Jump to content

סמארטפון סיני מייזו שיאומי וכל החרא

BMTA

Recommended Posts

נמאס לקנות באלפי שקלים סמסונג\אייפון שאחרי שנה גם הופכים לפח יש למישהו המלצה לסמארטפון סיני במחיר טוב שעושה תעבודה ?

xiaomi redmi note 4

מחזק ומוסיף שהיום הם הכריזו על גרסה חדשה עם 4 ג'יגה ראם וסנאפדרגון 625.

אם לא בא לך לחכות חודש+ לפלאפון אז תקנה בארץ את גרסת ה-64/3, עולה באיזור ה-900 שקל (רק תוודא שמותקן לך רום גלובלי).

xiaomi redmi note 4

מניסיון? הגלקסי 6 אדג' שלי סוג של מת(את האמת שאנסתי אותו, לא מאשים אותו), תיקון עולה כמו פלאפון חודש ובאמת נשבר הזין לקנות עוד מכשיר במינימום 2000 שקל.

יעשה את העבודה?

מחזק ומוסיף שהיום הם הכריזו על גרסה חדשה עם 4 ג'יגה ראם וסנאפדרגון 625.

אם לא בא לך לחכות חודש+ לפלאפון אז תקנה בארץ את גרסת ה-64/3, עולה באיזור ה-900 שקל (רק תוודא שמותקן לך רום גלובלי).

וואלה מת להחליף יש לך מקום ממולץ בארץ לקנות מימנו?

שיאומי אדירים, כל המשפחה עברה אליהם.

אני עם וואן פלוס וואן (טלפון עצום, פשוט איתו כבר שנתיים וחצי והוא קצת מתחיל לעשות צרות. הדגמים החדשים שלהם יקרים) ומחליף למי 5 שיש גם לאחי משיקולי מחיר, וזה עוד הדגם היותר יקר שלהם.

רדמי נוט יש להורים שלי והם עפים עליו, טלפון מצוין.

וואלה מת להחליף יש לך מקום ממולץ בארץ לקנות מימנו?

אני די בטוח שגו מובייל מוכרים אותו ב-900 שקל ועם רום גלובלי (תוודא איתם לפני, למרות שזו לא בעיה להחליף רום).

מאוד חשוב לקנות את גרסת 64/3

הנוט 4 בא עם מעבד מדיהטק, קצת הימור.

לך על הדגם הקודם, נוט 3 עם מעבד סנאפדרגון, חיית ביצועים.

היה כבר את הויכוח הזה בנושא המקורי, אל תקשיב לו ותקנה את 4 כי אין כמעט הבדל בביצועים בינו לבין 3 פרו (והוא אפילו טיפה יותר מהיר).

אתה יכול להזמין את גרסת ה-4 עם מעבד סנאפדרגון (625 ולא 650), היא מגיעה גם עם 4 ג'יגה ראם.

החיסרון היחידי: ייקח קצת זמן עד שזה יגיע (לפחות חודש וחצי-חודשיים).

או שאם בא לך לחכות קצת ולהביא מכשיר דגל מהדור החדש, המי 6 מתקרב והוא הולך להיות מפלצת בפחות מחצי מחיר מהגלקסי 8

אני עם שיאומי רדמי 3 (לא נוט, לא פרו)

הייתי איתו בטיול בקיץ, החזיק לי 10-12 שעות אינטנסיביות של צילומים וGPS על דאטה

לא יודע מה הייתי עושה בלעדיו

מרוצה מאוד

עלה לי בזמנו (אוגוסט האחרון) 700 שקל כולל מכס והכל

בטח יש דגמים חדשים יותר כבר

מצטרף להמלצות על רדמי נוט 3 פרו ו-מי5.

לי יש את ה-3 פרו כבר כמה חודשים טובים והוא מצוין - הסוללה הכי חזקה שנתקלתי בה + ביצועים טובים, והכל במחיר דיי מצחיק. החסרונות - מצלמה לא משהו (לי אישית זה ממש לא חשוב) ותקופת הסתגלות למערכת ההפעלה של שיאומי (כמו שאמרו, צריך לדאוג לכך שיהיה רום גלובלי רשמי ועל הדרך גם ללמוד קצת על כל ההגדרות המעצבנות שצריך לדאוג להן כדי שהאפליקציות ירוצו כמו שתרצה).

חברה שלי קיבלה ממש לפני שבוע את ה-מי5, שגם עושה רושם מכשיר מצוין. עליו אין לי עוד יותר מדי רשמים אבל כמו שראית יש כאן כמה חבר'ה עם המכשיר שממליצים בחום.

ד"א, יש אחלה קבוצה של שיאומי בפייסבוק - 'שיאומי ישראל' שעזרה לי הרבה עם כל מיני דברים בשבועות הראשונים עם המכשיר. מומלץ להצטרף ולקרוא שם קצת אם תחליט ללכת של מכשיר רלוונטי.