Jump to content

רייכארט? במשפט אחד...

MaTa

Recommended Posts

הוא הגיע רק לכסח. את ראיתי את הנגיחה בגולסה והייתי פשוט בהלם.

גועל נפש שהתקשורת הזאת סותמת תפה.

וגועל נפש שריינשרייבר לא עשה משהו.

מתבייש בשחקנים שלנו שלא בעטו לו בראש כשהוא שכב על הדשא

בן אלף זונה, שהגובים מהשוק האפור שבאים לבקר את אבא ישברו לך את שתי הרגליים

חבל איפה ראיוס שצריך אותו. מת שיום אחד איזה מישהו יכנס בו בכל הכוח.

ראיוס עוד היה נחמד, פגע ברגל. רפי גמר את הקריירה אבל לא את החיים.

הנגיחה של רייכרט לחלק האחורי שלו הראש יכלה להרוג אותו/ להשאיר אותו משותק לכל החיים.

אני גם חייב לשאול.

איך בן אדם יכול להיות כל כך מכוער?

כולם פה מדברים על בן ביטון וכד', אף אחד לא מתקרב אליו. פשוט יצור מבחיל. נראה כמו מר בלופר עם תסמונת דאון.

רק מוכיח לכולנו שלא צריך כישרון, לא צריך יכולת, לא צריך מראה טוב, לא צריך אופי טוב, לא צריך כלום כדי להצליח בחיים חוץ מ"לרגש" (לבלב) את אוהדי הפועל ואתה מקבל משכורת שנתית שאפשר רק לחלום עליה.

רק מוכיח לכולנו שלא צריך כישרון, לא צריך יכולת, לא צריך מראה טוב, לא צריך אופי טוב, לא צריך כלום כדי להצליח בחיים חוץ מ"לרגש" (לבלב) את אוהדי הפועל ואתה מקבל משכורת שנתית שאפשר רק לחלום עליה.

55868463.jpg

יותר טוב מפוליאקוב.

טוב, זה נשמע ממש רע, אבל רק לי זה היה נראה שרייכרט משחק אותה מעולף?

איך שהוא נפל הוא נשכב עם הידיים פרוסות לצדדים. באמת שזה היה נראה כמו הילדים האלה בגן שמשחקים אותה מעולפים בשביל קצת תשומת לב.

באמת בדילמה אם לאחל לילד זין הזה שלא יראה דשא יותר לעולם או שלא ייצא מההרכב של הפועל עד סוף חייו.

מעבר לכמה שהוא טינופת הבן אדם פשוט הראה אי התאמה למקצוע וריסק כל התקפה של הפועל כשהכדור הגיע אליו.

מצד שני, אני חושב באמת ובתמים שסכנת נפשות שדבר כזה יעלה לשחק, זה כבר מעבר ללגמור קריירה.

זבל אנושי עם מוח של זבוב

איך שהוא נפל הוא נשכב עם הידיים פרוסות לצדדים. באמת שזה היה נראה כמו הילדים האלה בגן שמשחקים אותה מעולפים בשביל קצת תשומת לב.

רק חיכיתי שיתחיל לפרכס

מה שהיה יותר נורא מהנגיחה עצמה זה הנפילה של גולסה על הפנים, וגם אני חשבתי שהוא ביים את ההתעלפות עד שלקחו אותו באלונקה, חבל שלא מת הבן זונה.

מסכים.

שחקן שקיבל מכה בראש ואיבד הכרה מאבד שליטה על הגוף ופוגע עם הראש בדשא (כמו גולסה), ולא מספיק לדחוף את השחקן השני ולתפוס את הראש לפני הנפילה (כמו רייכרט).

אפילו ידין רץ ישר לגולסה ובדק אותו, ורק אז הלך לרייכרט. גם הוא שם לב שגולסה באמת נפגע, ורייכרט..

גם אם הוא לא ישחק שבוע הבא "בגלל חשד לפגיעה" לא אומר כלום.

רק רוצה שהקהל יאהב אותו יותר על ההקרבה.

לא הוא גם התחיל להקיא שם וזה

לא הוא גם התחיל להקיא שם וזה

פספסתי את זה. בכל מקרה אמרתי שזה היה נראה משחק, אין לי באמת אפשרות לקבוע.

אגב, זה לא סותר, זה שהקיא לא אומר שלא עשה אובר- אקטינג כדי להסיט את האש מכיוונו.

אתם מודעים למשמעות של מכה בחלק האחורי של הראש?

גולסה קיבל נוקאווט שם, אסור לו לישון 12-24 שעות לאחר המכה הזו והוא לא ישחק בשבועיים הקרובים (בMMA אחרי נוקאווט אתה בחוץ למשך חודש אחד ואסור לך לחזור לאימוני מגע מלא בשבועיים שלאחר הזעזוע)

אתם מודעים למשמעות של מכה בחלק האחורי של הראש?

גולסה קיבל נוקאווט שם, אסור לו לישון 12-24 שעות לאחר המכה הזו והוא לא ישחק בשבועיים הקרובים (בMMA אחרי נוקאווט אתה בחוץ למשך חודש אחד ואסור לך לחזור לאימוני מגע מלא בשבועיים שלאחר הזעזוע)

למה אסור לישון?

לא היה לי נעים לכתוב דבר כזה.

גולסה איבד הכרה עוד בדרך לרצפה והילד זין הזה הספיק לתפוס את הראש, ליפול, להסתובב חצי גוף לצד ואז ״לאבד הכרה״.

לדעתי שיחק את עצמו מת (חבל שרק שיחק) בשביל לא לצאת באדום ואולי בטעות גם הרחקה לעוד כמה משחקים.

למה אסור לישון?

היו מקרי מוות לאחר מכות ראש כשאדם הלך לישון.

אסור גם לראות טלוויזיה או לשחק במחשב יותר מידי, בתכלס אחרי 8-10 שעות של מנוחה הכל בסדר הדרמה היא יותר אצל ילדים.

הקטע הוא שהוא נחבל בחלק האחורי של הראש שהוא האזור היותר בעייתי ורגיש.

שימו לב שהוא ממש הולך לישון וכשהוא מתעורר הייתה לו בעיה להזיז את יד שמאל (מאוד אופייני לאחר נוקאווט, המוח לא מצליח לשדר לשאר האיברים בגוף פעולות פשוטות).

בתכלס זה לא זעזוע מוח פרופר, זו חבלה חמורה שיוצרת טראומה למוח לטווח הקצר (ההחלמה היא של מאה אחוז ברוב המקרים, אומר את זה בתור אחד שחווה זאת פעמיים).