Jump to content

אוהדי כדורגל,לא עכברי מעבדה.

שומע מ

Recommended Posts

בוודאות בן אדם של מכבי, וחלק מהסיכום עם מכבי היה גם הרגעת הרדיפה המטורפת מצד חברת האבטחה והיחס של פושעים שהם נותנים לכל הקהל (כי היחס הזה ממש לא מופנה רק לארגון) בהתנהלות שלהם.

אף אחד לא מצפה שהם יורידו הכל ישר, אבל לא רק שלא הפחיתו כפי שסוכם אפילו החריפו בצורה בוטה.

בפועל זה היה הדרבי הרגוע בהיסטוריה בערך מבחינת התנהגות הקהל שלנו ובתמורה קיבלנו אח גדול, חדירה לפרטיות בוטה ממש ולא מוצדקת בארוע ספורט, אלימות משטרתית, אלימות מצד חברת האבטחה ומעצרים סתמים לחלוטין.

שמע אני בדרך כלל לא בעד הארגון, אבל אתמול באמת היו בסדר, וכל פעם שהוציאו מישהו לא היה ברור על מה (למרות שאם אני עומד ליד שוטר, אני לא צועק עליו כמו מטורף בנפנופי ידיים...).

ובכל מקרה אין שום קשר בין ההתנהגות של הארגון לבין הסרת התביעה מהדרבי ההוא, אלא אם הובטח בחדרי חדרים שזה מה שיעשה.

ואני גם אחזור על התגובה הראשונה שלי כאן, דברים לא משתנים בין לילה.

הקצין המדובר זה אותו שוטר קירח? הבן זונה הזה איים על אוהדי מכבי שביקשו לעבור ליציע של מכבי מתא הכבוד שאם לא ישבו הוא ישלח את כולם למעצר עם סודנים. הוא גם דיבר עם מיכה אחרי שזרק לקהל חולצה ומיכה נפנף אותו בזלזול. חתיכת סמרטוט אפס.

ההנהלה של מכבי שבויה באיזה קונספציה שעדיף לה במגרש קהל מהסוג הרגוע (משפחות, יושבי המערבי, אנשים שקונים מרצנדייז ב500 שקל בשנה) מאשר הסוג "הפרוע" (אנשי הארגון, האנשים מסביב לגוש, אלה שהולכים למשחקי חוץ, גביע הטוטו וכו). מכבי באה בביטחון שאם היא תסרס את הסוג הפרוע הסוג השני שהיא כל כך חפצה בו ימלא את החסר, יבוא מספיק קהל ולכל משחק עדיין יביאו 10 אלף אוהדים, בעיקר מהסוג שהיא חפצה בו.

השנה מכבי חוותה מכה בכל הגישה הזאת שלה - הסוג אוהדים שהיא רוצה מעדיף לא להגיע לנתניה, אם מבחינת רמה או אם מבחינת נוחות (תחבורה, גישה). מכבי לא ציפתה שתהייה רמה לא טובה שתגרום לפחות להגיע + לאנשים לא יהיה קל להגיע ובכך היא פגעה בסוג אוהדים שמתמיד להגיע למשחקים וגורם שבכל זאת עוד יהיו 6 אלף במשחק.

אם מכבי לא תשתחרר מהקונספציה הזאת שעדיף לה סוג אוהדים מאוד מסוים היא תפגע בכלל הקהל שלה.

ההנהלה של מכבי שבויה באיזה קונספציה שעדיף לה במגרש קהל מהסוג הרגוע (משפחות, יושבי המערבי, אנשים שקונים מרצנדייז ב500 שקל בשנה) מאשר הסוג "הפרוע" (אנשי הארגון, האנשים מסביב לגוש, אלה שהולכים למשחקי חוץ, גביע הטוטו וכו). מכבי באה בביטחון שאם היא תסרס את הסוג הפרוע הסוג השני שהיא כל כך חפצה בו ימלא את החסר, יבוא מספיק קהל ולכל משחק עדיין יביאו 10 אלף אוהדים, בעיקר מהסוג שהיא חפצה בו.

השנה מכבי חוותה מכה בכל הגישה הזאת שלה - הסוג אוהדים שהיא רוצה מעדיף לא להגיע לנתניה, אם מבחינת רמה או אם מבחינת נוחות (תחבורה, גישה). מכבי לא חשבה שיקרה לה ובכך היא פוגעת בסוג אוהדים שמתמיד להגיע למשחקים וגורם שבכל זאת עוד יהיו 6 אלף במשחק.

אם מכבי לא תשתחרר מהקונספציה הזאת שעדיף לה סוג אוהדים מאוד מסוים היא תפגע בכלל הקהל שלה ועדיין לא מובן לי איך היא עדיין לא השתחררה מהקונספציה הזאת.

ההנהלה בסה"כ רוצה שתשנה 2-3 מילים בשירים שלך, תמנע מפירו, זריקת חפצים או אלימות שתביא לקנסות.

הקונספציה שלה לא שגויה, רק הגישה אולי קצת מנוכרת.

השנה מכבי חוותה מכה בכל הגישה הזאת שלה - הסוג אוהדים שהיא רוצה מעדיף לא להגיע לנתניה, אם מבחינת רמה או אם מבחינת נוחות (תחבורה, גישה). מכבי לא חשבה שיקרה לה ובכך היא פוגעת בסוג אוהדים שמתמיד להגיע למשחקים וגורם שבכל זאת עוד יהיו 6 אלף במשחק.

