Jump to content

ערוץ 11, עכשיו! הסיפור האמיתי - צבעים של שנאה

Aviram

Recommended Posts

אז אחרי כל זה וכל הדיבורים שלך על זה שאפליה של אדם ספציפי היא לא בסדר ושאתה תומך בערבים שבעד המדינה, איכשהו הגעת לנקודה שלשיר "טועמה מחבל" לאדם ששירת בצבא זה לא גזעני?

לא, בכדורגל יש נשק אסוציאטיבי וכתבתי על זה בהתחלה, זה לא שונה מ"אמא של סולי צמח" או שער 11 גטו ולכל אוהד מכבי ת"א יש בת ****, כולם מלוכלכים באותה מידה, כמו שלא תטען שמי ששר על ת"א עולה באש שהוא בוגד במדינה ולא שונה מאלו שתמכו בשריפה שהיתה בכרמל.

הבעיה שרק קללות נגד ערבים מקבלות פה תעודה ותגובה, מחלות שרפות ואימהות זה בקטנה .

נו , קיבלת תשובה.

עכשיו תשחרר אותי מהקוביה שמצריכה אותי להסביר לך שאני לא גזען, אם לא הבנת את זה עד עכשיו כנראה שאתה לא רוצה להבין.

לאט לאט אנחנו חוזרים לנושא המקורי, גם אוהד מכבי שצועק "טועמה מחבל" במגרש כדורגל רחוק שנות אור לדעתי מלקבל את הכינוי "גזען", ויותר מזה, אני טוען שאין עוד עם בעולם שהיה מגיב לטרור הערבים במתינות שכזאת.

אז כל חשבון הנפש והתיפיפות הזאת והמצג שווא כאילו המדינה כולה התדרדה לגזענות חשוכה ומסוכנת מנותקת מהמציאות.

חבל שהמחזיקים בדעת הקהל נמצאים איפשהו בסקאלה בין אלו שמלאים בשנאה עצמית לאלו המתיפיפים והמתחסדים.

הרבה אנשים מושפעים ומאמינים לשטיפת מוח הזאת.

קצת צלילות דעת מספרת סיפור אחר לגמריי שכיום כמעט ולא מקבל אור

שמכבי יצאו נגד קוראי מוות לערבים ואלו שהתנכלו לראדי אתה זעקת את זעקתם של ה"נרדפים בשם ההתייפיפות". הרי בסה"כ יהודים שעומדים על זכותם להשמיע את אמירתם

נגד הערבים מעצם היותם אויבים היסטוריים של העם היהודי. השיח שלי נוגע לאמות מוסר של המדינה והחברה והשלכות שלה על עתיד המדינה כדמוקרטית ובטוחה ליהודים. כל השיח שלך זה מלל של שנאה והרגשת רדיפה מצד גורמים שמפיצים "התייפיפות" כי אתה זה שחקר ורואה מה שהם לא מסוגלים לראות.

אינדיבדואלית כנראה מצאתם איזה נאו חרטה של להגיד כהנא צדק ועדיין לא להרגיש חרא עם עצמכם בעצם הפליית ערבים.

בסה"כ כל מה שהשמעת זה את החפירה הרגילה של כהניזם מטובל בהומניות, עם נגיעות קלות של מציאות, מינון מזערי של פרופורציות (בן גוריון וכהנא), ידע היסטורי לוקה (הגדרת מלחמת ששת הימים כמלחמה נגד מצרים שהירדים דחפו את האף) ונטול יכולת לחבר לוגיקה אחת מדוייקת (פצצת האטום על הירושימה wtf)

שמכבי יצאו נגד קוראי מוות לערבים ואלו שהתנכלו לראדי אתה זעקת את זעקתם של ה"נרדפים בשם ההתייפיפות". הרי בסה"כ יהודים שעומדים על זכותם להשמיע את אמירתם

נגד הערבים מעצם היותם אויבים היסטוריים של העם היהודי. השיח שלי נוגע לאמות מוסר של המדינה והחברה והשלכות שלה על עתיד המדינה כדמוקרטית ובטוחה ליהודים. כל השיח שלך זה מלל של שנאה והרגשת רדיפה מצד גורמים שמפיצים "התייפיפות" כי אתה זה שחקר ורואה מה שהם לא מסוגלים לראות.

אינדיבדואלית כנראה מצאתם איזה נאו חרטה של להגיד כהנא צדק ועדיין לא להרגיש חרא עם עצמכם בעצם הפליית ערבים.

