Jump to content

הדרבי הקרוב יערך בסמי עופר

Recommended Posts

חבר יקר,

שמח מאוד שתזכה להיות בדרבי הזה. ע"פ מה שנכתב כאן אכן מגיע לך להיות בו. באמת. מפרגן לך.

רק תיקון קצר,

המשחק בסכנין לא הוחרם. אף גוף לא קרא להחרמה או אמר לאנשים לא להגיע. זה היה הפאנטיקס בלבד מסיבות שלהם מול ההנהלה.

לא הגעת למשחק כי בחרת לא להגיע. מניח שהייתה לך סיבה. המשחק לא הוחרם ואף אחד לא מנע ממך להגיע.

האמת שבדקתי וגם צדקתי, כן הייתה מחאה של הארגון שנראתה לי צודקת ולגיטימית, אתה מוזמן לחזור קצת אחורה בדף פייסבוק של הארגון ולראות.

קצת הציק לי הטון הביקורתי במה שרשמת. אתה מכיר אותי בכלל? לא, אולי בפנים, אז אל תקפוץ למסקנות סתם. מקרית מלאכי אני מגיע עד לקריית שמונה, לא מרחק ולא כמה בני דודים היו מתישהו פרמטרים בשבילי. תוסיף על הראש שלי גם תואר שאונס אותי ועבודה במשרה מלאה. לא מתלונן, תודה לאל שהוא נותן לי כוח לשלב הכל ביחד

אולי אתה נהנה לבקר אוהדים כאלה או אחרים, אבל אני לא הכתובת מותק.

באמת על הזין שלכם מיליון פחות מיליון יותר להפועל?במקום שתעופו על זה שזה בסמי עופר ושכולכם תוכלן להגיע לדרבי ולא תצטרכן לבכות פה על הכרטיסים במקום שנביא 10 אלף שלנו נשבור תאיצטדיון נעשה את זה משחק בית שלנו נחרבן להם על הפנים

באמת על הזין שלכם מיליון פחות מיליון יותר להפועל?במקום שתעופו על זה שזה בסמי עופר ושכולכם תוכלן להגיע לדרבי ולא תצטרכן לבכות פה על הכרטיסים במקום שנביא 10 אלף שלנו נשבור תאיצטדיון נעשה את זה משחק בית שלנו נחרבן להם על הפנים

בדיוק במקום אלף שלנו עם "הגרלה" של מאה כרטיסים כולם יוכלו להגיע על הזין הפועל.

חח נדפקתם. כאילו זה משנה משהו, עוד מיליון פחות מיליון, הם גם ככה חובות לא מחזירים, ומביאים שחקנים בכסף שאין.

הייתי הולך ב100 שקל לדרבי במושבה, למה שאחרים דרבי ב100 שקל בסמי?

הולך קל

ויודעים מה? גם אתם תבואו

אתה כזה אפס.

יותר מפריע שכשאנחנו רצינו לארח במקום אחר לא אישרו

ולהם מאשרים

זה קרקס אחד שלם שאני מעדיף שלא להיות חלק ממנו

נכון שאם אני לא יבוא יבוא מישהו אחר, אבל אני מעדיף שהפראייריות לא תהיה על חשבוני

יותר מפריע שכשאנחנו רצינו לארח במקום אחר לא אישרו

ולהם מאשרים

זה קרקס אחד שלם שאני מעדיף שלא להיות חלק ממנו

נכון שאם אני לא יבוא יבוא מישהו אחר, אבל אני מעדיף שהפראייריות לא תהיה על חשבוני

ככה העולם עובד חביבי פעם לטובתנו פעם לרעתנו אז בישביל לעשות פרנציפ לשרמוטות האלה אתם מעדיפים להשאיר את הקבוצה לבד בדרבי?שישארו בליגה שיתפרקו שיכנס להם כסף שלא יכנס להם כסף תאמין לי שבמצב שיהיה לך אלפים ביציעים ב"דרבי חוץ" חוגגים עליהם ואולי עם ניצחון זה יכאב להם הכי הרבה

ככה העולם עובד חביבי פעם לטובתנו פעם לרעתנו אז בישביל לעשות פרנציפ לשרמוטות האלה אתם מעדיפים להשאיר את הקבוצה לבד בדרבי?שישארו בליגה שיתפרקו שיכנס להם כסף שלא יכנס להם כסף תאמין לי שבמצב שיהיה לך אלפים ביציעים ב"דרבי חוץ" חוגגים עליהם ואולי עם ניצחון זה יכאב להם הכי הרבה

הלוואי שזה היה פעם לטובתנו פעם לרעתנו

זה רק לרעתנו תגיד לי מתי פעם אחת במנהלת המזדרגגת קיבלו החלטה למען מכבי?

