Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

זו הגזמה לצורך הפחדה. תשיר מה שאתה רוצה כל עוד הקבוצה לא נענשת על זה. תקרא מה כתוב, אם ממש לחוץ לך לשיר על אונס אתה יכול, זה לא מוחרג שם.

שופט אתה הולך למות היום, לא מעמיד את מכבי לדין והוא לא שיר על רקע גזעני, רבאק, תקראו מה כתוב שם

חבר,

ברגע שהקהל יסכים בדבר המטופש הזה זה רק ייפתח להם תאבון לבוא ולהגביל אותנו.

אתה בכדורגל מקום עם אמוציות מקום שאתה בא לפרוק ביציע.

ואם אני צריך לחשוב פעמיים אם אני יכול לשיר רייכרט מת או הגיע הזמן לזיין את האדומים כי אולי זה נתפס כאיום.

אני אישית לא אתן יד לדבר הזה. היום זה מסמך שלחתום עליו מחר נצטרך להשאיר ערבות כספית בחשבון נאמנות די עם החרטה הזאת!!

רוצים קונצרט-תחתמו!

איזו זכות בסיס נשללת בסעיפים האלה?

מגבלות מאוד לא סבירות על חופש הביטוי, הזכות לקניין ולקיחת סמכות דרך חוזה שנכפה עליך כדי להיכנס למגרש שבית משפט כבר קבע שלמכבי אין אותה (הזכות למנוע ממי שבא להם להיכנס לארוע ציבורי)

אני רק שאלה: המסמך לא מדבר על איסור גזענות ואלימות במגרש? זה בעייתי?

שמע, אם אני קורא לאיזה אוהד הפועל מעבר לחציצה "הלוואי שתמות" ומאבטח מכוון עלי באותה השנייה איזו מצלמה הוא יכול לעכב אותי ולדרוש ממני ת.ז.

אז כן זה בעייתי ואל תתיפייף

בדרכ אתה כותב דברים שתורמים לדיון ולעניין, פה התגובה הזאת מיותרת לחלוטין. תחסוך דברים כאלה מאיתנו.

מודה לך על הערכתך לתרומתי לפורום.

בקשתך לצנזר את דבריי היא מעט אירונית לאור אירועי השעה האחרונה, אתה לא חושב?

מגבלות מאוד לא סבירות על חופש הביטוי, הזכות לקניין ולקיחת סמכות דרך חוזה שנכפה עליך כדי להיכנס למגרש שבית משפט כבר קבע שלמכבי אין אותה (הזכות למנוע ממי שבא להם להיכנס לארוע ציבורי)

ההגבלות שאתה מדבר עליהן הן חלק מחוק העונשין במדינת ישראל. הן תקפות גם מחוץ לכדורגל.

אין במסמך הזה שום דבר חדש, רק תזכורת.

צר לי שאנשים לא מבינים מה הם קוראים, אני ממש מצטער, רייכרט מת לא עונה על מה שכתוב בסעיף 4.

כל ההגיון מדבר על זה שהכוונה לדברים שגורמים נזק לקבוצה, זה הכל, אתם לוקחים את זה למקום אחר לדעתי. מקווה שאני הצודק ולא אתם

סיבות לא ללכת לדרבי:

- מסמך התחייבות הזוי

-מחיר הזוי שנועד לממן את הפועל

-צריך להגיע החל מראשון בצהריים עד שני ב12 בצהריים לאסוף כרטיס

סיבות ללכת:

-זה דרבי/משחק של מכבי בלה בלה בלה...

אני לא טורח אפילו להירשם להגרלה, שילוב כל כך הזוי. ברור שההנהלה עשתה צעד הזוי, אבל אם הקהל היה הולך יותר לקראתה ומפסיק עם קריאות המחבל למיניהן, שירי האונס וכל מה שפוגע בקבוצה, אין לי ספק שזה לא היה מגיע לזה.

אגב, כנראה שגם מאבטחים עם גו פרו לא היו מסתובבים ביציע, כי כל המטרה שלהם זה לחפש את אותם אוהדים שבמעשים שלהם פוגעים בקבוצה.

גם לארגון יש חלק ביום ההזוי והמכעיס הזה.

אגב על גב המנוי או הכרטיסים לא רשומים גם ככה כל החוקים האלה? זכור לי משהו..

ואני מאמין שההנהלה תרד מהעץ שעליו טיפסה כשתבין שגם האוהדים המתונים ולא רק הפאנטיקס מתנגדים למסמך שכזה.

סימן א'1 לחוק העונשין, שנוסף לחוק באוגוסט 1986[14] עוסק בגזענות, המוגדרת בסעיף 144א: "רדיפה, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות או אלימות, או גרימת מדנים כלפי ציבור או חלקים של האוכלוסייה, והכל בשל צבע או השתייכות לגזע או למוצא לאומי-אתני". סעיף 144ב קובע: "המפרסם דבר מתוך מטרה להסית לגזענות, דינו – מאסר חמש שנים".

