Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

האחריות סתם חארטה גם אף אחד לא מחזיק טלפון חמש שנים. לאיפה אתה טס? תבדוק אולי שווה לך לקנות כבר שם בהרבה יותר זול.

בודפשט

ואני לא מתכוון להחזיק מכשיר 5 שנים אבל כן רוצה שאם המכשיר ילך אחרי שנה וקצת יהיה עם מי לדבר

ראיתי כמה התייחסויות לזה אבל אף אחד לא ענה בבירור.

ה redmi note 4 וה redmi note 4x - מהה ההבדל בעצם?

הבנתי של4 הרגיל יש עוד 32 ג׳יגה אחסון, ושיש להם מעבדים שונים.

יש עוד הבדלים? ואיזה מעבד יותר טוב?

אני טס בקרוב וראיתי שיש את ה4x בא.ל.מ בדיוטי ב260 דולר (סביבות 950 שקל) עם חמש שנות אחריות האלה של המילטון. שווה? יש מקום יותר זול בארץ?

מוריו מוריו בא לפה

מוריו מוריו בא לפה

א. אחריות בארץ זה חרטא, גם מי מחזיק מכשיר 5 שנים?

ב. ההבדלים די מזעריים: המעבד של קוואלקום (4X) חסכוני יותר בסוללה בהשוואה למדיהטק (4) והמצלמה של ה-4X טובה יותר (אבל אל תצפה שעכשיו היא תוציא תמונות ברמת ה-DSLR, היא טובה יותר אבל עדיין בינונית).

ג. מבחינת אחסון זה שטויות, שני הדגמים מגיעים גם בגרסת 64GB, פשוט המלאי הראשוני של 4X גרסת 64GB חוסל בעולם ועכשיו כולם מוכרים את גרסת ה-32.

בכל מקרה זה לא משנה כי יש חריץ הרחבה ל-SD.

תקנה מה שנראה לך הכי משתלם, אם יש הבדל של עד 100 שקל לטובת ה-4X אז לך עליו, לא חושב שההבדלים כאלה קריטיים בשביל להתאבד על המכשיר.

א. אחריות בארץ זה חרטא, גם מי מחזיק מכשיר 5 שנים?

ב. ההבדלים די מזעריים: המעבד של קוואלקום (4X) חסכוני יותר בסוללה בהשוואה למדיהטק (4) והמצלמה של ה-4X טובה יותר (אבל אל תצפה שעכשיו היא תוציא תמונות ברמת ה-DSLR, היא טובה יותר אבל עדיין בינונית).

ג. מבחינת אחסון זה שטויות, שני הדגמים מגיעים גם בגרסת 64GB, פשוט המלאי הראשוני של 4X גרסת 64GB חוסל בעולם ועכשיו כולם מוכרים את גרסת ה-32.

בכל מקרה זה לא משנה כי יש חריץ הרחבה ל-SD.

תקנה מה שנראה לך הכי משתלם, אם יש הבדל של עד 100 שקל לטובת ה-4X אז לך עליו, לא חושב שההבדלים כאלה קריטיים בשביל להתאבד על המכשיר.

תודה תודה תודה מלך!

כנראה אלך על ה4x

ומה זה אומר שהאחריות חרטה? נגיס אחרי כמה חודשים המכשיר מת? או הלך רכיב קליטה/gps וכאלה - לא יחליפו לי את רכיבים/מכשיר וכל התיקון כולל החלקים והכל על חשבון האחריות ?

תשמע היבואנים בארץ הם זבל אחד גדול.

אני לא מכיר את המילטון אז לא יודע איך הם יתייחסו אליך, אבל כל הזמן אני נתקל במקרים של אנשים שהמכשיר שלהם הלך והיבואן מנסה להתנער מאחריות (מוצאים איזה שפשוף במסגרת וטוענים שזה נזק פיזי או שקרכלשהו).

