Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

טוב המוטו ג'י שלי עושה לי בעיות בטעינה ובבטריה ואני רוצה להחליף דגם אחרי שהייתי עם המוטו ג'י 2,3,4.

איזה דגם יצא אחרי הרדמי נוט 4? יש המלצה למוכר באלי אקספרס ודומיו?

אם היית רגיל לממשק נקי של גוגל ורוצה להמשיך איתו אז כדאי לך לקחת את ה-A1 שמגיע עם גוגל נקי.

ה-mi6 הוא הרבה מעבר לצרכים שלי, הייתי נשאר עם המוטו ג'י אלמלא הבעיות שלו במגעים בטעינה.

מוריו אמנם הממשק הנקי נוח אבל יש פער של 50 דולר בין הרדמי נוט 4 למי a1 אז אני מאמין שאסתדר עם הממשק הרגיל. בקיצור נראה לי אני הולך על הרדמי נוט 4 אלא אם כן יש משהו מומלץ יותר בתחום ה140 דולר.

בקניה מאלי אקספרס,אם נעצר במכס, יש תוספות מעבר ל17 אחוז מעמ?

קניתי אתמול לאבא שלי redmi note 4x גלובלי 3GB 32GB + כיסוי ומטען לרכב - 532 ש"ח
I3UMHI2.png

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_621141.html?admitad_uid=601fbe16d07ca846fde40161ec28b75a&utm_source=admitad
עם הקופון: IL1130XM4X

למישהו יצא להחליף סוללה לגלקסי 7? הסוללה מתחילה להיגמר לי מהר יחסית להתחלה. בהגדרות זה מראה שהמסך שואב את הכי הרבה אחוז מהסוללה.

אם למישהו יצא, אז כמה בערך זה אמור לעלות לי? אני מבסוט מאוד מאוד מהטלפון הזה, פשוט הקטע עם הסוללה קצת מעצבן.

למישהו יש ניסיון עם עם רדמי 4a?

מיועד לאמא שלי שכרגע עם גלקסי 3 מיני, משתמשת רק בווטסאפ ושיחות סקייפ פעם בשבוע. פעם בחודש מפעילה ג'יפיאס.

מוריו או מישהו במטוטא

הלכתי לאיבוד שם עם הבחירה של הרומים, נכנסתי ללינק של גיל שמתי את הקופון וזה רק הוסיף לי 200 שקל לחשבון.

מי מפנק אותי בלינק לרדמי נוט 4x שיעבוד לי בארץ ובחול, מספיק לי 32 ג'יגה זיכרון

ורדמי 4a

שאו ברכה

ממליץ לך לבקש בקבוצות הפייסבוק השונות (אני הכי אוהב את GLOUDS - צדק צרכני), יביאו לך ישר לינק לדיל עם קופון פעיל.

אני פחות מכיר את הדילים השונים.

מוריו או מישהו במטוטא

הלכתי לאיבוד שם עם הבחירה של הרומים, נכנסתי ללינק של גיל שמתי את הקופון וזה רק הוסיף לי 200 שקל לחשבון.

מי מפנק אותי בלינק לרדמי נוט 4x שיעבוד לי בארץ ובחול, מספיק לי 32 ג'יגה זיכרון

ורדמי 4a

שאו ברכה

https://zuzu.deals/xiaomi-redmi-note-4x-32gb-%D7%92%D7%9C%D7%95%D7%91%D7%9C%D7%99-%D7%A8%D7%A7-%D7%91131-99/

https://zuzu.deals/xiaomi-redmi-4a-%D7%A9%D7%95%D7%91-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%9B%D7%A1-%D7%A8%D7%A7-73-58/

HTC U11 64GB

האם המכשיר מומלץ?

ובכלל, ממליצים לרכוש HTC ?

אשמח ללינקים

(יש לי שיאומי Mi 5s בן 7 חודשים, בא לי קצת יותר איכות, לא יודע להסביר).

• 2 weeks later...