סעיף 15 לחוק איסור אלימות בספורט, אוסר על "התבטאות גזענית במהלך אירוע ספורט" המוגדרת כ"קריאה של מילים, צלילים או נהמות, וכן התבטאות חזותית, על ידי אדם, לבדו, יחד עם אחר או במקהלה, שיש בהם משום איום, השפלה, ביזוי, גילוי איבה, עוינות, אלימות או גרימת מדנים כלפי אדם, ציבור או חלקים של האוכלוסייה, והכל בשל צבע או השתייכות לגזע, לדת או למוצא לאומי-אתני."

אלה חוקים שקיימים במדינה כבר מזמן. כולכם כפופים להם, בין אם אתם חותמים ובין אם לא.

מישהו מהמתנגדים למסמך יכול להאיר את עיניי ולהסביר לי במה הוא שונה?

שיר האונס לא נחשב לעבירה על החוק גם אם חתמתם על המסמך.

לקלל את השופט, להגיד בן זונה לשחקן וכל מיני קללות זה בסדר.

לנהום, לקרוא קריאות גזעניות זה כמובן אסור.

אבוקות? אסור.

זה סהכ המסמך שצריך לחתום.

צר לי שאנשים לא מבינים מה הם קוראים, אני ממש מצטער, רייכרט מת לא עונה על מה שכתוב בסעיף 4.

כל ההגיון מדבר על זה שהכוונה לדברים שגורמים נזק לקבוצה, זה הכל, אתם לוקחים את זה למקום אחר לדעתי. מקווה שאני הצודק ולא אתם

האמת שאתה צודק, עברתי עכשיו שוב על המסמך וקראתי עד הסוף, הכל נוגע לקריאות גזעניות ואלימות במגרש.

רייכרט מת וכו' זה בסדר גמור.

הבעיות היחידות שלי הן העובדה שיש חלון של פחות מ-24 שעות לאסוף את הכרטיסים מלאן והמחיר השערורייתי.

אלה חוקים שקיימים במדינה כבר מזמן. כולכם כפופים להם, בין אם אתם חותמים ובין אם לא.

מישהו מהמתנגדים למסמך יכול להאיר את עיניי ולהסביר לי במה הוא שונה?

האם כבודו יחתום על המסמך?

שטויות, מי שרוצה לעשות את מה שכתוב במסמך , ברור שיפריע לו לחתום ואז הוא מתחיל לספר סיפורים, לא אין בעיה לחתום כי אף פעם לא עשיתי משהו שיפגע בקבוצה.

ההודעה של הפאנטיקס, בעיקר מיתממת ומנסה להפוך את הארגון לקורבן, הבעיה שכל החרא מסביב נהיה העיקר אצל הארגון הזה, במקום להתרכז בדרבי.

שלא יבואו, נראה אותם, יותר סכוי לנו.

מסמכים כאלה הם פשוט עוד צעד שמכבי עושה כדי לנסות להרחיק את הגרעין העוין, הלוואי שלא היה צריך דברים כאלה. אבל במדינה שבנויה על מנטליות צבאית כוחנית ובה אנשים מבינים רק כח, אנשים מהסוג ששרים שיר "אונס" באמת צריכים לחפש מקום אחר להוציא את האגרסיות שלהם!

אני זוכר בתור ילד בשער 4 (רמת גן - איזה כיף) שהיינו שרים כל מיני שירים, אבל לא כאלה דברים.

האם כבודו יחתום על המסמך?

הייתי חותם.

ואם אתה לא מגיע במטרה להיות גזען אז גם לך לא אמורה להיות בעיה לחתום.

מודה לך על הערכתך לתרומתי לפורום.

בקשתך לצנזר את דבריי היא מעט אירונית לאור אירועי השעה האחרונה, אתה לא חושב?

לא ביקשתי לצנזר כלום. התחלתי את המשפט בסיוג כי הבן אדם שמשתמע מרוב הדברים שאתה כותב הוא בן אדם עם ראש על הכתפיים (ויכולת ניתוח מקצועית שעומדת מעל הממוצע ועוד כל מיני תכונות שלא רלוונטיות כרגע). וגם אם לא היית כזה, הייתי רושם שהערה כזאת לא במקום, כי לא התייחסת לגופו של עניין, אלא הערת הערה צינית לא קשורה. יש מקום וזמן להערות כאלה.

דרך אגב הערתי הערה דומה גם לחתול הצהוב, אני מרגיש קצת שוטר חחחח. אולי רק לי זה מפריע ואולי אני לא מייצג את דעת הכלל, אבל יאללה, בכל זאת...

הייתי חותם.

ואם אתה לא מגיע במטרה להיות גזען אז גם לך לא אמורה להיות בעיה לחתום.

"טועמה מחבל זה לא גזענות"

אם היה לנו אופי, היציע היה ריק.

אבל אנחנו אוהבים שמחרבנים עלינו כנראה...

יותר חשוב לעשות מחאות בגלל שההנהלה של מכבי שמה שירים ברמקולים.

ככה זה שאין הנהגה

מה שכן עכשיו אני קולט, את הבעיה במחיר. מחיר במקסימום בין שתי קבוצות גדולות הוא 90 שח לפני עמלה. מחיר של 110 אומר שהפועל מוכרים ב-100 לפני עמלה וזאת באמת שערוריה