Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

המחאה הזאת לא תעבוד כי ככה או ככה בשום סרט לא ישאר כרטיס מה700-1000 כרטיסים שמוציאים .

הקהל שלנו רגיל שמחרבנים עליו ובגלל זה ימשיכו והמצב רק יהיה גרוע יותר

כל האנשים שתומכים בדבר הזה ורואים בזה צעד חיובי אתם חבורה של קוסינלים חסרי עמוד שדרה שאני בספק גדול מאוד אם אתם בכלל מגיעים למשחקים

אם אתה טוען שלמסמך אין תוקף משפטי אז למה למכבי להיכנס ל"מלחמה" כזאת נגד הקהל?

כי לצערי אנחנו פה בפורום מייחסים להם יכולת והבנה שפשוט אין להם.

יש פה אנשים בפורום שלא עברו את גיל 25 שהיו מנהלים את זה טוב בהרבה מאותם "מומחים" חסרי מושג.

אחת הבעיות הגדולות של מכבי שההנהלה שם מדברת ב 3 קולות שונים וזה לפני שמאירי נכנס לנושא.

מה שקורה שם זה לא ניהול זה קרקס

אני עומד מאחרי כל מילה שאני כותב ( אני עוד נחשב זה שתומך בהנהלה )

"הצבר"

אני בטוח שההנהלה לא תוציא אוהדים או תתבע אישית אוהדים שקיללו את השחקן או את השופט קללה רגילה.

המסמך הזה לפי דעתי הוא בשביל למנוע מאוהדים לשיר שרים גזעניים, כמו טועמה מחבל, ללה מחבל , תנו לצה"ל לנצח וכו'.....

אם תקללו "בן זונה" ,זין" "כוס אמא שלך" ושלל הקללות מכבי לא תתבע אותכם אישית ולא תוצאו מהמגרש, תעשו לי טובה..

אני בטוח שההנהלה לא תוציא אוהדים או תתבע אישית אוהדים שקיללו את השחקן או את השופט קללה רגילה.

המסמך הזה לפי דעתי הוא בשביל למנוע מאוהדים לשיר שרים גזעניים, כמו טועמה מחבל, ללה מחבל , תנו לצה"ל לנצח וכו'.....

אם תקללו "בן זונה" ,זין" "כוס אמא שלך" ושלל הקללות מכבי לא תתבע אותכם אישית ולא תוצאו מהמגרש, תעשו לי טובה..

זה היתממות מה שאתה אומר. אין מסמך שמגדיר איזה קללה מותר ואיזו לא, מה שמשאיר להם פתח לעצור אותך ברגע שתקלל את איברהים ספורי, גם אם אמרת לו "יא בן זונה" הם יכולים להגיד שזה בגלל שהוא ערבי.

הם יתבייתו על אוהדים שיחד עם אנשי הגו פרו מחכים להם בפינה כבר הרבה זמן בחסות הנהלת מכבי. גם על שירים רגילים וקללות רגילות. אסור לתת לזה יד.

נקודות של סבל עד כה

-זהבי עזב

-גרסיה עזב

-עברנו לנתניה

-היציע מפורק

-עפנו מהליגה האירופית

-מחתימים אותנו על מסמכים מוזרים

ועוד ועוד ועוד

נראה לאן נגיע עד סוף העונה

כל האנשים שתומכים בדבר הזה ורואים בזה צעד חיובי אתם חבורה של קוסינלים חסרי עמוד שדרה שאני בספק גדול מאוד אם אתם בכלל מגיעים למשחקים

מתי יגיע היום שבו אוהד מכבי אחד לא מחליט בשביל אחר כמה הוא אוהד או לא אוהד?

ולפני שאנשים קופצים עלי - לא הבעתי את דעתי לגבי המחאה, לגבי ההחלטה של הנהלת מכבי או כל דבר אחר.

כמעט בכל הודעה פה תמכתי בארגון, אני מגיע למשחקי בית וכן, כן, גם למשחקי חוץ. אני מנוי מהעונה האחרונה ברמת גן לפני החזרה לבלומפילד, תמכתי בשחקן, אהבתי אנשים יקרים מהאולטראס, מבסוט על האיחוד.. ולא! אני לא חושב שאני אוהד טוב יותר מאחרים אבל אני בטח שלא פחות אוהד ממך או מכל אחד שחושב שהוא מי שיקבע מי אוהד ומי לא.

