Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

לא יודע. כנראה כי זה משחק רגיש עם סיכוי גבוה להתפרצות של כל התופעות האלה, אז מעדיפים להזכיר.

השאלה היותר חשובה היא למה זה כל כך מפריע לך?

מפריע לי מהסיבה שזה לא ייגמר כאן. תחשוב צעד קדימה, אני מאמין שאתה יכול לראות שבמשחקים נפיצים אחרים זה לא יהיה כתב התחייבות, אלא משהו חמור יותר מזה.

שנית, תקרא שוב את סעיף 3 שכולם טוחנים אותו פה. אתה באמת מסוגל להגיע לדרבי ולא להוציא קללה אחת, אמירה מילולית פוגענית אחת? תנסה רגע להיכנס לאמוציות למרות שקשה וזה אף פעם לא יהיה כמו העלייה במדרגות ליציע או השאיפה הראשונה של הדשא והאווירה. אתה באמת לא תעמוד ב״פיתוי״?

די עם החארטות, "שירים אלימים"/"התבטאויות אלימות"

כל מי שביציע יודע בדיוק כלפי מי זה מכוון וכלפי איזה תופעות ספציפיות זה מכוון. לא "ריינשרייבר יא בן זונה", וגם לא "רייכרט יא בן זונה".

הם נטו סוגרים פינה כדי שאם מכבי שוב תיקנס בבית הדין על אותם הדברים, מיץ' לא לא ירגיש כמו פראייר-על שמשלם מאות אלפי שקלים על אידיאלוגיות שהוא לא מאמין בהן (גזענות, אולטראס, אונס וכו')

מאוד מעציב שהגענו למצב הזה.. גם אם איכשהו אזכה, אני לא אדע מה לעשות. המסמך הזה לדעתי הוא חציית גבול של ההנהלה בכל המאבק נגד האוהדים. אם פעם חשבתי שכל המאבקים שלהם הם נגד הארגון, אז עכשיו אני מגלה שלא. לא הכי נעים להגיע לנשחק אמוציונאלי כמו דרבי ולהתחיל לחשוב לפני כל שיר או מילה שאוציא מהפה

מדובר על התבטאויות שקשורות ל"גזע, דת או לאום". אין בזה שום דבר חדש, ההגבלות האלה קבועות בחוק כבר זמן רב.

צודק אז תביעה כספית על קללות לא אבל עדיין זה לא משנה כי הם ישתמשו במסמך הזה בשביל להכשיר את הרדיפה שלהם אחרי אוהדים גם אם אותו אחד לא באמת קרא את אותן קריאות, כי הרי את ההוכחות הם לא חייבים להראות לאף אחד

מה אתה מנסה להעביר? הבעיה פה זה המסמך ההזוי שמחייבים אותנו לחתום עליו מה זה מדינת משטרה? למה בשביל לראות משחק כדורגל אני אצטרך לחתום על מסמכים ולחשוש שמישהו עוקב אחרי, הנהלה של מלשינים ולגמרי מנותקים מהקהל לא מפתיע שאנחנו מארחים משחקים ביתיים באיצטדיון הרדיוס זה מה שההנהלה באמת חושבת עלינו זין אחד גדול

ברגע שאתה קונה כרטיס אתה בעצם "חותם" על כל התנאים שהמועדון מציב. זה ככה בכל מקום בעולם.

פתחתי בתור דוגמה אקראית את התנאים של בורוסיה מנשנגלדבאך שמוצגים באתר שלהם, כל מה שקיים במסמך הזה קיים גם שם. אותם איסורים על גזענות, אלימות מילולית והרבה יותר (כולל איסור על התבטאויות פוליטיות לכל צד). קנית כרטיס לגלדבאך, התחייבת לתנאים האלה. וזה קורה גם בלי שתחתום פיזית על מסמך נוסף.

