצערי מניסיון) לבעלי מי בוקס - שימו לב שאתם מבטלים את העדכון האוטומטי, שלא יתעדכן לאוראו. עדכון זוועה, מפוצץ בבאגים בקטע הזוי.

שאלו פה כבר כמה פעמים על הmi a1 לאף אחד אין אותו פה? אני סוגר עכשיו 4 שנים עם נקסוס 5 ואני אשמח לעוד מכשיר עם מערכת הפעלה מינימלית של גוגל שיחזיק מלא זמן וזול. יש מישהו שלא מבסוט עליו?

שמתי עין הvivo NEX S נראה מכשיר מטורף.

רק צריך לראות את המצלמה, סוללה, עמידות (אני אוהב לראות קודם חו"ד של ג'רי ריג לפני שאני קונה)

https://www.gsmarena.com/vivo_nex_s-9227.php

חלקים נעים בפלאפון זה לא נראה לי הכי חכם, בטח כשמדובר בחלק ממונע ולא מצלמה שאתה יכול לשלוף בעצמך.

חלקים נעים בפלאפון זה לא נראה לי הכי חכם, בטח כשמדובר בחלק ממונע ולא מצלמה שאתה יכול לשלוף בעצמך.

ברור אבל אני השתמשתי במצלמה הקדמית אולי 5 פעמים בשנה האחרונה וגם זה בהגזמה. אז מבחינתי אין לי בעיה שלא תהיה בכלל מצלמה קדמית או לא להשתמש במצלמה הנשלפת, כך שהיא לא תשחק יותר מידי.

קוסם לי ההרגשה שאתה מחזיק רק מסך (בלי ה-notch) והקטע שקורא טביעות האצבע ממוקם מתחת למסך כך שלא צריך להרים את הטלפון כדי לפתוח אותו כשהוא מונח על השולחן.

יש את הOppo Find X ששם הם עשו טעות אדירה כי גם המצלמה הקדמית וגם האחורית צריכות לנוע כדי להחשף שניתן יהיה להשתמש בהן וגרוע מזה במקום טביעות אצבע השתמשו בזיהוי פנים שגם הוא צריך לנוע יחד עם המצלמות כדי לפתוח את המכשיר. תחשוב כמה פעמים ביום אתה פותח את המכשיר לבדוק התראות וכו' ופה באמת אני מאמין שזה יהרס מהר

לדעתי פיתרון טוב יותר מאשר מצלמה נשלפת היא לא לכלול מצלמה קדמית ולשים מסך מאחורה

יש את זה אבל זה לא תפס

https://www.wisebuy.co.il/proreview.aspx?productid=954549&utm_campaign=search&utm_medium=cpc&utm_source=google&gclid=cj0kcqjwyyhabrdvarisahkaxcuelkrzudnqpom9d-ogpr_4xstn-dfgk2m7jvhrzoc-qr9abn-zu7gaajjmealw_wcb