מסוג ההודעות הבודדות שגורמות לי להגיב בפורום המסריח הזה, שכל תגובה שנייה כאן היא קללה\עקיצה\חראצף כלפי חברים שלכם ליציע.

כולם כאן צועקים "כבוד כבוד" אבל הרוב כאן יודעים רק לדרוש כבוד ולא יודעים לכבד בחזרה.

ביום שבו לא מעט שיצאו נגד הארגון, תומכים בו בצעד הזה שהם נוקטים לקראת הדרבי, אולי הגיע הזמן שרק תתמכו במחאה וזהו?

מה יעזור ה"אבל" שלכם? אתם הרי נגד ההחלטה של ההנהלה! אז למה ה"אבל הארגון אבל הארגון.."?

ואם בסוף היציע יהיה מלא באוהדי מכבי, אני מאוד מקווה שהארגון יבין שהוא כנראה איבד לא מעט אנשים בדרך והגיע הזמן באמת לקרב את הקהל הרחב.

מתי יגיע היום שבו אוהד מכבי אחד לא מחליט בשביל אחר כמה הוא אוהד או לא אוהד?

ולפני שאנשים קופצים עלי - לא הבעתי את דעתי לגבי המחאה, לגבי ההחלטה של הנהלת מכבי או כל דבר אחר.

כמעט בכל הודעה פה תמכתי בארגון, אני מגיע למשחקי בית וכן, כן, גם למשחקי חוץ. אני מנוי מהעונה האחרונה ברמת גן לפני החזרה לבלומפילד, תמכתי בשחקן, אהבתי אנשים יקרים מהאולטראס, מבסוט על האיחוד.. ולא! אני לא חושב שאני אוהד טוב יותר מאחרים אבל אני בטח שלא פחות אוהד ממך או מכל אחד שחושב שהוא מי שיקבע מי אוהד ומי לא.

מסוג ההודעות הבודדות שגורמות לי להגיב בפורום המסריח הזה, שכל תגובה שנייה כאן היא קללה\עקיצה\חראצף כלפי חברים שלכם ליציע.

כולם כאן צועקים "כבוד כבוד" אבל הרוב כאן יודעים רק לדרוש כבוד ולא יודעים לכבד בחזרה.

ביום שבו לא מעט שיצאו נגד הארגון, תומכים בו בצעד הזה של שהם נוקטים לקראת הדרבי, אולי הגיע הזמן שרק תתמכו במחאה וזהו?

מה יעזור ה"אבל" שלכם? אתם הרי נגד ההחלטה של ההנהלה! אז למה ה"אבל הארגון אבל הארגון.."?

ואם בסוף היציע יהיה מלא באוהדי מכבי, אני מאוד מקווה שהארגון יבין שהוא כנראה איבד לא מעט אנשים בדרך והגיע הזמן באמת לקרב את הקהל הרחב.

או, שהוא יהיה מלא באנשים שבשנים האחרונות נזכרו לאהוד מכבי ובשבילם הדבר החשוב ביותר הוא סלפי, ולכן ינצלו הזדמנות פז שכזו להעלות סלפי מדרבי כדי שכולם ידעו איזה מגניבים הם. לא, אלו לא אוהדים בעיניי.

אירוניה היא שארגון שחרט על דגלו את המלחמה בכדורסליזציה שההנהלה מנסה להביא עלינו

הוא הארגון שתחת המשמרת שלו, בעוד שהוא הזרז אם לא לומר האחראי לכך, המצב הזה קרוב מתמיד

ברוכים הבאים לתאכלו את מה שבישלתם

צעד עצוב של ההנהלה

נקודות של סבל עד כה

-זהבי עזב

-גרסיה עזב

-עברנו לנתניה

-היציע מפורק

-עפנו מהליגה האירופית

-מחתימים אותנו על מסמכים מוזרים

ועוד ועוד ועוד

נראה לאן נגיע עד סוף העונה

החלקים האלו פחות קשורים בקטע של ה"מייאוש", בכלל לא מדובר כאן על המקצועי.

ארגון עכשיו מנסה לעשות הכל כדי שקבוצה לא תתבע את חברים שלהם

למכבי יש קלף על ארגון שהם יכולים לתבוע את כל אלה שבזמן אחרון נתפסו במצלמות פשוט בושה פאנטיקס מוכר את הקהל הרחב

או, שהוא יהיה מלא באנשים שבשנים האחרונות נזכרו לאהוד מכבי ובשבילם הדבר החשוב ביותר הוא סלפי, ולכן ינצלו הזדמנות פז שכזו להעלות סלפי מדרבי כדי שכולם ידעו איזה מגניבים הם. לא, אלו לא אוהדים בעיניי.

עוד קרע בקהל, עוד "אנחנו" מול "אתם" של צד אחד מול צד שני בקהל. מי שמחרים את הדרבי הוא האוהד האמיתי. מי שהולך לדרבי הוא אוהד הצלחות/סלפי/חדש ביציע.

לא אגיד שאני אחתום בכיף על טופס שיכולות להיות לו השלכות משפטיות. אפילו ההפך מכך, זה אקט מעצבן וצעד נואש של ההנהלה.

אבל למה שתהיה לי בעיה לחתום על טופס כזה??? אני הרי לא שר שירים גזעניים, לא עושה דברים שמובילים לענישה ובאופן כללי אוהד נורמטיבי שבא למשחקים, מעודד וזהו. אף אחד לא יתבע אותי על קללות "רגילות" ושירי-אנטי "רגילים".

ומי שלא יודע איפה הגבול נמתח, איפה זה מפסיק להיות "רגיל", שישאל את עצמו- האם על מה שאני עושה ברגע זה/מתכוון לעשות יכולים להעניש את מכבי? אם התשובה היא כן, עברת את הגבול.

יש פה 0 אידיאלוגיה. אני יכול להיות הכי ימני שאפשר וכו' (לא רלונטי). המדד היחיד זה- יכול לגרום לענישה או לא.

זה פשוט מייאש להיות אוהד מכבי. פעם פעולות לא ברורות של הארגון, פעם פעולות מוזרות של ההנהלה. פינג-פונג של שנים.

לא אגיד שאני אחתום בכיף על טופס שיכולות להיות לו השלכות משפטיות. אפילו ההפך מכך, זה אקט מעצבן וצעד נואש של ההנהלה.

אבל למה שתהיה לי בעיה לחתום על טופס כזה??? אני הרי לא שר שירים גזעניים, לא עושה דברים שמובילים לענישה ובאופן כללי אוהד נורמטיבי שבא למשחקים, מעודד וזהו. אף אחד לא יתבע אותי על קללות "רגילות" ושירי-אנטי "רגילים".

כמוני כמוך וכמו שכתבתי אני לא מצדיק את הארגון שבגללו הגענו למצב הזה אבל לי יש בעיה עקרונית לחתום על מסמך כזה (גם אם יכולתי להגיע פיזית) במיוחד בגלל שאין איתי שום בעיות ואני אוהד רגיל, אין צורך בענישה קולקטיבית בגלל 300-400 אוהדים. היום זה דרבי מחר ידרשו ממך לבוא במיוחד בשביל משחקים נגד חיפה או נגד באר שבע (שזה המשחק הנוסף היחיד שיש בו בעיות כרטיסים כמו דרבי) זה עוד לפני שמנצלים אותך כלקוח שבוי לבוא ולחתום על מסמכים.

עוד קרע בקהל, עוד "אנחנו" מול "אתם" של הארגון ותומכיו מול חלק אחר בקהל. מי שמחרים את הדרבי הוא האוהד האמיתי. מי שהולך לדרבי הוא אוהד הצלחות/סלפי/חדש ביציע.

ומי שלא יודע איפה הגבול נמתח, איפה זה מפסיק להיות "רגיל", שישאל את עצמו- האם על מה שאני עושה ברגע זה/מתכוון לעשות יכולים להעניש את מכבי? אם התשובה היא כן, עברת את הגבול.

יש פה 0 אידיאלוגיה. אני יכול להיות הכי ימני שאפשר וכו' (לא רלונטי). המדד היחיד זה- יכול לגרום לענישה או לא.

זה פשוט מייאש להיות אוהד מכבי. פעם פעולות לא ברורות של הארגון, פעם פעולות מוזרות של ההנהלה. פינג-פונג של שנים.

הראייה שלך היא צרה מדי. אחזור על מה שכתבתי בעמוד הזה ובעמוד הקודם.

מצב היפותטי, בו איברהים ספורי נכנס בשחקן מכבי עם רגל למעלה\מושך זמן. אתה בלהט של המשחק ותיפלט לך קללה - לא בהכרח גזענית. אתה בטוח שהמאבטחים של מכבי לא ינצלו את זה שקיללת ערבי ויגידו שהפרת את החוזה שחתמת עליו ויאללה צא החוצה וצפה לתביעה אזרחית?

כי לאור ההתרחשויות, אני ממש לא בטוח בכזה דבר.