באיטליה כרטיסי כדורגל נמכרים רק בהצגת תעודת זהות ומודפסים עם שם מלא של בעל הכרטיס. בכניסה למגרש אתה מחוייב להציג שוב את תעודת הזהות.

הדבר היחיד החדש בכל הסיפור הזה הוא שהפעם לוקחים התחייבות בכתב במקום התחייבות פאסיבית.

מבחינת תוכן ההתחייבות? הכל אותו דבר. לי זה לא מפריע, ולאף אוהד נורמטיבי זה לא צריך להפריע.

מי שזה כן מפריע לו יודע טוב מאוד למה.

כמו שאני רואה את זה המועדון הציב לעצמו מטרה שכל המן צ'יילדס, האנארכיסטים הקשוחים, סופר אוהדים מטעם עצמם, ובגדול אלה שרואים בטופס המטופש הזה הכרזת מלחמה, יעלמו מהיציעים..

הטופס הזה שמחתים אותך על התחייבות לשמור על חוקי מדינת ישראל בסהכ, הוא אחלה דרך לעשות משהו בלי לעשות כלום..

מה שכן נדפק להם המוח עם האיסוף,מאמין שישנו את זה

לקלל מישו "בן זונה" או "תמות יכלב" זה לא נחשב איום מילולי או שאני טועה

"שופט אתה הולך למות היום״

״הפועל זונה, מכבי באים לשחוט את כל האדומים״

״כל אדום צריך לרגום״

יכולים להתפרש כאיום מילולי ולא חסרים שוטרים ומאבטחים מטומטים שיחפשו אותך על כל מילה במיוחד אחרי חתימה על הסכם כזה.. להמשיך לתת דוגמאות?

ושוב, לחתום על מסמך מחייב כתנאי לקניית כרטיס שבסוף שלו אתה חותם שחתמת מרצון חופשי ולא הופעל עליך לחץ לחתום זה הכי מגוחך שיש.

די עם החארטות, "שירים אלימים"/"התבטאויות אלימות"

כל מי שביציע יודע בדיוק כלפי מי זה מכוון וכלפי איזה תופעות ספציפיות זה מכוון. לא "ריינשרייבר יא בן זונה", וגם לא "רייכרט יא בן זונה".

הם נטו סוגרים פינה כדי שאם מכבי שוב תיקנס בבית הדין על אותם הדברים, מיץ' לא לא ירגיש כמו פראייר-על שמשלם מאות אלפי שקלים על אידיאלוגיות שהוא לא מאמין בהן (גזענות, אולטראס, אונס וכו')

נדיר שאני מסכים איתו.

כולם פה תמימים ומשחקים אותה כאילו לא יודעים על מה מדובר.

"שופט אתה הולך למות היום״

״הפועל זונה, מכבי באים לשחוט את כל האדומים״

״כל אדום צריך לרגום״

יכולים להתפרש כאיום מילולי ולא חסרים שוטרים ומאבטחים מטומטים שיחפשו אותך על כל מילה במיוחד אחרי חתימה על הסכם כזה.. להמשיך לתת דוגמאות?

ושוב, לחתום על מסמך מחייב כתנאי לקניית כרטיס שבסוף שלו אתה חותם שחתמת מרצון חופשי ולא הופעל עליך לחץ לחתום זה הכי מגוחך שיש.

תכלס הטופס בא להסיר את האחריות מהמועדון בכל מצב שיגררו אותם לבית הדין, אפחד לא יתבע את מכבי על קללות כאלו ואפחד לא יזמן אותך על זה לבית משפט

המסמך בא נטו כדי שאם יתבען אוהד על קריאות גזעניות הוא לא יוכל לברוח מאחריות ויקבל את התביעה

נראלך מכבי הגישה טופס כדי להעמיד לדין מטעמה על קללות כאלו שהם לא גזעניות?

ברגע שאתה קונה כרטיס אתה בעצם "חותם" על כל התנאים שהמועדון מציב. זה ככה בכל מקום בעולם.

