Jump to content

רייכארט? במשפט אחד...

MaTa

Recommended Posts

אבוקסיס היה שחקן כדורגל. ושחקן חכם שמבין את המשחק.

מה זה הדבר הזה? המציאו לזה שם כבר? כשונא אבוקסיס אני נעלב מההשוואה.

אתה זוכר את יחיאל אבן צור?

אז זה זה

מדהים שבתוך שנתיים שהוא משחק בהפועל הוא הצליח לעקוף את השנאה שלי לאבוקסיס.

היה צריך לקבל אדום עוד לפני המחצית וסיים משחק בלי צהוב. הזייה

הונף לעברו כרטיס צהוב כששכב על האלונקה

אבוקסיס היה נותן כניסה חזקה לרגל על ה 2 דקות הראשונות בכל דרבי או משחק גדול, גם כששיחק בבית"ר. היה מגעיל. וכסחן. אבל בחיים הוא לא היה דופק את הראסייה הזו שראינו היום. בין אם זה הכבוד למקצוע (וכן הוא חתיכת בן זונה אבל לא זכור לי ששבר רגל למישהו) ובין אם זה בראש ובראשונה כדי לא לפגוע בעצמו. רייכרט פשוט אידיוט חסר אחריות וכבוד ובעיקר שכל. את אבוקסיס אזכור בסוף כשחקן וכבוד מקצועי יקבל ממני למרות שהוא בן אדם פח. רייכרט ? זרע לבטלה.

אבוקסיס זה שחקן שאם הוא משחק אצלך אתה מעריץ אותו עד סוף החיים. רייכארט זה בנאדם שבא לך לתרום לו צדקה.

ראיתי את התקציר עכשיו ומסתבר שתוך כדי הנגיחה הוא גם דחף את גולסה, כל זה כמובן אחרי שהמאבק על הכדור כבר הוכרע.

והוא עדיין לא הורחק. היה חייב לקבל אדום, גם אם הוא היה גוסס או סתם מפרכס על האלונקה בדרך לבית חולים, אסור לתת לשחקן לסיים משחק בלי אדום אחרי דבר כזה (שלא נדבר על שאר העבירות המטורפות שלו).

חדשות רעות:

"‏בן ,שוחרר לפני מס דק מתל השומר,לאחר צילוםCT ששלל שבר או סדק בגולגולת,ההבחנה מדברת על זעזוע מח קל והערכה היא, היעדרות של שבועיים."

אבוקסיס היה נותן כניסה חזקה לרגל על ה 2 דקות הראשונות בכל דרבי או משחק גדול, גם כששיחק בבית"ר. היה מגעיל. וכסחן. אבל בחיים הוא לא היה דופק את הראסייה הזו שראינו היום. בין אם זה הכבוד למקצוע (וכן הוא חתיכת בן זונה אבל לא זכור לי ששבר רגל למישהו) ובין אם זה בראש ובראשונה כדי לא לפגוע בעצמו. רייכרט פשוט אידיוט חסר אחריות וכבוד ובעיקר שכל. את אבוקסיס אזכור בסוף כשחקן וכבוד מקצועי יקבל ממני למרות שהוא בן אדם פח. רייכרט ? זרע לבטלה.

לא משווה בכלל בין שניהם. לרייכרט אין הכנה למוח ואבוקסיס היה שחקן כדורגל מצויין, אבל אבוקסיס היה כסחן בנזונה שרק העונה ננשל ממנו שיא הכרטיסים הצהובים. כמה הוא היה מתגרה בקהל שלנו בכל דרבי.

רייכארט הוא פשוט יצור עלוב וטיפש. אין מצב לשנוא אותו כמו את אבוקסיס. אפילו לא קרוב.

אם הוא היה שחקן זר (ולא בהפועל שכולם מנסים לעזור לה להישאר) הוא כנראה היה מורחק לחודשיים. וגם זה לא היה מספיק.

i dont wish him to die or to be hurt, but someone needs to have him out for a long time, its not a part of football what he did and i think the authorities need to punish him.

also Altman needs to cool off for some time after what he did to Raiko.

חדשות רעות:

"‏בן ,שוחרר לפני מס דק מתל השומר,לאחר צילוםCT ששלל שבר או סדק בגולגולת,ההבחנה מדברת על זעזוע מח קל והערכה היא, היעדרות של שבועיים."

3c7cf3f972905e0fda483329a99a1848.jpg

אני גם חייב לשאול.

איך בן אדם יכול להיות כל כך מכוער?

כולם פה מדברים על בן ביטון וכד', אף אחד לא מתקרב אליו. פשוט יצור מבחיל. נראה כמו מר בלופר עם תסמונת דאון.

חדשות רעות:

חבל איפה ראיוס שצריך אותו. מת שיום אחד איזה מישהו יכנס בו בכל הכוח.

אני גם חייב לשאול.

איך בן אדם יכול להיות כל כך מכוער?

כולם פה מדברים על בן ביטון וכד', אף אחד לא מתקרב אליו. פשוט יצור מבחיל. נראה כמו מר בלופר עם תסמונת דאון.

מכוער מבחוץ ומטונף מבפנים.

חדשות רעות:

מאחל לו רק בריאות ושיחזור להרכב שלהם כמה שיותר מהר

מאחל לו רק בריאות ושיחזור להרכב שלהם כמה שיותר מהר

חס ושלום סכנת נפשות לשחקני הכדורגל בליגה מדבר ברצינות יום אחד הטמבל הזה יעשה למישהו ראיוס.