Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

ממה שאני יודע הם לא מעדכנים גרסאות אלא רק מוציאים עדכוני אבטחה, לא? יכול להיות שאני מתבלבל כמובן, אבל הבנתי שהMIUI שנניח מבוסס אנדרואיד 8 ישאר מבוסס על אנדרואיד 8 פשוט עם עדכוני אבטחה ועדכונים לממשק עצמו אבל המכשירים שיצאו איתו לא יקבלו פתאום אנדרואיד 9.

אני יודע שגם מכשירים כמו רדמי נוט 4 או מי 5 (מכשירים בני שנתיים וחצי) יקבלו אנדרואיד 9.

אני יודע שגם מכשירים כמו רדמי נוט 4 או מי 5 (מכשירים בני שנתיים וחצי) יקבלו אנדרואיד 9.

אם ככה זה "שובר שוויון", תודה רבה, טוב לדעת

חייב לציין שהmi a2 lite שלי קיבל אנדרואיד 9 והוא עובד עוד יותר טוב עכשיו, גם ביצועים וגם סוללה. היה טוב עוד לפני זה, עכשיו עוד יותר טוב. רכישה מעולה בעיניי.

מוריו מה עדיף אם זה סדר השיקולים:

תקציב: 1500 ליגיטימי, 2000 קצת לוחץ אבל אפשר לגרד, 2500 רק אם זה שובר שובר שוויון וסוגר פינה לטווח ארוך

1. מצלמה הכי חשוב, זאת המצלמה הראשית בבית לתעד את הילדה, טיולים חגים וכו'

2. עדכוני גירסה לפחות לעוד שנה (סטייל גוגל,וואן פלוס וכו')

3. לפחות IP67

כרגע המקום ראשון שלי זה Pixel 2 XL עם 64 גיגה, משומש אבל במצב פנטסטי ב1500 ש"ח כולל מיסים ומשלוח לארץ (מצלמה אדירה, ברף הנמוך של המחיר, גוגל נקי עם עדכונים)

אבל גם MI MIX3 (פה עדכוני הגירסה פועלים לרעתו) וHuawei P20 Pro וגם הOnePlus 6T קורצים,

מה היית עושה?

עדיפות לרכישה בחו"ל, כולל אתרים סיניים, כולל מכשירים משומשים בEBAY, כדי למקסם תמורה למחיר ובהנחה שבלאו הכי אחריות בארץ לא שווה אפילו חתיכת נייר טואלט שאיתה לפחות אפשר לנגב את התחת אבל עם האחריות שמודפסת על דף A4 אי אפשר לעשות גם את זה אפילו.

אם יש לך את האפשרות, רק oneplus 6t

מכשיר מפחיד לכל הדעות

ואני חושב שלמרות שהמיקס 3 נראה איכותי, זה מבאס שאין אפשרות לכיסוי שיכסה את המכשיר כמו שצריך

ב oneplus אין לך את הבעיה הזאת

תאמין לי, רוץ על ה6t ואתה תהנה ממכשיר הכי טוב שיש בשוק לדעתי

אם אתה רוצה מחירים זולים מחול, כנס לאתר zuzu.deals

למי שרוצה לקנות מכשיר זול וראה פה המלצות על כל הרדמי, עדיף לא לקנות אותם כרגע, הוכרז עכשיו דגם ההמשך, רדמי נוט 7 והוא פצצה וגם סוף סוף כולל usb-c עם הטענה ממש מהירה וגם אחלה מעבד(קצת ישן, אבל גם הa9 של סמסונג קיבל אותו וגם המי2 איתו, אז מהבחינה הזאת שיחוק של מכשיר)

וגם עם נוץ' יפה שנראה כמו טיפה

כרגיל הולך להיות זול מאוד כמו כל הרדמי, כדאי לנסות להשקיע עוד כמה שקלים ברגע שיגיע(גג חודשיים שלוש חודשים לדעתי זה כבר בארץ) ולקחת את הדגם עם 6 ג'יגה ראם

מה הכוונה נדפק? קיבל מכה/נרטב/בעיית תוכנה? הבעיה כרגע היא רק לגבי הבהירות או שיש עוד דברים?

