Jump to content

מחזור 16 בליגת העל-יתר משחקי המחזור

daniel1

Recommended Posts

בדרך החוצה: פלט סירב להיכנס בשל אכזבה ממעמדו במכבי חיפה

במכבי חיפה חושדים: החלוץ אמור היה להיכנס, אך רץ לחדרי ההלבשה ונעל עצמו בשירותים. גורם במועדון: "לא ברור מה עובר עליו". מולנסטיין: "קשה לעכל תוצאה כזו". יחזקאל: "זובאס בינגו"

http://sports.walla.co.il/item/3027482

אלטמן קפטן במחווה לורמוט

מתי הלוויה הבאה? שבת בגביע?

איך הם אוהבים את הפוזה

בשבת זאת השבעה ועוד חודש יהיה השלושים.

הם כל כך אוהבים את הפוזה הזו אחרי הפסד

שימחקו כבר

שירדו כבר אני בטוח שיביאו אצטדיון מלא נגד מכבי יבנה רק כי לאומית זה מרגש.

לפי איך שזה נשמע עכשיו בראיון אם הם יצטרכו לשחק עם שחקני נוער מחוזקים בשלושה שחקני בוגרים הם יעדיפו לוותר מראש. מקווה שזה לא יקרה, אותי מעניין רק עניין ההפרש עם ב״ש ולא אם הפועל ירדו או לא.

במכבי חיפה חושדים: החלוץ אמור היה להיכנס, אך רץ לחדרי ההלבשה ונעל עצמו בשירותים. גורם במועדון: "לא ברור מה עובר עליו". מולנסטיין: "קשה לעכל תוצאה כזו". יחזקאל: "זובאס בינגו"

לקח את הרעיון מורמוט שסיפר לו מור"קים מהדרבי של זהבי

חחחחחחחחחחח איזה הטרלה של מולנסטיין, לא יודע איך זה עבר מתחת לרדאר, בצל הדיווחים על שלשול שתפס את פלט בפתאומיות ולכן הוא רץ לשירותים במקום להיכנס למשחק, הוא הגיב שזה "קשה לעיכול". פרייסלס.

כמו שהפועל נראים הם יורדים גם בהרכב הנוכחי ללא הפחתת 9 הנקודות.

אמרתי את זה כבר בקיץ, שזה מה שיכול לקרות אם לא יפגעו בזרים, ובינתיים מי שלא משותף אלו הזרים שגם ככה לא פוגעים, אבל היי, אני סתם הזוי.

יש להם סגל לפלייאוף עליון ואם יגיע רוכש הם מסיימים מקום 4, מי שחושב אחרת סתם מביך. לא?

אמרתי את זה כבר בקיץ, שזה מה שיכול לקרות אם לא יפגעו בזרים, ובינתיים מי שלא משותף אלו הזרים שגם ככה לא פוגעים, אבל היי, אני סתם הזוי.

יש להם סגל לפלייאוף עליון ואם יגיע רוכש הם מסיימים מקום 4, מי שחושב אחרת סתם מביך. לא?

הם פחות טובים מאז הבלגן. הם בלי שוינפלד ועוד שלושה זרים שפתחו איתם את העונה. אם הם היו ממשיכים עם אותו סגל הם לא יורדים

לא רוצה שהפועל יתפרקו עכשיו כי זה יפגע בנו מול ב״ש (כן אני עדיין מאמין במיוחד שאנחנו מצמקים את הפער והוכח שב״ש עוד תאבד לא מעט נקודות העונה).

שיתפרקו בקיץ.

אתה כמו הצבר רק בתחום המקצועי

הם פחות טובים מאז הבלגן. הם בלי שוינפלד ועוד שלושה זרים שפתחו איתם את העונה. אם הם היו ממשיכים עם אותו סגל הם לא יורדים

שוינפלד לא פוגע מתחילת העונה, כנ"ל שאר הזרים.

דווקא מאז הבלאגן הם נראים ממש לא פחות טוב, אפילו להיפך.

זה לא שהם סופגים תבוסות, הם פשוט לא מספיק טובים כדי להבקיע יותר שערים מהיריבות שלהם. זה היה ככה הרבה לפני הבלאגן.

לא רוצה שהפועל יתפרקו עכשיו כי זה יפגע בנו מול ב״ש (כן אני עדיין מאמין במיוחד שאנחנו מצמקים את הפער והוכח שב״ש עוד תאבד לא מעט נקודות העונה).

