Jump to content

נוסטלגיית פרסומות

Augustus

Recommended Posts

אני זוכר פרסומות על דברים שכבר לא קיימים כמו טורינו,רוזמרי, שוש, חטיף מוגזם, ראפלס..אך המסטיקים בצורת סיגריה

רוזמרי קיים

אני זוכר פרסומות על דברים שכבר לא קיימים כמו טורינו,רוזמרי, שוש, חטיף מוגזם, ראפלס..אך המסטיקים בצורת סיגריה

טורינו,רוזמרי וראפלס קיימים אבל לא מיובאים לארץ ע"י עלית כמו שהיה בתקופה שאתה זוכר ולכן אתה לא רואה אותם. מי שמייצר אותם זה הרי לא חברות ישראלית, את טורינו מייצר קמיל בלוך השוויצרי (יכול להיות שהם מייצרים גם את רוזמרי). את ראפלס אני חושב שתאגיד פפסיקו.

לרוזמרי לפחות יש יבוא קבוע ואפשר להתקל בו בחנויות ממתקים שונות. טורינו אני לא זוכר אם ראיתי בשנים האחרונות, יכול להיות שאולי במקום אחד. ראפלס לדעתי כבר לא מייבאים יותר.

טורינו,רוזמרי וראפלס קיימים אבל לא מיובאים לארץ ע"י עלית כמו שהיה בתקופה שאתה זוכר ולכן אתה לא רואה אותם. מי שמייצר אותם זה הרי לא חברות ישראלית, את טורינו מייצר קמיל בלוך השוויצרי (יכול להיות שהם מייצרים גם את רוזמרי). את ראפלס אני חושב שתאגיד פפסיקו.

לרוזמרי לפחות יש יבוא קבוע ואפשר להתקל בו בחנויות ממתקים שונות. טורינו אני לא זוכר אם ראיתי בשנים האחרונות, יכול להיות שאולי במקום אחד. ראפלס לדעתי כבר לא מייבאים יותר.

טורינו בוודאות יש רק מוכרים אותו ב17 שקל לחפיסה שוד לאור יום

טורינו בוודאות יש רק מוכרים אותו ב17 שקל לחפיסה שוד לאור יום

איפה מוכרים קורן??? אשתי מוכנה למכור אותי בשביל זה חחחח נעשה לה הפתעה.

אם מישהו מביא את הפרסומת של ילדים מתפתחים עם גמדים הנושא הזה מתעלה לרמות אחרות

ואוו נכון!

לא מצאתי את הפרסומת הזו, יש מצב שהורידו אותה מהאינטרנט בגלל התביעה שהוגשה נגד שטראוס בגלל אותה פרסומת, אבל מצאתי משהו דומה :)

וכמובן, ההעתקה האמריקאית, פרסומת לקוקה קולה ששודרה בסופרבול 2010:

https://www.youtube.com/watch?v=TkHA2pf1gvc

אחרי זה נציג של החברה טען שלא הם ולא חברת הפרסום היו מודעים לדמיון, ושזה מקרי ביותר. יה, רייט. אפילו אותה מוזיקה...

ואוו נכון!

לא מצאתי את הפרסומת הזו, יש מצב שהורידו אותה מהאינטרנט בגלל התביעה שהוגשה נגד שטראוס בגלל אותה פרסומת, אבל מצאתי משהו דומה :)

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

ואוו נכון!

חחחחח כן מכיר את הפרסומת, חבר טוב שלי השתתף בפרסומת שדיברתי עליה אנחנו מחפשים אחריה כבר שנים כל החברים, לא מצאתי אותה באינטרנט אמרתי אולי יש פה איזה מישהו (סביר מאוד בפורום הזה).

חחחחח כן מכיר את הפרסומת, חבר טוב שלי השתתף בפרסומת שדיברתי עליה אנחנו מחפשים אחריה כבר שנים כל החברים, לא מצאתי אותה באינטרנט אמרתי אולי יש פה איזה מישהו (סביר מאוד בפורום הזה).

מצאתי כתבה על התביעה :) מניחה שזו הסיבה שאי אפשר למצוא את הפרסומת באינטרנט

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/935/724.html

איפה הפרסומת של הנרי עם השחקנים של יוניטד

הנרי היה מרגש בפרסומות:

היה לו גם איזה פרסומת שהוא מנפח כדור בסלון עם המשאבה ואשתו חושבת שהוא מביא ביד.... חחחח לא מוצא את זה

איפה מוכרים קורן??? אשתי מוכנה למכור אותי בשביל זה חחחח נעשה לה הפתעה.

חחח הרב יהודה אני תכף אלך לחנות בשכונה שלי שאז קניתי ממנה(ממתקי אזובל) אני כמעט בטוח שנשאר לו,אקנה לך במידה ויש ויביא לך במשחק הבא