Jump to content

מחליפים לשוטא

Sawyerdroid

Recommended Posts

צריך לתת לסילבס. גם ככה העונה גמורה ואני מה להפסיד (שום סיכוי שנסיים מתחת למקום 2)

סילבס אחלה מאמן ויש מצב טוב שהוא יצליח אצלנו

צריך לתת לסילבס. גם ככה העונה גמורה ואני מה להפסיד (שום סיכוי שנסיים מתחת למקום 2)

סילבס אחלה מאמן ויש מצב טוב שהוא יצליח אצלנו

אני גם בדעה הזאת מהעונה הזאת כבר אין הרבה מה להפסיד כל מה שנעשה זה בונוס.

ג'ורדי לא יביא ישראלי. אם מיץ' יפטר את ההולדני, אז יש סיכוי כזה...

עוד מעט תהיה פה קבוצה רק עם עוזר מאמן, כל ההיררכיה הניהולית הולכת ללא מחליף, נשמע קצת מוזנח - אני חושב שהבעלים צריך להגיע לפה לאיזה שבוע לעשות סדר.

ניצן לבנה:

טבלת המאמנים הזרים מתחילת המילניום, מעודכנת לפיטורי שוטא. היחיד בעידן ג'ורדי שסיים עם פחות מ-60 אחוז

C1VtO5QXEAA_g7Y.jpg

https://twitter.com/livnitzan/status/816679047392542720

שלוקחים בחשבון שרוב המשחקים של בוס היו בפלייאוף עליון, אז למרות ה4 תיקו רצוף,

האחוזי הצלחה שלו מדהימים

אם יש משהו שאין לי בו טענות לג׳ורדי זה בחירת המאמנים.

גם לי לא, זה לא העניין.

העונה הזו היא כנראה שירת הברבור של ג'ורדי במועדון. אני לא רואה אותו נשאר כאן עוד יותר מדי זמן, וכמו שמישהו אחר כבר כתב - מעדיף שהמנהל המקצועי הבא יקבל כמה שפחות ירושות.

אם אין כוונה להמשיך את ההתקשרות עם ג'ורדי בסיום העונה אז אני גם לא רוצה שהוא יבחר את המאמן הנוכחי.

להפך! די כבר עם הזר הזה כל פעם... מה שצריך זה מאמן צעיר מאמן עם ביצים שלא פוחד לקחת סיכונים שמשחק התקפי שזה בול סילבס,ראינו מה יצא מעוד "זר" מאמן שמשחק עם השחקנים ברס''ר וחיילים שלא מבין אותם שלא יודע לנהל משחק ושחקנים לא אוהבים אותו וזה מתבטא גם על המגרש,לא היה פה שום מאמן שבאמת היה גדול חוץ מסוזה גם לא פאקו

מכבי היתה לוקחת אליפות ב4 שנים האלה גם עם מישהו כמו בכר (לפני שהפך להיות בכר) או מאמן התקפי אחר,נראים כמו בדיחה בעיני כולם שכל אחד אחרי שנה אומר ביי תודה ושלום וזה משפיע גם על שחקנים בכירים שלא רוצים לבוא כי הקבוצה נראית להם לא רצינית וחושדים למה כל אחד עוזב אותה אחרי שנה.

סילבס התקפי? מה?

הבן אדם מודה שהוא אומר לשחקנים שלו לא לנסות להניע כדור ומעדיף שיעיפו אותו לחלק המגרש של היריבה על מנת לנסות לחטוף שם ולעקוץ.

רעננה עם 9 שערי זכות השנה (במקום האחרון בשוויון עם אשקלון). שנה שעברה הם סיימו 8 בממוצע כיבושים ושנה לפני זה 10.

קודם כל צריך מאמן עם ניסיון מוצלח בקבוצה יוזמת שנאבקה על מקום 1, גם אם בליגה נידחת או משנית.
שדרוג כמו שברק בכר עשה מקבוצה מתגוננת ליוזמת ממש לא שכיח ולהביא מאמן שעוד לא התמודד במאבק אליפות כלשהו (פחות קריטי איפה) זה הימור גדול מדי עבורנו, בטח במצב רגיש כזה שהקבוצה על פרשת דרכים.

סילבס התקפי? מה?

הבן אדם מודה שהוא אומר לשחקנים שלו לא לנסות להניע כדור ומעדיף שיעיפו אותו לחלק המגרש של היריבה על מנת לנסות לחטוף שם ולעקוץ.

רעננה עם 9 שערי זכות השנה (במקום האחרון בשוויון עם אשקלון). שנה שעברה הם סיימו 8 בממוצע כיבושים ושנה לפני זה 10.

תשמע את הראיון עם סילבס בפודיום

הבן אדם אינטליגנט ומבין כדורגל. עם איזה סגל בדיוק אתה רוצה שישחק התקפי ברעננה?

הוא מאמן מודרני ובדיוק כמו בכר אין שום סיבה שלא יצליח בקבוצה גדולה עם כלים טובים יותר.

שמעתי, מעריך אותו, חושב שהוא מעל הממוצע בליגה ובהחלט פוטנציאל מבטיח.

מכאן ועד לפמפם את השם שלו בכזה ביטחון? רציתי לשים על השולחן את העובדה שהוא לא נאלץ ליזום במשחק אחד בחייו, זה משהו שאולי שוכחים ושווה לקחת אותו בחשבון.

שמעתי, מעריך אותו, חושב שהוא מעל הממוצע בליגה ובהחלט פוטנציאל מבטיח.

מכאן ועד לפמפם את השם שלו בכזה ביטחון? רציתי לשים על השולחן את העובדה שהוא לא נאלץ ליזום במשחק אחד בחייו, זה משהו שאולי שוכחים ושווה לקחת אותו בחשבון.

שאני אזכיר לך שרן בן שמעון לקח אליפות פה לפני כמה שנים? לפעמים צריך לתת למאמנים צאנסים. לוקח את סילבס 100 פעם לפניי רב״ש, וגם לפניי רוני לוי.

(בתכלס מגיע לכאן תוך 3 ימים גג מאמן זר שלא שמענו עליו בחיים)

גם לי לא, זה לא העניין.

העונה הזו היא כנראה שירת הברבור של ג'ורדי במועדון. אני לא רואה אותו נשאר כאן עוד יותר מדי זמן, וכמו שמישהו אחר כבר כתב - מעדיף שהמנהל המקצועי הבא יקבל כמה שפחות ירושות.

אם אין כוונה להמשיך את ההתקשרות עם ג'ורדי בסיום העונה אז אני גם לא רוצה שהוא יבחר את המאמן הנוכחי.

אני לא רואה אותו עוזב.

אי אפשר לזרוק על סוזה ארגזים של כסף ולהביא אותו? המאמן היחידי שהייתי רוצה לראות פה בתכלס.

אני לא מבין בשוק המאמנים בכלל , אבל השם שלו עלה בהקשר של יובנטוס לא ?

בחיים לא יגיע לפה

עם כמה שאני מחזיק מסילבס, זה נראה לי גדול עליו כרגע. ויש חשש מסויים שאם ייכשל עכשיו זה ישרוף אותו, לפחות עבורנו, לעתיד.

אם היה אפשר להחתים מאמן ולהשאיל אותו הייתי עושה את זה...

גם לי לא, זה לא העניין.

בסדר. אבל אין מנהל מקצועי מחליף עדיין.

או שיחתימו מאמן לחצי שנה עם אופציה או שהבא יירש מאמן. מה אתה מציע בעצם?