פתחתי בתור דוגמה אקראית את התנאים של בורוסיה מנשנגלדבאך שמוצגים באתר שלהם, כל מה שקיים במסמך הזה קיים גם שם. אותם איסורים על גזענות, אלימות מילולית והרבה יותר (כולל איסור על התבטאויות פוליטיות לכל צד). קנית כרטיס לגלדבאך, התחייבת לתנאים האלה. וזה קורה גם בלי שתחתום פיזית על מסמך נוסף.

באיטליה כרטיסי כדורגל נמכרים רק בהצגת תעודת זהות ומודפסים עם שם מלא של בעל הכרטיס. בכניסה למגרש אתה מחוייב להציג שוב את תעודת הזהות.

הדבר היחיד החדש בכל הסיפור הזה הוא שהפעם לוקחים התחייבות בכתב במקום התחייבות פאסיבית.

מבחינת תוכן ההתחייבות? הכל אותו דבר. לי זה לא מפריע, ולאף אוהד נורמטיבי זה לא צריך להפריע.

מי שזה כן מפריע לו יודע טוב מאוד למה.

הם מכריחים את האוהדים לחתום על מסמכים? נשמע לי הזוי לא שמעתי על זה, בכל אופן זה לא תפקיד ההנהלה להיות שוטרים ולהכריח את האוהדים לחתום על מסמכים, המסמך הזה חוצפה וביזיון ממדרגה ראשונה, לדרבי הספציפי הזה אני לא חושב שזה ישפיע כי עדיין יהיה מספיק 1000 אוהדים שיבואו גם אם יצטרכו לחתום, אבל למשחקים הבאים חרם טוטאלי יעשה את העבודה אסור לעבור על זה בשקט.

צודק אז תביעה כספית על קללות לא אבל עדיין זה לא משנה כי הם ישתמשו במסמך הזה בשביל להכשיר את הרדיפה שלהם אחרי אוהדים גם אם אותו אחד לא באמת קרא את אותן קריאות, כי הרי את ההוכחות הם לא חייבים להראות לאף אחד

ואני אתקן ואומר שצדקתי בדבריי מקודם כי התחייסת רק לסעיף 4 במסמך, אם תסתכל בסעיף 3 תראה ש״...לנקוט בכל מעשה אלימות״ ככה שע״פ המסמך ההנהלה כן תוכל לתבוע אוהדים על קללות הרי שאפשר לפרשן כאלימות מילולית, ככה שכמו שאמרתי לא חייב להיות בהכרח גזען בשביל לחשוש לחתום על המסמך

תכלס הטופס בא להסיר את האחריות מהמועדון בכל מצב שיגררו אותם לבית הדין, אפחד לא יתבע את מכבי על קללות כאלו ואפחד לא יזמן אותך על זה לבית משפט

המסמך בא נטו כדי שאם יתבען אוהד על קריאות גזעניות הוא לא יוכל לברוח מאחריות ויקבל את התביעה

נראלך מכבי הגישה טופס כדי להעמיד לדין מטעמה על קללות כאלו שהם לא גזעניות?

ושוב, אתה מתייחס רק לסעיף מספר 4.

תקרא שוב את סעיף 3 - זה לא משנה (כרגע) אם לא יעמידו לדין על קללה כזו, משנה שזו דרך מאד תלולה ולא בהכרח הפיכה וזה מעיד על מגמה מאד עצובה שצועדים אליה בצעדי ענק.

.

חאלס לשחק אותה תמימים.. משתינים עליכם ואתם ממשיכים להאמין שזה גשם.

אתה פשוט טרול עם בעיות קשות בהבנה.

המסמך הזה הוא חד משמעית כלי משפטי שלא קיים בידי מכבי לרדיפת אוהדים.

