Jump to content

אוהדי כדורגל,לא עכברי מעבדה.

שומע מ

Recommended Posts

כ-1000 אוהדי מכבי הגיעו לפסטיבל שיטור של פעם בעשור, עם הופעות אורח של סיירת האבטחה של הנהלת המועדון והופעה אקוסטית של כל מחוז פ"ת.

רק שז לא הייתה הופעה מחשלמת, אלא ניסוי. וכל ה-1000 הם עכברי מעבדה.

כניסה ליציע:

4!!!!!! בידוקי ת.ז, הצלבת רשימות, סימון כרטיסים וכו'.

תודה על המרשלמו בתור המבזה, באמת פיצוי הולם.

שום דבר לא יפצה על זה שנתתם לנו הרגשה שאנחנו עוברים במחסום קלנדיה אל תוך שטח ישראל בזמן שאנחנו נכנסים לראות כדורגל.

אגב, זה לא היה הכרחי כי בסופו של דבר כל אוהד שהחזיק כרטיס נכנס, בין אם השם שלו על הכרטיס או לא.

סתם לקחתם חלק בניסוי ליצור מאגר מידע על אוהדי מכבי, חן חן על ההשתתפות.

בתוך היציע:

כאן קורה כל הכיף.

1,400,000,000 שוטרים,מאבטחים,יס"מניקים,קציני משטרה,קציני מודיעין מחוזיים,6 לוחמי סיירת האבטחה של מכבי.

4 מלצות חכמות שמסוגלות לראות אם יצאו לך אוצרות כשחיטטת באף, עוד 4 מצלמות HD באגף,

3-4 אנשי "גו פרו" מסתובבים בפינת עישון, ברחבה של המזנון ובתוך היציע

לפני המשחק - לקיחת מקלות התופים. סתם ככה. התחשק להם אז לקחו.

5 עצורים על הורדת חולצה! כי זה "לא נעים לי בעיניים" לפי קצין המשטרה אדון סער שיין.

4 עצורים על נקח לכם את הבנות (שחוקי למהדרין בעיניי החוק וגם בעיני ההנהלה, מה לעשות שאת חופש הביטוי עוד לא חיסלו לגמרי)

דקה 70 שיא השיאים, אנשים רואים משחק ומתחילים לקטוף אותם מהיציע.

לא הייתה אלימות,לא הייתה גזענות, לא היה פירו,על מה לעצור אותם? לא ברור. המצלמות בטח גם חודרות מחשבות ואולי חלקם קיללו את האמא של המאבטח של מכבי.

וכמובן לאורך כל המשחק כל כוחות הרשע הללו מסתכלים לכל אחד מאוהדי מכבי בעיניים ונותנים לו תחושה של פושע שעלול להיעצר בקרוב.

תוצאות הניסוי:

הקהל והארגון עמדו במילה ואף מעבר, 0 גזענות במשחק של מכבי מאז שנת 2000 לפחות.

0 נזקים למכבי מהיציע.

ההנהלה? לא עמדה במילתה ועדיין מחזיקה 2 ילדים עם סכין בשווי 100,000 ש"ח על צווארם בידיעה שהם חפים מפשע.

מסקנות מהניסוי:

שאפו לך מנכ"ל מכבי, הצלחת לסדוק מעט. את הרוח אי אפשר לשבור.

על הנזק שגרמת אתמול יש רק דרך אחת לפצות: שחרר את בני הערובה שלקחת בתביעות ותרחיק את חברת האבטחה מהיציע שלנו. אם אין גזענות ביציע, אין בהם צורך יותר.

בעצם, זה לא עניין של פיצוי. שחרר מהתסביך, אנחנו כבר שיחררנו מעל ומעבר.

ההנהלה הורגת את הקהל. עכשיו יבוא איזה מתחכם ויגיד שהפאנטיקס הביאו את זה על עצמם. סבבה, אתם נותנים פה יד למשהו שהוא הרבה יותר חמור מקצת פירו וכמה קללות גזעניות.

אם הארגון נתן מילה שישתדלו לעשות הכול שלא יהיה פירו וגזענות זה חזון אחרית הימים מבחינת הנהלת מכבי. בתמורה לזה לתת לנו הרגשה של אסירים בטחוניים בתא מבודד עם מצלמות? לא ברור מה מנסים לעשות כאן במיוחד לאור כל הסיכומים המוקדמים בין 2 הצדדים.

