Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

2 hours ago, BRoi said:

אני ממתין לנסיעה שלי בסוף יוני לאילת בישביל לרכוש שם מכשיר,עד אז אמור לצאת משהו מעניין של שיאומי?בינתיים אני מעוניין ב8 פרו

מה התקציב שלך?

מה חשוב לך בפלאפון?

הלך הוואן פלוס 7 פרו. לתקן מסך עולה כל כך יקר שאני מעדיף לשלם יותר ולהביא חדש. בדקתי קצת על ההבדלים בין ה8 הרגיל לפרו ובתכלס עם כמה שבא לי על טעינה אלחוטית (מחכה שנים שיכניסו את זה) זה נראה שעדיף להביא את הרגיל. מה דעתכם?

22 hours ago, Meron's said:

מה התקציב שלך?

מה חשוב לך בפלאפון?

יש לי כרגע a1 ואני מרוצה דווקא,עובד מצויין מלבד המצלמה שהאיכות שלה גרועה.

הבנתי שב8 פרו המצלמה כבר יותר נורמלית ועושה את העבודה בישביל המשתמש הממוצע.

התקציב שלי 1000-1400 גג כולל מגינים וכל זה

On 22.5.2020 at 14:30, BRoi said:

יש לי כרגע a1 ואני מרוצה דווקא,עובד מצויין מלבד המצלמה שהאיכות שלה גרועה.

הבנתי שב8 פרו המצלמה כבר יותר נורמלית ועושה את העבודה בישביל המשתמש הממוצע.

התקציב שלי 1000-1400 גג כולל מגינים וכל זה

יש את הA3 על אותו קונספט, מצלמה סבבה לא יותר מזה אבל בטריה מעולה(יש בעיית מלאי בארץ אבל תבדוק אם היבואן הרשמי או המקביל של שיואמי, יש סיכוי שתמצא. 

בתקציב הזה יש מכשירי ביניים שיתנו לך תוצאות דומות לאף אחד מהם לא יהיה מייצב במצלמה שזה חלק די חשוב..

השיואמי סבבה אבל לא עם מצלמה משוגעת.

הכי חדש בתקציב שלך זה הרדמי נוט 9s באלף₪. 

אם פחות קריטי לך הבטריה יש בקצה התקציב שלך את הפיקסל 3a עם מצלמה מדהימה ואנדרואיד נקי כמו בa1 אבל הזמן סוללה שלו סביר... פעם בגו מובייל הוא עלה פחות מ1500₪ רק צריך לבדוק מלאי. 

On 24.5.2020 at 00:50, Meron's said:

יש את הA3 על אותו קונספט, מצלמה סבבה לא יותר מזה אבל בטריה מעולה(יש בעיית מלאי בארץ אבל תבדוק אם היבואן הרשמי או המקביל של שיואמי, יש סיכוי שתמצא. 

בתקציב הזה יש מכשירי ביניים שיתנו לך תוצאות דומות לאף אחד מהם לא יהיה מייצב במצלמה שזה חלק די חשוב..

השיואמי סבבה אבל לא עם מצלמה משוגעת.

הכי חדש בתקציב שלך זה הרדמי נוט 9s באלף₪. 

אם פחות קריטי לך הבטריה יש בקצה התקציב שלך את הפיקסל 3a עם מצלמה מדהימה ואנדרואיד נקי כמו בa1 אבל הזמן סוללה שלו סביר... פעם בגו מובייל הוא עלה פחות מ1500₪ רק צריך לבדוק מלאי. 

חייב לציין שקניתי לאמא שלי לפני כמעט שנה את הA3 והמכשיר די גרוע, עושה לה הרבה בעיות גם של קליטה, גם של סוללה וגם של מיקרופון בשיחה

Just now, maccabi-king said:

חייב לציין שקניתי לאמא שלי לפני כמעט שנה את הA3 והמכשיר די גרוע, עושה לה הרבה בעיות גם של קליטה, גם של סוללה וגם של מיקרופון בשיחה

לפני כמה חודשים קניתי לאמא שלי redmi note 8

לפני הקנייה קראתי ובדקתי המלצות על כל מיני מכשירים בטווח המחירים הזה, ובאמת היו המון ביקורות רעות על ה a3, בניגוד ל a1 שהיה מאוד מומלץ דווקא.

