Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

8 דקות לפני, hen34 said:

גם אותי זה מבאס תאמין לי

אבל כשיהיו לכם ילדים גדולים ותצטרכו להתמודד עם החרא של התחרות הזאת תבינו

מבין מבין. רק אומר שזה מבאס רצח ולא הייתי רוצה להיו במקומך.

1 hour ago, לוקו התנין said:

סליחה שאני סוטה מהנושא, אבל אנשים פה מהווים מראה לאיזה הורים דבילים יש היום; ויותר מזה, מלמדים למה הילדים כ"כ קקות. 

כמה ילדים יש לאדוני? 

14 דקות לפני, Dalembert said:

כמה ילדים יש לאדוני? 

אין, איך זה רלוונטי?

ולא, אני לא באמת צריך שתענה על השאלה שלי, כי אני יודע מה תהיה התשובה. העניין הוא שזה פשוט לא רלוונטי. 

זה רלוונטי, כי הייתי מצפה לקצת צניעות כשאתה מעביר ביקורת (די נחרצת ומגעילה) על חינוך של מישהו אחר, בטח כשאין לך ניסיון בסיטואציות כאלה. 

12 hours ago, BuSa said:

400 כי זה המחיר הכי נמוך למכשיר סבבה כיום. אם היה משהו סביר יותר זול הייתי נוקב בסכום אחר.

חן, אתה צודק. לא אכנס לך לכיס ולא לחינוך. לשאלתך, המי 9 טוב יותר אבל הסמסונג יותר סמל סטטוס. 

ומה אם הילד רוצה מצלמה טובה או מכשיר עם חיי סוללה יותר ארוכים? זה סתם שרירותי.

כל אחד והרף שלו.

לא שהייתי ממליץ ללכת ישר על אייפון 11, אבל מכשיר באלף שקלים זאת הוצאה סבירה לגמרי אם יש את האפשרות הכלכלית.

41 דקות לפני, Shlomix said:

ומה אם הילד רוצה מצלמה טובה או מכשיר עם חיי סוללה יותר ארוכים? זה סתם שרירותי.

כל אחד והרף שלו.

לא שהייתי ממליץ ללכת ישר על אייפון 11, אבל מכשיר באלף שקלים זאת הוצאה סבירה לגמרי אם יש את האפשרות הכלכלית.

כי זה ילד, והוא צריך לדעת להעריך גם דברים פשוטים יותר, ולהגיד תודה שהוא בכלל מקבל טלפון חכם.

אבל כנראה שזה סתם ויכוח חסר טעם, מי שרוצה לפנק את הילד שלו ויש לו את האמצעים יעשה את זה, בדיוק כמו שיש ילדים שמקבלים אוטו מתנה בגיל העשרה.

2 hours ago, Dalembert said:

זה רלוונטי, כי הייתי מצפה לקצת צניעות כשאתה מעביר ביקורת (די נחרצת ומגעילה) על חינוך של מישהו אחר, בטח כשאין לך ניסיון בסיטואציות כאלה. 

אני לא צריך להיות בעל ניסיון כדי לזהות דברים מובנים מאליהם, ומאחר שאני לא מעוניין להרחיב בדיון הזה יותר מדי, אני אמנע ממתן דוגמאות. 

חוץ מזה, בוא, זה לא שאני לא רואה כיום הורים שנוהגים אחרת עם הילדים שלהם. הבן של בנדוד שלי בן 10 וחצי וקנה סמארטפון כלשהו לאחר שעזר לאבא שלו בחנות כל בוקר בזמן החופש הגדול, וחסך שקל אחר שקל. אז תחסוך ממני בבקשה את עניין הניסיון.

פרט לכך אין לי מה להוסיף. כל אחד שיחנך את ילדיו כפי שהוא רואה לנכון, לא כזה איכפת לי, זה לא התיק שלי ברוך השם ולא עול שאני נדרש לשאת על כתפיי. 

רוצה להחליף את השיאומי מי6 שלי שנדפק לפלאפון חדש עד אזור ה-1500 שקל.

כנראה שאמשיך עם השיאומי ואקנה אחד מסדרת המי9 כי הייתי מרוצה וזה עומד במסגרת התקציב שלי.

קראתי מפרטים וכו' והאמת שקצת התבלבלתי מזה כי אני לא מבין בנושא יותר מדי.

חשוב לי פלאפון נוח לאחיזה, עם סוללה טובה ומערכת שמע טובה, שיחזיק לי לכמה שיותר זמן. הבנתי שההבדלים במצלמות מינוריים בין הפלאפונים בסדרה אז זה לא קריטי.

איזה כדאי לקנות? פתוח לשמוע גם על פלאפונים אחרים שעומדים במסגרת התקציב ויספקו את הסחורה.

עוד דבר, מאיפה היום הכי משתלם לקנות פלאפון?

תודה מראש.