מה אומרים על השיאומי mi6 ? לא כל כך מבין בפלאפונים רק מחפש שיהיה נוח, סוללה חזקה ושיחזיק לי הרבה זמן. ראיתי בזאפ ביקורות טובות עליו.

גם וואוי p10 plus זאת אופציה יותר יקרה אבל אמור להיות פלאפון על רמה.

אשמח לעזרה כי אני לא ממש מבין בנושא ובאמת חשוב לי לעשות הפעם קנייה חכמה ולא במחיר של גלקסי או אייפון

מה אומרים על השיאומי mi6 ? לא כל כך מבין בפלאפונים רק מחפש שיהיה נוח, סוללה חזקה ושיחזיק לי הרבה זמן. ראיתי בזאפ ביקורות טובות עליו.

גם וואוי p10 plus זאת אופציה יותר יקרה אבל אמור להיות פלאפון על רמה.

אשמח לעזרה כי אני לא ממש מבין בנושא ובאמת חשוב לי לעשות הפעם קנייה חכמה ולא במחיר של גלקסי או אייפון

יש לי mi 5 כבר מעל לשנה ואני מאוד מרוצה, המכשיר עובד חלק, הסוללה מחזיקה המון.

mi 6 עושה רושם שטוב ממנו בכמה דרגות: 4 ג'יגה ראם, 64 ג'יגה בדיסק, מעבד מתקדם מאוד וחסכוני באנרגיה, סוללה גדולה יותר.

פרט לחיסרון אחד. הבנתי שאין חיבור לאוזניה או משהו כזה ב mi 6.

את המכשיר של וואווי אני לא מכיר.

מי6 מכשיר מדהים.

עצה לכולם - זה לא הזמן לקנות טלפונים. אנחנו בדיוק בתקופה הזו בשנה של אחרי המבצעים הגדולים, כשכל הטלפונים בשוק כבר די ישנים וההשקות מעבר לפינה. אחרי ההשקות יהיו טלפונים חדשים יותר מצד אחד, והקיימים יהיו זולים יותר מצד שני. מי שלא קריטי לו טלפון במיידי, שיחכה חודשיים שלושה ויראה מה מצב השוק.

HTC U11 64GB

האם המכשיר מומלץ?

ובכלל, ממליצים לרכוש HTC ?

אשמח ללינקים

(יש לי שיאומי Mi 5s בן 7 חודשים, בא לי קצת יותר איכות, לא יודע להסביר).

רק לא htc אחי.. אין את זה בארץ כמעט ככה שלא תמצא מגנים, תמיכה כלשהי בכללי

תמשיך עם השיאומי. אני אישית הזמנתי מחו"ל את המי נוט 3 שיצא לפני 3 חודשים ב980₪ . הוא כמעט אותו דבר כמו המי 6 רק יותר גדול. המי 6 5.15 אינצ' לעומת המי נוט 3 שהוא 5.5 אינצ'.

רק לא htc אחי.. אין את זה בארץ כמעט ככה שלא תמצא מגנים, תמיכה כלשהי בכללי

תמשיך עם השיאומי. אני אישית הזמנתי מחו"ל את המי נוט 3 שיצא לפני 3 חודשים ב980₪ . הוא כמעט אותו דבר כמו המי 6 רק יותר גדול. המי 6 5.15 אינצ' לעומת המי נוט 3 שהוא 5.5 אינצ'.

בתכלס ההבדל היחיד שם מלבד הגדול הוא המעבד (סנפ 660 לעומת 835 של המי6), אבל עדיין 980 זה אחלה מחיר ובשימוש יומיומי לא מרגישים בכלל בהבדל.

אחלה מבצע.

הבאתי לפני כמה שבועות גוגל פיקסל 2, מכשיר מדהים. מהיר, נקי, נוח, מצלמה מטורפת. מבסוט מכל רגע.

גוגל כאלה בני זונות, הם יצרו אפליקציית צילום כ"כ טובה שפשוט אין לפיקסל 2 תחרות בתחום הצילום (האפליקציה שמורה רק למכשירי גוגל למרות שיש איזה פורט שמסתובב ברשת והוא לא הכי יציב).