אם מכבי לא תשתחרר מהקונספציה הזאת שעדיף לה סוג אוהדים מאוד מסוים היא תפגע בכלל הקהל שלה ועדיין לא מובן לי איך היא עדיין לא השתחררה מהקונספציה הזאת.

לפנתיאון.

א. כל הכבוד שהארגון בוחר לשתף, אני חושב שזה צריך להיות על בסיס שבועי, כי לכל משחק יש את הסיפור שלו.

ב. הייתי קרוב לגוש אתמול, מה שעשו זה סיקול ממוקד לאוהדים, לא מבין למה אבל זה לא נראה טוב.

ג. בחיים לא חשבתי שהארגון יתנהג בצורה כזו בוגרת ועוד בדרבי, ההנהלה מנגד :thumbdown:

*סיכול

ממש בושה, מקווה שיהיה עידוד נגד סכנין.

נגד ההנהלה צריך לפעול בחוזקה, אבל לא במשחקים, צריך ללכת לקרות שלום.

פשוט עצוב שזה המצב

לא הייתי אתמול. אבל מרגע ההודעה על התנהלות ההגרלה וכל מה שראיתי מתמונות של חברים שהלך בכניסה. אסור לתת לזה יד.

ואני אגיד אפילו שאסור להתקפל ואפילו לו בפיפס אחד קטן כלפי ההנהלה.

הם ראו שהקהל יוצא נגד הארגון אז הם לקחו את זה שלב קדימה. זה כבר מעבר לסתם עוד משחק, הם יהפכו אותנו לקהל קונצרטים.

צריך להגיב בעוצמה משחק הבא.

ואם תהיה גזענות שתהיה גזענות אני לא אתפלא(למרות שספציפית מדובר פה בחוק של אוויר) , ואם יקללו את השופטים שיקללו, ואת האדומים, ואת ההומואים ואת הטבעוניים ואת ההנהלה.

אם מה שהיה אתמול כשר. הכל כשר גם להפך.

אי אפשר לבוא ולהגיד לאוהד כדורגל: עכשיו אתה מצולם, מדווח, רשום, ועלול לקבל תביעה בכל רגע. ולצפות שנמשיך לבוא למגרשים בלי לתת פייט נגד החלטות הזויות כאלו.

זה כדורגל ולמי שלא

*אני משום מה לא יכול להגיב בדף של הפנאטיקס אם מישהו פה אחראי על זה אני אשמח שיאשר אותי או מה שצריך.

בדרך כלל אני לא מתומכי הארגון,אבל מה שקרה אתמול היה שגעון גדלות אחד ענק.

מה הארגון צריך להבין שכשברגע שהוא מיישר קו עם ההנהלה לא רק שמחרבנים עליו אלא גם מורחים לו את החרא על כל הפנים.

הייתי מופתע אתמול בטירוף שהארגון עמד והוכיח את עצמו בלי שיר גזעני אחד(!!!!!!!) ואני לא זוכר מתי קרה דבר כזה בעשר שנים האחרונות.

שאפו לחברי הארגון,הוכחתם את עצמכם ועמדם מאחורי המלים שלכם,ראוי להערכה.

מה שנותר הוא להמשיך עם הסבלנות ולתת למכבי לשנות את פני הדברים אני בטוח שזה ייקרה.

חברים, מה שהיה אתמול באמת שאסור שיעבור בשתיקה ואני חושב שהארגון צריך לחשוב איך לפעול בתבונה ולא רק להיות צודק כי ברור שהארגון צודק בקטע הזה, ההנהלה והמשטרה מתנהגות כאילו שמדובר באיזה קהל חוליגנים ממזרח אירופה, שבתכל'ס מדובר בקהל שלא עושה יותר מדי בעיות...

אנחנו צריכים להבין שאנחנו הרוב ויש לנו כוח רק ביחד. מקווה שיש לכם רעיונות טובים איך להתמודד עם זה, כי אם נשתוק זה ימשיך ואפילו יחמיר...

בדרך כלל אני לא מתומכי הארגון,אבל מה שקרה אתמול היה שגעון גדלות אחד ענק.

מה הארגון צריך להבין שכשברגע שהוא מיישר קו עם ההנהלה לא רק שמחרבנים עליו אלא גם מורחים לו את החרא על כל הפנים.

הייתי מופתע אתמול בטירוף שהארגון עמד והוכיח את עצמו בלי שיר גזעני אחד(!!!!!!!) ואני לא זוכר מתי קרה דבר כזה בעשר שנים האחרונות.

שאפו לחברי הארגון,הוכחתם את עצמכם ועמדם מאחורי המלים שלכם,ראוי להערכה.

מה שנותר הוא להמשיך עם הסבלנות ולתת למכבי לשנות את פני הדברים אני בטוח שזה ייקרה.

כבר אתמול אחרי המשחק רשמתי את זה פה,

מה שעברנו אתמול היה הזייה!!

כל הבדיקות לפני הכניסה, בחיי לא נתקלתי בכמות של שיטור ואבטחה כמו אתמול,ביציע זה היה נראה כאילו יש איזה אירוע טרור, או התארגנות

לפעולה בשטחים.

בושה וחרפה להנהלה שלנו, מצפה מעורך דין מאירי להגיב על האשמות של האירגון ושל האנשים כמוני

שלא קשורים לאירגון אבל מגיעים לכל משחק.

בדיוק כמו שהוא דאג לעלות לרדיו להגיב על דברי צנציפר שלא התאימו לו.