מה הכוונה לא מצליח לשנות בהירות? המסך כהה מידי ואתה לא רואה איפה צריך ללחוץ או שאתה מזיז את הבהירות וזה לא משנה אותה בפועל?

שיאומי הכריזה על נוט 7, נראה מטורף! יהיה להיט יותר מכל המכשירים בסדרה.

https://www.gadgety.co.il/220587/xiaomi-redmi-note-7-announced/

אתה יודע, ככה זה בדרך כלל כשיוצא מכשיר חדש, הוא אמור להיות טוב יותר מהקודמים שלו באותה סדרה.

המלצה לטלפון וורלד קלאס ללא הגבלת מחיר?

*(עדיפות לא אייפון)

Pixel 3 XL אם לא יפריע לך הnotch המכוער בעולם לגילו, מצלמה ללא תחרות, אנדרואיד נקי של גוגל, עדכונים מובטחים ל-3 שנים

Oneplus 6T מגיע עם אוקסיג'ן יש הרבה (אני בניהם) שטוענים שזה אפילו עדיף על גוגל נקי כי זה נקי מזבל ותהליכים מיותרים אבל מגיע עם כל מיני אפשרויות קיסטום נחמדות, למעשה המכשיר לא פחות מהיר מהפיקסל וככל הנראה המכשיר הכי מהיר נקודה. עיצוב יפה, טעינה מהירה בקטע פסיכי לגמרי עם הDASH שלהם, המכשיר הכי כייפי שיש ללא ספק, מצלמה טובה אבל לא קרוב אפילו ל"וואו" שתקבל בפיקסל 3.

(אם אין לך בעיית תקציב לך על הגירסה של מקלרן היא מגיעה עם מטען עוד יותר מהיר מהמטען הפיסי שכבר קיים אצלם)

תוכל להמתין מעט להשקה של הgalaxy 10 אמורות להיות כל מיני וריאציות שונות עם חומרה חזקה ועיצוב יפה כמו תמיד וכמובן פנדל הLED הכי טוב שיש בשוק שרק סמסונג יודעת לייצר כמוהו, וגם פה סביר שתהיה מצלמה מעולה, אבל תוכנה עמוסה בזבל ובתהליכים שיאטו את המכשיר מהר מאוד, עדכוני גירסה איטיים ונטישה מהירה של המכשיר ע"י סמסונג. *שים בכוכבית כי אמורים סמסונג אמורה להשיק UI חדש ונקי יותר אבל זה משהו שיצטרך להבחן במשך זמן ולראות איך זה בפועל.

עוד מועמדים חזקים:

Huawei Mate 20 Pro,

Xiaomi Mi MIX 3 (עבד מבחן עמידות של ג'רי ריג בהצלחה אז אין מה לחשוש לגבי הסליידר),

אני לא הייתי הולך עליו כי אני לא אוהב את הרום שלהם אבל זה טעם אישי.

ובגדול לא רק הגלקסי 10 צריך להיות מוכרז בתקופה הקרוב אלא עוד מכשירי דגל אם לא דחוף לך להחליף עכשיו.

Pixel 3 XL אם לא יפריע לך הnotch המכוער בעולם לגילו, מצלמה ללא תחרות, אנדרואיד נקי של גוגל, עדכונים מובטחים ל-3 שנים

Oneplus 6T מגיע עם אוקסיג'ן יש הרבה (אני בניהם) שטוענים שזה אפילו עדיף על גוגל נקי כי זה נקי מזבל ותהליכים מיותרים אבל מגיע עם כל מיני אפשרויות קיסטום נחמדות, למעשה המכשיר לא פחות מהיר מהפיקסל וככל הנראה המכשיר הכי מהיר נקודה. עיצוב יפה, טעינה מהירה בקטע פסיכי לגמרי עם הDASH שלהם, המכשיר הכי כייפי שיש ללא ספק, מצלמה טובה אבל לא קרוב אפילו ל"וואו" שתקבל בפיקסל 3.

