Jump to content

נושא מרוכז לחיפוש עבודה ע"ש שוטא ארבלדזה.

Yehudav

Recommended Posts

היו כמה נושאים לאחרונה של אנשים שמחפשים עבודה\מציעים משרות ונראה לי שזה פשע לא לנצל את הקשרים של הפורום למטרה טובה זו וראוי שיהיה נושא מרוכז כי בסופו של דבר שיטת "חבר מביא חבר"(*הכנס בדיחת ג'ורדי*) היא השיטה שהכי מוכיחה את עצמה בכל מקום.

בהצלחה למחפשים :)

אם יש פה גרפיקאים מתחילים, אני מחפש עובדים לסטודיו שאני מנהל.

עבודה בפ״ת, משרה מלאה, שאר הפרטים אם יהיה רלוונטי...

מוזמנים לשלוח פרטית.

• 1 month later...

יש כאן מישהו שיודע לתכנת בפייתון?

או לחילופין- מישהו שיודע איך אני יכול למצוא מתכנת מנוסה בפייתון שיעשה לי איזו עבודה בתשלום?

יש כאן מישהו שיודע לתכנת בפייתון?

או לחילופין- מישהו שיודע איך אני יכול למצוא מתכנת מנוסה בפייתון שיעשה לי איזו עבודה בתשלום?

באיזה סדר גודל?

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

אני מגייס עכשיו לצוות שלי 2 אנשי בדיקות (qa) בתחום תקשורת נתונים. התפקיד מצריך ידע חזק מאוד ב ethernet l2, ip, לא חובה נסיון בבדיקות. העבודה בב"ש. מי שמעוניין, מעיר מישהו שמעוניין שישלח לי פרטית.

• 2 weeks later...

מקפיץ

לצוות חדש שמוקם במקום העבודה שלי מחפשים כלכלנים לעבודה של תימחור אג"חים. חברה אמריקאית מצליחה עם תנאים שאין בישראל.

המשרה בעזריאלי בימים שני עד שישי. מתאים כתפקיד ראשון או שני, או לסטודנטים לקראת סיום התואר. כל התקשורת הכתובה היא באנגלית אז חובה אנגלית טובה.

האמת שאני מגייס *כרגע* למגוון רחב של תחומים במיוחד בתחום השיווק, מכירות ואדמיניסטרציה אבל גם אחרים (אם יש פה תותח סייבר אז בכלל).

שלחו לי פרטית אם אתם מחפשים עבודה ובאיזה תחום ונראה איך אני אוכל לגלגל את זה הלאה.

• 2 weeks later...

מקפיץ

לצוות חדש שמוקם במקום העבודה שלי מחפשים כלכלנים לעבודה של תימחור אג"חים. חברה אמריקאית מצליחה עם תנאים שאין בישראל.

המשרה בעזריאלי בימים שני עד שישי. מתאים כתפקיד ראשון או שני, או לסטודנטים לקראת סיום התואר. כל התקשורת הכתובה היא באנגלית אז חובה אנגלית טובה.

עדיין רלוונטי :-)