Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

היא לא יא חביבי, אני רק מנסה להסביר לך שזה מסמך אנטי-אולטראס גרידא.

מעולה.

שכל גברברי האולטראס יקבעו עם האחים לשפשופים של חיפה ובש באיזה מקום שהוא לא איפה שמכבי משחקת ושישחקו במי יותר גבר שם......רחוק מהמקום שבו אהדה לקבוצה ועידוד לא קשורים בכלל בכלל בכלל לאולטראס!

אני לא מבין איך זה מתכתב עם משהו שרשמתי..

זה לא.

פשוט אנשים פה מגיבים כאילו לא ברור להם מה עומד מאחורי המסמך.

מה לעשות שהאוהדים הכי מחויבים ונאמנים הם לא הכי נחמדים ונעמי הליכות..

מה אתה מציע לעשות עם הנתון הזה?

מה הנהלת מכבי חושבת לעשות עם זה?

גם אם יקומו עוד 10 ארגונים אני מבטיח לך שהרכב ההאנשים יהי'ה דומה, למה? זה כבר דיון אחר..

אבל זאת עובדה!

עכשיו או ששני הצדדים יבינו שחוץ ממחנה משותף אחד והוא הצלחת הקבוצה אין בינהם שום דבר משותף, ועם זאת שום צד לא הולך להעלם ואם כבר אז זאת ההנהלה.

אז חאלס עם החתול והעכבר הזה, שיגיעו להבנות וימצאו דרכים לעקוף את הקנסות האלה ובא לציון (לת"א) גואל..

שמע הרבה זמן לא הסכמתי עם דברים שכתבת

אבל בהודעה הארוכה שלך הסכמתי עם כל כך הרבה דברים שכתבת והלוואי גם שהיו מיישמים אותם

ולחברי האירגון

אמרתם לפני שבוע/שבועיים שישבתם עם ההנהלה ופתרתם את הדברים

אבל עכשיו נראה שלא. אז השאלה שלי היא מה קורה פה?

פתאום ביום אחד ההנהלה התהפכה שוב?

לדעתי כן

נשמע לי הזוי ואם כן זה פתיחת מלחמה רצינית נגד האוהדים, הרי לחייב אוהד עם מנוי לחתום על מסמך כזה במשחק בית זה נראה לי לא קביל בעליל.

אוהד שקנה מנוי לא הודיעו לו מראש לפני תחילת העונה שעלולים להגיש לו מסמכים ואי חתימה עליהם תשאיר אותו מחוץ לאיצטדיון.

מעולה.

שכל גברברי האולטראס יקבעו עם האחים לשפשופים של חיפה ובש באיזה מקום שהוא לא איפה שמכבי משחקת ושישחקו במי יותר גבר שם......רחוק מהמקום שבו אהדה לקבוצה ועידוד לא קשורים בכלל בכלל בכלל לאולטראס!

נכון, הפנאטיקס עכשיו ירימו ידיים ולא יהיה יותר אולטראס במשחקים של מכבי. אם זה לדעתך מה שיקרה מעתה ואילך אז צר לי להעיר אותך מהחלום היפה שלך, אבל זה לא הולך לקרות.

נשמע לי הזוי ואם כן זה פתיחת מלחמה רצינית נגד האוהדים, הרי לחייב אוהד עם מנוי לחתום על מסמך כזה במשחק בית זה נראה לי לא קביל בעליל, אוהד שקנה מנוי לא הודיעו לו מראש לפני העונה שעלולים להגיש לו מסמכים ואי חתימה עליהם תשאיר אותו מחוץ לאיצטדיון.

לא נראה לי ימשיכו עם זה השנה, אלא אם יהיו עוד משחקים נפיצים. זה סוג של נסיון, לראות איך מגיבים לזה.

אם ההנהלה תראה את זה לנכון היא תחתים משנה הבאה את המנויים על טופס כזה. כמו שכריס אמר, זה לא רעיון חדשני, זה נפוץ במקומות אחרים.

למה אף אחד לא שואל למה זה דווקא עכשיו?

לדעתי זה ספיישל לדרבי. נטו "לבטח" את הקבוצה.

הולך להיות כאן פי 1000 יותר דרבי פואד.