זה מסמך שנחתם על ידיך ויש לו משקל משפטי הרבה יותר גדול מתקנון על גב המנוי או כל שטות כזאת שהיא חלק מקנית כרטיס או מנוי רגיל.

המסמך הזה נותן בצורה חד משמעית למכבי חזקה על תביעה אזרחית שלא קיימת לטובתה בלי המסמך הזה ויחד עם זה מאפשרת למכבי להרחיק אוהדים בדילוג על בית משפט על דברים שבית משפט בחיים לא היה מרחיק אוהדים עליהם.

האם מכבי תעשה בזה שימוש כנגד כל מי שיצעק "אנחנו נזיין אותכם"? כנראה שלא.
​אבל זה כן נותן לה כוח רדיפה ממש לא סביר נגד מי שהיא תחליט לרדוף בצורה לא פלילית לפי מה שבא לה ואם זה לא מספיק אז זה גם נעשה בכפייה של התנית כניסה לארוע ציבורי שהם יודעים כמה חשוב למי שאמור להיות האוהדים שלה ותוך כדי השתנה מהמקפצה בצורת "הירני מאשר כי חתמתי על כתב ההתחייבות זה מרצוני הטוב והחופשי לאחר מחשבה עיון ושיקול דעת וללא כל לחץ, כפיה או השפעה בלתי הוגנת..."

​במילים אחרות אם אתה רוצה להיות במשחקים שלנו, תתן לנו כוח פאשיסטי לרדוף אותך משפטית על דברים שבבית משפט פלילי לא יקרה לך כלום והם לא מנוגדים גם לחוק הספורט וחלק מהסעיפים בחוזה מאודדדד שנוים במחלוקת לגבי החוק ומנוגדים לפסיקת בית משפט (קניין והסמכות להרחיק אוהדים) ותצהיר שעשית את זה מרצונך החופשי ובכלל לא הכרחנו אותך.

ושוב, אתה מתייחס רק לסעיף מספר 4.

תקרא שוב את סעיף 3 - זה לא משנה (כרגע) אם לא יעמידו לדין על קללה כזו, משנה שזו דרך מאד תלולה ולא בהכרח הפיכה וזה מעיד על מגמה מאד עצובה שצועדים אליה בצעדי ענק.

.

חאלס לשחק אותה תמימים.. משתינים עליכם ואתם ממשיכים להאמין שזה גשם.

עכשיו אתם נזכרחם שזה מדרדר? כל טיסה של מכבי לחול לקחו צילום דרכון וצילום כ. טיסה

עכשיו אתם נזכרחם שזה מדרדר? כל טיסה של מכבי לחול לקחו צילום דרכון וצילום כ. טיסה

לא זכור לי אבל שחייבו אותנו לחתום על מסמך כלשהו, ויש הבדל גדול בין משחק בחו"ל ששם אין לך משטרת ישראל שיכולה לעקוב אחריך, לבין משחקים בארץ שכן זה באחריות המשטרה.

ואני אתקן ואומר שצדקתי בדבריי מקודם כי התחייסת רק לסעיף 4 במסמך, אם תסתכל בסעיף 3 תראה ש״...לנקוט בכל מעשה אלימות״ ככה שע״פ המסמך ההנהלה כן תוכל לתבוע אוהדים על קללות הרי שאפשר לפרשן כאלימות מילולית, ככה שכמו שאמרתי לא חייב להיות בהכרח גזען בשביל לחשוש לחתום על המסמך

מתוך התנאים של ארסנל שחלים על כל מי שקונה כרטיס ונכנס לאיצטדיון:

http://www.arsenal.com/assets/_files/documents/jul_15/gun__1436786095_GA_(Home_Fans)_Ticket_Terms_an.pdf

the following actions shall constitute serious breach of the Terms & Conditions of Entry:

(i) the use of foul, obscene, abusive and/or racist language and/or gestures;

(ii) the chanting of anything of an indecent or racist nature;

(iii) fighting, or engaging in and/or inciting violence;

7.4 The Club will not tolerate racial, homophobic or discriminatory abuse in any form. The Club

wants the atmosphere at the Ground to be welcoming to all who attend its games. Any User

who is caught abusing a player or any other individual in the Ground will face arrest and

prosecution by the police and a lengthy ban from the Club. In addition, the Home Match Ticket

will be immediately withdrawn and no refund will be given.

איך זה שונה?

זה מסמך שנחתם על ידיך ויש לו משקל משפטי הרבה יותר גדול מתקנון על גב המנוי או כל שטות כזאת שהיא חלק מקנית כרטיס או מנוי רגיל.

המסמך הזה נותן בצורה חד משמעית למכבי חזקה על תביעה אזרחית שלא קיימת לטובתה בלי המסמך הזה ויחד עם זה מאפשרת למכבי להרחיק אוהדים בדילוג על בית משפט על דברים שבית משפט בחיים לא היה מרחיק אוהדים עליהם.

האם מכבי תעשה בזה שימוש כנגד כל מי שיצעק "אנחנו נזיין אותכם"? כנראה שלא.

​אבל זה כן נותן לה כוח רדיפה ממש לא סביר נגד מי שהיא תחליט לרדוף בצורה לא פלילית לפי מה שבא לה ואם זה לא מספיק אז זה גם נעשה בכפייה של התנית כניסה לארוע ציבורי שהם יודעים כמה חשוב למי שאמור להיות האוהדים שלה ותוך כדי השתנה מהמקפצה בצורת "הירני מאשר כי חתמתי על כתב ההתחייבות זה מרצוני הטוב והחופשי לאחר מחשבה עיון ושיקול דעת וללא כל לחץ, כפיה או השפעה בלתי הוגנת..."

​במילים אחרות אם אתה רוצה להיות במשחקים שלנו, תתן לנו כוח פאשיסטי לרדוף אותך משפטית על דברים שבבית משפט פלילי לא יקרה לך כלום והם לא מנוגדים גם לחוק הספורט וחלק מהסעיפים בחוזה מאודדדד שנוים במחלוקת לגבי החוק ומנוגדים לפסיקת בית משפט (קניין והסמכות להרחיק אוהדים) ותצהיר שעשית את זה מרצונך החופשי ובכלל לא הכרחנו אותך.

כמה מילים והכל חרטא..

אם אתה חותם עם מסמך שאתה מתחייב לא לרצוח, אם תרצח תקבל עונש גדול יותר?

כל המסמך הזה הוא התחייבות לא לעבור על חוקים.. אין בו כלום..

אשמח להסבר למה המסמך הזה נותן כוח משפטי גדול יותר מתקנון רגיל שאתה מתחייב אליו בעת קנייה (לא בקטע מתריס, שואל באמת).

לפי מה שאני יודע יש למכבי את הזכות המלאה לתבוע אותך אזרחית ולהרחיק אותך גם במצב הנוכחי בו אתה עובר על התקנון, בלי שתחתום על שום דבר.

א. סעיף 3 לא תואם לחוקי המדינה והוא הרבה יותר רחב מכל חוק קיים

​ב. אם אתה לא מבין את ההבדל בין משפט פלילי למשפט אזרחי אתה בבעיה קשה.
למעשה חתימה על המסמך הזה מעניקה למכבי את הסמכות להרחיק אותך על קללות פשוטות שיכולות להיתפס לפי איך שהם מחליטים לראות "איום מילולי" ואתה זה שיצטרך לרדוף אחריהם בבית משפט כדי לחזור לאצטדיון.

והמשקל בבית משפט של הפרת תקנון שמנוסח בצורה מאוד "מאיימת" אבל עם משמעות משפטית מצחיקה לרוכש המוצר ללא חתימתו והסכמתו אלה רק מתוקף פעולת הרכישה היא מופחתת מחתימה על חוזה מחייב לגבי סעיפים מסויימים עם הגדרה לכוח שהם נותנים למכבי.

לצורך העניין על גב המנוי אחרי האיסורים למינהם "מחזיק המנוי מאשר כי ידועים לו כללי ההתנהגות במגרש הכדורגל, כי כללים אלה מחייבים אותו, כי הוא מתקיים לכבדם ולקיימם, וכי אי ציות לכללים ולהוראות כללי ההתנהגות באצטדיון ובמתקן ספורט זה, עלול לגרום להרחקתו, לאלתר, מהאצטדיון ולנקיטת צעדים נוספים נגדו בהתאם להוראות החוק לאיסור אלימות בספורט התשס"ח 2008."
​​זאת אומרת שכל מה שעומד בפני מכבי זה פניה לבית משפט בהתאם לחוק הספורט ולתביעות נזיקין רגילות.

​לפי המסמך הזה "ידוע לי כי במקרה של הפרת תחייבות זו ו\או ביצוע עבירה, בתחומי האצטדיון ו\או בסביבתו, המועדון יהיה רשאי לנקוט נגדי בכל אמצעי לפי שיקול דעתו ולרבות מניעת כניסתי לאצטדיון, הרחקתי המידית ותביעות כספיות."
​במקרה הזה מכבי לוקחת על עצמה את הסמכות דרך הפרת חוזה ויכולה לדלג על בית המשפט ומרחיבה את תביעת הנזיקין מרק תביעת פיצוים על עונשים גם לפגיעה על הפרת חוזה.

אוי למשטרת המחשבות ולהנהלת מכבי (מאירי) שמיקמה את עצמה בחוד החנית של ההתיפיפות והצביעות.

"טועמה מחבל" אסור

"אבוקסיס חולה ****" מותר

"אין אדומים.." אסור

"כל אדום צריך לרגום" מותר

"חומוס ציפס סלט" ו"אין לכם חשמל" אסור

"ת"א עולה באש" מותר

"ניקח לכם את הבנות.." אסור

"לכל אוהד מכבי ת"א יש בת *ונה" מותר

"למה בעזה אין לימודים" אסור

"שישרפו הצהובים" מותר"

לאט לאט הצליחו לסמן ולהחריג אותנו (ואת בית"ר) ומטומטמים תמימים מאצלנו נתנו לזה יד, מנגד שכבה מאוד ספציפית ובכיינית קיבלה הגנה משפטית שלאחרים אין, בא לי להגיד שזה מגיע לנו..

כל התקדימים וסתימת הפיות האלה ביום מן הימים ישמשו מחנה אחר שיגדיר מה מותר ומה אסור בהתאם להשקפתו, ממש לא בעיה גם לגבות את זה בחוק.

יש לי בעיה עם הרבה מהשירים הנ"ל ועד היום הצלחתי לא לקחת חלק בזה, פשוט לא מדבר ומתבטא ככה.

אבל יש הבדל עצום בין זה לבין הניסיון לסרטט קו פוליטי מלא צביעות בין חלק מהשירים לחלק אחר, פשוט בושה שאין כדוגמתה.

יום אחד כל זה יתהפך והיום הזה לא רחוק, ואז מישהו אחר ישב על השאלטר ויסתום פיות ממניעים פוליטים לצד אחר.

רק שאז זה לא יהי'ה צביעות לשמה, זה יהי'ה איזון לתקדימים שאנחנו עדים להם עכשיו.

וכל זה צריך להתרחש מחוץ למגרש, הארגון צריך להבין שמישהו במכבי קיבל משימה להפסיק את הקנסות.

אין הרבה סיכוי, אבל תנסו אתם להיות המבוגר האחראי ותגיעו להבנות עם מי שצריך כבר כדי שכל השיטת חינוך הזאת לא תבוא על הגב שלנו.

אפשר בקלות לעקוף את החוקים הטיפשיים האלה ובכך להמנע מקנסות ועל הדרך לעשות בדיחה ממצעד החינוך הזה.

אני לא רואה איך ארגון קטן מצליח להלחם לבדו מול משטרת מחשבות רחבה שעדיין מבוססת בעמדות כח במדינה, אני גם לא חושב שזה תפקידנו.

אוהדי מכבי תמיד היו ראשונים בלהכניס דברים חדשים ולהפתיע (בחירתו של ואצק לשחקן החודש זו דוגמה אדירה לביזוי התיאטרון ההוא של המנהלת והפיכתו לבדיחה לא רלוונטית לכלום).

צריך לשנות מילים "בעיתיות" לחרוזים, ואפילו לתלות שלטים בכדי להבהיר ש"טועמה מחבר" ו"אין אדומים אין שיגועים", אני מת לדעת איזה חוק יעשו כדי להחריג את זה.

אולי יפתיעו ויחליטו שאסור לשיר שירים בעלי מילים המתחרזות עם מילים גזעניות .

בשניה הופכים את כל הדבר הזה לבדיחה אחת גדולה, מורן יעמוד במשימתו, ונראה לי שהקהל יצא מזה מאוחד ובעיקר שמח (מצחיק).

אחרת הכדור שלג הזה ילך ויגדל, מי שעומד בראש ההנהלה לא באמת מבין את הצד של הקהל, בטח לא עם האנשים הנוכחים.

אז קצת גדלות נפש וחוש הומור ופתרנו את הבעיה.

בקשר לבעיה עצמה נצטרך לחכות עוד קצת, אנחנו עדים להחלפת משמרות בכל מוקדי הכח , אחד הסימנים זה הזעקה של הקוזק הנגזל שגונבים לו את המדינה, זעקה מרה וחזקה רגע לפני שהם צריכים לפנות את מקומם לאחרים.

המציאות חזקה מהכל, ויש גבול כמה אפשר לסתום את הפה לרוב

ולנסות לחנך אותו, וכל זה במטרה למנוע ממנו להזיז כל מיני גורמים שהתרגלו שהם האור והצדק שמצילים את העם המטומטם מעצמו , בכל מקרה כל הקטע האחרון צריך להתקיים מחוץ למכבי בזירה אחרת לגמריי.

מתוך התנאים של ארסנל שחלים על כל מי שקונה כרטיס ונכנס לאיצטדיון:

http://www.arsenal.com/assets/_files/documents/jul_15/gun__1436786095_GA_(Home_Fans)_Ticket_Terms_an.pdf

the following actions shall constitute serious breach of the Terms & Conditions of Entry:

איך זה שונה?

אני לא מבין למה אתה מושך את הדיון למה שנעשה בקבוצות כאלו ואחרות באירופה, אבל אם כבר הבאת את זה, אז לא מדברים שם על שום תביעה משפטית אם אתה עובר על התתחייבות

א. סעיף 3 לא תואם לחוקי המדינה והוא הרבה יותר רחב מכל חוק קיים

​ב. אם אתה לא מבין את ההבדל בין משפט פלילי למשפט אזרחי אתה בבעיה קשה.

למעשה חתימה על המסמך הזה מעניקה למכבי את הסמכות להרחיק אותך על קללות פשוטות שיכולות להיתפס לפי איך שהם מחליטים לראות "איום מילולי" ואתה זה שיצטרך לרדוף אחריהם בבית משפט כדי לחזור לאצטדיון.

סעיף 3 לא תואם לחוקי המדינה...?

איסור על "מעשי אלימות לרבות גרימת נזק לגוף/רכוש" ו"איומים פיזיים ומילולים" לא קיים בחוקי המדינה?

הסמכות הזו של מכבי להרחיק אותך לפי שיפוטם קיימת והייתה קיימת תמיד גם ללא המסמך הזה.