Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

ולי בר רפאלי דפקה עכשיו בדלת ואמרה שהיא מחכה לי בגקוזי אצלה בביתה עם לואיסנה....

תמונות להוכחה או חלאס כבר...

אם עוזר לך אני גם ראיתי תמונה של כרטיסים שחבר שלח, עם מספרים סידוריים עוקבים... בתמונה היו 5 כרטיסים, לפי המספרים יש עוד 3 בסרייה שכנראה כבר הלכו לאנשים שייכנסו איתם...

ידוע שיש אנשים שמקבלים דרך הארגון בלי להיות חברים בו, לא מבין למה אנשים מכחישים. לפחות רוב אלה שאני מכיר הם גם כאלה שכנראה היה מגיע להם בשיטת ניקוד...

מה רואים

עוד ועוד מקורבים שהתקמבנו על כרטיס

אם נפסיד מחר מגיע לנו רק בגלל שאנחנו מועדון ישראלי טיפוס רקוב

לא הבנתי מה הקטע של השורה האחרונה

יש קטע כזה וגם קל לקלוט אותו ביציע שאלה שגם ככנ מתקמבנים על כרטיס זוכים לפריבלגיה של להשיג לחברה/אנאנרף מהן בשבילם כרטיס. גם אם הם כולה חודש ביציע

מילא קיבלו כרטיס בשביל עצמם, אבל מי זה האיש שגם חושב שמגיע לחברה שלו גם כרטיס?

יש קטע כזה וגם קל לקלוט אותו ביציע שאלה שגם ככנ מתקמבנים על כרטיס זוכים לפריבלגיה של להשיג לחברה/אנאנרף מהן בשבילם כרטיס. גם אם הם כולה חודש ביציע

אתה יכול לבוא בטענות רק למכבי, גם אם אני הייתי מקומבן הייתי דואג לקרובים שלי

מי שלא חברה של מקורבים שלא יבקש כרטיס לדרבי חוץ?

אני רק שאלה...

כל אלה עם ההוכחות המצולמות או לא יודע מה של מקומבנים שמקבלים מאות אלפי כרטיסים...יש מצב שתפסיקו לעשות רוח וצלצולים ותעלו איזה תמונה של הוכחה לפה?

כי בלי זה אתם סתם בכיינים.

ומבחינה סטטיסטית הטיעון של נרשמתי לכל ההגרלות ואף פעם לא זכיתי לא מחזיק מים סטטיסטיים....

פעם מישהו העלה פה תצלום שלו עם 2 כרטיסים ביד לדרבי חוץ יום לפני ההגרלה. זה הועבר להנהלה ומאז אנשים מן הסתם לא יעלו לכאן. אני מכיר אישית אוהד (שרוף אמנם, המון שנים) שמקבל כרטיסים (לקנות כמובן) למשחקים האלו מבלי להזדקק לחסדי ההגרלות. אנחנו פשוט מסתפרים אצל אותו ספר והוא הראה לי התכתבות בנייד שלו.

ברור שבכל מועדון יש את המקומבנים אבל ברגע שמספר הכרטיסים המשוחרר למכירה כל כך קטן, זה מתסכל פי כמה.

העיקר בכיתם שדיברו על סמי עופר..למי אכפת פחות מיליון עוד מיליון,גם זה לא יעזור להם,העיקר שיהיה כרטיס לכולם

לך תבין אנשים. הרי זה היה ברור כשמש שזה מה שיהיה.

הכוונה שלי הייתה להראות שזה בערך 2% לאחר אינטרסנטים, שמנקודת המבט שלי לפני התגובה של מתן נראתה לא כזאת נוראה (1 ל 50 להגרלה זה וואו)

זה לא 2٪ ...לכרטיס הראשון זה נניח 200 מתוך 6,000.