השיר המדובר אולי לא נעים באוזן לחלק מהאנשים, אבל הוא חוקי לגמרי בדיוק כמו "היום נשחט את הפועל" או "אומרים מכבי נאצים".

באמת לא הבנתי מה היה בדקה ה-70, אבל בטוח שזה מישהו מהנהלת מכבי? או בהוראתו? הרי בעצמך אתה אומר שהייתה שם השתוללות של המשטרה, הרי לאף אחד במכבי לא אכפת אם אוהד עם חולצה או לא.

אגב, אתה לא באמת מצפה שההנהלה תוריד מיידית בכל אמצעי הבידוק שלה, נכון? צריך יותר ממשחק אחד כדי לקנות אמון (כמובן שגם בזמן הנסוי הזה הקבוצה צריכה להקל מעט)

אם באמת מה שנקבע מול מכבי מצד הארגון כובד כפי שנאמר פה זה פשוט בושה. בכלל כל המצלמות האלו חחח איזה שטויות עשו חיסול ממוקד.

ולגבי ״שיר האונס״ אם הוא הוסכם על ידי מכבי כפי שנכתב אז למה ברגע שרק התחיל השיר אולי שתי צלמים של חברת האבטחה פשוט באו ישר מהצד במהירות וכיוונו את המצלמות לתוך הפנים של האוהדים ששרו, מה הרעיון?

באמת לא הבנתי מה היה בדקה ה-70, אבל בטוח שזה מישהו מהנהלת מכבי? או בהוראתו? הרי בעצמך אתה אומר שהייתה שם השתוללות של המשטרה, הרי לאף אחד במכבי לא אכפת אם אוהד עם חולצה או לא.

אגב, אתה לא באמת מצפה שההנהלה תוריד מיידית בכל אמצעי הבידוק שלה, נכון? צריך יותר ממשחק אחד כדי לקנות אמון (כמובן שגם בזמן הנסוי הזה הקבוצה צריכה להקל מעט)

בוודאות בן אדם של מכבי, וחלק מהסיכום עם מכבי היה גם הרגעת הרדיפה המטורפת מצד חברת האבטחה והיחס של פושעים שהם נותנים לכל הקהל (כי היחס הזה ממש לא מופנה רק לארגון) בהתנהלות שלהם.

אף אחד לא מצפה שהם יורידו הכל ישר, אבל לא רק שלא הפחיתו כפי שסוכם אפילו החריפו בצורה בוטה.

בפועל זה היה הדרבי הרגוע בהיסטוריה בערך מבחינת התנהגות הקהל שלנו ובתמורה קיבלנו אח גדול, חדירה לפרטיות בוטה ממש ולא מוצדקת בארוע ספורט, אלימות משטרתית, אלימות מצד חברת האבטחה ומעצרים סתמים לחלוטין.

בוודאות בן אדם של מכבי, וחלק מהסיכום עם מכבי היה גם הרגעת הרדיפה המטורפת מצד חברת האבטחה והיחס של פושעים שהם נותנים לכל הקהל (כי היחס הזה ממש לא מופנה רק לארגון) בהתנהלות שלהם.

אף אחד לא מצפה שהם יורידו הכל ישר, אבל לא רק שלא הפחיתו כפי שסוכם אפילו החריפו בצורה בוטה.

בפועל זה היה הדרבי הרגוע בהיסטוריה בערך מבחינת התנהגות הקהל שלנו ובתמורה קיבלנו אח גדול, חדירה לפרטיות בוטה ממש ולא מוצדקת בארוע ספורט, אלימות משטרתית ואלימות מצד חברת האבטחה ומעצרים סתמים לחלוטין.

עצוב מאוד מה שאתה אומר פה,שלמרות סיכומים שהיו לכם לא השתנו דברים

אבל אני די בטוח שבקשר למשטרה למכבי אין הרבה מה לעשות

עצוב מאוד מה שאתה אומר פה,שלמרות סיכומים שהיו לכם לא השתנו דברים

אבל אני די בטוח שבקשר למשטרה למכבי אין הרבה מה לעשות

לפחות 50% מהמעצרים שהיו אתמול נבעו מאיש מכבי שאומר למשטרה תעצרו את x y z....

