Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

אני מתכוון לקנות רדמי נוט 5

שאלה בנוגע למגן מסך שהטלפון מגיע איתו. ראיתי שזה גורילה משהו. מה זה אומר? עדיין מומלץ לקנות מגן מסך בנפרד נכון?

רשמו פה פעם שהמגנים האלה זה חארטה, נראה לי מוריו וגילגיל.

הגיע המטען שהומלץ פה, של בליצוולף, אחלה מטען! תודה לממליצים.

אז איזה מגן מומלץ?

מגן מסך זה בולשיט, קנה לו נרתיק טוב וזהו, שיגן במידה ויפול.

ממש לא חרטא.. הציל לי את הטלפון כשהוא נדרס על ידי ג'ק חשמלי כזה, ופעם אחת טלפון אחר שהייתי בלי מגן מסך איך שאני יוצא מהרכב בום נפל לי על האספלט ניפץ לו את האמא של המסך

מגן מסך זה בולשיט, קנה לו נרתיק טוב וזהו, שיגן במידה ויפול.

תראה זה לא בולשיט, זה סוג של הגנה כלשהי למכשיר. גם הכיסויים היום הם חזקים מאוד ( אצלי ב- MI A1 אז הכיסוי שהם הביא לי ממש חזק אז זה חשוב). כמובן שאם לא תיהיה אחראי אז בסוף זה לא יעזור לך אבל עוד פעם זה סוג של הגנה למכשיר שלך

ממש לא חרטא.. הציל לי את הטלפון כשהוא נדרס על ידי ג'ק חשמלי כזה, ופעם אחת טלפון אחר שהייתי בלי מגן מסך איך שאני יוצא מהרכב בום נפל לי על האספלט ניפץ לו את האמא של המסך

לא אומר כלום, באותה מידה יכל להישבר עם מגן ולא להישבר בלי.

למגן מסך המקורי הייתה מטרה אחת - להגן משריטות. היום 99% מהטלפונים מצופים בחיפוי gorilla glass מבית קורנינג וקשה מאוד לשרוט את הטלפון. המגן ישרט מהר מאוד. הם לא אמורים להגן מפני שברים ובטח לא מגני הזכוכית הקשיחים שאפילו לא מסוגלים לספוג את המכה.

מישהו הצליח להפטר מהפס הורוד המעיק בגלקסי אדג' 7?

אני מרוצה מהטלפון, אבל הפס הזה משגע אותי ומפריע להתנהל עם הטלפון. לפני שמציעים לי להפטר מהמכשיר אשמח אם מישהו פתר את הבעיה....

זה אתר שקונה באיביי/אמזון/אליאקספרס וכו' וגוזר עליך קופון, לא עדיף להזמין לבד וזהו?

בדיעבד כן אתה צודק.

הזמנתי משם משהו ואני רוצה לבטל וכתוב שם שאם רוצים לבטל זה במקרה שזה עוד לא נשלח ואצלי כתוב שזה נשלח לארה"ב ומשם לארץ השאלה אם זה נחשב שזה נשלח?

Huawei p20 pro, מישהו מכיר? שווה,לא שווה? מקום להזמין מחול במחיר שפוי יותר מהארץ?

מכשיר מדהים, המצלמה הכי טובה שראיתי

וואן פלוס 6 או מי 8?

מחפש מסך, מצלמה, עמידות, בטרייה ואם אפשר אנדרואיד נקי ככול הניתן שזה יש בוואן פלוס

לא יודע לגביי המי 8 אבל יש לי וואן פלוס 6 ואני מרוצה מאוד. הסוללה מחזיקה יום שלם של שימוש (אם כי קצת נחלשה אחרי עדכון תוכנה), המטען DASH פשוט מטורף לא יודע אם יש משהו שמתקרב בשוק למהירות הטענה כזאת, המצלמה טובה מאוד ביחס למחיר. החיסרון היחיד אולי שיש במכשיר הזה זה הרמקול שהם קצת חסכו עליו. בקיצור מומלץ בחום.

joybuy.

חפש בפייסבוק קבוצה בשם buy with us, הם מפרסמים שם דילים מדי פעם.

הדילים בJoybuy הם עם רום סיני, קח בחשבון.

אם אין לך כח להתעסק ותרצה רום גלובלי יש אחלה דילים דרך קבוצת הפייסבוק שיאומי ישראל בbanggod. אם אין לך כח לחפש או לא תמצא שלח פרטית ואתן לך קישורים.

