Jump to content

בפעם המיליון ארבלדזה

nadav232

Recommended Posts

שיעופו קיבינימט, לא סובל אנשים עיקשים כמו קרויף, שחושב שהמציא את הכדורגל והבומים שאנחנו חוטפים בגללו כבר מביכים, מאמן שכבר חצי שנה פה ואין שיטה, רק הבלחות

איפה

שילוב של מאמן לא מספיק טוב ושחקנים לא מספיק איכותיים וזאת התוצאה.

אנחנו שווים מקום שני.

בלי זרים טובים לא נגיע לשום מקום עם הישראלים שיש לנו.

גם מקום שני לא חיפה אומנם מגמגמת כי היא לוזרית מטבעה אבל יכולים לחזור למסלול ולעקוף בדוגרי? יש להם סגל יותר מרשים ממכבי היום,לפחות כרגע תלוי מה נעשה ואת מי נביא

וראיתי שהזכירו כאן את ניר לוין ומישהו צחק אורגגינל? גם ניר לוין וגם אמיר תורג'מן שניהם היו מביאים תוצאות יותר מכובדות והיו בקשר יותר טוב עם השחקנים...לא יודע אם מביאים אליפות אבל זעזועים היו קורים,בעיות היו נפטרות,שחקנים היו נראים שמחים יותר על בטוח.

המזל הגדול שוטא הוא שלפניו היו פה כמה מאמנים רציניים שהשאירו לו תשתית טובה, אחרת הוא היה נלחם על מקום בפלייאוף העליון.

המזל גדול של ג'ורדי הוא ששוטא לא הסכים לבוא פה לפני 4 שנים, אחרת הנבואה של פרימו הייתה מתגשמת והוא לא היה עובר את החגים.

אני עדיין חושב שחלק מהמאמנים שהיו פה בשנים האחרונות לא היו מוציאים הרבה יותר בעונה כזו

רוב הטענות שמפנים אליו, גם פאקו לדוגמא, שהפך פה לאליל עשה. קישור אנמי, מגנים אפורים והנעת כדור למוות

אבל זה לא סותר את זה שהוא מאמן חלש

מעניין אותי לדעת מאיפה המידע שג׳ורדי אחראי על זה ששוטא עדיין בקבוצה.

יכול להיות שג׳ורדי הציע למיץ׳ להחליף מאמן ומיץ׳ פסל את העניין בגלל עלויות?

והנה מתעוררים לעוד יום שבו הכל רגיל ושוטא לא מפוטר.

אמרתי לכם, סתם עצבים מיותרים. בין אם זה מיץ שלא מוכן לשלם לו לשבת בבית, או גורדי שלא מוכן לוותר על החבר שלו. הוא כאן כדי להישאר ובשביל לגמור אותנו טוטאלית.

עונה ארורה, איך אנחנו עוד לא בחצי?

לא מבין איזה מין חברים ג'ורדי ושוטא. האחד לא מתפטר וכך הורס לשני והאחר לא מפטר וממשיך להשפיל את החבר. אם הם באמת היו חברים אז היו חוסכים אחד לשני את הבושה הגדולה שלהם.

מעניין אותי לדעת מאיפה המידע שג׳ורדי אחראי על זה ששוטא עדיין בקבוצה.

יכול להיות שג׳ורדי הציע למיץ׳ להחליף מאמן ומיץ׳ פסל את העניין בגלל עלויות?

אין מידע כזה אבל ההנחה הרציונלית אומרת שזה המצב.

כי אם נניח לרגע שהאפשרות השנייה נכונה (גו׳רדי הציע ומיטש פסל), ברגע שהמנהל המקצועי חושב שהמאמן שלו נכשל ולא יכול לתרום לקבוצה והוא צריך להיות מפוטר ומצד שני הבעלים דוחה את המהלך גו׳רדי אמור להתפטר באותו הרגע. לא?

הבעיה היא לא ארבלזה הבעיה היא שלנו כאהודים שאנחנו ממשכים לתת לביזיון הזה לקרות צריך להגיע לקרית שלום ולעשות מחאה לגיטימית לבקש לפטר אותו השקט שאנחנו נותנים לגורדי ולמערכת כולה פשוט גורמת לדברים לא לזוז ..

ארבלזה חייב חייב ללכת הביתה

הדבר היחיד שיושב על שוטא זה שהמשולש בקישור עדיין משחק.

חאריס, איגבור פשוט לא משחקים כדורגל. הם לא רוצים לשחק כדורגל.

לא רוצה לדבר על אלברמן כי אצלו כנראה שזה נובע ממקום אחר כי הוא ספורטאי ענק אבל השניים הראשונים...פשוט ביזיון, ביזיון שהם עדיין בסגל עוד לפני הבזיון הזה שהם בהרכב.

חאריס לא שיחק כדורגל מאז הדרבי. כנ"ל נוסא. כמו שקופמן אומר מה ששניהם עושים במכבי בחודשיים האחרונים זו גניבה ממעביד.

חאריס צריך להסתכל במראה ולהקיא, מזכיר לי את חאריס של אז...הבן אדם פשוט לא רוצה.

מה לא רוצה? הוא מנסה. רואים שהוא משקיע בניגוד לטב"ח.

הוא אף פעם לא היה שחקן שחי על רצון, רק על יכולת - כשהקבוצה טובה.

הלוגיקה ששחקן לא טוב הוא ב99% מהמקרים פשוט "לא רוצה" או "לא נלחם" מפליאה אותי כל פעם מחדש.

זהו? אין עוד משתנים? אין ביטחון, אין שחקנים מסביבו, אין תיאום, אין בעיות מקצועיות, אין יריבה, אין אימון לוקה. מצליח - נלחם. לא מצליח - לא נלחם. באמת?

אין שחקן שלא רוצה להצליח, הבעיה במכבי (לדעתי) היא לא שלא רוצים, אלא שפשוט כבר לא יכולים. ג'ורדי צריך לעזור לקבוצה שלו להצליח, בין אם זה שוטא ובין אם זה שינויים בסגל.

מה לא רוצה? הוא מנסה. רואים שהוא משקיע בניגוד לטב"ח.

הוא אף פעם לא היה שחקן שחי על רצון, רק על יכולת - כשהקבוצה טובה.

כשהוא הגיע למכבי בקנדציה הראשונה וקנה לעצמו את הגיפ היה לו אחלה רצון.

יש שחקנים רגועים אבל קילרים שזה בסדר ויש להיראות כמו שחאריס נראה מאז הדרבי.

זה אי רצון לשחק.

הוא לא הולך להיות מפוטר. זה פשוט לא יקרה. בין אם זה מיץ׳ שלא מוכן לשאת בעלויות או ג׳ורדי שמצליח להגן עליו פעם ופעם שוב... העונה אבודה ועמדת המאמן גם כן.

זה המצב חבל להתעצבן.

אין לי תלונות למדוניאנין. הוא באמת בנאדם שחי את המגרש, וכשכולם סביבו מצחינים זה מדביק אותו, מה לעשות..

העיניים האדומות שלו מספיקות בשביל שאני ארגיש שהוא משתדל..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4902488,00.html

טור של אורי קופר.

המספרים והסטטיסטיקה מספרים בדיוק את מה שהקהל רואה וחושב, אז איך בהנהלה לא רואים את זה? איך המאמן לא רואה את זה?

* בן הרוש מאבד 19 כדורים.

* איגבור תוקע את משחק ההתקפה.

* החילופים מהבית של המאמן מוכיחים עצמם כלא מועילים מאז תחילת העונה.

אין לי תלונות למדוניאנין. הוא באמת בנאדם שחי את המגרש, וכשכולם סביבו מצחינים זה מדביק אותו, מה לעשות..

העיניים האדומות שלו מספיקות בשביל שאני ארגיש שהוא משתדל..

אתה הכי צודק בעולם, באמת.

אני מחסידיו של חאריס ובתחילת העונה הימרתי שהוא הבינגו שלנו אבל...התפקיד שלו בקבוצה זה לסחוב את כולם קדימה, הן מבחינת העמדה במגרש, מעמד, גודל החוזה וכמובן הכישרון וכרגע זה בדיוק הפוך.

כל הקהל צריך לתת גיבוי מאסיבי למאמן..הפוך על הפוך..איצטדיון שלם עם שילוט תומך בשוטא..מכאן והלאה זה השחקנים. לפחות עד סוף העונה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4902488,00.html

טור של אורי קופר.

המספרים והסטטיסטיקה מספרים בדיוק את מה שהקהל רואה וחושב, אז איך בהנהלה לא רואים את זה? איך המאמן לא רואה את זה?

* בן הרוש מאבד 19 כדורים.

* איגבור תוקע את משחק ההתקפה.

* החילופים מהבית של המאמן מוכיחים עצמם כלא מועילים מאז תחילת העונה.

המסירות של איגבור

749435001008100242337no.jpg

חחחחחחחחחחחחח שמישהו יחון אותנו, לא עשינו רע לאף אחד.

המסירות של איגבור

749435001008100242337no.jpg

חחחחחחחחחחחחח שמישהו יחון אותנו, לא עשינו רע לאף אחד.

חתיכת פופוליזם של אורי קופר, לא מתאים לו.

מחצית שנייה נוסא שיחק בעיקר קשר מאחור.

מעניין מה היו המסירות של אלברמן או אפילו מדוניאנין.

בכלל, השילוב של שלישיית הקישור שפתחו אתמול לא יעבוד מול בונקרים, איטיים מדי. מוזר ששוטא עוד לא קלט את זה.

נוסא היה ויהיה טוב עם קשר אחד בלבד לידו שעושה תנועה (גולסה) או כשלישי בקישור עם עוד 2 שחקנים התקפיים יותר.