Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

אתם כאלה עצובים, בחיי.

הארגון כתב שאין דרך חזרה והחלטת ההנהלה לא תבוטל?

הארגון קרא לקהל אוהדי מכבי להחרים את הדרבי?

נראה לכם שהארגון לא נלחם בהחלטה כדי לשנות אותה?

מי שיחפש תמיד יאשים את הארגון, גם שהוא מונע ממאות אנשים להתחייב חוזית ולהעמיד את עצמם בסכנת תביעה.

לפעמים עדיף לשתוק.

דווקא כן...

אנחנו קוראים לכל אוהדי מכבי לא להגיע למשחק ולא לחתום על המסמך הזה!

למה, כי אמרתי את הדעה שלי והיא נוגדת את שלך?

אם רצית ללכת לדרבי ולא נרשמת להגרלה בגלל שארגון כזה או אחר אמר לך לא ללכת, אז אתה כבש, פעם הבאה תלך אחרי הרצון שלך ותירשם להגרלה.

דרך אגב הארגון בכל מקרה יקבל את הכרטיסים שלו ואתה חבר אתה תשאר בבית.

אמת לאמיתה...

מה זה משנה, לארגון יהיו כרטיסים בכל מקרה, ומי שהקשיב להם נדפק

ט.ל.ח

"נדפק" 2 אחוז לזכות ב'הגרלה' תמשיכו לעבוד על עצמכם

הארגון רק עשה לכם טובה וחסך לכם את העוגמת נפש

"נדפק" 2 אחוז לזכות ב'הגרלה' תמשיכו לעבוד על עצמכם

הארגון רק עשה לכם טובה וחסך לכם את העוגמת נפש

חלאס אחי אתה נראה רע.

ברור לכולם שיש פה "עוול" מסויים. עוול כלפי אותו חלק בקהל.

הארגון כעת מנסה לפתור את הבעיה.

אז תפסיק לזיין בשכל שעשה להם טובה ואו שתגיד שזה מחיר קטן לשלם או שעכשיו מנסים לתקן או שאל תגיב בכלל.

אבל 2% להיות בדרבי עדיף על 0%. אז דיי.

חלאס אחי אתה נראה רע.

ברור לכולם שיש פה "עוול" מסויים. עוול כלפי אותו חלק בקהל.

הארגון כעת מנסה לפתור את הבעיה.

אז תפסיק לזיין בשכל שעשה להם טובה ואו שתגיד שזה מחיר קטן לשלם או שעכשיו מנסים לתקן או שאל תגיב בכלל.

אבל 2% להיות בדרבי עדיף על 0%. אז דיי.

העוול היותר גדול נגרם להם על ידי ההנהלה, שיפנו את העצבים שלהם אליהם, הארגון פה לא אשם בכלום כל אחד החליט על דעת עצמו מה לעשות.

העוול היותר גדול נגרם להם על ידי ההנהלה, שיפנו את העצבים שלהם אליהם, הארגון פה לא אשם בכלום כל אחד החליט על דעת עצמו מה לעשות.

חלאס אתה פשוט מביך

בכל נושא אפשרי אתה תריב עם כולם כאילו אתה יותר חכם מאפיפיור

חלאס אתה פשוט מביך

בכל נושא אפשרי אתה תריב עם כולם כאילו אתה יותר חכם מאפיפיור

כשאין לכם משהו להגיב לעניין אז אתם תוקפים, בסדר.

לארגון אין שום אינטרס בנוגע לרשימת זוכים.

ואם יש משהו שהארגון יכול לעזור בו, בואו תגידו (כמובן שלא כאן).

נראה לי שגם האירגון יודע מה הבעיה של הקהל הרחב עם ההגרלות

השאלה אם לאירגון יש דרך לעזור בזה

מה אתם רוצים מהארגון? הוא הודיע שהוא מחרים את המשחק בגלל המסמך של ההנהלה, ההנהלה התקפלה ובטלה את המסמך

מה הארגון יכול לעשות עכשיו?

אם הוא בכל זאת לא יגיע בכל זאת יגידו שהוא רק מחפש לריב והנה המסמך זה סתם תירוץ וההנהלה צודקת

אם הוא מגיע אז וואלה הארגון הפקיר את הקהל ברחב

בכל מקרה תוציאו את הארגון חרא.

אין מה לעשות דברים קורים בחיים וההנהלה היא זאת ששינתה את החלטתה אם יש לכם טענות תפנו אותם להנהלה שהתהפכה

עם כל הסימני שאלה במה שכתבת, לא הצבת סימן שאלה אחד - למה אותם אוהדים הולכים ולא אכפת להם לחתום על הטופס האומלל הזה?