מתי פעם אחרונה אתה זוכר שהיה טעות שיפוט לטובת מכבי??

אני לא שופט את מי שהולך אני אפילו מבין אותו אני פשוט לא מוכן שזה יהיה על חשבוני

האמת שבדקתי וגם צדקתי, כן הייתה מחאה של הארגון שנראתה לי צודקת ולגיטימית, אתה מוזמן לחזור קצת אחורה בדף פייסבוק של הארגון ולראות.

קצת הציק לי הטון הביקורתי במה שרשמת. אתה מכיר אותי בכלל? לא, אולי בפנים, אז אל תקפוץ למסקנות סתם. מקרית מלאכי אני מגיע עד לקריית שמונה, לא מרחק ולא כמה בני דודים היו מתישהו פרמטרים בשבילי. תוסיף על הראש שלי גם תואר שאונס אותי ועבודה במשרה מלאה. לא מתלונן, תודה לאל שהוא נותן לי כוח לשלב הכל ביחד

i understand you Brother

העניין הכספי פה הוא לא מהותי. ההחלטה להעביר ביתיות על מנת לעשות יותר כסף ולהגדיל את ההכנסה היא בעייתית מהעניין הספורטיבי. כמובן שזה לטובתנו, כי ה״ביתיות״ מתבטלת. ההתנגדות פה צריכה להיות מכיוון באר שבע בעיקר. זה תקדים מסוכן ולא ספורטיבי, שהעברת ביתיות נקבעת לטובת הגדלת ההכנסות בלבד. היום זה אנחנו שנהנים מזה, ובפעם הבאה אנחנו נפגע מזה. המקרה הזה לא שונה מהעברת ביתיות במשחק אליפות לדוגמה.

נושא שלם של שישה עמודים בפורום על משהו היפותטי ולא רישמי, עוד בלון שהפריחה הזונה אלג'ם. אולי תחכו שזה יוחלט ויאושר, מכבי יכולה להתנגד רק בשם הפרנציפ שלנו לא אישרו בסיבוב הקודם, וכמו שכבר ראינו השנה גולדהאר ממש לא אוהב לצאת פראייר, ראו ערך הבקשה של בני יהודה להחליף. הוא לא עוזר למי שלא עוזר לו.

תראה לי הודעה של הארגון שמחרימים את המשחק מלפני המשחק.

במשחק האחרון בסכנין היה עוד חרם סתמי ומיותר של ארגון החרמות הפאנאטיקס, זה ודאי (וידעו עליו מראש, לא יודע למה אתה מתכחש לזה)

במשחק האחרון בסכנין היה עוד חרם סתמי ומיותר של ארגון החרמות הפאנאטיקס, זה ודאי (וידעו עליו מראש, לא יודע למה אתה מתכחש לזה)

בדקתי סוייר ידידי, העמוד של הפאנאטיקס, שבוע 19-21 בספטמבר, אומנם לא הייתה הודעה מפורשת בפייסבוק שמחרימים, אבל אני זוכר שהיה על זה כתבות וגם התמונות בפייסבוק עם השלט שהוחרם במשחק, מבהירות שהיה חרם .

היה חרם של הארגון שלא קרא לאף אחד להחרים. יתרה על כך דיברתי עם חבר ארגון יום לפני המשחק ושאלתי מה מו מי ואמר שזה בינם לבין ההנהלה ושמי שרוצה ללכת שילך והם לא מונעים ממנו.

זה היה חרם של הארגון לא של הקהל.

הכל טוב אחי, לא מבקר אותך. להפך. מעריך מאוד על ההגעה למשחקים באחוז מרשים כזה, באמת שאפו.

רק רציתי לציין שהמשחק ההוא לא הוחרם..

על איזה כסף אתם מדברים ... יגיעו 15 מהגועל ולנו יתנו הקצאה של בדיוק 10٪ אחוז מהכרטיסים.

אתם באמת חושבים שיתנו לנו לקנות יותר מזה.

אני אהיה ממש מופתע אם זה יקרה. לא מעניין אותם כסף, הם לא ייתנו לנו את ההנאה להיות כמות רצינית גם אם זה יעלה להם הרבה

על איזה כסף אתם מדברים ... יגיעו 15 מהגועל ולנו יתנו הקצאה של בדיוק 10٪ אחוז מהכרטיסים.