בהמשך ההגרלה הסיכויים שלך יורדים עד ל1 מתוך 5801 ... ואז הסיכוי שלך שווה שערך לזה שהיום תקום בבוקר ויהיה לך כרטיס מתחת לכרית.

הקיצר לא הייתה הגרלה וסתם שיגעו את העולם עם מסמכים, מחאות ושטויות.

בכל מקרה לא תוכל להיכנס עם הכרטיס,צריך להציג תז

חבר שלח לי צילום של זוג כרטיסים. אין על הכרטיסים לא שם ולא תז....אז מה בדיוק יבדקו?

חבר שלח לי צילום של זוג כרטיסים. אין על הכרטיסים לא שם ולא תז....אז מה בדיוק יבדקו?

זה לא שיש לי איזה מידע..זה מה שמכבי אמרו,מנגד יש לי חבר עם כרטיס שכן כתוב לו שם

יעמוד בכניסה מישהו עם טבלת אקסל של 10 עמודים וכל מי שבא להכנס יצטרך להציג ת.ז ואז ההוא יתחיל לחפש את המספר ברשימה (שכמובן לא תהיה ממויינת וסדר המספרים בה יהיה אקראי), לא ימצא, יעכב כל אחד 3-4 דקות, יתחיל להיווצר תור ענק ולחץ על השערים עד שכמה דקות סמוך לפתיחת המשחק תתחיל התפרעות אוהדים וקציני המשטרה יורו לפתוח את השערים וכולם יכנסו.

בקיצור כרגיל.

הכניסה תיהיה התורים לפני המספרים על הכרטיסים (מספר בן 3 ספרות [ברובם] שנמצא משמאל למטה בכרטיס עצמו).

לכל מספר כזה הוצמד שם ות.ז ורק על פיו יהיה אפשר להכנס. הקבוצה השקיעה משאבים רבים הארגון הנושא ובמאבק בספסרים.

ממליץ לאנשים לא להקשיב להודעות הנ"ל שנכתבו מבורות ומניחושים. כאב הלב במצב שבו מישהו ישלם מאות שקלים על כרטיס ובסוף עוד לא יכנס הוא עצום. כואב לי רק מהמחשבה על זה.

אני לא יכול להבטיח שבסופו של דבר הכל יתנהל כמתוכנן. אבל ב900 כרטיסים ליציע בלבד וכשאנשי ם מגיעים על כמה שעות טובות זה נראה לי כמו משהו שגם בישראל יכולים להתמודד איתו.

אני באופן אישי לא הייתי לוקח צ'אנס כזה ויכול להעריך את הסיכוי שלכם להכנס עם כרטיס "לא שלכם" באחוזים בודדים.

ושמישהו יתייק את רביד על הדרך..

איזו הפתעה, אחד ממלחכי הפנכה העיקריים מגן על העטין שממנו הוא יונק. תמשיך לחרטט, לשקר ולשחק אותה מקושר ומעורב בנעשה בקבוצה (כולנו מאוד מתרשמים), אבל בחייאת לפחות תבין מתי מישהו רושם הודעה רצינית ומתי צינית. אם זה קשה לך שלח לי פרטית ואני מבטיח לעזור.

איזו הפתעה, אחד ממלחכי הפנכה העיקריים מגן על העטין שממנו הוא יונק. תמשיך לחרטט, לשקר ולשחק אותה מקושר ומעורב בנעשה בקבוצה (כולנו מאוד מתרשמים), אבל בחייאת לפחות תבין מתי מישהו רושם הודעה רצינית ומתי צינית. אם זה קשה לך שלח לי פרטית ואני מבטיח לעזור.

עשית קצת גוגל יוצאת עליי, אבל לא כתבת כאן כלום. זה"א חוץ מלטנף עליי.

ההודעה שלי נשארת כמו שהיא. תזכרו ואל תקשיבו לטמבלים כמו רביד.

גם אם הם יוצאים עליי, זה לא משנה את זה שאני צודק והוא טועה.

הזהרו