ואל תגיד לי שזה בגלל שהם כאלה אוהדים (חלילה לא מזלזל במידת אהדתם) שלא יכולים לפספס משחק. כי אפשר, גם אם זה אומר לתקוע את הראש בקיר לאורך כל המשחק.

אני לא אגיע לדרבי ולא נרשמתי.

ועכשיו אענה לך שלא שמתי על זה סימן שאלה, כי שמתי שם סימן קריאה.

זאת הנחה שלי ואני לא יכול להיות בטוח לגביה! אבל אני מאמין שיש לא מעט אנשים שבכלל לא מודעים למחאה ונרשמו.

יש גם אוהדים כמו שאתה אמרת שעשו דווקא או שרצו סלפים אבל אתה מכליל ואין לך מושג.

אני לא אגיע לדרבי ולא נרשמתי.

ועכשיו אענה לך שלא שמתי על זה סימן שאלה, כי שמתי שם סימן קריאה.

זאת הנחה שלי ואני לא יכול להיות בטוח לגביה! אבל אני מאמין שיש לא מעט אנשים שבכלל לא מודעים למחאה ונרשמו.

יש גם אוהדים כמו שאתה אמרת שעשו דווקא או שרצו סלפים אבל אתה מכליל ואין לך מושג.

בלי קשר למחאה. כל אוהד שנכנס להגרלה - נתקל בשטות הזאת של הכתב התחייבות. לדעתי, אף אדם שפוי שמבין את ההשלכות לא צריך לחתום על כזה דבר, כל עוד אנחנו חיים בדמוקרטיה ולא בצפון קוריאה. ותאמין לי, שביום של דרבי אני מקבל כמות שיחות והודעות מאנשים שלא ידעתי שהם בכלל אוהדי מכבי עד לפני שנתיים, ומהמשחקים שהם כן מגיעים (=משחקים באירופה או איזה חיפה\ב"ש בית) הם מעלים תמונות וסרטונים בקצב שיכול למלא לי חודש שלם בפיד.

בלי קשר למחאה. כל אוהד שנכנס להגרלה - נתקל בשטות הזאת של הכתב התחייבות. לדעתי, אף אדם שפוי שמבין את ההשלכות לא צריך לחתום על כזה דבר, כל עוד אנחנו חיים בדמוקרטיה ולא בצפון קוריאה. ותאמין לי, שביום של דרבי אני מקבל כמות שיחות והודעות מאנשים שלא ידעתי שהם בכלל אוהדי מכבי עד לפני שנתיים, ומהמשחקים שהם כן מגיעים (=משחקים באירופה או איזה חיפה\ב"ש בית) הם מעלים תמונות וסרטונים בקצב שיכול למלא לי חודש שלם בפיד.

ואני חושב שאם אוהד בן 70 ראה והחליט שאין לו בעיה לחתום, שחושב שכולם חותמים, שלא רואה את עצמו אפילו קם מהכיסא, שלא נדבר על לא לצעוק ובטח ובטח שלא לקלל,

הוא גם אוהד וגם שפוי.

שוב, לא אמרתי שהייתי נגד המחאה. להפך.

הבעיה שלי היא איך שכולם פה שונאים את כולם ומדרגים אחד את השני.

אז אחרי שהכל נרגע

באחרית דבר חשוב להגיד שמי שמתווה מדיניות בארגון זה בעלים ( מוריד את המדיניות למנכ"ל שכיר וכך למטה בהיררכיה עד זה מגיע אלינו)

אני חושב שהטופס הזה (ובלי לקבוע אם הוא צודק או לא) הוא אות אזהרה לא של מורן מאירי,לא כל מיני מנהלי קשרי אוהדים אלא של מיץ' בכבודו ובעצמו.

ואם הוא יילך זה יהיה על הראש של כל אותם אוהדים שנלחמים בו מלחמת חורמה ולא מוכנים להוריד את הראש ולצאת חכמים ולא צודקים אף פעם.

מזיינים אותו כל פעם מחדש

אתם רואים מה קורה מעבר לכביש ומתמוגגים, ביום שמיץ' יילך מכאן זה יוכל לקרות גם לנו וברוב הסיכויים נשכח מבעלים שמשכיב סכומים מטורפים ועושה הכל בהגיון והסתכלות 5 שנים קדימה בכל שקל שמושקע.

