Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

אני מבין את זה,

אני רק לא מבין למנ מצפים שהתוצאה תהיה 100% מושלמת?

עם ההנהלה הזאת לצערי זה לא אפשרי. לא הארגון בחר בדרך הזאת, וכתבו היום לעומק בכל ההודעות מה בדיוק קרה עם ההנהלה לפרטי פרטים.

שוב, הלוואי שלא היינו מגיעים מראש למצב הזה וכל כאב הראש היה נחסך, אבל אם מכבי חזרה בה, והארגון סה"כ שמר על אותו קו, אז אין את מי להאשים למעט ההנהלה.

כן, אבל אם הייתם רושמים הודעה בסגנון "המסמך הזה ביזיון (מסכים) הארגון עושה מאמצים ופועל כדי לבטל את הגזרה. במצב הנתון אנחנו מחרימים את הדרבי"

הרי אתה לא מצפה מאיזה ילד בן 18 שתומך בכם להגיד לעצמו "וואלה יש מצב שהשטות של המסמך תתבטל אז אני ארשם להגרלה בכל מקרה, מקסימום אם איכשהו אזכה והארגון יחרים בעקבות המסמך אני לא אמשוך את הכרטיס ואמחק מהגרלות הבאות"

הכי דביל בפורום.

דביל או לא דביל לפחות המח שלי יכול לייצר לי דעה עצמאית וללא כל אינטרס, הייתי שמח לשמוע את שלך, אני מקווה שזה לא עוד משהו בסגנון של "הם כתבו מסמך, הם רוצים לבדוק לי תעודת זהות כי קיבלתי כרטיס, הם כל הרוע"

אתה בשיא גבר

אני מבין את זה,

אני רק לא מבין למנ מצפים שהתוצאה תהיה 100% מושלמת?

עם ההנהלה הזאת לצערי זה לא אפשרי. לא הארגון בחר בדרך הזאת, וכתבו היום לעומק בכל ההודעות מה בדיוק קרה עם ההנהלה לפרטי פרטים.

שוב, הלוואי שלא היינו מגיעים מראש למצב הזה וכל כאב הראש היה נחסך, אבל אם מכבי חזרה בה, והארגון סה"כ שמר על אותו קו, אז אין את מי להאשים למעט ההנהלה.

נכון היום בהודעות היה קצת יותר פירוט מבדרך כלל

עדין ההייתי שמח לראות את האירגון מסביר את המהלכים שלו בצורה יותר מפורטת

למקומבנים יש אינטרס שלא יהיה רשימת זוכים את זה אני יודע, בגלל זה חשוב שאנחנו כקהל רחב נילחם מול השחיתות הזאת.

ואיך עושים את זה ??(שואל בשיא הרצינות)

דביל או לא דביל לפחות המח שלי יכול לייצר לי דעה עצמאית וללא כל אינטרס, הייתי שמח לשמוע את שלך, אני מקווה שזה לא עוד משהו בסגנון של "הם כתבו מסמך, הם רוצים לבדוק לי תעודת זהות כי קיבלתי כרטיס, הם כל הרוע"

אתה בשיא גבר

בלי החלק של הרוע מה לא הגיוני בחוסר רצון לחתום על מסמך כזה? למה אתה חושב שכל מי שנגד מסמך כזה גם בעד הארגון? כבר רשמתי פה מה דעתי על המסך ועל הארגון.

בכל מקרה,

אנחנו נעשה את המקסימום לדאוג למי שלא נרשם להגרלה. במידה ויהיה עדכון אתם בטח תשמעו ממכבי.

נשמע שאתה יודע משהו מבפנים.

זה שהטופס הזה בוטל זה אומר שאפשר יהיה לקנות כרטיס ולהעביר אותו במידה שאני אזכה בהגרלה?

בלי החלק של הרוע מה לא הגיוני בחוסר רצון לחתום על מסמך כזה? למה אתה חושב שכל מי שנגד מסמך כזה גם בעד הארגון באופן? כבר רשמתי פה מה דעתי על המסך ועל הארגון.