בסה"כ כל מה שהשמעת זה את החפירה הרגילה של כהניזם מטובל בהומניות, עם נגיעות קלות של מציאות, מינון מזערי של פרופורציות (בן גוריון וכהנא), ידע היסטורי לוקה (הגדרת מלחמת ששת הימים כמלחמה נגד מצרים שהירדים דחפו את האף) ונטול יכולת לחבר לוגיקה אחת מדוייקת (פצצת האטום על הירושימה wtf)

1-"גמל שאינו רואה את דבשתו" נאמר עלייך..

אתה זה שתקפת בהכללה מלאה שנאה מהרגע הראשון

2- מעולם לא הצדקתי קריאות בגלל "הזכות להשמיע" יותר בכיוון שזה לא שונה מקללות אחרות , בכל מקרה העניין היה שזה לא גזענות.

3- כבר הבנתי את היכולת המוגבלת שלך בהבנת הנקרא, אז תרשה לי לא לקחת ללב את הציונים שלך באשר ללוגיקה מדויקת.

3 פעמים שאלת את אותה שאלה אחרי שכבר עניתי לך..

4- התחלת מצחיק והמשכת בסיסמאות, לרגע היה נדמה לי שאפשר להתווכח איתך אבל טעיתי. ברגע שקלטת (אחרי 3 פעמים) שאני לא עונה לתיאוריה שלך כאדם ששונא ערבים חזרת להצחיק ולסיסמאות נבובות ומכלילות שבעיקר עוזרות לך לא להתעמת עם טיעונים ולהשאר עם סטראוטיפים שטחיים.

5- שב קצת תקרא על מלחמת ששת הימים "מבצע מוקד" וההפצצה הארטילרית של הירדנים באותו היום כמה שעות אחכ, אין לך מושג כמה רע אתה נשמע כשאתה כותב בביטחון גמור שטויות והבלים

נתחיל מזה שאת בפורום ״מדינת היהודים״. שנוצר ע״י השחקן הלא גזען.

ההצעות האופרטיביות שמנית דינן להידחות על סף הגותו הדתית- שהאמונה בבחירת ישראל וההתנגדות להתבוללות אינן גזענות, מכיוון שגזענות היא עמדה שאדם אחר הוא נחות בשל גזעו, ואילו בחירת ישראל היא עיקרון דתי, דרך חיים שכל אחד יכול לסגל.

עיקרון דתי אלים ורודף?

"אני לא רוצה להרוג אף ערבי. אני רוצה שהם יעזבו. אני רוצה שהם יחיו באושר ובשלווה אבל לא כאן בישראל. במקום אחר!" - כי "הבעיה הערבית לא תיפתר ללא גירושם כי עצם קיומה של המדינה היהודית היא שיוצרת אותה."

עיקרון דתי מפלה?

"זו חרפה שערבים צעירים בני 13 או 14 עובדים במפעלים יהודיים. חרפה! חייבים להיות חוקי רווחה. היהדות מבוססת על מצפון חברתי, על טוב לב, על נדיבות. אסור שלמדינה יהודית יהיו חוקי רווחה ליהודים וחוקי רווחה אחרים ללא־יהודים. הם חייבים להיות אותם החוקים לכולם"

הסתכלות יהודית מפוקחת כשמטרתה היא שמירת הציביון היהודי במדינה ותו לא.. זה שהוא תומך גדול בכפייה דתית זוהי זכותו, בחוגים החרדיים הרי מתקיימת כפייה דתית, הפרדה , מניעת התבוללות וכו׳, הוא בעד להרחיב את החוג לרמת המדינה. זה לא הופך אותו לגזען חשוך ואלים, אלא לאדם דתי עם חזון שבסה״כ חרד לעם היהודי ש״זכה״ במדינה לא בגלל כישורי היהודים החילונים לנהל מדינת כלל אזרחיה, אלא בגלל שהדת נרדפה בכל העולם והמדינה, לפחות מנק׳ מבטו, הינה יהודית לפני שהיא דמוקרטית.

"אם יש עימות בין דמוקרטיה למדינה יהודית, אז שדמוקרטיה תלך לעזאזל."

"אחת הבעיות שיש לנו היא שכולם שמעו על מאיר כהנא, אך כל כך מעט שמעו את מאיר כהנא."

לא הבנתי את הצורך בפתיח אבל נתעלם..

זה עיוות של המציאות

כהנא השתמש בהצדקות ותירוצים בעלי אופי דתי אבל ההצעות שלו נדחו כי הן גזעניות ואת זה לא אני קבעתי אלא הממסד.