הרווחנו בעלים הגיוני ושפוי שנמצא כאן מתוך אידאולוגיה - כל עוד ניתן לו להישאר הוא יהיה פה לדעתי לפחות עוד 10 שנים

אבל הקהל בגאווה שלו נכשל במשימה הכי חשובה שלנו וזה לגרום לאיש להיות מחובר אלינו ולקבוצה בחבל הטבור.

חבל זה יכל להיגמר במכבי כדורסל (והלוואי שהיה נגמר כך)

מה אתם רוצים מהארגון? הוא הודיע שהוא מחרים את המשחק בגלל המסמך של ההנהלה, ההנהלה התקפלה ובטלה את המסמך

מה הארגון יכול לעשות עכשיו?

אם הוא בכל זאת לא יגיע בכל זאת יגידו שהוא רק מחפש לריב והנה המסמך זה סתם תירוץ וההנהלה צודקת

אם הוא מגיע אז וואלה הארגון הפקיר את הקהל ברחב

בכל מקרה תוציאו את הארגון חרא.

אין מה לעשות דברים קורים בחיים וההנהלה היא זאת ששינתה את החלטתה אם יש לכם טענות תפנו אותם להנהלה שהתהפכה

ההנהלה לא התהפכה, אל תציגו את זה ככה.

ההנהלה הציבה קווים ברורים מה היא לא רוצה שיהיה בדרבי, האירגון התחייב וההנהלה נתנה צ'אנס לראות מה שווה המילה של האירגון.

מקווה בשביל האירגון שידע לנצל את זה לטובה.

ועדיין נותרו שתי בעיות מהותיות:

- נותנים להפועל לקחת לנו מחיר של 100/50 שהופך ל115/55.

- צריך פיזית להגיע לת"א או בראשון אחה"צ או בשני מ9 בבוקר עד 12 בצהריים.

גם אם את הסעיף הראשון עוד אפשר לבלוע, הסעיף השני שורף לאנשים שגרים רחוק יותר מדי זמן עבודה וכסף והוא פשוט לא הגיוני בעליל.

ועדיין נותרו שתי בעיות מהותיות:

- נותנים להפועל לקחת לנו מחיר של 100/50 שהופך ל115/55.

- צריך פיזית להגיע לת"א או בראשון אחה"צ או בשני מ9 בבוקר עד 12 בצהריים.

גם אם את הסעיף הראשון עוד אפשר לבלוע, הסעיף השני שורף לאנשים שגרים רחוק יותר מדי זמן עבודה וכסף והוא פשוט לא הגיוני בעליל.

כבר בגביע הטוטו גילינו שהסעיף הראשון לא רלוונטי כי 'זה דרבי' ו 'הקבוצה צריכה אותנו' , וזה היה בגביע הטוטו הלא מועיל. אז בליגה אתה מצפה שמישהו יתלונן?

כבר בגביע הטוטו גילינו שהסעיף הראשון לא רלוונטי כי 'זה דרבי' ו 'הקבוצה צריכה אותנו' , וזה היה בגביע הטוטו הלא מועיל. אז בליגה אתה מצפה שמישהו יתלונן?

הראשון הוא טמטום, במקרה הזה המחיר גם נוגד את חוקי המנהלת לא?

הדבר היחיד שחייבים לעבוד עליו עכשיו הוא האופציה של איסוף במגרש או הדפסה ביתית.

זו לא בעיה בשביל לאן לארגן הדפסה ביתית של הכרטיס, הרי אנחנו נרשמים עם מספר המנוי ואפשר לפתוח לכל אחד אופציית רכישה בחשבון שלו באתר לאן.

חובה לאפשר הדפסה ביתית/איסוף במגרש כשחלון ההזדמנויות לאיסוף כרטיס הוא כ"כ קטן.

הדבר היחיד שחייבים לעבוד עליו עכשיו הוא האופציה של איסוף במגרש או הדפסה ביתית.

זו לא בעיה בשביל לאן לארגן הדפסה ביתית של הכרטיס, הרי אנחנו נרשמים עם מספר המנוי ואפשר לפתוח לכל אחד אופציית רכישה בחשבון שלו באתר לאן.

חובה לאפשר הדפסה ביתית/איסוף במגרש כשחלון ההזדמנויות לאיסוף כרטיס הוא כ"כ קטן.

צודק במאה אחוז.

לא מבין את זה שלא ניתן להיכנס עם כרטיס שמופיע על שם של מישהו אחר. אין בזה היגיון אם גם ככה מציגים ת.ז בכניסה לאיצטדיון.

בכל מקרה הסיכוי לזכות בכרטיס בהגרלה הוא ממש נמוך.