Just now, DoW said:

לפני הקנייה קראתי ובדקתי המלצות על כל מיני מכשירים בטווח המחירים הזה, ובאמת היו המון ביקורות רעות על ה a3, בניגוד ל a1 שהיה מאוד מומלץ דווקא.

רדמי נוט 8 פרו למשל דווקא מעולה, גיסתי קנתה אותו בעצתי ורק תשבוחות

כמובן שבשתיהם המצלמה לא משהו, מי שקונה כאלה שלא יצפה למצלמה וואו

mi9t דווקא עם מצלמה לא רעה, יש לאשתי אותו

1 hour ago, maccabi-king said:

רדמי נוט 8 פרו למשל דווקא מעולה, גיסתי קנתה אותו בעצתי ורק תשבוחות

כמובן שבשתיהם המצלמה לא משהו, מי שקונה כאלה שלא יצפה למצלמה וואו

mi9t דווקא עם מצלמה לא רעה, יש לאשתי אותו

נוט 8 רגיל, והמצלמה שלו סבבה לגמרי.

למעשה, אני מסתדר עם המצלמה של הנוט 5 שלי. כל אחד והצרכים שלו..

3 hours ago, DoW said:

לחבר שלי יש יותר משנה את ה-a3 והוא ממש מרוצה. 

יש המלצה למכשיר עדיפות לאחד לא יקר מידי(1000-1500) שהדבר הכי חשוב בו שתיהיה מצלמה איכותית?

אפשר גם להעלות קצת את התקציב,הדגש על מצלמה איכותית.

1 hour ago, חבסוס said:

ב2000 שח אתה יכול להביא נוט10 לייט

זה בערך התקציב ההתחלתי למצלמה טובה היום. 

לפי הביקורות הנוט 10 לייט אחלה תמורה למחיר. 

אם אתם אומרים שמצלמה טובה מתחילה ב2000, ראיתי שיש גם את הoneplus 7 pro שהבנתי שהוא עם מצלמה ממש טובה, מישהו התנסה איתו במקרה?

2 hours ago, Meron's said:

זה בערך התקציב ההתחלתי למצלמה טובה היום. 

לפי הביקורות הנוט 10 לייט אחלה תמורה למחיר. 

יש ברשותי את המכשיר. סוללה חזקה מאוד, מצלמת מעולה (בחושך פחות כמו כולם), העט עצמו זה פיצ'ר נחמד, במיוחד במחיר הזה. אחלה value for money, מכשיר חזק ואמין.

8 hours ago, marsel said:

יש המלצה למכשיר עדיפות לאחד לא יקר מידי(1000-1500) שהדבר הכי חשוב בו שתיהיה מצלמה איכותית?

אפשר גם להעלות קצת את התקציב,הדגש על מצלמה איכותית.

אל תיגע בשיאומי אם אתה מחפש מצלמה טובה.

קניתי לילדה את השיאומי מי 9 ואחרי פחות מ3 חודשים נאלצתי לקנות לה את האייפון 11 פרו מקס רק בגלל המצלמה המזעזעת שיש בשיאומי

זה כמו שאני יביא לך סירטון של מישאלוב..עזוב אחי

בסופו של דבר הזול יוצא יקר

מי שמחפש טלפון עם מצלמה טובה שלא יקנה שיאומי 

4 hours ago, hen34 said:

קניתי לילדה את השיאומי מי 9 ואחרי פחות מ3 חודשים נאלצתי לקנות לה את האייפון 11 פרו מקס רק בגלל המצלמה המזעזעת שיש בשיאומי

מה זה נאלצתי?

האייפון הרגיל גם ככה יקר ממש, אז למה צריך את הפרו מקס?

סליחה, אבל לקנות אייפון פרו מקס לילדים זה לגמרי אוברקיל.

הורג אותי האובססיה הזאת למצלמה הכי טובה שאפשר, הרי מה כל כך מזעזע במצלמה של שיאומי?