נכון, לא כל מי שנגד המסמך הוא בעד הארגון, מצד שני חברי הארגון או מגני הארגון שהגיבו כאן או בפייסבוק, הגיבו בצורה הזאת, בחרתי להגיע למסקנה שהוא חבר ארגון או תומך בו ומשם תשובתי אליו, במקום לתת לי קונטרה עם דעה או מחשבה הוא בחר לקלל..

נכון היום בהודעות היה קצת יותר פירוט מבדרך כלל

עדין ההייתי שמח לראות את האירגון מסביר את המהלכים שלו בצורה יותר מפורטת

ואיך עושים את זה ??(שואל בשיא הרצינות)

מרימים מחאה נגד ההנהלה כמו שהארגון עשה, הקהל הרחב פשוט מעדיף לגרבץ בביצים ולהתלונן, לא באמת יש לו כח להילחם בשביל עצמו ובשביל אחרים.

מרימים מחאה נגד ההנהלה כמו שהארגון עשה, הקהל הרחב פשוט מעדיף לגרבץ בביצים ולהתלונן, לא באמת יש לו כח להילחם בשביל עצמו ובשביל אחרים.

הבעיה היא שאין לי ולך מספיק אנשים שאנחנו מכירים בקהל הרחב כדי לדאוג למחאה כזאת או אחרת.

כשהאירגון עושה את זה יש לו את הסביבה שלו +הנגררים

נשמע שאתה יודע משהו מבפנים.

זה שהטופס הזה בוטל זה אומר שאפשר יהיה לקנות כרטיס ולהעביר אותו במידה שאני אזכה בהגרלה?

אני מניח שמכבי יסבירו מה קורה עם זה בהודעה שלהם. חושב שיהיה לזה פתרון.

הבעיה היא שבמצבים כאלו אין סיכוי להרים מחאה שמגרילים לך אולי 150 כרטיסים בלחץ. הארגון ילך וכל המקומבנים ילכו אין להם אינטרס לשנות את זה ולהצטרף למחאה כזאת.

הבעיה היא שבמצבים כאלו אין סיכוי להרים מחאה שמגרילים לך אולי 150 כרטיסים בלחץ. הארגון ילך וכל המקומבנים ילכו אין להם אינטרס לשנות את זה ולהצטרף למחאה כזאת.

לארגון אין שום אינטרס בנוגע לרשימת זוכים.

ואם יש משהו שהארגון יכול לעזור בו, בואו תגידו (כמובן שלא כאן).

בלי קשר לנושא, הייתי שמח לבקש ממך שתפסיקו את שיר האונס :whistling:

מי ביקש שיצטרפו, אפשר שרק הקהל הרחב יוביל את זה אנחנו הרוב לא לשכוח, ויש לזה הרבה דרכים לא רק החרמה בדרבי אלא גם במשחקים ביתיים, השאלה אם רוצים מספיק, ושנינו יודעים שאין מספיק רצון עובדה אנשים לוקחים את ההתנהלות הבזויה של ההנהלה כמובן מאליו ומופתעים בכלל שאני מעז לבקר אותם.

רשמתי שאין להם אינטרס. הקטע הוא לא ה300 כרטיסים (לא יודע כמות מדויקת) שהארגון מקבל אלא שאף אחד לא יודע איך מתחלקת העוגה. לא הייתה לי בעיה אם היו אומרים X כרטיסים הולכים לארגון, Y לספונסרים וכמה כרטיסים באמת מוגרלים לשאר הקהל כי במצב כזה הם סתם נותנים לאנשים אשליה כאילו הם יכולים לזכות.

בלי ציניות, הארגון יצא לוחם צדק וחופש. פשוט מבריק.

הטופס חתימה הזה היה הרבה מעבר למכבי, הוא היה קשור בחופש שלנו כבני אדם.

כבוד.

