Jump to content

הדרבי הקרוב יערך בסמי עופר

Recommended Posts

אז ככה,

1. לאחר וידוא נוסף. אף אדם לא מחזיק בכרטיס לדרבי. הפועל לא הוציאו כרטיסים עדיין. wddani סתם שקרן ואין מה להתייחס אליו.

2. כמו שנאמר, עדיין אף אחד לא יודע כלום לגבי המשחק.. כמה כרטיסים מכבי תקבל וכמה יעלה כרטיס. הפועל משאירה את כולם באוויר. כנראה שאין לה מושג בעצמה

3. ההגרלה תערך היום/מחר בבוקר. התוצאות בראשון בבוקר וגם רכישת הכרטיסים בלאן בראשון עד הערב. תתכוננו למקרה שתזכו זה החלון שיהיה לכם.

בהצלחה לכולנו ושתגמר הסאגה הזאת ונוכל כבר להכנס ליציע לדחוף את מכבי לניצחון.

אתה רוצה להגיד לי שיגרילו יותר מ300 כרטיסים??

ועזוב אני גם מבין למה עושים את זה ויש סוג של היגיון מאחורי זה,פשוט סתם מבאס,ועד שלא ייעשו שיטת ניקוד המצב לא ישתנה

אז ככה,

1. לאחר וידוא נוסף. אף אדם לא מחזיק בכרטיס לדרבי. הפועל לא הוציאו כרטיסים עדיין. wddani סתם שקרן ואין מה להתייחס אליו.

2. כמו שנאמר, עדיין אף אחד לא יודע כלום לגבי המשחק.. כמה כרטיסים מכבי תקבל וכמה יעלה כרטיס. הפועל משאירה את כולם באוויר. כנראה שאין לה מושג בעצמה

3. ההגרלה תערך היום/מחר בבוקר. התוצאות בראשון בבוקר וגם רכישת הכרטיסים בלאן בראשון עד הערב. תתכוננו למקרה שתזכו זה החלון שיהיה לכם.

בהצלחה לכולנו ושתגמר הסאגה הזאת ונוכל כבר להכנס ליציע לדחוף את מכבי לניצחון.

אני מאמין שהוא שהוא התכוון שיש אנשים שיהיו במשחק כי הם מקורבים, לא משנה איזה איצטדיון המשחק יהיה, לא משנה יום שעה, יהיה להם כרטיס בכל מקרה.

לזה הוא התכוון.

המקומבנים כבר מסודרים מבחינת כרטיסים

פשוט בושה שיש עדין התנהלות כזאת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לא מבין, אם אין להפועל כסף למאבטחים, רדו ליגה. יש לכם ? אחלה

נמאס מכל החרא הזה כבר.

מתי ההגרלהההההההההההה?

לא יהיה הגרלה עד שהפועל תסדר את כל מה שקשור למאבטחים, כרגע מבחינת הפועל - אין משחק.

אין כרטיסים עדיין בכלל, לכן מכבי לא יכולה לעשות הגרלה, מי שאשמה פה זאת הפועל

לא ברור לי איך ההתאחדות תעביר בבקרה את החוזים של אוסטוינד, הירש וכל שאר השחקנים שהם רוצים + קורצקי, כשאין כסף לשלם על השכרת איצטדיון ואבטחה.

לא ברור לי איך ההתאחדות תעביר בבקרה את החוזים של אוסטוינד, הירש וכל שאר השחקנים שהם רוצים + קורצקי, כשאין כסף לשלם על השכרת איצטדיון ואבטחה.

הבקרה תשמח לקבל פסל או תמונה כערבון.

ברור מאוד.

בתוך כך, לפי גוגל עופר עיני ומני ויצמן חברים טובים.

ניסנוב העבירו מיליון ש"ח, אוסטוינד עבר בבקרה ONE

ניסנוב העבירו מיליון ש"ח, אוסטוינד עבר בבקרה ONE

שוב, ההתאחדות קודם כל צריכה לוודא שיש כסף בשביל שהפועל תוכל לקיים משחקי בית העונה

ורק לאחר מכן לאשר שחקנים ומאמנים חדשים

ולאור מה שקרה שם עכשיו, אז מיליון ש"ח זה פשוט לא מספיק, כי זה בקושי מכסה שבועיים. מה יהיה עוד חודש? חודשיים? שלושה? היו חייבים לדרוש ערבות (אמיתית) למשך כל העונה ורק אחר כך לדבר על רכש.

בושה שאין נהלים ברורים לשחרור מידע לפני משחקים (מחיר,איצטדיון, שחרור כרטיסים בזמן סביר מהמשחק) ומי שלא עומד בו מועמד לדין והקבוצה סופגת עונש.

לא הגיוני שעוד שניה המשחק ואין כלום, שום מידע.