Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

לאמא שלי יש נוט 6(נראה לי), היא לא יכולה לנהל שיחה אלא אם שמים את השיחה על רמקול

אם זה לא על רמקול אז יש שקט ולא שומעים כלום

הלך? או יש פתרון לבעיה?

מחפש המלצות לרוטרים או פתרונות לבעית קליטת אינטרנט בקומה למטה. החיבור הראשי נמצא בקומה למעלה. תודה לעוזרים.

1 hour ago, הנדון said:

מחפש המלצות לרוטרים או פתרנונות לבעית קליטת אינטרנט בקומה למטה. החיבור הראשי נמצא בקומה למעלה. תודה לעוזרים.

יש את החיבור USB לאינטרנט

https://www.amazon.com/Cable-Matters-Ethernet-Adapter-Supporting/dp/B00ET4KHJ2

לפני23 שעות , הנדון said:

מחפש המלצות לרוטרים או פתרנונות לבעית קליטת אינטרנט בקומה למטה. החיבור הראשי נמצא בקומה למעלה. תודה לעוזרים.

תבדוק על רשת mesh.

אתה קונה שלישיית ראוטרים מחבר אחד ליד המודם ושניים ברחבי הבית ומקבל קליטה בכל הבית.

לפעמים גם מגדיל תווך פשוט ב 50 שקל יכול לסגור תפינה.

• 1 month later...

מה המכשיר במחיר ביניים הכי מומלץ כיום?

MI 9T היה בעצם מכשיר הביניים הראשון שלי ונהנתי ממנו בטירוף, התאים לי בול במחיר מדהים(עלה לי 1300 נראה לי) אבל התרסק לי בנוהל.

מעבד מטורף וram גבוה פחות חשובים לי, הדבר הכי קריטי שאין מצב להתפשר עליו - מסך לד איכותי ומצלמה סבבה(לא חייב ברמת האייפון, אבל שתהיה איכותית).

חשבתי על ה one plus 8t אבל אני רואה שהוא די יקר יחסית למכשירים אחרים וממה שראיתי הmi10 t לא בא עם מסך לד.

התקציב שלי משתנה ואני יכול לעלות אם יהיה צריך, אבל אם זה יסגר סביב ה1500 זה יהיה מדהים.

לפני9 שעות , Mike said:

MI 9T היה בעצם מכשיר הביניים הראשון שלי ונהנתי ממנו בטירוף, התאים לי בול במחיר מדהים(עלה לי 1300 נראה לי) אבל התרסק לי בנוהל.

מעבד מטורף וram גבוה פחות חשובים לי, הדבר הכי קריטי שאין מצב להתפשר עליו - מסך לד איכותי ומצלמה סבבה(לא חייב ברמת האייפון, אבל שתהיה איכותית).

חשבתי על ה one plus 8t אבל אני רואה שהוא די יקר יחסית למכשירים אחרים וממה שראיתי הmi10 t לא בא עם מסך לד.

התקציב שלי משתנה ואני יכול לעלות אם יהיה צריך, אבל אם זה יסגר סביב ה1500 זה יהיה מדהים.

בתקציב הזה נראה לי realme 7 pro יתאים לך

לפני20 שעות , DoW said:

בתקציב הזה נראה לי realme 7 pro יתאים לך

נראה טיל האמת, רק מפחיד אותי האיכות בנייה שלו..אם גורילה גלאס 5 אני מרסק כאילו כלום מה יקרה לגלאס 3 ופלסטיק?

אגב על איזה מכשיר היית הולך סביב ה2000?

לפני5 שעות , Mike said:

נראה טיל האמת, רק מפחיד אותי האיכות בנייה שלו..אם גורילה גלאס 5 אני מרסק כאילו כלום מה יקרה לגלאס 3 ופלסטיק?

אגב על איזה מכשיר היית הולך סביב ה2000?

לא יצא לי להשוות בין מכשירים במחיר הזה, אבל ה oneplus שכתבת למעלה מעולה בעיקרון, ויש גם המון דגמים של שיאומי שאולי יתאימו

לגבי הריסוק - או שתשתדל לשמור טוב יותר על הטלפון, או שתקנה כיסוי טוב שיעזור להגן.

לפני8 שעות , marsel said:

אחרי חודשיים של שימוש, אתה ממליץ?

שוקל גם לקנות

אני ממש מבסוט ממנו, לא מאמין שהוא כל כך זול ונותן כל כך הרבה. משחקים, סוללה, תצוגה, גם המצלמה ממש טובה ואין לי תלונות לגביה.

יש לו 2 חסרונות מבחינתי - המסך הוא לא אמולד (אבל בשביל מסך אמולד צריך לשלם פי 1.5-2) והוא די כבד. העניין של המשקל לא כל כך מפריע לי, היה נחמד טלפון קל ואלגנטי יותר אבל זה בסדר גמור.

גם מערכת ההפעלה miui 12 פנטסטית (ברגע שמבטלים את הפרסומות שזה עניין 2 דקות)

גם זה שיש לו הגנה חלקית למים היה חשוב לי מאוד בבחירה שלו, כמו גם רמקולים מעולים וחזקים.

On 8.1.2021 at 13:25, Mike said:

ההמלצות לפי הסדר הבא: 

1. Samsung note 10 lite 

יש לו את  כל מה שאתה צריך. 

2. Pixel 4a 

מצלמה הכי טובה שתמצא(אבל רק עדשה אחת) בטריה ממוצעת פלוס לא מהגדולות. 

גודל מאוד נוח אם אתה לא מחפש מכשיר גדול. 