בגלל שביהמ״ש החליט לא לפסול מספר תנועות בינהם את תנועת כך, בשנת 85' הוסיפו תיקון לחוק יסוד:

7א. רשימת מועמדים לא תשתתף בבחירות לכנסת ולא יהיה אדם מועמד בבחירות לכנסת, אם יש במטרותיה או במעשיה של הרשימה או במעשיו של האדם, לפי הענין, במפורש או במשתמע, אחד מאלה:

1) שלילת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית;

2) תמיכה במאבק מזוין, של מדינת אויב או של ארגון טרור, נגד מדינת ישראל.

3) הסתה לגזענות;

בעקבות הסייג השלישי נפסלו כהנא ורשימתו מלהתמודד לבחירות בכנסת.

אפשר להסכים או לא להסכים עם האמירות והדרך של כהנא אבל להגיד שהוא לא גזען זה לעצום עיניים

לא הבנתי את הצורך בפתיח אבל נתעלם..

זה עיוות של המציאות

כהנא השתמש הצדקות ותירוצים בעלי אופי דתי אבל ההצעות שלו נדחו כי הן גזעניות ואת זה לא אני קבעתי אלא הממסד.

בגלל שביהמ״ש החליט לא לפסול מספר תנועות בינהם את תנועת כך, בשנת 85' הוסיפו תיקון לחוק יסוד:

7א. רשימת מועמדים לא תשתתף בבחירות לכנסת ולא יהיה אדם מועמד בבחירות לכנסת, אם יש במטרותיה או במעשיה של הרשימה או במעשיו של האדם, לפי הענין, במפורש או במשתמע, אחד מאלה:

1) שלילת קיומה של מדינת ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית;

2) תמיכה במאבק מזוין, של מדינת אויב או של ארגון טרור, נגד מדינת ישראל.

3) הסתה לגזענות;

בעקבות הסייג השלישי נפסלו כהנא ורשימתו מלהתמודד לבחירות בכנסת.

אפשר להסכים או לא להסכים עם האמירות/הדרך של כהנא אבל להגיד שהוא לא גזען זה לעצום עיניים

הממסד אמר .. למה לא אמרת קודם?!

היית חוסך לנו ים של זמן..

מצחיק אותי שבמקרה בימים האחרונים נחשפה פה אחת הפרשות הגזעניות והמביכות בחסות הממסד, אבל לממסד מותר..

1-"גמל שאינו רואה את דבשתו" נאמר עלייך..

אתה זה שתקפת בהכללה מלאה שנאה מהרגע הראשון

2- מעולם לא הצדקתי קריאות בגלל "הזכות להשמיע" יותר בכיוון שזה לא שונה מקללות אחרות , בכל מקרה העניין היה שזה לא גזענות.

3- כבר הבנתי את היכולת המוגבלת שלך בהבנת הנקרא, אז תרשה לי לא לקחת ללב את הציונים שלך באשר ללוגיקה מדויקת.

3 פעמים שאלת את אותה שאלה אחרי שכבר עניתי לך..

4- התחלת מצחיק והמשכת בסיסמאות, לרגע היה נדמה לי שאפשר להתווכח איתך אבל טעיתי. ברגע שקלטת (אחרי 3 פעמים) שאני לא עונה לתיאוריה שלך כאדם ששונא ערבים חזרת להצחיק ולסיסמאות נבובות ומכלילות שבעיקר עוזרות לך לא להתעמת עם טיעונים ולהשאר עם סטראוטיפים שטחיים.

5- שב קצת תקרא על מלחמת ששת הימים "מבצע מוקד" וההפצצה הארטילרית של הירדנים באותו היום כמה שעות אחכ, אין לך מושג כמה רע אתה נשמע כשאתה כותב בביטחון גמור שטויות והבלים

הציטוט שלך " מעבר לכך השימוש במילה כיבוש לא נכונה כי הבריטים עזבו והשאירו תוכנית חלוקה שהיהודים קיבלו והערבים לא, ומלחמת 67 התחילה בכלל כנגד מצרים והירדנים דחפו את האף והפסידו את יו"ש, אז אולי אפשר לטעון שכבשנו מהירדנים, ואז כל הסיפור פה משתנה ואת זה אני יכול לקבל.

בכל מקרה כמו שכבר אמרו פה וגם אני כתבתי, מי שרואה בישראל כובשת רק בגבולות 67 משקר את עצמו והוא ממשיך את מצעד הצביעות המוסרית שכותבת את ההיסטוריה מחדש. "

אתה שולח אותי ללמוד היסטוריה שסיכום תולדות ההיסטוריה של מדינת ישראל והפלסטינאים נשמעות מפיך כמו סיקור של משחק שש בש עם חוקי "נגעת נסעת" נוקשים.

מצחיק אותי שבמקרה בימים האחרונים נחשפה פה אחת הפרשות הגזעניות והמביכות בחסות הממסד, אבל לממסד מותר..

באיזה קונטקסט הפרדה גזעית בכל תחומי החיים (שכהנא תמך בה כמו שהראו פה יותר מפעם אחת) היא לא גזענית? סתם מעניין אותי...

מעבר לזה אתה כל הזמן רודף אחרי הזנב של עצמך, עוד לא הבנתי- אתה חושב ש"טועמה מחבל" זה לא גזעני? או שזה גזעני אבל יש גם דברים רעים אחרים (שזה פחות טיעון ויותר ניסיון להתחמק).

מספיק עם הויכוח הפוליטי המגוחך, אף אחד לא יביא את השני לדעתו.

זה לא פורום היסטוריה, זה פורום מכבי, כרגע איך שלא תהפכו את זה, קריאות "מחבל" "מוות לערבים" וכו', פוגעות במכבי ומרגיזות את הבעלים ורבים מקהל המועדון (אגב למכבי יש אוהדים ערבים, חשבתם פעם איך חלקם מרגישים ?).

בואו ננסה לא לפגוע במועדון שאנחנו אוהבים, כי השחקנים של היריבות, והאוהדים שלהם, לא בדיוק מתייחסים לקריאות האלה.

הציטוט שלך " מעבר לכך השימוש במילה כיבוש לא נכונה כי הבריטים עזבו והשאירו תוכנית חלוקה שהיהודים קיבלו והערבים לא, ומלחמת 67 התחילה בכלל כנגד מצרים והירדנים דחפו את האף והפסידו את יו"ש, אז אולי אפשר לטעון שכבשנו מהירדנים, ואז כל הסיפור פה משתנה ואת זה אני יכול לקבל.

בכל מקרה כמו שכבר אמרו פה וגם אני כתבתי, מי שרואה בישראל כובשת רק בגבולות 67 משקר את עצמו והוא ממשיך את מצעד הצביעות המוסרית שכותבת את ההיסטוריה מחדש. "

אתה שולח אותי ללמוד היסטוריה שסיכום תולדות ההיסטוריה של מדינת ישראל והפלסטינאים נשמעות מפיך כמו סיקור של משחק שש בש עם חוקי "נגעת נסעת" נוקשים.

גם סגנון יפה כמו שלך פלוס הררי מילים ומטאפורות (אהבתי תששבש) לא יכסו על החוסר יכולת שלך להתעמת לגופו של עניין ולא לגופו של אדם יותר נכון סטריאוטיפ

*חוסכת

אתה כתבת שההצעות שלו לא התקבלו בגלל האופי הדתי שלהן אז הוספתי את החוק בשביל שתראה שלא האופי הדתי הוא שהפריע אלא האופי הגזעני.

לא טענתי שהממסד לא גזען או שלממסד מותר ולאחרים אסור. אני מניחה שלכולנו יש ביקורת על הממסד אבל זה לא נוגד את הביקורת על כהנא.

מצטרפת לבחור מעלי, זה ויכוח עקר שלא תורם לכלום, נישאר כל אחד והדעה שלו..

באיזה קונטקסט הפרדה גזעית בכל תחומי החיים (שכהנא תמך בה כמו שהראו פה יותר מפעם אחת) היא לא גזענית? סתם מעניין אותי...

מעבר לזה אתה כל הזמן רודף אחרי הזנב של עצמך, עוד לא הבנתי- אתה חושב ש"טועמה מחבל" זה לא גזעני? או שזה גזעני אבל יש גם דברים רעים אחרים (שזה פחות טיעון ויותר ניסיון להתחמק).

לא גזעני, כל השאר כבר נכתב ונלעס

מספיק עם הויכוח הפוליטי המגוחך, אף אחד לא יביא את השני לדעתו.

זה לא פורום היסטוריה, זה פורום מכבי, כרגע איך שלא תהפכו את זה, קריאות "מחבל" "מוות לערבים" וכו', פוגעות במכבי ומרגיזות את הבעלים ורבים מקהל המועדון (אגב למכבי יש אוהדים ערבים, חשבתם פעם איך חלקם מרגישים ?).

בואו ננסה לא לפגוע במועדון שאנחנו אוהבים, כי השחקנים של היריבות, והאוהדים שלהם, לא בדיוק מתייחסים לקריאות האלה.

מסכים איתך שצריך להיות חכם ולא צודק, הנקודה שלי שיפסיקו עם זעקת "הגזענים" המתיפיפת..

ד.א גם הומואים וכאלה שמחלת הסרטן פגשה אותם איפשהו בחיים לא נהנים במשחקי כדורגל.

גם אימהות של שחקנים ושופטים ככל הנראה זזות באי נוחות במגרש או בזמן צפייה.

אתה מבין?! הבעיה היא התיפיפות..

לגביי התקווה שיהי'ה לנו כדורגל יותר נקי, אני איתך.

רק בלי צביעות בבקשה

פוסט-אמת, קווים לדמותה:

- אם אתה מקלל ערבי כי הוא ערבי אז אתה גזען.

- ערבי הוא האויב שלי

- כן אבל עדיין, זה שיש ערבים מחבלים לא עושה כל ערבי באשר הוא למחבל

- נכון

- אז טועמה מחבל זאת גזענות כי אתה קורא לו מחבל רק כי הוא ערבי

- מה פתאום, אין דבר כזה גזענות

- אוקיי וכיבוש?

- אין כיבוש

- אבל יש שם 3 מיליון איש עם אוטונומיה תחת משטר צבאי ישראלי ששולט להם בכל תחומי החיים, מגביל את חופש התנועה ואת הזכות להגדרה עצמית

- אה זה מה שכיבוש אומר?

- כן

- בסדר אין כיבוש

- ...

- יש כיבוש אבל הוא הכרחי, אין מה לעשות

- סבבה יכול להיות, אבל לפחות הודית שיש כיבוש

- אין כיבוש

- טוב, אין מה להגיד, אנחנו לא נסכים, "כל אחד והדעה שלו".

כל אחד והדעה שלו, עלק. אלה שהדעות שלהם מגובות בעובדות מול אלה שהדעות שלהם נשענות על אמונה משיחית וזוהמה פשיסטית. ולא, אף אחד לא אומר שצריך לסיים את הכיבוש, או לתת מדינה לפלסטינים עכשיו, או בכלל. התאגדו פה מהליכוד ושמאלה - לפחות 80 מתוך 120 מנדטים מהכנסת - כדי להוכיח לך שאתה גזען, בלי שום קשר לשאלת פתרון הסכסוך. אבל מה זה משנה, אין דבר כזה בכלל גזענות, אז הכל טוב. מזל שידעתי לצאת מהדיון בזמן.

פוסט-אמת, קווים לדמותה:

- אם אתה מקלל ערבי כי הוא ערבי אז אתה גזען.

- ערבי הוא האויב שלי

- כן אבל עדיין, זה שיש ערבים מחבלים לא עושה כל ערבי באשר הוא למחבל

- נכון

- אז טועמה מחבל זאת גזענות כי אתה קורא לו מחבל רק כי הוא ערבי

- מה פתאום, אין דבר כזה גזענות

- אוקיי וכיבוש?

- אין כיבוש

- אבל יש שם 3 מיליון איש עם אוטונומיה תחת משטר צבאי ישראלי ששולט להם בכל תחומי החיים, מגביל את חופש התנועה ואת הזכות להגדרה עצמית

- אה זה מה שכיבוש אומר?

- כן

- בסדר אין כיבוש

- ...

- יש כיבוש אבל הוא הכרחי, אין מה לעשות

- סבבה יכול להיות, אבל לפחות הודית שיש כיבוש

- אין כיבוש

- טוב, אין מה להגיד, אנחנו לא נסכים, "כל אחד והדעה שלו".

כל אחד והדעה שלו, עלק. אלה שהדעות שלהם מגובות בעובדות מול אלה שהדעות שלהם נשענות על אמונה משיחית וזוהמה פשיסטית. ולא, אף אחד לא אומר שצריך לסיים את הכיבוש, או לתת מדינה לפלסטינים עכשיו, או בכלל. התאגדו פה מהליכוד ושמאלה - לפחות 80 מתוך 120 מנדטים מהכנסת - כדי להוכיח לך שאתה גזען, בלי שום קשר לשאלת פתרון הסכסוך. אבל מה זה משנה, אין דבר כזה בכלל גזענות, אז הכל טוב. מזל שידעתי לצאת מהדיון בזמן.

הניסיון השחצני שלך לסכם את הכל מלמעלה ולנסות להגחיך את כל הדיון הזה/אותי הוא ניסיון נחמד.

יצאת מהדיון כי אין לך מה לתרום.

מתי תבין "שהאמת" שלך לא מתכתבת עם שום דבר, יש מציאות מחוץ לשמאל הסהרורי (זוכר את התגובות שלך גם בנושאים אחרים).

סמרטוטים אדומים כמוך (יש לכם קבוצה משלכם) התרגלו לחשוב שהם המגנומטר לקבוע מי פאשיסט ומי נאור, הפאשיזם האדום שאתה אחד מנציגיו אחראי לעוולות ולרמיסת הזכויות הגסה ביותר בארץ ובעולם, אז מי אתה שתטיף על ערכים , גזענות וכיבוש?!

אם התכוונת ש"פה" זה הפורום אז הפורום הזה משקף את הקשת הפוליטית כמו שהתקשורת בישראל משקפת.

אם היה בך שמץ של יושרה היית סותם , כי עובדות טיעונים ונימוקים נשמעו פה מצד אחר בעיקר.

דווקא הפאנטיות האנטי דתית/יהודית/ציונית/מתנחלית/סטראוטיפית נשפכה פה בכמויות. כתבו שאני גזלן, עוקר עצים, משיחסט, גזען, פאשיסט, מודה שהשתדלתי להשיב אש.

היו פה כמה מגיבים לעניין אבל לא מצאתי שהם התעמתו או ניסו להתעמת עם טענות הבסיס שהעלתי, הפוך- על חלק מהדברים הסכמנו ובחלק מהדברים החכמתי.

נתראה עוד 3 עמודים או בנושא אחר שתצוץ פתאם עם סיכומי החוכמה שלך, ממש שמש העמים , מצפן מוסרי לכל הסובבים..

שויימר טענת הבסיס שלך לאורך כל הדיוני "ראדי" היא שכל התנגדות ענישה ופעולות מנע לאלימות/התלהמות/אפלייה/גזענות כלפי ערבים היא מוגדרת כ"התייפיפות צבועה"

זה העיקר בעינך וזה התופעה המדאיגה. ההסבר לגופו של עניין עבור אותם מקרים של אלימות/התלהמות/אפליה/גזענות הוא שיש הצדקה לכך שכן זה תגובה טבעית לסכסוך.

הקם להורגך (ראדי, גאדיר, אחמד עאבד) או לחנך אותך (מיץ' גולדהאר) השקם להזכירו שפה טועמה מחבל.

שויימר טענת הבסיס שלך לאורך כל הדיוני "ראדי" היא שכל התנגדות ענישה ופעולות מנע לאלימות/התלהמות/אפלייה/גזענות כלפי ערבים היא מוגדרת כ"התייפיפות צבועה"

זה העיקר בעינך וזה התופעה המדאיגה. ההסבר לגופו של עניין עבור אותם מקרים של אלימות/התלהמות/אפליה/גזענות הוא שיש הצדקה לכך שכן זה תגובה טבעית לסכסוך.

הקם להורגך (ראדי, גאדיר, אחמד עאבד) או לחנך אותך (מיץ' גולדהאר) השקם להזכירו שפה טועמה מחבל.

אם אתה רוצה להתווכח תתיחס למה שאני אומר, לא למה שאתה רוצה שאני יגיד..

השקר הטוב ביותר הוא שקר שיש בו נגיעות מהאמת, עשית את זה מושלם.

בוא נתחיל מזה שאני נגד שירים שפוגעים בכיס של גולדהר, יכול להיות מאוד שאמרתי שאין בשירים האלו באמת גזענות ויצאתי נגד ההתיפיפות והצביעות, בכל מקרה טענתי שזה לא גזענות ויש לכך 2 סיבות.

שים לב, הנה זה בא תישאר איתי עוד טיפה..

1- רוב האוהדים במגרשים מחפשים נקודות תורפה, לעיתים מדובר בנשק אסוציאטיבי שאין בו כלום.

"טועמה מחבל" = לת"א עולה באש, כמו שמי ששר את הראשון הוא לא גזען שהרגע סיים לשנן את חוקי נירנברג , בדיוק כמו מי ששר את השני שכנראה לא הסתובב בשריפה האחרונה עם גפרורים והצית יערות.

2- גם אלו ששרים מתוך שנאה לערבים, גם הם לא גזענים, הכוונה שהשנאה שלהם לערבים גם אם זה בהכללה מקורה בטרור הערבי ולא כי הם חושבים שהגזע הערבי נחות ויש להשמידו/לגרשו. בקיצור הם לא שונאים ערבים בגלל היותם ערבים, הם שונאים ערבים בגלל היותם אויבים או תומכים של האויבים.

גם אם זה בהכללה אין פה שנאה גזענית, אולי שנאה לאומית, תמצא הגדרה אחרת, גזעני זה לא!