On 19.10.2019 at 14:49, Shahar_Mio said:

רוצה להחליף את השיאומי מי6 שלי שנדפק לפלאפון חדש עד אזור ה-1500 שקל.

כנראה שאמשיך עם השיאומי ואקנה אחד מסדרת המי9 כי הייתי מרוצה וזה עומד במסגרת התקציב שלי.

קראתי מפרטים וכו' והאמת שקצת התבלבלתי מזה כי אני לא מבין בנושא יותר מדי.

חשוב לי פלאפון נוח לאחיזה, עם סוללה טובה ומערכת שמע טובה, שיחזיק לי לכמה שיותר זמן. הבנתי שההבדלים במצלמות מינוריים בין הפלאפונים בסדרה אז זה לא קריטי.

איזה כדאי לקנות? פתוח לשמוע גם על פלאפונים אחרים שעומדים במסגרת התקציב ויספקו את הסחורה.

עוד דבר, מאיפה היום הכי משתלם לקנות פלאפון?

תודה מראש.

תסתכל כמה עמודים אחורה פירטתי על כל הסדרה של המי9.

12 hours ago, antonio_margheriti2 said:

חברה מטורפת, לא מפתיע, הממשק שלהם הולך להיות הטוב ביותר עם הגירסא הזאת.

החידוש הכי חשוב אצלי זה בקשר למסך הנעילה.
בסמסונג וגם בנקסוס הקודם שהיה לי יש נורית חיווי של טעינה, הודעות, שיחות וכו'... רשום שם שיהיו פסים בצדי המסך שיהיו מוארים בעדינות שהמסך כבוי וככה תוכל לדעת שיש לך הודעה וכו'.
בנוסף אני מאוד מרוצה לראות את כמות המכשירים שהם מעדכנים(עד סדרת שיאומי 4, זה מטורף לגבי כל חברה אחרת) ככה אפשר להיות שקטים גם בעוד שנה, שנתיים ואפילו שלוש(למרות שבכללי מכשירים נועדו להחזיק שנתיים וקצת.

חייב לציין שהמצלמה של גלקסי 10 פשוט משוגעת.

הייתי עם אשתי וזוג חברים בדרום אפריקה והתמונות מהגלקסי 10 שלהם איכותיות מאוד.

8 hours ago, Armagedon said:

חייב לציין שהמצלמה של גלקסי 10 פשוט משוגעת.

הייתי עם אשתי וזוג חברים בדרום אפריקה והתמונות מהגלקסי 10 שלהם איכותיות מאוד.

קנית בסוף טלפון חדש? אני עדיין עם הגלקסי 7 כי עדיין לא מצאתי פלאפון שננעלתי עליו

39 דקות לפני, Adir12 said:

קנית בסוף טלפון חדש? אני עדיין עם הגלקסי 7 כי עדיין לא מצאתי פלאפון שננעלתי עליו

עדיין לא,

לא הייתי שלם על אף טלפון והגלקסי 10 ו-10 פלוס קצת יקרים.

אולי עכשיו בבלאק פריידי יהיה דיל טוב. אם לא הבאג של הפס הורוד במסך, לא הייתי קונה בכלל מכשיר.

20 hours ago, Armagedon said:

עדיין לא,

לא הייתי שלם על אף טלפון והגלקסי 10 ו-10 פלוס קצת יקרים.

אולי עכשיו בבלאק פריידי יהיה דיל טוב. אם לא הבאג של הפס הורוד במסך, לא הייתי קונה בכלל מכשיר.

אני התבאסתי ממש מהאיכות של הגלקסי 10.

אחרי שנתיים עם האס7 אדג' הייתי בטוח שאני הולך להתלהב, אבל ההתלהבות ירדה(אחותי קנתה את האס 10), הגודל, נוחות הממשק של סמסונג והבטריה זה לגמרי שווה את זה.

אבל הפעם החלטתי ללכת לפי תקציב וקניתי את המי9 SE הדגם הקטן בסדרה, תואם לסמסונג אס10 בגודל.

ממש מרוצה מהגודל(אני לא אקנה מכשיר יותר גדול מזה לא משנה מה), בטריה אחלה אם כי הגודל שלה לא גדול, מצלמה טובה פלוס לא גלקסי אבל באור יום ההבדל ממש קטן וגם בלילה אם יודעים מוציאים תמונות טובות, המסך מעולה, הממשק הלבשתי לאונצ'ר של גוגל אז יותר לי, מערכת הפעלה 11 של שיואמי הפעם היא קפיצת מדרגה רצינית אמורה להיות זמינה להורדה השבוע ואז נראה אם זה באמת כמו שאומרים. 

3 hours ago, Hyper said:

עד 1000, עם סוללה טובה ושהמצלמה תהיה טובה מאוד

בול בתקציב, דגם חדש, תראה את הביקורת, נותן תמורה משוגעת.

https://www.gomobile.co.il/items/2522248-XiaoMi-Redmi-Note-8-Pro-128GB-6GB-RAM