Jump to content

הדרבי הקרוב יערך בסמי עופר

Recommended Posts

אגב, עם כל המלל וזה, לפי האתר הרשמי של ההתאחדות לכדורגל, המשחק במושבה.

אז או שזה סתם שטויות של עיתונאים, או שההתאחדות כרגיל גרועה.

16/01/17 ליגת העל 18 הפועל תל אביב - מכבי תל אביב איצטדיון המושבה 21:00

מי שטוען שהפועל לא יביאו הרבה קהל ומסתמך על הדרבים בהם אוהדים שלנו חדרו להם לשערים 8/13, טועה.

הסיטואציה שונה לגמריי. ההנהלה של הפועל תציג את זה כ"דרבי שבאים ומצילים את הפועל על הדרך ע"י כך שיבואו המוני אוהדים". אין לי ספק שהם יביאו לא מעט, ולנו כנראה יתנו את המינימום ואם לא, אז קצת מעבר לזה אחרי שיוציאו לנו את המיץ.

אני לא מבין מה אכפת לכם איפה הפועל רוצים לשחק? אתם לא בוכים פה לפני כל דרבי שאין לכם כרטיסים ואיזה זבל ההגרלות? מילא היה לכם מקום שמור במושבה אבל אתם כאלה בכיינים שבשביל משחק מעפן נגד דינמו קייב בצמפיונס סבבה להגיע לחיפה ולמלא איצטדיון אבל בשביל דרבי אולי אחרון לשנים הקרובות לא, תדחפו את התירוץ של "אני לא רוצה לתת להפועל כסף" לתחת.

אתם לא אוהדים, סמרטוטי טרנדים בלחץ.

אתה אוהד

מי שטוען שהפועל לא יביאו הרבה קהל ומסתמך על הדרבים בהם אוהדים שלנו חדרו להם לשערים 8/13, טועה.

הסיטואציה שונה לגמריי. ההנהלה של הפועל תציג את זה כ"דרבי שבאים ומצילים את הפועל על הדרך ע"י כך שיבואו המוני אוהדים". אין לי ספק שהם יביאו לא מעט, ולנו כנראה יתנו את המינימום ואם לא, אז קצת מעבר לזה אחרי שיוציאו לנו את המיץ.

מתי בחייהם הם הביאו 20 אלף אוהדים? אפילו במשחק "הנעילה" הם לא מילאו את המושבה. אם אני זוכר נכון בחגיגות הדאבל שלהם בקושי היו 20 אלף איש.

מקווה מאוד שהמשחק יהיה בסמי עופר כולם יוכלו להגיע ושתהיה אווירה ביתית שלנו שהכסף ילך להם לתרופות, הרי אם יהיה במושבה כל מי שלא מקובן ואין לו כסף לשלם לספסר 300 שקל יבכו פה.

מה בסוף? מי מחרים?

ניצחון של מכבי ברביעי, כולם באים.

ניצחון של מכבי ברביעי, הפסד או תיקו של ב״ש וסמי עופר מלא....

אני יותר חושש ממה שזה יעשה בעתיד, שכל קבוצה שקצת מגרד לה תעביר ביתיות לקיבינימט (גם אנחנו) בשביל לקדש את ההכנסות ועל הזין האוהדים.

אולי בדרבי הזה נרוויח יותר אוהדים אבל בעתיד זה גם יכול לפגוע בנו.

אני יותר חושש ממה שזה יעשה בעתיד, שכל קבוצה שקצת מגרד לה תעביר ביתיות לקיבינימט (גם אנחנו) בשביל לקדש את ההכנסות ועל הזין האוהדים.

תהיה בטוח שגם והדי הפועל לא מבסוטים מלארח את הדרבי בסמי עופר, יש מצבי קיצון כמו משחקי אליפות עם פוטנציאל הכנסות גדול, או קבוצות בגסיסה שמקבצות נדבות.