שיתפרקו בקיץ.

אמת. הצלחה של מכבי (אליפות) גם אם הסיכוי לכך נמוך היא ערך עליון וחשובה יותר מכל דבר, בטח משמחה לאיד שבעקיפין גם תגדיל את הפער ל-11 ותסגור סופית את העונה.

שוינפלד לא פוגע מתחילת העונה, כנ"ל שאר הזרים.

דווקא מאז הבלאגן הם נראים ממש לא פחות טוב, אפילו להיפך.

זה לא שהם סופגים תבוסות, הם פשוט לא מספיק טובים כדי להבקיע יותר שערים מהיריבות שלהם. סה היה ככה הרבה לפני הבלאגן.

לפני הבלגאן, אחרי הבלגאן, בסגל הנוכחי הם יותר טובים מאשקלון אשדוד ומעוד 2-3 קבוצות. בטח עם יתרון ביציעים. עובדה שגם בטבלה הם מעל הקו האדום וזה עוד אחרי כמה שבועות בלי שוינפלד (פוגע לא פוגע הוא חלוץ מצוין בטח לקבוצות שמחפשות לשרוד בליגה) וכמה זרים ששוחררו.

לפני הבלגאן, אחרי הבלגאן, בסגל הנוכחי הם יותר טובים מאשקלון אשדוד ומעוד 2-3 קבוצות. בטח עם יתרון ביציעים. עובדה שגם בטבלה הם מעל הקו האדום וזה עוד אחרי כמה שבועות בלי שוינפלד (פוגע לא פוגע הוא חלוץ מצוין בטח לקבוצות שמחפשות לשרוד בליגה) וכמה זרים ששוחררו.

יותר טובים מאשקלון, יותר טובים מאשדוד, יתרון ביציעים, ועדיין בפתח תקווה אשקלון עם עשרה שחקנים ישבה להם על השער עד שהפועל עקצה במתפרצת את ה-2-0, ועדיין הם הפסידו לאשדוד. הם מעל הקו האדום ב-3 נקודות, מה ה"עובדה" פה? כתבתי שסיכוי סביר שהם יהיו בתחתית ושהם יכולים לרדת, איך זה שבמחזור 16 הם 3 נקודות מעל הקו האדום סותר משהו?

בכלל אשדוד שלכם, זאת שעשיתם ממנה מכבי יפו של 98/99, עם שני הפסדים בעשרת המשחקים האחרונים, שניהם לשתי מוליכות הטבלה. בששת המשחקים לפני ההפסד למכבי הם היו עם 10/18, כולל תיקו עם מכבי חיפה "הגדולה". אני מזכיר לכם שגם בסיבוב הראשון יצאנו מולם בנס. מבחינתי הקטע הזה של "אשדוד ואשקלון הקבוצות החלשות בליגה בפער גדול" הוא כמו "אלטמן פוטנציאל". מישהו התחיל להגיד את זה, אז כולם חוזרים על זה וכולם מאמינים בזה. אשקלון באמת חלשה, סבבה. חוץ ממנה אין אף קבוצה בליגה שאפשר להגיד עליה שבאמת חלשה מהפועל באופן מובהק - ואפילו אשקלון רחוקה מהפועל רק 4 נקודות.

ומה זה "פוגע לא פוגע הוא חלוץ מצוין"? כשהוא שיחק הוא לא תרם להפועל, אז מה זה משנה אם הוא משחק או לא? כי היה לו חודש טוב בעונה שעברה? ובוא נדבר על הזרים ששוחררו.

בומבה לא היה בתוכניות, לא הצליחו להיפטר ממנו, לא התלבש בכלל ברוב במחזורים הראשונים.

שובשיץ' נמחק מהר מאוד.

ניקוליץ' הסריח את הדשא מתחילת העונה.

גורובסוב נראה כמו שחקן נוער.

סימיץ'? סבבה, נניח שאם לא היה נפצע כל שני וחמישי הוא היה שחקן טוב. נזרום עם התיאוריה.

הנקודה היא שגם הזרים שלהם היו פח אשפה. אז מה זה "גם בלי זרים"? מי ישמע אם הם מביאים זרים זה בהכרח משפר אותם, מי ישמע הזרים האלה תרמו משהו.

גם בלי 9 נקודות וגם בלי שום שחרור הם קבוצת תחתית בסכנת ירידה. אחרי 16 מחזורים הם רחוקים 4 נקודות מאשקלון ו-3 מאשדוד כשלפי הפורום הזה בכלל לא היה אמור להיות קרב על ההישארות.

עומר הם היו בקצב צבירת נקודות מצויין עם לוזון עד שהתחילו לשחרר את הזרים וגם שוינפלד נדחק החוצה בגלל הסאגה המשפטית, והיו בדרך הבטוחה לסיים בפלייאוף העליון (היו מרחק 3 נק' אם אני לא טועה לפני ההקפאה, כשהם עם 50% הצלחה)

סימיץ׳ ושובשיץ׳ לא שיחקו, איך השחרור שלהם שינה משהו?

מאז הקפאת ההליכים עשו תיקו עם סכנין ועם באר שבע. הפסידו לחיפה ולמכבי פ"ת.
לשם השוואה בארבעת המשחקים לפני ההקפאה הם ניצחו את בני יהודה, עשו תיקו עם רעננה ובית"ר, והפסידו לאשדוד.
לפני ההקפאה היו עם 5/12 עם מול ארבע קבוצות פלייאוף תחתון, שתיים נחשבות יריבות מובהקות נגד הירידה.
אחרי ההקפאה עשו 2/12 כששיחקו מול סכנין ועוד 3 קבוצות פלייאוף עליון.
אבל בסדר, ההקפאה פגעה בהם... בגלל ההקפאה הם לא פגשו שוב את בני יהודה.

מי שחשב שהם בדרך לפלייאוף עליון כי ניצחו את בני יהודה אחרי ארבעה משחקים ללא ניצחון, כולם נגד קבוצות פלייאוף תחתון וכולל הפסד לאשדוד (השאר זה בית"ר, כפ"ס ורעננה) - הבעיה אצלו, לא אצלי. מדהים שאפשר למכור לאנשים "50% הצלחה בחודש נובמבר" כשזה אומר ניצחון על בני יהודה, הפסד לאשדוד ועוד שתי תוצאות תיקו נגד קבוצות שבחלק התחתון של הטבלה. עכשיו אתם מבינים למה אני מתכוון כשאני אומר שאפשר להוכיח הכל באמצעות סטטיסטיקה? העובדות לפניכם, אתם פשוט בוחרים איך לפרש אותן. המציאות היא שהיה להם רצף משחקים קל, וגם בו הם לא הצליחו לברוח.

הפועל בשום שלב לא היתה בדרך למעלה. בן אדם שמסתכל על התוצאות בשמונת המשחקים האחרונים, ארבעה לפני ההקפאה וארבעה אחריה, לא רואה שום הבדל בכושר. גג הבדל ביריבות, וגם אז מובן שמדובר בקבוצת תחתית בלי עליונות על אף אחת בליגה. אבל יותר קל למכור תירוצים של "הראש של השחקנים לא בכדורגל" ו"קשה לשחק ככה".

בסוף עוד תתווכחו איתי בשנה הבאה שוב שהם יעשו לנו בעיות בפלייאוף העליון, ותסבירו לי איך זה שהם משחקים בליגה הלאומית לא ימנע את זה.

בפרק זמן שאני מדבר עליו (כולל הדרבי ועד סכנין) הם עשו 12/24, וזה בהחלט היה מספיק בשביל להגיע לפלייאוף העליון, קל וחומר להיות רחוק ממאבקי ירידה.

שוב, מרחק 3 נק'.

בפרק זמן שאני מדבר עליו (כולל הדרבי ועד סכנין) הם עשו 12/24, וזה בהחלט היה מספיק בשביל להגיע לפלייאוף העליון, קל וחומר להיות רחוק ממאבקי ירידה.

שוב, מרחק 3 נק'.

כמה נקודות היו רחוקות שאר קבוצות התחתית?

איזה משחקים היו לשאר הקבוצות עד אז ואילו להפועל?

שוב, אפשר להוכיח הכל באמצעות מספרים. הקטע זה ללמוד לקרוא אותם.

היו להם 12 נקודות כשניצחו את אשקלון, בני יהודה והפועל חיפה. על הדרך הפסידו לאשדוד ולא הצליחו לנצח יריבות אחרות לתחתית, כמו רעננה וכפ"ס.

מאז הקפאת ההליכים, הם שיחקו נגד קבוצות יותר טובות. ברור שיהיו להם אחוזים פחות טובים. בעיקר כשאתה מתעלם באלגנטיות מזה שהם לא היו צריכים לשחק נגד חיפה וב"ש כשהשיגו 50%.