דרבי חוץ עם קהל שלא נשאר לו דבר, קבוצת חצי בוגרים-חצי נוער, מקום אחרון, בעיות להשיג אבטחה, רועי ריינשרייבר שופט.

רק עיוור לא רואה שהדרבי הולך להתפוצץ\מלא פרובוקציות של קהל אדום, וינסו להפיל את זה על הקבוצה ולזיין אותה ברמאות ספורטיבית\פיננסית.

סתם מתפלפלים פה ומתחכמים (ונסחפים לפוליטיקה וכו').

דיי ברור מה דורשים ממי שמגיע. לא גזענות, לא אונס, לא חפצים ולא אמל"ח.

דרישה נוראית ואיומה.

אני מסכים איתך שזה המניע, אבל זה חלק מכדור שלג שלא התחיל היום.

בכל מקרה צריך למצוא פיתרון שיספק את ההנהלה וגם את האוהדים.

לדעתי יש כזה , פיתרון שעושה בדיחה מכל האשמות האלו והקנסות המיותרות..

לא נראה לי ימשיכו עם זה השנה, אלא אם יהיו עוד משחקים נפיצים. זה סוג של נסיון, לראות איך מגיבים לזה.

אם ההנהלה תראה את זה לנכון היא תחתים משנה הבאה את המנויים על טופס כזה. כמו שכריס אמר, זה לא רעיון חדשני, זה נפוץ במקומות אחרים.

מה מוגדר כמשחקים נפיצים? אולי עכשיו לפני כל משחק נגד חיפה ובית"ר בחוץ אוהדים יצטרכו עורך דין לפני שהם קונים כרטיס?

עונה הבאה סיפור אחר עוד נשבור את הראש עד אז, אבל בעונה הנוכחית אם ההנהלה הטיפשית תחליט לחייב אוהדים לחתום על מסמכים במשחקי בית הם ירו לעצמם ברגל וזה עוד עלול לחזור אליהם כמו בומרנג כשהם עצמם יקבלו תביעות משפטיות על מהלך לא חוקי.

עונה הבאה סיפור אחר עוד נשבור את הראש עד אז, אבל בעונה הנוכחית אם ההנהלה הטיפשית תחליט לחייב אוהדים לחתום על מסמכים במשחקי בית הם ירו לעצמם ברגל וזה עוד עלול לחזור אליהם כמו בומרנג כשהם עצמם יקבלו תביעות משפטיות על מהלך לא חוקי.

תפאדל.

נשמע לי הזוי ואם כן זה פתיחת מלחמה רצינית נגד האוהדים, הרי לחייב אוהד עם מנוי לחתום על מסמך כזה במשחק בית זה נראה לי לא קביל בעליל.

אוהד שקנה מנוי לא הודיעו לו מראש לפני תחילת העונה שעלולים להגיש לו מסמכים ואי חתימה עליהם תשאיר אותו מחוץ לאיצטדיון.

נו, ואם יגידו לך לחתום על זה בתחילת העונה הבאה כדי לקנות מנוי?

אז אתה מסכים אם ההנהלה תשאיר מנוי בחוץ רק בגלל שלא חתם על מסמך? זה נראה לך הגיוני?

אני איבדתי הגיון במחזור האחרון של עונת 2013.

שום דבר כבר לא מפתיע אותי.

עכשיו או ששני הצדדים יבינו שחוץ ממחנה משותף אחד והוא הצלחת הקבוצה אין בינהם שום דבר משותף, ועם זאת שום צד לא הולך להעלם ואם כבר אז זאת ההנהלה.

אוי ואבוי לנו אם ההנהלה תיעלם. היא קו השפיות פה.

לאחרייה, תוהו ובוהו סטייל ביתר והפועל. אל תשכח את זה.

מה מוגדר כמשחקים נפיצים? אולי עכשיו לפני כל משחק נגד חיפה ובית"ר בחוץ אוהדים יצטרכו עורך דין לפני שהם קונים כרטיס?

יש הרבה משחקים עם פוטנציאל לבעיות אבל תסכים איתי שהדרבי הזה חריג. לנו יש רק מה להפסיד, להפועל אין מה להפסיד. בהפועל הכל בלאגן אחד גדול. ריינשרייבר, אחד שלא ידוע בשלוות הנפש שלו, ישפוט את המשחק. יש פה פוטנציאל לפיצוצים, למשהו יותר גדול מדרבי פואד.