3. יש כמה דגמים של הוואן פלוס מסדרת Nord אבל צריך לבדוק מה יש בכל אחד מהם שהיקר הוא בערך 1700 אבל מכשיר מדהים. 

4. לחכות ממש עוד טיפה שיצא(כבר יצא בחו''ל) כל סדרת השיואמי מי11 כי תכלס לקפוץ מהמי9 שלך ל10 זה לא כזה קריטי. 

*לדעתי המצלמה של השיואמי פחות טובה מהוואן פלוס במיוחד בגלל שבכלל אין לה מייצב(אולי בדגם המי10 פרו היקר). 

On 11.1.2021 at 01:54, DoW said:

אני ממש מבסוט ממנו, לא מאמין שהוא כל כך זול ונותן כל כך הרבה. משחקים, סוללה, תצוגה, גם המצלמה ממש טובה ואין לי תלונות לגביה.

יש לו 2 חסרונות מבחינתי - המסך הוא לא אמולד (אבל בשביל מסך אמולד צריך לשלם פי 1.5-2) והוא די כבד. העניין של המשקל לא כל כך מפריע לי, היה נחמד טלפון קל ואלגנטי יותר אבל זה בסדר גמור.

גם מערכת ההפעלה miui 12 פנטסטית (ברגע שמבטלים את הפרסומות שזה עניין 2 דקות)

גם זה שיש לו הגנה חלקית למים היה חשוב לי מאוד בבחירה שלו, כמו גם רמקולים מעולים וחזקים.

סליחה על הבורות אבל מה ההבדל בין המסכים?
אני פשוט רוצה לקנות חדש וקצת לא יודע אם כדי שוב לקנות שיאומי או לא, היה לי לפני 4-5 שנים שיאומי רדמי נוט 3 שהיה מצויין השתמשתי בו 3 שנים ואם לא היה צריך להחליף סוללה עדיין הייתי מסתובב איתו(כבר העדפתי לקנות חדש) אחרי זה קניתי שיאומי a3 ויש לי אותו כבר שנה, והוא נוראי מבחינתי, הטאצ׳ שלו גרוע, הוא נתקע, הוא זז ממש לאט, אז אני ממש מתלבט כי החוויה הראשונה הייתה ממש טובה והחווייה השניה גרועה.

לפני5 שעות , marsel said:

סליחה על הבורות אבל מה ההבדל בין המסכים?
אני פשוט רוצה לקנות חדש וקצת לא יודע אם כדי שוב לקנות שיאומי או לא, היה לי לפני 4-5 שנים שיאומי רדמי נוט 3 שהיה מצויין השתמשתי בו 3 שנים ואם לא היה צריך להחליף סוללה עדיין הייתי מסתובב איתו(כבר העדפתי לקנות חדש) אחרי זה קניתי שיאומי a3 ויש לי אותו כבר שנה, והוא נוראי מבחינתי, הטאצ׳ שלו גרוע, הוא נתקע, הוא זז ממש לאט, אז אני ממש מתלבט כי החוויה הראשונה הייתה ממש טובה והחווייה השניה גרועה.

המסך שלו מעולה, אבל ביחס ל IPS אחרים. במסך אמולד הצבעים עשירים יותר, שחור זה שחור אמיתי וכו'

On 11.1.2021 at 22:54, Meron's said:

ההמלצות לפי הסדר הבא: 

1. Samsung note 10 lite 

יש לו את  כל מה שאתה צריך. 

2. Pixel 4a 

מצלמה הכי טובה שתמצא(אבל רק עדשה אחת) בטריה ממוצעת פלוס לא מהגדולות. 

גודל מאוד נוח אם אתה לא מחפש מכשיר גדול. 

3. יש כמה דגמים של הוואן פלוס מסדרת Nord אבל צריך לבדוק מה יש בכל אחד מהם שהיקר הוא בערך 1700 אבל מכשיר מדהים. 

4. לחכות ממש עוד טיפה שיצא(כבר יצא בחו''ל) כל סדרת השיואמי מי11 כי תכלס לקפוץ מהמי9 שלך ל10 זה לא כזה קריטי. 

*לדעתי המצלמה של השיואמי פחות טובה מהוואן פלוס במיוחד בגלל שבכלל אין לה מייצב(אולי בדגם המי10 פרו היקר). 

תודה לך ולדואו על ההמלצות, האמת התלבטתי ים בין כמה מכשירים, חלק נפלו על סדרות ישנות וחלק(מי 11) נפלו כי לא יכולתי לחכות, בסוף הלכתי על ה8t, לא הסכום שתכננתי להוציא אבל התמיכה ב5g הכריעה.

במבט לאחור אני קצת מצטער שלא הלכתי על ה one plus nord, אבל אין לי מילה רעה אחת להגיד עד עכשיו, מכשיר מדהים

לפני8 שעות , Mike said:

תודה לך ולדואו על ההמלצות, האמת התלבטתי ים בין כמה מכשירים, חלק נפלו על סדרות ישנות וחלק(מי 11) נפלו כי לא יכולתי לחכות, בסוף הלכתי על ה8t, לא הסכום שתכננתי להוציא אבל התמיכה ב5g הכריעה.

במבט לאחור אני קצת מצטער שלא הלכתי על ה one plus nord, אבל אין לי מילה רעה אחת להגיד עד עכשיו, מכשיר מדהים

מה זה 8t השיואמי? 

לפני3 שעות , Meron's said:

זה כבר מכשיר מעל 2,000₪. שאמרת עד 1500 לא?

On 25.1.2021 at 13:49, Mike said: