Jump to content

שמינית גמר הגביע נגד רעננה ב-25.1 שעה 19:00

Elirandani

Recommended Posts

טוב שהחזירו את גביע המדינה לימי חול.

יום רביעי עושה רושם שאין פקקים.

יצאתי אתמול בשעה 18:05 מחולון והגענו לנתניה ב18:55 +-

עריכה:

המשחק ב-19:00???? טוב לא יודע אז, אולי צריך לבקש דחייה ל-20:00

נמאס להתלונן, אבל הם לא משאירים ברירה

2 משחקים בנתניה, באמצע שבוע, באותו שבוע. אחד מהם בשעה 19:00. בעייתי מאוד.

ועוד אחרי אתמול שהיה (שוב) ריק מאוד. לא שזה תירוץ או הסיבה היחידה, אבל בטוח שזה גורם מאוד משמעותי למספרים המביכים העונה.

אני לא מאמין

על זה מותר להגיד להחרים או שסוייר לא מרשה?

לא הייתי מחרים, בסוף זה משחק חשוב וכל עוד המחירים סבבה- היחידים שיפגעו מהחרמה זה אנחנו.

מה שכן, יש מקום להציף את ההתאחדות/הנהלת מכבי בפניות. (כן בטח)

הקשר בין הכדורגל הישראלי לאוהדים שלו מקרי בהחלט

אני אומר נעשה כמו באנגליה משחק מרכזי בצהרים ביום ראשון וישר אחרי זה עוד כמה משחקים בחמש אם זה עובד שם אין סיבה שלא יעבוד פה.

אני אומר נעשה כמו באנגליה משחק מרכזי בצהרים ביום ראשון וישר אחרי זה עוד כמה משחקים בחמש אם זה עובד שם אין סיבה שלא יעבוד פה.

יש שם חופש בראשון.

אם כבר פה בשבת

אם ניקח את ההודעה הזאת למקום רציני, אז שבת בצהריים כמו פעם זה קלאסי. אם באמת הייתה כוונה כלשהי למנהלת לקרב את האוהדים למגרשים ולא לטלויזיה אז שבת ב3 או 5 זה מדהים להגיע עם המשפחה, עם ילדים, מהצבא, לא יום עבודה או לימודים, הדבר היחיד שבעייתי פה זה שומרי השבת שזה ויכוח גדול שאני לא נכנס אליו. אבל לדפוק משחק באמצע שבוע בשעה 7 כשידוע לכולם שהאצטדיון הזה בעייתי מבחינת פקקים, בטח בשעה כזאת, זה פשוט הזוי.

איזה שעה נוראית.. מה הבעיה לדחות בשעתיים לפחות?

יש 2 משבצות שידור בימי גביע, 19:00 ו-21:00, ולצערנו הפסדנו את המשבצת הנוחה לבית"ר-סכנין

יש שם חופש בראשון.

אם כבר פה בשבת

ציני.

אם ניקח את ההודעה הזאת למקום רציני, אז שבת בצהריים כמו פעם זה קלאסי. אם באמת הייתה כוונה כלשהי למנהלת לקרב את האוהדים למגרשים ולא לטלויזיה אז שבת ב3 או 5 זה מדהים להגיע עם המשפחה, עם ילדים, מהצבא, לא יום עבודה או לימודים, הדבר היחיד שבעייתי פה זה שומרי השבת שזה ויכוח גדול שאני לא נכנס אליו. אבל לדפוק משחק באמצע שבוע בשעה 7 כשידוע לכולם שהאצטדיון הזה בעייתי מבחינת פקקים, בטח בשעה כזאת, זה פשוט הזוי.

ברוב העונה שבת משש וחצי והאלה זה אמור להתאים לכולם. אפילו במחזורי אמצע השבוע אין להם מחשבה, אתם כבר יודעים שאמור להיות מחזור כזה אז במקום להקדים את זה לחנוכה שיש בו חופש לילדים עושים אותו בזמן הכי תקוע שיש לכולם (מדבר על המשחק נגדם שבוע שעבר לא על הגביע). שלא נדבר על זה שכל פעם תוקעים אותנו בק"ש בסוף העולם בשעה תשע שאפשר בקלות להתחשב ולתת לקבוצות עם אוהדים לשחק שם ביום שבת שככה ניתן לשלב את זה גם עם טיול קטן בצפון.

איך הם כל פעם אוהבים לנפנף בנתון של עליית הצופים ומתפארים בו אבל בעצם כל מה שהם עושים זה להרחיק אנשים מהמגרשים בלי טיפת מחשבה על שיבוצי משחקים טוב ככה זה שהאוהדים בתחתית הסולם.

• 2 weeks later...

בב"ש חוששים: אוגו יקבל צהוב ויחמיץ את מכבי

פחחחחחחחחחחחחחחח זה יקרה ביום שריינשרייבר יוציא בדרבי כרטיס אדום לשחקן הפועל.

פחחחחחחחחחחחחחחח זה יקרה ביום שריינשרייבר יוציא בדרבי כרטיס אדום לשחקן הפועל.

הם סה״כ מכינים את הקרקע. יידעו את השופט שלא יוציא לאוגו אדום, אם כן הם יעשו לו שיימינג שהוא אוהד מכבי וזה יפגע בו במשחקים אחרים. בדיוק מה שקרה למשיח...