נשבר לי המסך בטלפון הקודם, וכמובן שבאורח פלא זה לא היה חלק מהאחריות

ולאחר מכן הייתה תקלה בשקע הטעינה, והפעם הטענה הייתה שמכיוון שכבר פתחו את הטלפון ושינו בו חלקים אז אין יותר אחריות.

(וזה היה באותה חנות שבה קניתי את הטלפון, אותה חנות שביצעו את התיקון הראשון)

נשבר לי המסך בטלפון הקודם, וכמובן שבאורח פלא זה לא היה חלק מהאחריות

ולאחר מכן הייתה תקלה בשקע הטעינה, והפעם הטענה הייתה שמכיוון שכבר פתחו את הטלפון ושינו בו חלקים אז אין יותר אחריות.

(וזה היה באותה חנות שבה קניתי את הטלפון, אותה חנות שביצעו את התיקון הראשון)

אחריות יצרן מדברת רק על נזק חשמלי/חומרתי/תוכנתי שלא התרחש בגלל הלקוח או השימוש שלו, לכן היא לא מכסה כמעט כלום.

רק אם באמצע יום במהיר פתאום המצלמה הפסיקה לעבוד לצורך העניין אז זה אמור להיות מכוסה באחריות, כך שמלכתחילה היא לא שווה הרבה,

אבל בישראל לקחו את זה לרמה אחרת לגמרי - הם יחפשו עם מיקרוסקופ שריטה קטנה על כפתור הווליום כדי להגיד "המכשיר נפל, בגלל זה המצלמה הפסיקה לעבוד, זה לא מכוסה באחריות". ואם ממש שמרת על המכשיר כמו "גרמני" ואין את השריטה הזאת? הם יגידו שהשתמשת במטען לא מקורי (לך תוכיח) שגרם נזק חשמלי או שהתקנת איזה תוכנה שהרסה את המכשיר.

לכן לדעתי האחריות הזאת באמת שווה לתחת, להסתמך על אחריות יצרן זה כמו לשים את מרציאנו בשער מול ספרד, מה כבר אפשר לצפות?

• 2 weeks later...

איך המייזו m5 note?

אין בן אדם שיש לו מייזו והמכשיר לא התפרק אחרי כמה חודשים, LG של הסינים

מישהו הצליח להתחבר עם xiaomi לרכב בעזרת בלוטוס? כלומר, מצב דיבורית.

כן

היי שאלה
התחדשתי בשיואמי רדמי נוט 4

היום הדלקתי אותו והתחלתי להתעסק עם כל האפליקציות וכל השיט
יש בעיה שאני לא מצליחה להבין למה היא מתרחשת

כל 2-5 דק המסך מוחשך מעצמו, אבל כאילו ממשיך לפעול, כלומר אם אני מקישה עליו אני כאילו לוחצת על דברים בחושך (מקווה שהבנתם)
זה משגע אותי כל כמה דק שהוא מוחשך מעצמו!
ואז או שהוא חוזר לעצמו לבד או שאני צריכה ללחוץ על המקש הצידי כדי "להעיר" אותו

וכן, שיניתי בהגדרות שהמסך יכבה רק אחרי נגיד דקה של חוסר פעילות, אבל זה קורה בזמן שאני מתעסקת איתו ולא כשהוא בחוסר פעילות

מישהו מכיר ויכול לעזור?

בדקת שאת לא על בהירות אוטומטית ואת בטעות לא חוסמת את החיישן?

שמעתי על מקרים של אנשים שבגלל קייס שלא מתאים למכשיר הם חסמו את החיישן.

בכל מקרה, אם את יכולה לצלם את גרסת הרום זה יעזור.

בדקת שאת לא על בהירות אוטומטית ואת בטעות לא חוסמת את החיישן?

שמעתי על מקרים של אנשים שבגלל קייס שלא מתאים למכשיר הם חסמו את החיישן.

בכל מקרה, אם את יכולה לצלם את גרסת הרום זה יעזור.