רשמתי שאין להם אינטרס. הקטע הוא לא ה300 כרטיסים (לא יודע כמות מדויקת) שהארגון מקבל אלא שאף אחד לא יודע איך מתחלקת העוגה. לא הייתה לי בעיה אם היו אומרים X כרטיסים הולכים לארגון, Y לספונסרים וכמה כרטיסים באמת מוגרלים לשאר הקהל כי במצב כזה הם סתם נותנים לאנשים אשליה כאילו הם יכולים לזכות.

אני גם יכול להבין את האינטרס של הארגון ולא בא אליהם בטענות, הם יודעים שרוב הקהל שלנו כפוי טובה מסריח שיבוא בתלונות לארגון לא משנה מה, השאלה האמיתית שצריכה להישאל היא כמה כרטיסים מוקצים למנויים.

החמאת לנו עם המספר.

למען האמת גם לי אין מושג כמה כרטיסים מוגרלים.

הייתי מהמר על חצי מהכמות (בדרבי במושבה)

יש מצב שמכבי יתנו זמן להירשם לכל מי שהחרים?

עובדים על זה. מחכים לתשובות.

בתום הידברות בין הנהלת המועדון ונציגי ארגון האוהדים שנעשתה באמצעות מגשר ומתוך הבעת אמון ומתן הזדמנות להמשך הידברות בין הצדדים וכן לאור התחייבות האוהדים שניתנה באמצעות המגשר, הוחלט שלא להחתים את האוהדים שירכשו כרטיסים לדרבי על 'כתב ההתחיבות'. שאר הנהלים לרכישה ואיסוף הכרטיסים והשימוש בהם נשאר כפי שפרסם המועדון לרבות זיהוי אישי בעת הרכישה והכניסה לאצטדיון (יש להגיע עם תעודה מזהה) http://bit.ly/2ihs1oQ

בתום הידברות בין הנהלת המועדון ונציגי ארגון האוהדים שנעשתה באמצעות מגשר ומתוך הבעת אמון ומתן הזדמנות להמשך הידברות בין הצדדים וכן לאור התחייבות האוהדים שניתנה באמצעות המגשר, הוחלט שלא להחתים את האוהדים שירכשו כרטיסים לדרבי על 'כתב ההתחיבות'. שאר הנהלים לרכישה ואיסוף הכרטיסים והשימוש בהם נשאר כפי שפרסם המועדון לרבות זיהוי אישי בעת הרכישה והכניסה לאצטדיון (יש להגיע עם תעודה מזהה) http://bit.ly/2ihs1oQ

עדיין הם מונעים מכל מי שאין לו זמן לאסוף כרטיס להגיע לדרבי.

אני מנסה להבין את כל אותם אלה שדורשים שהנהלת מכבי תפרסם את רשימת המנויים הזוכים, אתם מבינים שהם פשוט יכולים לפברק מספרים, כן? או פשוט לתת את המספרים של המנויים להם הם חילקו את הכרטיסים בלי שום הגרלה?

אני מנסה להבין את כל אותם אלה שדורשים שהנהלת מכבי תפרסם את רשימת המנויים הזוכים, אתם מבינים שהם פשוט יכולים לפברק מספרים, כן? או פשוט לתת את המספרים של המנויים להם הם חילקו את הכרטיסים בלי שום הגרלה?

למכבי יש אינטרס להסתיר דברים.

למכבי ממש אין אינטרס לעשות משהו לא חוקי (ברגע שיש חוקים להגרלה והשגחת עורך דין, אז גם לעניין המספרים יהיה תוקף)

אני לא חושב שההנהלה תהיה עד כדי כך לא הוגנת ותפברק מספרים עדיין יש בינינו האוהדים להנהלה סוג של אמון כלשהו, אבל אם הם יתנו את מספרי המנויים של המקומבנים אז אחרי כמה הגרלות רצופות אתה כבר תוכל לראות דפוס קבוע של אותם אנשים שזוכים, ואם זה אכן יקרה יהיה הכי פשוט לשים נציג אוהדים שיפקח גם על ההגרלה בנוסף לעורך דין של המועדון.