ההנהלה לא רוצה לתת לזה לקרות, כי היא תישא בתוצאות (על דרבי פואד ההנהלה שילמה מליונים). לכן היא עשתה את המסמך הזה.

בנוסף, לדעתי הם רוצים לייבא את המודל האירופאי, אותו כריס תיאר, כבר כמה זמן. הדרבי זה הזדמנות לבדוק איך זה עובד.

נו, ואם יגידו לך לחתום על זה בתחילת העונה הבאה כדי לקנות מנוי?

לא יודע זה משהו אחר וכתבתי שנשבור את הראש עד אז מה יהיה, אבל כרגע לא רואה סרט שההנהלה מחייבת לחתום על מסמך במשחק ביתי זה די מובן מאליו גם למה, אולי להנהלה שלנו זה לא מובן כי על הזין שלה האוהדים.

לא נראה לי זה מהלך לא חוקי. לדעתי זה הכי לגיטימי בעולם לדרוש ממי שמגיע למשחקים התנהגות מסוימת.

חוץ מזה, קשה לי להאמין שמכבי לא ביררה את המהלך הזה טוב טוב לפני שהחליטה עליו. לא נראה לי אפשר לסנדל את ההנהלה כל כך בקלות.

יש הרבה משחקים עם פוטנציאל לבעיות אבל תסכים איתי שהדרבי הזה חריג. לנו יש רק מה להפסיד, להפועל אין מה להפסיד. בהפועל הכל בלאגן אחד גדול. ריינשרייבר, אחד שלא ידוע בשלוות הנפש שלו, ישפוט את המשחק. יש פה פוטנציאל לפיצוצים, למשהו יותר גדול מדרבי פואד.

ההנהלה לא רוצה לתת לזה לקרות, כי היא תישא בתוצאות (על דרבי פואד ההנהלה שילמה מליונים). לכן היא עשתה את המסמך הזה.

בנוסף, לדעתי הם רוצים לייבא את המודל האירופאי, אותו כריס תיאר, כבר כמה זמן. הדרבי זה הזדמנות לבדוק איך זה עובד.

לא מוכן להצדיק דבר כזה וכמו שרשמתי אני אוהד רגיל מהקהל הרחב ויש גבול. נראה לך הגיוני שלא יתנו לאוהדים שאין להם זמן אפשרות לרכוש כרטיס רק בגלל המסמך הזה? בלי קשר לזה שבאופן עקרוני לא הייתי חותם על דבר כזה גם אם אני יודע שלא יעשו לי כלום.

לא נראה לי זה מהלך לא חוקי. לדעתי זה הכי לגיטימי בעולם לדרוש ממי שמגיע למשחקים התנהגות מסוימת.

חוץ מזה, קשה לי להאמין שמכבי לא ביררה את המהלך הזה טוב טוב לפני שהחליטה עליו. לא נראה לי אפשר לסנדל את ההנהלה כל כך בקלות.

אני לא מדבר פה על מה יש במסמך או על מה אין, אני מדבר על זה שמכריחים אותך לחתום פיזית על מסמך(!) למרות שיש לך מנוי, כשקנית את המנוי לא הודיעו לך שעלולים לשלול ממך כניסה לאיצטדיון אם לא תחתום על מסמך כלשהו.

לגבי משחקי חוץ אני לא בדיוק יודע אם זה חוקי או לא כי עדיין הם לא מונעים מאף אחד כניסה, הכרטיסים עצמם עוד לא חולקו.

אני לא מדבר פה על מה יש במסמך או על מה אין, אני מדבר על זה שמכריחים אותך לחתום פיזית על מסמך(!) למרות שיש לך מנוי, כשקנית את המנוי לא הודיעו לך שעלולים לשלול ממך כניסה לאיצטדיון אם לא תחתום על מסמך כלשהו.

לגבי משחקי חוץ אני לא בדיוק יודע אם זה חוקי או לא כי עדיין הם לא מונעים מאף אחד כניסה, הכרטיסים עצמם עוד לא חולקו.

אני לא מומחה אבל אני לא מאמין שיש לך קייס.