ואחזור על זה שוב - בחינה דווקנית של שיר האונס לא מוצאת שום הדחה לביצוע המעשה. נכון שמבחינה נורמטיבית לכאורה זה שיר שלא נעים לאוזן - אבל מפה ועד להגיד שהשיר קורא לאנשים לאנוס אוהדות הפועל, זו הגזמה, הרי למה לא שורקים בוז ביאללה לזיין את הפועל? לזיין את הבנות מותר אבל לאנוס אסור? לשחוט את האדומים זה בסדר?

לכאורה, הכל לא. אבל, אנחנו באצטדיון כדורגל, ואנחנו יודעים שמה שקורה באצטדיון נשאר באצטדיון, אז חלאס, קצת פרופורציות, תבינו שנכנסים לכם לפה ומכאן הדרך לפגיעה בחופש הביטוי שלכם קצרה מאוד, גם אם זה לא נראה לכם ככה.

יכול להיות. ואולי לא? אולי לחלקם ואולי גם לרובם יש מנויים יותר מהשנים שאתה חי?

אולי להם לא אכפת ממה שקורה בפורום או בפייסבוק והם אוהדי מכבי לא פחות ממך, שלהם, מה לעשות? לא אכפת לחתום על הטופס האומלל הזה?

אולי תפסיקו לשפוט אנשים בלי להכיר אותם רק כי הם לא הולכים באותה דרך שלכם?

ואולי ביום שבו כולם יבינו שכולנו אוהדי מכבי, יהיה כאן יותר טוב.

יש אוהדים בארגון והם אוהדי מכבי אם תרצו או לא. יש אוהדים שהם לא בארגון והם אוהדי מכבי אם תרצו או לא.

כל אוהד מכבי שמגיע או לא מגיע לאיצטדיון, צריך את כל שאר אוהדי מכבי.

גם אם הארגון טעה 400 פעם במשך הזמן שהוא קיים והוא אכן טעה לא מעט, עדין הצעד הזה של ההנהלה הוא חציית כל הגבולות הערכיים בין אוהדים להנהלה.

תתכופפו לזה, לא תהיה דרך חזרה.

מדהים שהארגון לא רוצה לתת לתרבות הרעה של ההנהלה לחדור אליו. זה לא הפוסט הראשון שלהם שנראה כמו פוסטים בעמוד "עמותת האדומים מגיבה לדברים".

יכול להיות. ואולי לא? אולי לחלקם ואולי גם לרובם יש מנויים יותר מהשנים שאתה חי?

אולי להם לא אכפת ממה שקורה בפורום או בפייסבוק והם אוהדי מכבי לא פחות ממך, שלהם, מה לעשות? לא אכפת לחתום על הטופס האומלל הזה?

אולי תפסיקו לשפוט אנשים בלי להכיר אותם רק כי הם לא הולכים באותה דרך שלכם?

ואולי ביום שבו כולם יבינו שכולנו אוהדי מכבי, יהיה כאן יותר טוב.

יש אוהדים בארגון והם אוהדי מכבי אם תרצו או לא. יש אוהדים שהם לא בארגון והם אוהדי מכבי אם תרצו או לא.

כל אוהד מכבי שמגיע או לא מגיע לאיצטדיון, צריך את כל שאר אוהדי מכבי.

עם כל הסימני שאלה במה שכתבת, לא הצבת סימן שאלה אחד - למה אותם אוהדים הולכים ולא אכפת להם לחתום על הטופס האומלל הזה?

ואל תגיד לי שזה בגלל שהם כאלה אוהדים (חלילה לא מזלזל במידת אהדתם) שלא יכולים לפספס משחק. כי אפשר, גם אם זה אומר לתקוע את הראש בקיר לאורך כל המשחק.

מה התרבות שנלחמים עליה שהיא "שלהם נגד שלנו"? גזענות? שיר האונס? איך המסמך קשור לעישון או לקלל שופט?

איך המסמך הזה גרוע יותר ומפריע יותר מצילום אוהדים?

ההתחייבות הזאת בכל משחק בית\חוץ?

מה ש"בער" זה כנראה הדרבי הנפיץ עם הקהלים הנפיצים אחד כלפי השני וכלפי עצמו. כנראה רצו שאנשים יחשבו פעמיים במשחק אחרי שחתמו\לא ייגררו\כסת"ח לקבוצה.

הרבה דרמה ומלחמות עולם ולפעמים נראה שפשוט אוהבים לריב. כנראה ששני הצדדים לא הכי בסדר