תוכל להמתין מעט להשקה של הgalaxy 10 אמורות להיות כל מיני וריאציות שונות עם חומרה חזקה ועיצוב יפה כמו תמיד וכמובן פנדל הLED הכי טוב שיש בשוק שרק סמסונג יודעת לייצר כמוהו, וגם פה סביר שתהיה מצלמה מעולה, אבל תוכנה עמוסה בזבל ובתהליכים שיאטו את המכשיר מהר מאוד, עדכוני גירסה איטיים ונטישה מהירה של המכשיר ע"י סמסונג. *שים בכוכבית כי אמורים סמסונג אמורה להשיק UI חדש ונקי יותר אבל זה משהו שיצטרך להבחן במשך זמן ולראות איך זה בפועל.

עוד מועמדים חזקים:

Huawei Mate 20 Pro,

Xiaomi Mi MIX 3 (עבד מבחן עמידות של ג'רי ריג בהצלחה אז אין מה לחשוש לגבי הסליידר)

תודה רבה!

להבנתי, הנושא הכי חשוב לבן אדם שקונה הוא איכות המצלמה, מובטח בפיקסל? יש עוד פרטים לגביו?

יש עוד טלפונים עם מצלמה ממש טובה?

תודה רבה!

להבנתי, הנושא הכי חשוב לבן אדם שקונה הוא איכות המצלמה, מובטח בפיקסל? יש עוד פרטים לגביו?

היום הרבה מכשירים מגיעים עם מצלמות חזקות מאוד על הנייר, אפשר לראות את הציונים המשתוללים ב-dxomark וזה גם הרבה טעם אישי,

אבל יש הסכמה רחבה אצל בלוגרים מובילים בטכנולוגיה כמו MKBHD ודומיו וכמובן באתרי הסלולר שהמצלמה הכי טובה מבחינת סטילס היום זה הפיקסל 3 והמצלמה הכי טובה מבחינת וידאו זה האייפון XS, כאשר אם רוצים שילוב בין השניים שיהיה טיפה פחות טוב אבל מאוזן יותר זה הנוט. כאשר חייבים לציין גם את המייט 20 פרו שהוא גם עם הציון הגבוה ביותר היום, אבל עדיין אם תראה המון חוות דעות תראה שהרוב ימליצו על הפיקסל 3 לסטילס וihone xs max לוידאו.

חו"ד על הפיקסל:

*אם יעניין אותך לדלג ישר למצלמה זה בערך ב10:05

מחפש אוזניות בלוטוס איכותיות שישמשו אותי בעיקר לחדר כושר וגם לנסיעה בקטנוע שאוכל תוך כדי לדבר בטלפון או לשמוע שירים.

איזה אוזניות אני יכול להביא עד 400 ש"ח?

*עדיפות לאוזניות בלי מקשר, כמו השיאומי החדשות שיצאו עכשיו(אם הן מומלצות אז בכלל טוב)

תודה רבה!

המצלמה הכי טובה קיימת בפיקסל ובגלל למידה חישובית היא תמשיך להשתפר עם הזמן.

אם רוצים מכשיר שלם מבחינת פיצ'רים, ה-note 9 של סמסונג שם.

אם רוצים ספינת דגל במחיר מנצח - ה-one plus 6T.

כרגע אני יכול להמליץ על האוזניות alfawise אבל הן די סטנדרטיות, כך גם המחיר, מה שטוב אצלם זה סוללה מאוד חזקה ואחלה איכות שמע. אין את כל הפונקציות טאץ' שיש באירפודס.

בוא נחזור לנושא טלפונים, mi 8 אין זיהוי פנים ואיך טעינה אלחוטית? הייתי בטוח שכן

כרגע אני יכול להמליץ על האוזניות alfawise אבל הן די סטנדרטיות, כך גם המחיר, מה שטוב אצלם זה סוללה מאוד חזקה ואחלה איכות שמע. אין את כל הפונקציות טאץ' שיש באירפודס.

בוא נחזור לנושא טלפונים, mi 8 אין זיהוי פנים ואיך טעינה אלחוטית? הייתי בטוח שכן

זיהוי פנים יש, אלחוטית אין