Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

Wowאיזו הגזמה מצד המועדון,מקווה שלא יהיה בלאגן חדש מצד הארגון.

זה דרבי, חכה אולי אחרי הדרבי במשחק לא חשוב

הדרישות באמת מוגזמות אבל אני יכול להבין את זה, זה די שכיח בחו"ל לקהלים הבעייתים (לגיה, פרטיזן)

בארגנטינה אין בכלל קהל חוץ מחשש שיהיו מהומות

לא מבין מה הבעיה עם החתימה, אסור לזרוק חפצים אבוקות זה ברור, אסוך לשיר שירים גזעניים זה ברור. אז מה הבעיה?

הכוונה לשירים שיפגעו אחכ בקבוצה. אל תשירו מחבל, והכל בסדר.

אגב הקטע עם האונס אומנם מסריח ומגעיל, אבל מותר לשיר אותו, הוא לא מוחרג ע"י מה שכתוב, מדובר רק על קריאות גזעניות על רקע גזע, דת ולאום (לא מצויין מין) ולקלל את השופט מותר כי זו לא גזענות.

הדרישות באמת מוגזמות אבל אני יכול להבין את זה, זה די שכיח בחו"ל לקהלים הבעייתים (לגיה, פרטיזן)

בארגנטינה אין בכלל קהל חוץ מחשש שיהיו מהומות

לא מבין מה הבעיה עם החתימה, אסור לזרוק חפצים אבוקות זה ברור, אסוך לשיר שירים גזעניים זה ברור. אז מה הבעיה?

אגב הקטע עם האונס אומנם מסריח ומגעיל, אבל מותר לשיר אותו, הוא לא מוחרג ע"י מה שכתוב, מדובר רק על קריאות גזעניות על רקע גזע, דת ולאום (לא מצויין מין) ולקלל את השופט מותר כי זו לא גזענות.

אין לי בעיה לחתום על הטופס באמת, אני לא קורא קריאות גזעניות וברור לי שעל בן זונה אני לא אקבל תביעה אישית..

הבעיה פה זה שצריך לחתום על הטופס, לבוא פיזית לדלפק של לאן, זה סיפור.

היה צריך לבקש לחתום דיגיטלי או בהקלטה בשיחה עם לאן.

ואם אני מעביר תכרטיס למישהו אחר? אז אני עבריין ?

מעניין אותי אם JACK חותם

אין לי בעיה לחתום על הטופס באמת, אני לא קורא קריאות גזעניות וברור לי שעל בן זונה אני לא אקבל תביעה אישית..

הבעיה פה זה שצריך לחתום על הטופס, לבוא פיזית לדלפק של לאן, זה סיפור.

היה צריך לבקש לחתום דיגיטלי או בהקלטה בשיחה עם לאן.

מסכים, יש כאן הרבה בעיות לוגיסטיות, מעבר לזה שאתה חייב תוך 24 שעות להגיע ללאן שזה חתיכת סיפור, יש כאן קצת חוצפה מבחינת החיוב של שם המנוי , נכון שמדובר בצורך של למנוע ספסרות, אבל וואלה אם יש לי שני מנויים, למה אני לא יכול להשתמש בשניהם (השני על שם אחי, כי מכבי לא מאפשרים לרשום שני מנויים עם אותו שם).

ואם אני מעביר תכרטיס למישהו אחר? אז אני עבריין ?

מעניין אותי אם JACK חותם

אתה לא מעביר כי זה אסור, באותה מידה אני לא יכול להתשתמש במנוי שלי (שאני שילמתי) שהוא על שם אחי וזה עוד יותר דפוק. ומה יעשה אבא ובן? נניח רק הבן זוכה?

אתה לא מעביר כי זה אסור, באותה מידה אני לא יכול להתשתמש במנוי שלי (שאני שילמתי) שהוא על שם אחי וזה עוד יותר דפוק. ומה יעשה אבא ובן? נניח רק הבן זוכה?

אצלי זה ככה. נרשמתי עם 2 המנויים של אבא שלי ואני מקווה באמת שלא יעשו לי בעיה עם זה במידה ואני אזכה. הרי הם לא חושבים שאבא שלי חי חיים כפולים והוא יכול להגיע פעמיים לדרבי אם נזכה ב2 המנויים ולא ייתנו לי למשוך כרטיס

אצלי זה ככה. נרשמתי עם 2 המנויים של אבא שלי ואני מקווה באמת שלא יעשו לי בעיה עם זה במידה ואני אזכה. הרי הם לא חושבים שאבא שלי חי חיים כפולים והוא יכול להגיע פעמיים לדרבי אם נזכה ב2 המנויים ולא ייתנו לי למשוך כרטיס

מעניין , לי אמרו שאי אפשר לרשום שני מנויים על אותו שם

מוזר שזה מה שאמרו לך, רוב האנשים שאני מכיר שמנויים בקבוצה של 2-3 עושים את זה דרך מישהו אחד שמתעסק בזה ורושם את המנויים על שמו

טוב, עבר כבר שבוע מהחרם הקודם. הגיע הזמן לחדש.

שמישהו ישים כבר את מייקל ג׳קסון עם הפופקורן.

הולך להיות מעניין.

במקרה הזה הם צודקים, למה שאני יחתום על מסמך כלשהו בשביל להיכנס למשחק כדורגל, יש לדבר המביך הזה תקדים בעולם?

אנשים פה רושמים שצריך להחרים

*הארגון מחרים*

אנשים צוחקים ומזלזלים

יש לי כרטיס דרך חבר ואני לא הולך, צריך שהיציע יהיה ריק

קו אדום!

זה דרבי חברים,איך אפשר לעודד כשמוציאים לך את המיץ מכל הכייף שבכדרוגל.

כמה אפשר לצודד ולהבין,בחייאת רבאק זה שיא כל השיאים של ההנהלה שלנו,לא מבין מה עובר להם בראש.

כל מי שנמצא ביציע רואה אותם מסתובבים בתוך הגוש עם גו פרו על הראש.

כל מי שפותח טיפה את העיניים רואה אותם מתשאלים אוהדים אחרי משחקים ומצלמים ת.ז

"חברת אבטחה" בחסות הנהלת מכבי רודפת אוהדים עד לאלקמאר על כלום. כן על כלום, כי אם מישהו עובר על החוק יש משטרה שמשלמים לה שכר כדי שתעשה את העבודה שלה.

אחד המנכ"לים לשעבר אמר: "גם אני לא הייתי שולח את הבן שלי למקום שדוחקים אותו לפינה ונותנים לו הרגשה של עבריין מהרגע שהוא נכנס ליציע".

אתם מוזמנים לעצום עיניים, אתם מוזמנים לזלזל בארגון, אבל את זה שנחצה פה קו אדום באופן הכי חריג שיכול להיות גם עיוור היה רואה.