אתה לא יכול לקחת אחוזי הצלחה של חלק מסויים בסיבוב ולהגיד שזה מספיק או לא מספיק, זה לא הולך ככה. אתה לא משחק נגד יריבות באותה רמת קושי בכל שבוע.

אתה אומר לי 12/24, אני מראה לך את המשחקים לפני ואת המשחקים אחרי. תגיד לי אם אתה רואה שינוי מוזר בתוצאות. אני לא.

סתם ד"א, הם עדיין רחוקים 4 נק' מפלייאוף עליון. אשדוד רחוקה 7. אם אשדוד תנצח מחר וגם תהיה רחוקה 4, תגידו שהם יכולים להיות רגועים כי הם קרובים לפלייאוף עליון?

3282398.png

טבלת ליגת העל לאחר הסיבוב הראשון.

לוזון לקח את הפועל כשהם עם 2 נק' לאחר 4 מחזורים.

תמשיך סיבוב נוסף עם אותו סגל שהיה ללוזון בהתחלה, ללא הקפאת הליכים או הורדת נקודות, והם מסיימים במקומות 5-6 לפחות.

3282398.png

טבלת ליגת העל לאחר הסיבוב הראשון.

לוזון לקח את הפועל כשהם עם 2 נק' לאחר 4 מחזורים.

נו, ו? מה הראית לי פה? שאחרי סיבוב הפועל היתה רחוקה 4 נקודות מירידה, אחרי ניצחון בבית מול אשקלון, והפסד לאשדוד בחוץ?

או שהפואנטה שלך היא שהם התחילו לנצח אחרי שעברו את חיפה, ב"ש ומכבי? כי לא צריך את גיא לוזון בשביל זה.

עריכה כי ערכת: שוב, אתה לא יכול לקחת קצב צבירת נקודות משלב מסויים, ולקרוא לו "קצב צבירת נקודות של מאמן" כשאתה משמיט באלגנטיות את העובדה שהיה לו לוח משחקים קל יותר. הפועל משחקת עכשיו בדיוק את אותו כדורגל ששיחקה עד הקפאת ההליכים. למה היא לא מנצחת? כי ב"ש, פ"ת ומכבי חיפה זה לא אשקלון, הפועל חיפה ובני יהודה, זה למה.

אם תנתח את נטו את פרק המשחקים ה"מוצלח" מאז הדרבי ועד חיפה, ותתייחס לקבוצות שהפועל השיגה את הנקודות מולן (ואלו שאיבדה נקודות מולן...), תראה שיש לך קבוצת פלייאוף תחתון שיכולה להישאר ויכולה לרדת. תזכור שאתה סופר פה נקודות שהושגו אחרי שהפועל כבר שיחקה מול 3 הגדולות. קבוצות פלייאוף עליון היתה צריכה להיות בפלייאוף עליון בשלב הזה.

בכותרת - "לוסיו לא ישחק מול סכנין"

בכתבה עצמה- סובל מרגישות בשריר אבל זה רק מנוחה והוא בטוח יהיה כשיר למשחק הגביע בחמישי.

מריח לי מפוברק קצת..

לדעתי עכשיו שברדה חזר יהיה להם קשה לחלק דקות מקדימה.

ברדה לוסיו סהר וגאדיר זה כאב ראש.

עומר הם היו בקצב צבירת נקודות מצויין עם לוזון עד שהתחילו לשחרר את הזרים וגם שוינפלד נדחק החוצה בגלל הסאגה המשפטית, והיו בדרך הבטוחה לסיים בפלייאוף העליון (היו מרחק 3 נק' אם אני לא טועה לפני ההקפאה, כשהם עם 50% הצלחה)

הם לא היו מסיימים עם הסגל הזה (לפני הפירוק) בפלייאוף עליון.

בכתבה עצמה- סובל מרגישות בשריר אבל זה רק מנוחה והוא בטוח יהיה כשיר למשחק הגביע בחמישי.

מריח לי מפוברק קצת..

כשהולך זה כאב ראש בריא, אני רק לא מבין לאן כל הידיעות שדוחפות לשם את אלטמן מוצאות לו מקום כשבנוסף יש להם את אוחנה בוזגלו וואקמה ומליקסון

מריח לי מפוברק קצת..

עדיין פחות כאב ראש מבבסט ויצחקי.