Jump to content

קארי פישר ז"ל

Omer

Recommended Posts

מעבר לדמות האיקונית במלחמת הכוכבים, מעבר להופעות האורח המשעשעות בסיטקומים, תמיד נראתה לי בחורה שהייתי רוצה לשבת איתה לבירה ולהקשיב לה. המופע שלה (Wishful Thinking, שודר ב-HBO) מומלץ. ידעה להעביר מונולוגים ולהחזיק קהל, וגם היו לה תובנות שעניין לשמוע בעקבות החיים שלה.

עצוב,ההתמכרות לסמים ואלכוהול בגלל ההצלחה, סבלה ממאניה דיפרסיה והוציאה ספרים בנושא. טענה במשך שנים שלוקאס הרס לה את החיים.

לפחות הספיקה להצטלם לפרק 8, מאמין שיעשו לה tribute בסוף הסרט עם cgi קצר כמו עם פול ווקר.

אמא שלה נפטרה גם כן הלילה. באמת עצוב

מסכנה בילי לורד (הבת של קארי והנכדה של דבי). אגב בילי עצמה שחקנית, משחקת ב-Scream Queens (מלכות הצעקה), והדמות שלה לובשת באופן קבוע מחממי אוזניים כמחווה לפרינסס ליה -הרי היוצרים ידעו שבתפקיד הגדול הראשון שלה כולם ידברו על אמא שלה... מבחינת סגנון משחק היא ממש לא מזכירה לי את קארי, אפילו סוג של ההיפך - הדמויות הקומיות של קארי הרבה יותר אקצנטריות בעוד שהדמות של בילי די אדישה - אבל כך או כך, הבחורה מוכשרת ומצחיקה ואני אוהב אותה

ואם כבר אימה ז"ל, יש קטע גדול בנוגע למשפחה (שנקרא Hollywood Inbreeding 101), שמתחיל פה ב-15:00 (מצאתי את המופע המלא ביוטיוב!):

ועוד דמות אורח של קארי פישר (היתה בכמה פרקים במהלך שתי העונות ששודרו עד כה) בסדרה קומית נוספת שאהבתי, Catastrophe: