Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

לפי נוסח סעיף 3 במסמך שלהם גם אסור להגיד ״אנחנו נזיין אותכם״/״כל אדום צריך לרגום״/״היום המוות הפועל״ בתחומי האצטדיון, בסביבתו,בדרך לאצטדיון או ממנו לפני המשחק במהלכו ואחריו.

וזה עוד בלי להתייחס ל2 הבעיות האחרות שהצגתי.

אבל העיקר להיות פוץ נפוח שמזרזר מחו״ל על דברים שלא נוגעים לו בשום צורה.

האמת שאתה צודק, עברתי עכשיו שוב על המסמך וקראתי עד הסוף, הכל נוגע לקריאות גזעניות ואלימות במגרש.

רייכרט מת וכו' זה בסדר גמור.

הבעיות היחידות שלי הן העובדה שיש חלון של פחות מ-24 שעות לאסוף את הכרטיסים מלאן והמחיר השערורייתי.

לפי מה אתה חושב שרייכרט מת או כל קריאת איום זה בסדר??

איפה רשום שמותר לקרוא כל אדום צריך לרגום.?

כתוב לך שחור על גביי לבן שאסור לאיים או להשתמש באלימות בין אם מילולית או פיזית.

אז לפי מה שאתה חותם רייכרט מת זה איום, כל אדום צריך לרגום זה איום אז אל תעדנו את המסמך ולייפות אותו כאילו זה בסדר!!

רק שלא תשכחו אחריי זה מאיפה הכל התחיל מחתימה דבילית.

רק שאתם הולכים למשחק תדפיסו את המסמך שתזכרו מה מותר ומה אסור

לפי מה אתה חושב שרייכרט מת או כל קריאת איום זה בסדר??

איפה רשום שמותר לקרוא כל אדום צריך לרגום.?

כתוב לך שחור על גביי לבן שאסור לאיים או להשתמש באלימות בין אם מילולית או פיזית.

אז לפי מה שאתה חותם רייכרט מת זה איום, כל אדום צריך לרגום זה איום אז אל תעדנו את המסמך ולייפות אותו כאילו זה בסדר!!

רק שלא תשכחו אחריי זה מאיפה הכל התחיל מחתימה דבילית.

רק שאתם הולכים למשחק תדפיסו את המסמך שתזכרו מה מותר ומה אסור

אני גם חשבתי כמוך בהתחלה, תקרא עד הסוף: אסור לגלות אלימות מילולית על רקע גזע, דת או לאום.

אני גם חשבתי כמוך בהתחלה, תקרא עד הסוף: אסור לגלות אלימות מילולית על רקע גזע, דת או לאום.

לא מובן למה לפתוח חזית דווקא במשחקים הכי חשובים בקבוצה

לפי נוסח סעיף 3 במסמך שלהם גם אסור להגיד ״אנחנו נזיין אותכם״/״כל אדום צריך לרגום״/״היום המוות הפועל״ בתחומי האצטדיון, בסביבתו,בדרך לאצטדיון או ממנו לפני המשחק במהלכו ואחריו.

וזה עוד בלי להתייחס ל2 הבעיות האחרות שהצגתי.

אבל העיקר להיות פוץ נפוח שמזרזר מחו״ל על דברים שלא נוגעים לו בשום צורה.

לשם כיוונתי

תודה רבה.

הייתי חותם.

ואם אתה לא מגיע במטרה להיות גזען אז גם לך לא אמורה להיות בעיה לחתום.

זה לא בדיוק נכון כי מדברים בהרחבה על קריאות משלל הצבעים ככה שלא חייב להיות בהכרח גזען בשביל שע״פ המסמך מאירי יוכל להלביש בעקבותיו תביעה כספית

ועם זאת, במשחק האחרון עיכבו אוהדים על "שיר האונס" מה שנותן פה פתח לאפשרות שיעכבו אוהדים על קריאות כאלו ואחרות שהן לאו דווקא על בסיס " גזע, דת או לאום."

תקרא את סעיף 3 שוב בבקשה ואז תראה שבסעיף הזה אין דיבור בכלל על אלימות על רקע דת, גזע או לאום. אלא על זה שאסור לאיים פיזית או מילולית בתחום האיצטדיון, בדרך או בחזרה, לפני במהלך ואחרי המשחק.

זה לא בדיוק נכון כי מדברים בהרחבה על קריאות משלל הצבעים ככה שלא חייב להיות בהכרח גזען בשביל שע״פ המסמך מאירי יוכל להלביש בעקבותיה תביעה כספית

מדובר על התבטאויות שקשורות ל"גזע, דת או לאום". אין בזה שום דבר חדש, ההגבלות האלה קבועות בחוק כבר זמן רב.

כניראה לא קראת טוב, תעבור בבקשה שוב על סעיף 3.

מדובר במפורשות על אלימות מילולית ואיום, ובסעיף הזה אין שום אזכור על אלימות מילולית על רקע גזעני דת או לאום.

מדובר נטו איום ואלימות פיזית ומילולית

מדובר אך ורק על התבטאויות שקשורות ל"גזע, דת או לאום". אין בזה שום דבר חדש, ההגבלות האלה קבועות בחוק כבר זמן רב.

סעיף 3 לא מדבר על גזע, דת או לאום. אין שם שום אזכור לזה.

סעיף 3 לא מדבר על גזע, דת או לאום. אין שם שום אזכור לזה.

אתה מבין שהחוק הזה קיים ותקף במדינת ישראל, בניסוח דומה, גם בלי קשר למסמך הזה?

איצטדיון כדורגל הוא לא שטח אוטונומי והוא עדיין כפוף לחוקי המדינה. אני לא יודע לגבי הסעיף הראשון, אבל כל הסעיפים שקשורים לאלימות וגזענות הם רק בגדר ריענון ותזכורת לחוקים הקיימים. זה לא משנה אם תחתמו או לא, החוק הזה חל על כולם.

איצטדיון כדורגל הוא לא שטח אוטונומי והוא עדיין כפוף לחוקי המדינה. אני לא יודע לגבי הסעיף הראשון, אבל כל הסעיפים שקשורים לאלימות וגזענות הם רק בגדר ריענון ותזכורת לחוקים הקיימים. זה לא משנה אם תחתמו או לא, החוק הזה חל על כולם.

אם כך, למה המועדון צריך לפרסם כתב התחייבות? יש משטרה ויש חוק, למה צריך יותר מזה?

אתה ממשיך לזיין תמוח רוב הסיכוים עם אפס הבנה בנושא בזמן שאתה לא קשור לנושא הזה בשום צורה ויש לו 0 השלכות עליך.

חתימה על המסמך הזה מעניקה למכבי את הזכות להרחיק ולתבוע אזרחית אוהדים על דברים שיש להם 0% להגיע להרשעה פלילית.

ומשפט אזרחי הוא ממש לא משפט פלילי

מה אתה מנסה להעביר? הבעיה פה זה המסמך ההזוי שמחייבים אותנו לחתום עליו מה זה מדינת משטרה? למה בשביל לראות משחק כדורגל אני אצטרך לחתום על מסמכים ולחשוש שמישהו עוקב אחרי, הנהלה של מלשינים ולגמרי מנותקים מהקהל לא מפתיע שאנחנו מארחים משחקים ביתיים באיצטדיון הרדיוס זה מה שההנהלה באמת חושבת עלינו זין אחד גדול

אם כך, למה המועדון צריך לפרסם כתב התחייבות? יש משטרה ויש חוק, למה צריך יותר מזה?

לא יודע. כנראה כי זה משחק רגיש עם סיכוי גבוה להתפרצות של כל התופעות האלה, אז מעדיפים להזכיר.

השאלה היותר חשובה היא למה זה כל כך מפריע לך?

מעניין אם כל החוכמולוגים יתייחסו באותה צורה גם לתנגדים לתעודת הזהות הביומטרית (הרי אם אתה לא מתכוון לקום ולרצוח מחר בבוקר מה אכפת לך לתת את הטביעת אצבע שלך למדינה?)

תמיד מצחיק אותי כל פעם מחדש איך כשזה מגיע לארגון מכבי פנאטיקס (אגב, חזק ואמץ, ההחרמה הכי מוצדקת בתולדות הארגון מבחינתי) אבירי זכויות האדם המתייפיפים והנאורים נשמעים כאילו הם יצאו משיעור מבוא לפאשיזם.

מעניין אם כל החוכמולוגים יתייחסו באותה צורה גם לתנגדים לתעודת הזהות הביומטרית (הרי אם אתה לא מתכוון לקום ולרצוח מחר בבוקר מה אכפת לך לתת את הטביעת אצבע שלך למדינה?)

תמיד מצחיק אותי כל פעם מחדש איך כשזה מגיע לארגון מכבי פנאטיקס (אגב, חזק ואמץ, ההחרמה הכי מוצדקת בתולדות הארגון מבחינתי) אבירי זכויות האדם המתייפיפים והנאורים נשמעים כאילו הם יצאו משיעור מבוא לפאשיזם.

שמע גבר זו אחת הטענות הכי לא קשורות ולא רלוונטיות. הטענה נגד תעודת זהות ביומטרית, היא שהמאגר עלול להגיע לידיים פליליות או כל אחד שיעשה בו שימוש לרעה ויתחזה אליך. מה זה קשור כאן?