אני אהיה ממש מופתע אם זה יקרה. לא מעניין אותם כסף, הם לא ייתנו לנו את ההנאה להיות כמות רצינית גם אם זה יעלה להם הרבה

אז למה נראה לך שרוצים להעביר את המשחק לסמי עופר אם לא סיבה כספית?

מעדיף שזה יתקיים במושבה, גם אם הסיכויים להשיג כרטיס נמוכים יותר.

כן אני בטוח שהפועל שעל סף פירוק יעדיפו יציעים ריקים מלהרוויח עוד משהו כמו מיליון שקל שיעזור להם בחובות

הם בחיים לא יביאו 15 אלף בכל הדרבים האחרונים הם לא מילאו את 8 ו-13 אז לסמי עופר הם יביאו 15?

וכל המטרה שלהם מהמהלך זה לעשות כסף אז אין מצב שלא ייתנו לנו עשר אלף כרטיסים.

הלוואי שזה היה פעם לטובתנו פעם לרעתנו

זה רק לרעתנו תגיד לי מתי פעם אחת במנהלת המזדרגגת קיבלו החלטה למען מכבי?

מתי פעם אחרונה אתה זוכר שהיה טעות שיפוט לטובת מכבי??

אני לא שופט את מי שהולך אני אפילו מבין אותו אני פשוט לא מוכן שזה יהיה על חשבוני

תאכלס אחי. זוכר איך זיינו אותנו ב2003?? "משחק אליפות" באורווה, חתיכת ביזיון. איזה בלגאן היה בחוץ, לא הצלחתי להכנס. אשכרה היה לי כרטיס והמשטרה סגרה את היציעים. רק מהעצבים ומהדשא המסריח עם הערצבים הוצאנו 1-1 בלחץ. כל הלילה בכיתי. עד היום יש לי סיוטים מהפס של נמני שהוסט לקורה בגלל בור.

גם ב2013 היה פוטנציאל מפחידדדד לקרנבל עם 35,000 צהובים, אבל בסוף פחות מאלף חגגו במסיבה פרטית עם השחקנים ביציע הזמני. כל הפרוטקציונרים והמקורבים, אבל אולי 200 אוהדים אמיתיים. שמע, הפעם זה לא מנע מאתנו צלחת, אבל היה ממש מתסכל לראות אליפות ראשונה אחרי כמעט 20 שנה בטלויזיה. אח"כ בכיכר חגגנו והכל אבל זה לא אותו דבר.

אה רגע

אני לא מבין מה אכפת לכם איפה הפועל רוצים לשחק? אתם לא בוכים פה לפני כל דרבי שאין לכם כרטיסים ואיזה זבל ההגרלות? מילא היה לכם מקום שמור במושבה אבל אתם כאלה בכיינים שבשביל משחק מעפן נגד דינמו קייב בצמפיונס סבבה להגיע לחיפה ולמלא איצטדיון אבל בשביל דרבי אולי אחרון לשנים הקרובות לא, תדחפו את התירוץ של "אני לא רוצה לתת להפועל כסף" לתחת.

אתם לא אוהדים, סמרטוטי טרנדים בלחץ.

תאכלס אחי. זוכר איך זיינו אותנו ב2003?? "משחק אליפות" באורווה, חתיכת ביזיון. איזה בלגאן היה בחוץ, לא הצלחתי להכנס. אשכרה היה לי כרטיס והמשטרה סגרה את היציעים. רק מהעצבים ומהדשא המסריח עם הערצבים הוצאנו 1-1 בלחץ. כל הלילה בכיתי. עד היום יש לי סיוטים מהפס של נמני שהוסט לקורה בגלל בור.

גם ב2013 היה פוטנציאל מפחידדדד לקרנבל עם 35,000 צהובים, אבל בסוף פחות מאלף חגגו במסיבה פרטית עם השחקנים ביציע הזמני. כל הפרוטקציונרים והמקורבים, אבל אולי 200 אוהדים אמיתיים. שמע, הפעם זה לא מנע מאתנו צלחת, אבל היה ממש מתסכל לראות אליפות ראשונה אחרי כמעט 20 שנה בטלויזיה. אח"כ בכיכר חגגנו והכל אבל זה לא אותו דבר.

אה רגע

לא הייתה מנהלת אז

אה רגע

בחרת בדרך הכי לא ברורה להעביר את המסר שלך.

לא מבין מה איכפת לכם איפה הפועל מארחת אותנו?!

לדאוג שיהיה 50 אחיד ורק ככה האיצטדיון יהיה מלא. אם יחפשו 40/80 ומעלה לא יגיעו יותר מ 15,000