Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

היי, שאלה -

האם קיימות אוזניות סטייל אלו

20190828_201400.jpg

אבל עם האופציה לחבר כבל (למשל כדי לראות טלוזיה ולשמוע על מכשירי ריצה בחדר כושר)?

ובכללי איך האוזניות האלה? למכשיר סמסונג גלקסי.

On 29.8.2019 at 03:15, דקסטר said:

היי, שאלה -

האם קיימות אוזניות סטייל אלו

20190828_201400.jpg

אבל עם האופציה לחבר כבל (למשל כדי לראות טלוזיה ולשמוע על מכשירי ריצה בחדר כושר)?

ובכללי איך האוזניות האלה? למכשיר סמסונג גלקסי.

לא הבנתי, אתה מחפש אוזניות ספורט לא אלחוטיות?

1 hour ago, Shlomix said:

אם הבנתי נכון הוא רוצה גם אלחוטי וגם כבל כדי לחבר למכשירים שיש להם רק יציאת aux.

לא יודע אם יש חיה כזו.

זה.

סבבה תודה

16 hours ago, דקסטר said:

זה.

סבבה תודה

https://www.amazon.com/Bluetooth-Auxiliary-Headphones-TekHome-Connector/dp/B075T9ZXK4

זה יכול להיות פתרון, במקום לחבר כבל בין האוזניות האלחוטיות ליציאות AUX, אצה מחבר את המתאם הזה ל-AUX ואת האוזניות למתאם ב-BT.

6 hours ago, turgi said:

https://www.amazon.com/Bluetooth-Auxiliary-Headphones-TekHome-Connector/dp/B075T9ZXK4

זה יכול להיות פתרון, במקום לחבר כבל בין האוזניות האלחוטיות ליציאות AUX, אצה מחבר את המתאם הזה ל-AUX ואת האוזניות למתאם ב-BT.

אחלה רעיון, תודה כפרה

6 hours ago, Dalembert said:

אם כבר אוזניות, אעדכן שקניתי את ה-jabra elite 65t active שהמליצו לי פה (בוסה?), והן פשוט תענוג. יקרות אבל לגמרי שווה את זה בשבילי. 

כמה עלה ומאיפה

קיבלתי את הנוט 7 ששיתפתי בהתלבטות שלי, ממש התרשמתי מהטלפון בשביל מחיר כזה.

האמת שגם ההלבשה של המערכת הפעלה של שיאומי לא מטרידה יותר מדי, אולי קצת יותר מדי אפליקציות.

המלצתם להוריד אפליקציה של גוגל על מנת לצלם.. איך זה עובד הסיפור הזה? ואם האפליקציה הזאת טובה יותר משל שיואומי.

בכלל אשמח על עוד שדרוגים אם יש לכם בקנה.

אחרי קריאה וסקירה של מכשירים תפס לי את העין הXiaomi mi 9.

למישהו יש אותו ויכול לתת חוות דעת?ועל הדרך, הוא מספיק או שעדיף להוסיף כסף ולקנות את הXiaomi mi 9 PRO?

On 1.9.2019 at 14:52, Adir12 said:

אחרי קריאה וסקירה של מכשירים תפס לי את העין הXiaomi mi 9.

למישהו יש אותו ויכול לתת חוות דעת?ועל הדרך, הוא מספיק או שעדיף להוסיף כסף ולקנות את הXiaomi mi 9 PRO?

כל סדרת המכשירים של המי9 כמעט אותו דבר. בנוסף מכשיר אחד שמריץ אנדרואיד נקי A3. 

אני אתחיל לפי הסדר:

הMi9 זה המכשיר דגל בטריה סבירה(תספיק לכל היום בכל מקרה)  3,300 ומצלמה ראשית דומה כמו כל הסדרה. עדשת הזום והעדשה הרחבה ממש בטיפה יותר טובות, לא תרגיש בהבדל. *אין יציאת אוזניות. 

הmi 9t pro עם אותו מפרט אבל בטריה יותר גדולה 4,000 הגודל כמעט אותו גודל קצת יותר כבד. 

הmi 9t אותו מכשיר בדיוק עם מעבד טיפה פחות טוב, לא משהו שמישהו ירגיש בהבדל. 

*ב9t והפרו יש יציאת אוזניות. 

והאחרון המכשיר הכי קטן(צר יותר נכון) בסדרה הmi9 SE בטריה יותר קטנה 3,000 

מפרט כמו ה9t בדיוק בלי יציאת אוזניות. 

זה מה שאני קניתי בגלל המשקל והגודל תקח בחשבון ששאר הדגמים לא מתאימים לעבודה עם יד אחת הם די רחבים. 

מחזיק לי כל היום בשימוש רגיל. אם מדליקים בלוטות' ווייז אז צריך להטעין בנסיעה. (1300₪ שנתיים אחריות בגו מובייל המי9t יוצא אולי יותר זול.)

אבל הטעינה בכללי כ''כ מהירה שכמעט והמכשיר לא במטען גם לא בלילה. 

המצלמה מעולה, תכנס למולטימדיה העלתי סרטון של המ-כ-ב-י ב4k בעדשה הרחבה(שכביכול פחות טובה מהראשית. 

מצב פורטרט עובד סביר לא כמו אייפון באור יום עובד מעולה. אבל בכל מקרה ניתן להחליף במצב לעדשה הרגילה ואז האיכות עולה קצת. 

העדשה הרחבה חוויה מאוד שימושית, אם תרצה תמונות לדוגמא אני אשלח לך. 