אני כבר נהנתי מ2 משחקים שהועברו לאיצטדיון רג לחגוג אליפות, שהראשונה בהם היתה כלל לא בטוחה במידה ולא היתה העתקת המשחק לר"ג.

אז פעם ראשונה שזה "פוגע" בנו, למה הפוגע במרכאות? כי כולם בוכים שאין להם כרטיסים לדרבי חוץ וזה כנראה הדרבי האחרון לתקופה הקרובה בע"ה ומגיע לכלל האוהדים את הפרבילגיה להיות במשחק.

לי אישית כמובן היה עדיף את פ"ת משלל סיבות, מה שתמוהה בעיני זה אם היה לנו את בלומפילד והפועל היו מעבירים את הדרבי לסמי עופר עדיין היה את הבכי הזה?

אני מבין שנתניה מוציאה לכולנו את המיץ, אבל לדעתי העתקת המשחק משחקת לטובתנו (בפעם ה3) גם מהבחינה המקצועית וגם מבחינת האוהד הפשוט שרוצה לבוא ולראות דרבי.

תהיה בטוח שגם והדי הפועל לא מבסוטים מלארח את הדרבי בסמי עופר, יש מצבי קיצון כמו משחקי אליפות עם פוטנציאל הכנסות גדול, או קבוצות בגסיסה שמקבצות נדבות.

אני כבר נהנתי מ2 משחקים שהועברו לאיצטדיון רג לחגוג אליפות, שהראשונה בהם היתה כלל לא בטוחה במידה ולא היתה העתקת המשחק לר"ג.

אז פעם ראשונה שזה "פוגע" בנו, למה הפוגע במרכאות? כי כולם בוכים שאין להם כרטיסים לדרבי חוץ וזה כנראה הדרבי האחרון לתקופה הקרובה בע"ה ומגיע לכלל האוהדים את הפרבילגיה להיות במשחק.

לי אישית כמובן היה עדיף את פ"ת משלל סיבות, מה שתמוהה בעיני זה אם היה לנו את בלומפילד והפועל היו מעבירים את הדרבי לסמי עופר עדיין היה את הבכי הזה?

אני מבין שנתניה מוציאה לכולנו את המיץ, אבל לדעתי העתקת המשחק משחקת לטובתנו (בפעם ה3) גם מהבחינה המקצועית וגם מבחינת האוהד הפשוט שרוצה לבוא ולראות דרבי.

כמו שאמרתי הכל טוב ויפה עד שזה יפגע בנו בסוף... ואתה מדבר על משחקי אליפות שזה שונה לגמרי, זה לא כמו משחק ראנדומלי באמצע העונה שנותנים כרטיס חופשי להעביר משחקים כאילו מדובר בחפיסת קלפים...

עריכה: תוך כדי כתיבה אני מגלה שצנציפח רשם שהדרבי במושבה בסוף בגלל שהפועל פוחדים שלא יגיע קהל.

חזל"ש.

מעניין כמה יחרימו פה את המשחק אה בעצם עכשיו גם ככה כמעט אף אחד לא יוכל להגיע.

מי שיצא פה בקריאות לחרם הוא כנראה זוכה בקומבינה בכרטיס או שהוא בכלל לא חשב להגיע.

אעשה כל שביכולתי על מנת למנוע כרטיסים מאותה מחרימים שלבוא לדרבי זה לא הדבר החשוב ביותר בשבילם על מנת שאוהדי שבאמת חשוב להם לתמוך בקבוצה שלהם יוכלו להגיע.

לא מבטיח כלום, סביר להניח שההצלחה שלי תיהיה זניחה עד חסרת משמעות. אבל אתן הכל!!

הדרבי ביום שני... מתי יפתחו את ההרשמה להגרלה?????

סביר להניח מרביעי עד חמישי בבוקר ובחמישי אחה״צ התשובות.

כ״כ חבל שזה במושבה.