אני חושב שזאת התחלה במה מכבי יכולים לא לעשות מול המשטרה בתור התחלה ותאמין לי שיש להם המון השפעה גם מעבר.

לפחות 50% מהמעצרים שהיו אתמול נבעו מאיש מכבי שאומר למשטרה תעצרו את x y z....

אני חושב שזאת התחלה במה מכבי יכולים לא לעשות מול המשטרה בתור התחלה ותאמין לי שיש להם המון השפעה גם מעבר.

הבנתי אותך

מבאס לשמוע את זה

בעיקר לאחר כל השיחות והכל

ואת האמת מהטלויזיה היה נראה כאילו חוץ משיר האונס לא שרנו איזה שיר שמעורר מחלוקת

ומצד שני הפועל שרים על שואה ולא עושים להם כלום

0 גזענות. 0 אלימות.

פשוט מטומטם מה שהלך שם. מהצד לפחות המעצרים נראו אקראיים לחלוטין.

שרתי את זה בהתחלה על "0 נקודות 0 שערים"

כל הכבוד שהועלת בטובך וטרחת לרשום לנו דו"ח מאתמול

בכל אופן אתה מצפה לוואטסאפ ממורן מאירי ב-02 בלילה "ערה? הסרנו את התביעות"?

לא, אז תחכה בסבלנות שישתנו דברים

אתה לא יכול לכתוב הודעה כזו מטעם הארגון מכוונה שהשותפים איתך למשא ומתן יתיישרו לפי זה

אתה בעצמך מצביע על המילניום הקודם מאז עבר משחק של מכבי בלי קריאות על רקע גזעני אז פה יעזור אולי רק נס, ואין נסים.

אגב, אותו קצין משטרה, ששמו הוזכר. מלבד זה שהוא עצר אוהדים (כן, החזיר לאחר 20 דקות) בגלל שהורידו חולצה.

המשיך לעשות זאת גם לאחר השיר ניקח לכם את הבנות. בלי קשר לזה שהוא היה עסוק בלהתנגח באותם אוהדים שהיו למטה, מולו. אותו קצין היה עסוק בלשאול אוהד "מה אתה עשית בצבא" כשהוא אמר לו שהוא היה לוחם, כמובן שאותו קצין, שאמור לשמור על הסדר לכאורה, התחיל לצחוק ולזלזל באותו אוהד.

הרדיפה הזו לא חדשה לנו, הרדיפה הזו קיימת כבר תקופה ארוכה, בין אם זה מהנהלת מכבי ובין אם זה ממשטרת ישראל.

נמאס לנו להיות הקורבן, אין לנו רצון להגיע עם עורך דין למשחק כדורגל.

מה שקרה אתמול רק מוכיח שלא באמת צריך מניע בשביל לעצור ולהתעלל באוהדי מכבי, אלא פשוט צריך רצון. חוקי או לא? זה לא משנה למשטרת ישראל. ככה זה שהכוח בידיהם ושקט מצד הנהלת מכבי.

עצוב שלאור החודשים האחרונים אני לא רואה את הארגון סוחף את הקהל למאבק בבזיון המשטרתי הזה.

אישית, כשאתה מדבר על האבטחה של מכבי אני נזכר במאבטח שהציל אוהד מהיציע שהעיז לצעוק לכם פה זה לא ביתר מ6 "גברים" שבאו לנקום.

א. כל הכבוד שהארגון בוחר לשתף, אני חושב שזה צריך להיות על בסיס שבועי, כי לכל משחק יש את הסיפור שלו.

ב. הייתי קרוב לגוש אתמול, מה שעשו זה סיכול ממוקד לאוהדים, לא מבין למה אבל זה לא נראה טוב.

ג. בחיים לא חשבתי שהארגון יתנהג בצורה כזו בוגרת ועוד בדרבי, ההנהלה מנגד :thumbdown:

כמובן לאורך כל המשחק כל כוחות "הרשע" הללו מסתכלים לכל אחד מאוהדי מכבי בעיניים ונותנים לו תחושה של פושע שעלול להיעצר כל רגע, בדיוק כמו האחרים שנעצרו.

תאכלס זה המשפט מההודעה של MF שהכי נכונה כי גם אני הרגשתי את זה ואני ממש לא חוליגן