ולסיום מי שלא צריך עדשת זום/פורטרט שילך על השיואמי A3 הכל מהכל מפרט אחלה, נוח ביד גודל סבבה בטריה ענקית 4,000 עם אותה מצלמה רגילה ואותה עדשה רחבה. מקבל אנדרואיד נקי וכל העדכונים וכל זה. עם יציאת אוזניות. והרחבה לכרטיס זכרון. פחות מאלף₪. 

8 hours ago, Meron's said:

כל סדרת המכשירים של המי9 כמעט אותו דבר. בנוסף מכשיר אחד שמריץ אנדרואיד נקי A3. 

אני אתחיל לפי הסדר:

הMi9 זה המכשיר דגל בטריה סבירה(תספיק לכל היום בכל מקרה)  3,300 ומצלמה ראשית דומה כמו כל הסדרה. עדשת הזום והעדשה הרחבה ממש בטיפה יותר טובות, לא תרגיש בהבדל. *אין יציאת אוזניות. 

הmi 9t pro עם אותו מפרט אבל בטריה יותר גדולה 4,000 הגודל כמעט אותו גודל קצת יותר כבד. 

הmi 9t אותו מכשיר בדיוק עם מעבד טיפה פחות טוב, לא משהו שמישהו ירגיש בהבדל. 

*ב9t והפרו יש יציאת אוזניות. 

והאחרון המכשיר הכי קטן(צר יותר נכון) בסדרה הmi9 SE בטריה יותר קטנה 3,000 

מפרט כמו ה9t בדיוק בלי יציאת אוזניות. 

זה מה שאני קניתי בגלל המשקל והגודל תקח בחשבון ששאר הדגמים לא מתאימים לעבודה עם יד אחת הם די רחבים. 

מחזיק לי כל היום בשימוש רגיל. אם מדליקים בלוטות' ווייז אז צריך להטעין בנסיעה. (1300₪ שנתיים אחריות בגו מובייל המי9t יוצא אולי יותר זול.)

אבל הטעינה בכללי כ''כ מהירה שכמעט והמכשיר לא במטען גם לא בלילה. 

המצלמה מעולה, תכנס למולטימדיה העלתי סרטון של המ-כ-ב-י ב4k בעדשה הרחבה(שכביכול פחות טובה מהראשית. 

מצב פורטרט עובד סביר לא כמו אייפון באור יום עובד מעולה. אבל בכל מקרה ניתן להחליף במצב לעדשה הרגילה ואז האיכות עולה קצת. 

העדשה הרחבה חוויה מאוד שימושית, אם תרצה תמונות לדוגמא אני אשלח לך. 

ולסיום מי שלא צריך עדשת זום/פורטרט שילך על השיואמי A3 הכל מהכל מפרט אחלה, נוח ביד גודל סבבה בטריה ענקית 4,000 עם אותה מצלמה רגילה ואותה עדשה רחבה. מקבל אנדרואיד נקי וכל העדכונים וכל זה. עם יציאת אוזניות. והרחבה לכרטיס זכרון. פחות מאלף₪. 

וואו אחי תודה רבה על התשובה המפורטת!!

רק אחרי התשובה שלך שמתי לב שהתבלבלתי ומלכתחילה התכוונתי ל- MI 9T אבל בסופו של דבר אתה כתבת עליו בכל מקרה.

ככל הנראה אני בסוף אלך על הMI 9T PRO עם ה-128 ג'יגה. גומובייל באילת מוכרים אותו ב-1500 שקל וזה נראה לי מחיר סבבה. חבר אמר שאני יכול להוסיף עוד 200-300 שקל ולקנות את הONE PLUS 7 256 GB מאתר BANGGOOD אבל לא יודע אם זה שווה את התוספת ואין לזה סוף אף פעם, תמיד יהיה משהו יותר טוב.

2 hours ago, Adir12 said:

אין לזה סוף אף פעם, תמיד יהיה משהו יותר טוב.

זאת הנקודה העיקרית

תבחר תקציב וקח את מה שהכי מתאים לך והכי טוב בתקציב הזה

1 hour ago, עמית ר said:

עד כמה רלוונטי/מועיל שיש למכשיר הטענה אלחוטית?

למישהו זה שיפר את החיים?

מפחית בלאי של כניסת usb, אבל בעיקר נוח. 

שיאומי הוציאו מטען אלחוטי שמטעין מהר כמעט כמו חיבור חוטי, אני בעבודה פשוט זורק את הפלאפון על המטען וזהו, נוח לאללה. 

אין לי מכשיר עם טעינה אלחוטית, אבל נראה לי שזה הדבר הכי נוח בעולם. כמה שפחות חוטים, פשוט משפר את את החוויה משמעותית. כמו אוזניות אלחוטיות.

ועוד כשיש עכשיו מעמדים לרכב עם טעינה אלחוטית מובנית, בכלל. 

במכשיר הבא זה אחד מהדברים שאתעקש עליהם בוודאות.

אני חושב שגם ל-t 9 pro יש טעינה אלחוטית. 

אני עם מי 9 ומבסוט עליו, בחרתי בו בעיקר כי פחדתי מהמצלמה הקדמית במכשירי t, לא אוהב חלקים זזים בפלאפונים. 

6 hours ago, Moryo said:

מפחית בלאי של כניסת usb, אבל בעיקר נוח. 

שיאומי הוציאו מטען אלחוטי שמטעין מהר כמעט כמו חיבור חוטי, אני בעבודה פשוט זורק את הפלאפון על המטען וזהו, נוח לאללה. 

אפשר להטעין עם כיסוי?