בתור אחד שמחכה לmi8 שלו, אני חושב שהייתי הולך על הoneplus 6 סובל מפחות חבלי לידה

הדילים בJoybuy הם עם רום סיני, קח בחשבון.

אם אין לך כח להתעסק ותרצה רום גלובלי יש אחלה דילים דרך קבוצת הפייסבוק שיאומי ישראל בbanggod. אם אין לך כח לחפש או לא תמצא שלח פרטית ואתן לך קישורים.

בתור אחד שמחכה לmi8 שלו, אני חושב שהייתי הולך על הoneplus 6 סובל מפחות חבלי לידה

כן בקבוצה שכתבתי מפרסמים גם את הדילים לבנגגוד

קניתי op6 בהמלצה של מוריו

טלפון מדהים סוללה מעולה ומטען מטורף

450 דולר וכן מגיע עם רום סיני אבל זה עניין של 5 דקות להחליף לרום גלובאלי

וואן פלוס 6 או מי 8?

מחפש מסך, מצלמה, עמידות, בטרייה ואם אפשר אנדרואיד נקי ככול הניתן שזה יש בוואן פלוס

התלבטתי בטירוף בין שני הפלאפונים, הלכתי בסוף על המי8.

בגדול מבחינת חומרה זה כמעט אותו פלאפון.

הבדלים מינוריים ברזולוציה ובסוללה, לא משהו שתרגיש.

opo עם 2GB יותר בגרסת ה128, לא אמור להזיז לך אם אתה לא משחק כל היום/אונס את המכשיר ב40 כרטיסיות בכרום

גם המטענים, למרות היחצ שעשו לדאש(לא מוריד מזה שהוא מדהים) גם המטען המקורי של שיאומי מטעין לי 40-50 בחצי שעה כמו כלום.

מצלמה - חפרתי על העניין הזה המון, בגדול: תמונות שיאומי לוקח, וידאו opo לוקח

רמקולים שניהם חרא, שיאומי קצת פחות.

אם מה שחשוב לך זה אנדרואיד נקי, אז כמובן לך על הopo.

השיאומי אכן סובל מקצת חבלי לידה, אבל לא משהו קריטי ולא נתקלתי במשהו מיוחד עד עכשיו, לא משהו שלא יפתר בעדכון.

דווקא בopo לרוב המוחלט של המשתמשים יש כרגע בעיה קשה מאד בgps, לא פועל

התלבטתי בטירוף בין שני הפלאפונים, הלכתי בסוף על המי8.

בגדול מבחינת חומרה זה כמעט אותו פלאפון.

הבדלים מינוריים ברזולוציה ובסוללה, לא משהו שתרגיש.

opo עם 2GB יותר בגרסת ה128, לא אמור להזיז לך אם אתה לא משחק כל היום/אונס את המכשיר ב40 כרטיסיות בכרום

גם המטענים, למרות היחצ שעשו לדאש(לא מוריד מזה שהוא מדהים) גם המטען המקורי של שיאומי מטעין לי 40-50 בחצי שעה כמו כלום.

מצלמה - חפרתי על העניין הזה המון, בגדול: תמונות שיאומי לוקח, וידאו opo לוקח

רמקולים שניהם חרא, שיאומי קצת פחות.

אם מה שחשוב לך זה אנדרואיד נקי, אז כמובן לך על הopo.

השיאומי אכן סובל מקצת חבלי לידה, אבל לא משהו קריטי ולא נתקלתי במשהו מיוחד עד עכשיו, לא משהו שלא יפתר בעדכון.

דווקא בopo לרוב המוחלט של המשתמשים יש כרגע בעיה קשה מאד בgps, לא פועל

שמח בשבילך. מאיפה קנית? יש בעיות מיקום?

הערה קטנה opo היו הראשי תיבות של oneplus הראשון (OnePlus One) הנוכחי הוא op6

שמח בשבילך. מאיפה קנית? יש בעיות מיקום?

הערה קטנה opo היו הראשי תיבות של oneplus הראשון (OnePlus One) הנוכחי הוא op6

אכן, מתוך הרגל כבר

לא היה לי זמן לחכות להזמנה מחו"ל(הייתי חייב את המכשיר עד היום), אז הלכתי על ksp מהיבואן הרשמי.

אחרי כל ההנחות יצא לי בערך 2200 שקל לגרסת ה128.

אין בעיית מיקום פועל נהדר