Jump to content

עדן בן בסט - חתם לעונה וחצי בהפועל חיפה

Sawyerdroid

Recommended Posts

אני כנראה מאוד בדעת מיעוט פה, אבל תמיד מאוד מפריע לי חוסר הכבוד הזה שיש פה לשחקנים. בן בסט, גרוע ככל שיהיה, פשוט לא השתלב פה, ועדיין כל פעם כשנכנס נלחם ועשה את המקסימום, משהו שאי אפשר להגיד על כמה שחקנים אצלנו שהיו או עדיין במעמדו.

אני כן שמח שהוא עזב כי הוא כרגע לא ברמה של הקבוצה , אבל מפה ועד כאלה חגיגות? זה יחזור אליכם כמו בומרנג

אני כנראה מאוד בדעת מיעוט פה, אבל תמיד מאוד מפריע לי חוסר הכבוד הזה שיש פה לשחקנים. בן בסט, גרוע ככל שיהיה, פשוט לא השתלב פה, ועדיין כל פעם כשנכנס נלחם ועשה את המקסימום, משהו שאי אפשר להגיד על כמה שחקנים אצלנו שהיו או עדיין במעמדו.

אני כן שמח שהוא עזב כי הוא כרגע לא ברמה של הקבוצה , אבל מפה ועד כאלה חגיגות? זה יחזור אליכם כמו בומרנג

איך אחריי 3 שנים בלי פעולה חיובית הוא חותם על חוזה של 220,000 דולר ? לא ייאמן איזה גנב

יותר מידי קבוצות ביחס לגודל של המדינה, פחות מידי שחקני כדורגל איכותיים וחוק הגבלת זרים שלא מקדמת את הכדורגל לשום מקום אלא רק מעלה את הביקוש על כל ישראלי שיודע להקפיץ את הכדור פעמיים.

הוא ישב כאן על חוזה מפלצתי.

בכסף שנחסך אפשר להביא אחלה חלוץ מחליף שגם יביא מספרים ויעשה את העבודה.

לא לשמוח זה מטומטם.

לאחל לו רע זה כבר משהו אחר.

הוא חייב לחזור בתשובה על הנס שגרם לו להיות מליונר ממשהו שהוא לא יודע לעשות.

ממה שהספקנו להכיר גם אם הוא יכנס לישיבה במקסימום הוא יצליח לחזור במונית

ממש לא שונא את בן בסט אבל הטינה כלפיו היא ממש לא רק בגלל יכולת מקצועית.

הפרצופים בספסל והאגואיסטיות המופגנת (הפנדל של זהבי, הבעיטה מכל מצב כשהשיא היה שלא מסר למיכה מול שער ריק במשחק הבית מול פנדורי שגרר שריקות בוז בכל נגיעה) תרמו לא פחות

ממש לא שונא את בן בסט אבל הטינה כלפיו היא ממש לא רק בגלל יכולת מקצועית.

הפרצופים בספסל והאגואיסטיות המופגנת (הפנדל של זהבי, הבעיטה מכל מצב כשהשיא היה שלא מסר למיכה מול שער ריק במשחק הבית מול פנדורי שגרר שריקות בוז בכל נגיעה) תרמו לא פחות

שמע זה נטו שחקן שמת להבקיע ולחזור לתקופה טובה. לא אומר אישית לגביך אבל הקהל שלנו ידוע בזה שברגע שהוא מחפש מישהו חדש לשנוא זה קורה די בקלות. אם הוא היה עושה את כל הדברים שציינת אבל היה מבקיע במקביל עוד שערים לא היו יוצאים עליו ככה

יחוצפן.

אני אוכל ממנו וממכם חרא כבר 200 שנה ושותק. לוקח את כל האחריות על עצמי, אוכל את עצמי לא נרדם בלילות.

סופסוף העול הזה יורד מהכתפיים שלי ואתה קורא לי סטייק? לא ציפית. לא ממך.

:yahoo:

אני איתך

עדן. בן בסט עדן.

3 מילים, 8 תווים, כל כך הרבה כלום מאותו שם.

תודה על ... נו הגול הזה מול... והבישול הזה נגד נו אלה... או המנהיגות שלקחת? לא גם זה לא

נו בטח אני אמצא משהו. תודה על הזיכרון הזה במשחק נגד ההם שהיית טוב? לא גם זה לא היה

ביי יא אפס

שמע זה נטו שחקן שמת להבקיע ולחזור לתקופה טובה. לא אומר אישית לגביך אבל הקהל שלנו ידוע בזה שברגע שהוא מחפש מישהו חדש לשנוא זה קורה די בקלות. אם הוא היה עושה את כל הדברים שציינת אבל היה מבקיע במקביל עוד שערים לא היו יוצאים עליו ככה

אבל הוא לא הבקיע מול שוער באחד על אחד משהו כמו 200 פעם .

יש שחקן שמת להבקיע ויש שחקן שקיבל את כל ההזדמנויות בהרכב והמצבים הקלים שצריך ולא עשה עם זה כלום ,העיקר שנגח הפוך.

אני עדיין לא שכחתי את המצב שהוא היה עם עוד שחקן (טב"ח נראה לי) בשניים על אחד והוא החליט לבעוט על השוער כמו תמיד .