Jump to content

הגרלה לדרבי

העטלף

Recommended Posts

כל מי שנמצא ביציע רואה אותם מסתובבים בתוך הגוש עם גו פרו על הראש.

כל מי שפותח טיפה את העיניים רואה אותם מתשאלים אוהדים אחרי משחקים ומצלמים ת.ז

"חברת אבטחה" בחסות הנהלת מכבי רודפת אוהדים עד לאלקמאר על כלום. כן על כלום, כי אם מישהו עובר על החוק יש משטרה שמשלמים לה שכר כדי שתעשה את העבודה שלה.

אחד המנכ"לים לשעבר אמר: "גם אני לא הייתי שולח את הבן שלי למקום שדוחקים אותו לפינה ונותנים לו הרגשה של עבריין מהרגע שהוא נכנס ליציע".

אתם מוזמנים לעצום עיניים, אתם מוזמנים לזלזל בארגון, אבל את זה שנחצה פה קו אדום באופן הכי חריג שיכול להיות גם עיוור היה רואה.

כמה קשה היה לבוא לקראת ההנהלה ולא לשיר טועמה מחבל ושירי אונס, אני בטוח שזה היה משפר את המצב

כמה קשה היה לבוא לקראת ההנהלה ולא לשיר טועמה מחבל ושירי אונס, אני בטוח שזה היה משפר את המצב

כן, כי שירים על טועמה מצדיקים הזדהות בת.ז בכניסה למשחק.

למה צריך להגיע לאצטדיון ולחשוב פעמיים על מילה שתוציא מהפה או על תנועה שתתפרש על ידי האחר כמשהו מוגזם?? למה צריך לתת להם את העילה בכלל לבוא ולתבוע??

בחייאת ראבק מה עוד נשאר?? מה הם רוצים שיהיה בסוף שיבואו 2000 איש כל משחק ויאכלו פופקורן עד דקה 90??

אם אין שנאה בין מועדונים אז אפשר לסגור את הכדורגל!!

שטויות, מי שרוצה לעשות את מה שכתוב במסמך , ברור שיפריע לו לחתום ואז הוא מתחיל לספר סיפורים, לא אין בעיה לחתום כי אף פעם לא עשיתי משהו שיפגע בקבוצה.

ההודעה של הפאנטיקס, בעיקר מיתממת ומנסה להפוך את הארגון לקורבן, הבעיה שכל החרא מסביב נהיה העיקר אצל הארגון הזה, במקום להתרכז בדרבי.

שלא יבואו, נראה אותם, יותר סכוי לנו.

לפי החוזה הזה אני יכול לאכול אותה גם אם שרתי את "העיר תל אביב", "שופט אתה הולך למות היום" וכו'.

כל מה שהולך סביב המשחק הזה מסריח, אסור לתת להם להמשיך עם זה.

למה צריך להגיע לאצטדיון ולחשוב פעמיים על מילה שתוציא מהפה או על תנועה שתתפרש על ידי האחר כמשהו מוגזם?? למה צריך לתת להם את העילה בכלל לבוא ולתבוע??

בחייאת ראבק מה עוד נשאר?? מה הם רוצים שיהיה בסוף שיבואו 2000 איש כל משחק ויאכלו פופקורן עד דקה 90??

אם אין שנאה בין מועדונים אז אפשר לסגור את הכדורגל!!

זו הגזמה לצורך הפחדה. תשיר מה שאתה רוצה כל עוד הקבוצה לא נענשת על זה. תקרא מה כתוב, אם ממש לחוץ לך לשיר על אונס אתה יכול, זה לא מוחרג שם.

לפי החוזה הזה אני יכול לאכול אותה גם אם שרתי את "העיר תל אביב", "שופט אתה הולך למות היום" וכו'.

כל מה שהולך סביב המשחק הזה מסריח, אסור לתת להם להמשיך עם זה.

שופט אתה הולך למות היום, לא מעמיד את מכבי לדין והוא לא שיר על רקע גזעני, רבאק, תקראו מה כתוב שם

ההנהלה פה הגזימה ואולי טוב שכך הגיע הזמן שהאוהדים יתעוררו ויבינו את זה, כי עד עכשיו כולם שתקו וחשבו שזה מאבק בין הארגון לבין ההנהלה.

ההנהלה לקחה כמה צעדים קדימה, ובינינו אנחנו רואים שלמרות כל ההשקעה שלה לא יוצא מזה כלום והגיע הזמן שהם יבינו את זה.

טוב, עבר כבר שבוע מהחרם הקודם. הגיע הזמן לחדש.

שמישהו ישים כבר את מייקל ג׳קסון עם הפופקורן.

הולך להיות מעניין.

בדרכ אתה כותב דברים שתורמים לדיון ולעניין, פה התגובה הזאת מיותרת לחלוטין. תחסוך דברים כאלה מאיתנו.

אני נגד אלימות נגד שירי טועמה מחבל ואני מתנגד בתקיפות לכל פעולה שעלולה לפגוע במכבי...

אבל... הגזימו בגדול ועברו את הגבול עם הטופס הזה, אוהד מתפרע ומזיק למכבי? תקראו למשטרה שתעיף אותו מהיציע ותתבעו אותו אישית על הנזקים.

אבל להחתים כל אוהד על טופס הזוי שכזה זה מוגזם מאוד! זאת מדינת חוק, מי שמתנהג כעבריין יש משטרה שתעצור אותו ובית משפט לתבוע אותו.

ונוסף על כל החרא הזה מוכרים כרטיס ב 110 שח!! וצריך לאסוף אותו פיזית מהמשרד כרטיסים כאילו שאין לי מה לעשות בחיים חוץ מלעשות לעצמי את המוות.

דרך אגב חשבתי לנסות להשיג כרטיס ליציע הפועל מה שלרוב אני מנסה לעשות כשאין ברירה אבל יצא לי החשק במחיר הזה.

בהצלחה למגרילים הלוואי ותזכו, אני מוותר על התענוג מהסיבות שפירטתי מעלה.

לא.

לא אמרתי את זה

מדברים במסמך על שירים שמשפילים, מבזים, עויינים או מאיימים..

אתה מבין שלצורך העניין - ״היום נשחט את הפועל״ יכול להתפרש אצל שוטר חמום מוח כאיום? ש״הפועל לקפל״ בתאוריה יכול להתפרש כמשהו משפיל? ״כל אדום צריך לרגום״ עויין ומאיים? ״שופט אתה הולך למות היום״ זה מאיים?

זה מתחיל בדברים האלו ומספיק שוטר שבא לריב או אנשי אבטחה מפגרים בשביל להחליט שניתן להרחיק אותך.

זה מגוחך ומביך! וכן, אולי הדוגמאות מגוכחות קצת אבל לשם זה מוביל!

ויותר מזה- לחתום על מכתב שהוא תנאי מחייב ברכישה כרטיס ושהסוף שלו זה שחתמתי מרצון חופשי?! ברצינות?!

לפני שבוע הארגון לא פרסם הודעה שהגיעו ל"הבנות עם ההנהלה"?

ביזיון מה שהולך פה.

מסתבר שאין אמונה בעורך דין שמנהל את מכבי וכל העובדים שם מפחדים ממנו.

החוזה הזה הוא תסמונת של תהליך, וגם לא הצעד האחרון.

הגיע הזמן להתעורר, זה לא עוד סשן הנהלה-ארגון, זאת מלחמת תרבות.

שטויות, מי שרוצה לעשות את מה שכתוב במסמך , ברור שיפריע לו לחתום ואז הוא מתחיל לספר סיפורים, לא אין בעיה לחתום כי אף פעם לא עשיתי משהו שיפגע בקבוצה.

ההודעה של הפאנטיקס, בעיקר מיתממת ומנסה להפוך את הארגון לקורבן, הבעיה שכל החרא מסביב נהיה העיקר אצל הארגון הזה, במקום להתרכז בדרבי.

שלא יבואו, נראה אותם, יותר סכוי לנו.

גם אני לא עשיתי ולי יש בעיה לחתום על מסמך כזה.

חלק מהדברים הכי גרועים בהיסטוריה התחילו בויתור מרצון של אנשים על זכויות בסיסיות שלהם.

רק אידיוט יחתום על כזה דבר.

איזו זכות בסיס נשללת בסעיפים האלה?