ואם נשחק משחק קטן, הרי שהטלפונים הפשוטים של שיאומי נותנים תוצאות שלפני שנתיים-שלוש הייתם מתלהבים מהם בטירוף, אין מה לדבר על הדגמים לשוק הגבוה שלא נופלים משום דבר.

אבל נניח אנחנו במשחק הזה, מה השתנה בשנים האלה? זה לא כמו חומרה של מחשב שצריך להריץ משחקי מחשב מתקדמים, ומכיוון שכל הזמן הדרישות של המשחקים עולות, כך צריך גם חומרה מתקדמת יותר. תמונה היא תמונה, ואמנם אפשר כל פעם להשיג תוצאות עוד יותר חדות ועוד יותר טובות, זה מרגיש לי חומרי בטירוף להחליף טלפונים ככה.

ואני לא נכנס אפילו לעניין של לקנות את הטלפון הכי מתקדם שיש לילדה בבית ספר.

8 hours ago, hen34 said:

מניח שזו ילדה שכל הזמן מצלמת דרך המצלמה של האינסטגרם/טיקטוק או כל תוכנת צד שלישי ולא משתמשת באפליקציית הצילום של המכשיר. 

במכשירי אנדרואיד, הצילום דרך אפליקציות צד שלישי הוא לא להיט בגלל חסימה של גוגל לכל הפונקציות של המצלמות, רק עכשיו גוגל נזכרו לפתוח את זה ושחררו איזה פרויקט שנועד לעזור למפתחים לנצל את היכולת של המצלמות. 

המצלמה של מי 9 היא מעולה, יש לה אפילו פורט של Google cam שעובד ממש טוב. 

9 hours ago, DoW said:

הורג אותי האובססיה הזאת למצלמה הכי טובה שאפשר, הרי מה כל כך מזעזע במצלמה של שיאומי?

ואם נשחק משחק קטן, הרי שהטלפונים הפשוטים של שיאומי נותנים תוצאות שלפני שנתיים-שלוש הייתם מתלהבים מהם בטירוף, אין מה לדבר על הדגמים לשוק הגבוה שלא נופלים משום דבר.

אבל נניח אנחנו במשחק הזה, מה השתנה בשנים האלה? זה לא כמו חומרה של מחשב שצריך להריץ משחקי מחשב מתקדמים, ומכיוון שכל הזמן הדרישות של המשחקים עולות, כך צריך גם חומרה מתקדמת יותר. תמונה היא תמונה, ואמנם אפשר כל פעם להשיג תוצאות עוד יותר חדות ועוד יותר טובות, זה מרגיש לי חומרי בטירוף להחליף טלפונים ככה.

ואני לא נכנס אפילו לעניין של לקנות את הטלפון הכי מתקדם שיש לילדה בבית ספר.

אתה צודק במאה אחוז, אני בגישה שלך לי ולאשתי יש שיאומי ואין לי תלונות אליו, אבל אשתי צריכה למטרה מסויימת מצלמה איכותית זמינה,ופה שיאומי נופלת , זה רק בגלל שאני חייב.

מאז שנכנסו לשוק כל המכשירים הסינים אני לא מוציא על מכשיר יותר מ800 שקל, ומה שיפה שגם אני וגם אשתי עם הטלפונחם שלהם יותר מ3 שנים כבר

1 hour ago, marsel said:

אתה צודק במאה אחוז, אני בגישה שלך לי ולאשתי יש שיאומי ואין לי תלונות אליו, אבל אשתי צריכה למטרה מסויימת מצלמה איכותית זמינה,ופה שיאומי נופלת , זה רק בגלל שאני חייב.

מאז שנכנסו לשוק כל המכשירים הסינים אני לא מוציא על מכשיר יותר מ800 שקל, ומה שיפה שגם אני וגם אשתי עם הטלפונחם שלהם יותר מ3 שנים כבר

רוב החברות נופלות בקטע של המצלמה. 

אם מדובר במצלמה בלבד הייתי בתקציב הזה כבר הולך על הפיקסל 4, יותר טובה משל סמסונג כמובן.

המכשיר אחלה כמובן עם מפרט קצה,  אבל עם בטריה בינונית.