Jump to content

קיארטנסון - כובש שער הניצחון

Armagedon

Recommended Posts

מה שאמר אחרי המשחק.

מבחינה אישית, אני מרגיש טוב יותר גופנית. זו הפעם הראשונה שלא הייתה לי פגרה בדצמבר. זה היה קשה עבורי. הייתי עייף, היה חסר לי ביטחון אבל אני מרגיש עכשיו הרבה יותר, אני כובש וזה טוב לי".

נראה לי זה די מסביר את היכולת הרעה שלו בדצמבר, הזמן הקבוע בו הגוף שלו נח.

מה שאמר אחרי המשחק.

נראה לי זה די מסביר את היכולת הרעה שלו בדצמבר, הזמן הקבוע בו הגוף שלו נח.

כאיסלנדי הגיוני שיהיה לו מחזור חיים של דב קוטב

לא יודע אם אתמול היו שירי שחקנים אבל חובה להפסיק לשיר לו את השיר הנאחס של דן

גם אני לא אוהב את השיר

אבל 11 כיבושים ב-21 הופעות זה ממוצע של מעל חצי שער למשחק- יותר לא נאחס מכן נאחס...בחייאת

לא יודע

היה צריך לסיים עם שלושער

התנועה שלו הייתה מדהימה במשחק אתמול מה שאפשר לו להגיע למצבים , היו לו 3 מצבים שמתוכם הייתי מגדיר אולי 1 כמצב של גול בטוח , סהכ מבחינת ניצול מצבים היה טוב , והיה לו את המצב של האיבוד כדור ברחבה שהיה צריך להגיב יותר מהר אבל זה אפילו לא מוגדר כמצב.

וידאר מגדיר מחדש את המושג חלוץ רחבה.

כאשר הוא ברחבה ושחקני מכבי משחקים עליו הוא חלוץ סופר מסוכן.

כאשר הוא מחוץ לרחבה הוא מרבה לאבד כדורים כאשר הוא משחק חלוץ קיר.

מכבי צריכה ללמוד אותו והוא חייב לשפר את איבודי הכדור שלו.

אני חושב שגם מחוץ לרחבה הוא מבין את המשחק ומוסר בדרך כלל נכון, אין לו טכניקה מדהימה

אבל הוא אינטלגנט מספיק, משחק מספיק מהר ובנגיעה כך שהוא לא פוגם בשטף המשחק.

לדעתי הוא צריך עוד חלוץ שני לידו או קצת מאחוריו, שחקן שמגיע מהקו הקדמי של הקישור

או שחקן שמשחק על הקו ונכנס הרבה לאמצע (יצחקי/סקאריונה וכד'), אחרת כשהוא לבד

לגמרי באמצע הוא "נבלע" כי אין לא הרבה נוכחות כמו חלוץ 9 קלאסי.

כמו שאמרו לפני שבועיים "חלוץ הרכש המאכזב".

בתכל'ס הוא ובן שהר עם אותם המספרים -

שהר 17 הופעות ליגה 11 שערים 1 בישולים

וידאר 16 הופעות ליגה 8 שערים 2 בישולים

האחד הוא זר במדינה שונה,שנחת בלי זמן מנוחה והתאקלמות ובמצב שהקבוצה שלו לא מסוגלת לחבר פס, והשני ישראלי בעונתו השנייה באותה קבוצה, שנמצאת בעידן הכי טוב בקריירה שלה, בעונת שיא מבחינתו אי פעם,ועדיין המספרים הם אותם מספרים..

כמובן שבשכלול עדיף את שהר, בגלל העובדה שהוא לא זר ולא מקבל מיליון יורו או משו כזה לעונה, אבל אי אפשר לקרוא לוידאר מאכזב..

כמו שאמרו לפני שבועיים "חלוץ הרכש המאכזב".

בתכל'ס הוא ובן שהר עם אותם המספרים -

שהר 17 הופעות ליגה 11 שערים 1 בישולים

וידאר 16 הופעות ליגה 8 שערים 2 בישולים

האחד הוא זר במדינה שונה,שנחת בלי זמן מנוחה והתאקלמות ובמצב שהקבוצה שלו לא מסוגלת לחבר פס, והשני ישראלי בעונתו השנייה באותה קבוצה, שנמצאת בעידן הכי טוב בקריירה שלה, בעונת שיא מבחינתו אי פעם,ועדיין המספרים הם אותם מספרים..

כמובן שבשכלול עדיף את שהר, בגלל העובדה שהוא לא זר ולא מקבל מיליון יורו או משו כזה לעונה, אבל אי אפשר לקרוא לוידאר מאכזב..

אל תשכח שבן שהר בועט פנדלים בניגוד לוידאר...

אוהב אותו. משחק טוב מאוד אתמול, במיוחד בחצי הראשון שבו הוא היה בפער הכי טוב על המגרש.

התנועה שלו אתמול (ובכלל במשחקים האחרונים) היא מצוינת, גם הסיומת השתפרה, אבל עדיין אני מרגיש שהוא יכול (וצריך) להיות חד יותר. אתמול הגיע ל-2 מצבים בחצי השני שחלוץ יותר חד לפחות מוצא את המסגרת (הכדור מתנה שקיבל מהגנת הפועל + הנגיחה מהרמה של ריקן). אבל מעבר לזה, מה שקצת מבאס בו הוא המשחק עם הגב לשער - יחסית לגודל שלו הוא לא מתמודד מספיק טוב עם פיזיות ולא מצליח לשמור על הכדור מול שחקני הגנה קצת יותר טובים מההגנה של הפועל. בהקשר הזה, רצוי שמכבי יצמצמו את הכדורים הארוכים שנשלחים אליו כי זה לא ממש אפקטיבי.

אוהב אותו. משחק טוב מאוד אתמול, במיוחד בחצי הראשון שבו הוא היה בפער הכי טוב על המגרש.

התנועה שלו אתמול (ובכלל במשחקים האחרונים) היא מצוינת, גם הסיומת השתפרה, אבל עדיין אני מרגיש שהוא יכול (וצריך) להיות חד יותר. אתמול הגיע ל-2 מצבים בחצי השני שחלוץ יותר חד לפחות מוצא את המסגרת (הכדור מתנה שקיבל מהגנת הפועל + הנגיחה מהרמה של ריקן). אבל מעבר לזה, מה שקצת מבאס בו הוא המשחק עם הגב לשער - יחסית לגודל שלו הוא לא מתמודד מספיק טוב עם פיזיות ולא מצליח לשמור על הכדור מול שחקני הגנה קצת יותר טובים מההגנה של הפועל. בהקשר הזה, רצוי שמכבי יצמצמו את הכדורים הארוכים שנשלחים אליו כי זה לא ממש אפקטיבי.

לדעתי הוא גרם להרמה של ריקן להיראות טובה יותר ממה שהיא הייתה, לא חושב שיש הרבה חלוצים שמוציאים יותר מהרמה כזו.

לדעתי הוא גרם להרמה של ריקן להיראות טובה יותר ממה שהיא הייתה, לא חושב שיש הרבה חלוצים שמוציאים יותר מהרמה כזו.

לגמרי !

הוא מצליח להגיע לקרוסים שחלוצים בכלל לא היו מנסים, ובסוף עוד טוענים שהוא ״החמיץ״.

מצחיק בעיניי.