אוקי, מה זה החיישן הזה?

קניתי קייס שמתאים לרדמי נוט 4

ושמו לי מגן מסך זכוכית

עריכה:

הורדתי תקייס, נראה אם יש שינוי...

אוקי, מה זה החיישן הזה?

קניתי קייס שמתאים לרדמי נוט 4

ושמו לי מגן מסך זכוכית

אם תסתכלי על המצלמה הקדמית, אז לידה יש חיישן, זה חיישן הבהירות.

שימי לב ששום דבר לא חוסם אותו, או שיותר נוח: תבדקי בהגדרות שהבהירות האוטומטית לא פועלת (אם אני לא טועה אז יש שם A שצריכה להיות כבויה).

אם תסתכלי על המצלמה הקדמית, אז לידה יש חיישן, זה חיישן הבהירות.

שימי לב ששום דבר לא חוסם אותו, או שיותר נוח: תבדקי בהגדרות שהבהירות האוטומטית לא פועלת (אם אני לא טועה אז יש שם A שצריכה להיות כבויה).

ביטלתי את הבהירות האוטומטית :thumbs:

אתה רק יכול להסביר לי מה בעצם קרה טכנית? למה בהירות אוטומטית תגרום לתופעה הזו נגיד? (או חסימה של החיישן)

ביטלתי את הבהירות האוטומטית :thumbs:

אתה רק יכול להסביר לי מה בעצם קרה טכנית? למה בהירות אוטומטית תגרום לתופעה הזו נגיד? (או חסימה של החיישן)

בהירות אוטומטית בעצם נועדה כדי לחסוך בסוללה, ברגע שאת נמצאת בסביבה חשוכה אין צורך בבהירות מלאה של המסך והמכשיר מוריד את הבהירות בהתאם לתאורה בחדר.

אני באופן אישי חייב את האופציה הזאת כי מחרפן אותי אם הפלאפון על בהירות מלאה בחושך, לדעתי הרבה יותר נעים לעין עם בהירות אוטומטית.

אני לא יודע מה המצב אצלך ואם מדובר בתקלה או שסתם מעצבן אותך הנושא הזה של הבהירות האוטומטית (יש המון אנשים ששמים תמיד על בהירות מקסימלית), בשביל זה צריך לראות את המכשיר.

איך אני חרמן על השיאומי מי מיקס,מת שיגנבו לי תטלפון שיהיה לי תירוץ.

כמעט קניתי אותו עד שהבנתי שכנראה צריך לחכות למי מיקס 2,זה סוג של פלאפון קונספט ויש שם כמה דברים שעדיין צריך לתקן.

עוד כמה ימים יכריזו על מי 6,זה אמור להיות מעניין.

6.4 אינטש?!

מבחינת גודל הוא כמו מכשיר 5.5 אינץ' בגלל שיחס המסך לגוף שלו הוא 92 או 93 אחוז, מכשיר מדהים אבל אני הייתי מחכה לדור הבא שלו.

מבחינת גודל הוא כמו מכשיר 5.5 אינץ' בגלל שיחס המסך לגוף שלו הוא 92 או 93 אחוז, מכשיר מדהים אבל אני הייתי מחכה לדור הבא שלו.

זה לא מפריע שכמעט כל גוף הטלפון הוא חלק מהמסך?

אני רגיל לכפתורי בית/אחורה וכו', ובמצב כזה נראה שאו שהם לא קיימים או שיידרש הרבה זמן להסתגל לזה.

זה לא מפריע שכמעט כל גוף הטלפון הוא חלק מהמסך?

אני רגיל לכפתורי בית/אחורה וכו', ובמצב כזה נראה שאו שהם לא קיימים או שיידרש הרבה זמן להסתגל לזה.

מתכוונים רק לחלק הקדמי, יש לו כפתורי ווליום ואם אני זוכר נכון אז יש לו כפתור בית וירטואלי כמו לא מעט מכשירים.