אני יודע שקשה לך להבין מה אני כותב, אבל תנסה בכל זאת

דווקא אתה זה שהוכחת שקשה לך להבין את הנקרא

אני רשמתי עליך שדעתך היא : "ההסבר לגופו של עניין עבור אותם מקרים של אלימות/התלהמות/אפליה/גזענות הוא שיש הצדקה לכך שכן זה תגובה טבעית לסכסוך. "

ואתה רושם במילים שלך פסקה שכאילו היא המשך ישיר לתיאור שלי, עליך : "גם אלו ששרים מתוך שנאה לערבים, גם הם לא גזענים, הכוונה שהשנאה שלהם לערבים גם אם זה בהכללה מקורה בטרור הערבי ולא כי הם חושבים שהגזע הערבי נחות ויש להשמידו/לגרשו. בקיצור הם לא שונאים ערבים בגלל היותם ערבים, הם שונאים ערבים בגלל היותם אויבים או תומכים של האויבים.

גם אם זה בהכללה אין פה שנאה גזענית, אולי שנאה לאומית, תמצא הגדרה אחרת, גזעני זה לא "

אז רשמת במילים שלך בידיוק את מה שרשמתי עליך.

הדיון כל כך טיפשי במושג גזענות במקום במהות שלו, וזו פגיעה באדם בגלל הלאום/גזע/דת שלו. אפלייה שלו, העלבה שלו, אלימות כלפיו.

אם אתה לא מבין מה העקרונות ומוסר שיש לאנשים שמתנגדים לזה אז סבבה, תשאר שם בפינה הזו עם נבלות כמו כהנא ותתייג אותנו כמתייפיפים.

אתה לא איש רע. בסה"כ עוד משהו שיצא מפס ייצור משיחי כהניסטי. שאין הרבה תחכום, ראש פתוח, ערכים מודרניים או דמוקרטים אז מגיעים לדעות האלו כמו שלך.

אין לי באמת עניין להמשיך לדבר איתך.

דווקא אתה זה שהוכחת שקשה לך להבין את הנקרא

אני רשמתי עליך שדעתך היא : "ההסבר לגופו של עניין עבור אותם מקרים של אלימות/התלהמות/אפליה/גזענות הוא שיש הצדקה לכך שכן זה תגובה טבעית לסכסוך. "

ואתה רושם במילים שלך פסקה שכאילו היא המשך ישיר לתיאור שלי, עליך : "גם אלו ששרים מתוך שנאה לערבים, גם הם לא גזענים, הכוונה שהשנאה שלהם לערבים גם אם זה בהכללה מקורה בטרור הערבי ולא כי הם חושבים שהגזע הערבי נחות ויש להשמידו/לגרשו. בקיצור הם לא שונאים ערבים בגלל היותם ערבים, הם שונאים ערבים בגלל היותם אויבים או תומכים של האויבים.

גם אם זה בהכללה אין פה שנאה גזענית, אולי שנאה לאומית, תמצא הגדרה אחרת, גזעני זה לא "

אז רשמת במילים שלך בידיוק את מה שרשמתי עליך.

הדיון כל כך טיפשי במושג גזענות במקום במהות שלו, וזו פגיעה באדם בגלל הלאום/גזע/דת שלו. אפלייה שלו, העלבה שלו, אלימות כלפיו.

אם אתה לא מבין מה העקרונות ומוסר שיש לאנשים שמתנגדים לזה אז סבבה, תשאר שם בפינה הזו עם נבלות כמו כהנא ותתייג אותנו כמתייפיפים.

אתה לא איש רע. בסה"כ עוד משהו שיצא מפס ייצור משיחי כהניסטי. שאין הרבה תחכום, ראש פתוח, ערכים מודרניים או דמוקרטים אז מגיעים לדעות האלו כמו שלך.

אין לי באמת עניין להמשיך לדבר איתך.

לשיטתך כל מלחמה בין עמים ומדינות שורשה בגזענות, לא יכול להיות מבחינתך מלחמת תרבות, אולי מלחמה טריטוריאלית, יש מלחמות על משאבים ושליטה, יש מלחמות על מקומות קדושים.

כל מלחמה ומאבק מביא איתו שנאה למי שמזוהה עם האויב.

בעולם שלך כל מלחמה/שנאה שורשה בגזענות, אין לך השבב במוח שיכול לקבל את זה שיש מלחמות ושנאות על רקע אחר, בקצה יכול להיות שהמון ארגנטינאים שונאים אנגלים (והפוך), שונאים את התרבות האנגלית, השפה האנגלית וכל מה שקשור לאנגליה.

למה?

כי היתה שם מלחמה טרטוריאלית ? או שלדעתך הארגנטינאים קודם שנאו אנגלים כי הם אנגלים ובמקרה יצא שהתפתחה מלחמה על איי פוקלנד?

אם תגיד לי שמה שיש (שהיה) בין האנגלים לארגנטינאים זו גזענות אני אפסיק את הויכוח ואכריז על עצמי כגזען חשוך משיחסט וכל מה שרשמת שם בדיוק כמו האנגלים/ארגנטינאים.

אם לא , אז כנראה שאני טוחן מים ופה זה יגמר.

הסיסמאות על פס יצור משיחי כהניסטי ללא תחכום (לפחות תגוון קצת, היו לך כמה הברקות - ששבש וכאלה..) ממוחזרות ומשעממות כבר, בדיוק כמו חברך שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת והוא זה שחתום על השכל המוסר וכלל הערכים בעולם, אני באמת מאחל לך שתצליח לפרוץ את מחסום הרדידות והשטחיות, ואולי יום אחד תתפכח ותראה כמה דביל היית והכי גרוע שזה בלי מודעות עצמית מינמאלית , אפילו גרם של ספק נוכח פני המציאות אין לך.

רק בריאות.

ואם אין לך עניין לדבר אז אל תדבר, בעולם הצר שלך התרגלת להשמיע את דעתך לתוך חלל ריק, מה לעשות?! לפעמים החגיגה נגמרת..

חחחח מלחמה ???????????

אני דיברתי על מלחמה ? זה מה שהשבבים במוח שלך קלטו ???

אתה לוחם ?

כהנא לוחם ?

הזבלים שקיללו את ראדי לוחמים ?

ערס מפגר שמקלל את גאדיר הוא לוחם ?

תג מחיר ששופך זרע לבטלה בסתר הוא לוחם ?

בני גופשטיין הזה לוחם ?

ביתרים שסתם מביאים מכות לערבי ברחוב הם לוחמים ?

ואני מתייפייף ומונע ממכם להילחם ורק אומר לכם גזענים, בזמן שאתם עומדים על חובתכם להילחם ???

אני מדבר על תופעות בתוך החברה הישראלית, תופעות שלדעתי ראויות לגינוי ומניעה ולדעתך הם מותרות והמניעה שלהם היא האסורה (עם גיבוב לא ברור מצידך לגבי האקטיביות שלך בפעולות עצמם ) ואתה מביא לי לוגיקה על נושא שהוא הצדקות למלחמות כמו המלחמה בין אנגליה לארגנטינה !!!

ההודעה האחרונה שלך היא עלבון לאינטליגנציה גם ברמה שהיא מצויה אצלך. זה בערך כמו שאני אתחיל הודעה ב ״ שוימר אתה מצדיק אונס ילדים ובלה בלה בלה ... ״

הלוגיקה היחידה שאתה צריך להביא היא כזו שמצדיקה מעשי שנאה כמו זו מהצד השני, שאומרת הם יהודים ובכך מגיע להם, בגלל שהם יהודים שגירשו/כבשו/הרגו/גנבו ( עם הסבר ופירוט לא מנומק וחד צדדי) זה בידיוק מה שאתם עושים. אותו חינוך משיחי.

בברכבת כהנא/בין לאדן מת ויום טוב שיהיה לך.

לא נולדתי עם שנאה לערבים, אפילו לא חונכתי ככה בילדותי, ועדיין, אני שונא אותם.

לא שונא אותם בגלל שקוראים להם אחמד, או מוחמד. אני שונא אותם בגלל שהם האויב שלי, משהו שנכפה עלי. אני שונא אותם כי הם משוייכים לזרם הכי קיצוני שראתה האנושות - האסלם. אני שונא אותם כי אותם הערבים השפויים כביכול, אינם מסוגלים לעמוד ולהגיד "די" "מספיק", מפחדים? יופי, גם אנחנו. אני שונא אותם כי לכל מקום שבו הם הגיעו הם הביאו איתם הרס וחורבן, אני שונא אותם כי הם טיפוסים שדורשים בעלות, גם על דברים שאינם שייכים להם. אני שונא אותם כי החינוך שלהם, ההפך משלנו, מונע לרוב מהסתה ושנאה כנגד העם היהודי ומדינת ישראל. אני שונא אותם, כי התירוץ של "אין להם כסף, אין להם אופציות" נשבר כשהגיעו לאירופה, ששם ניסו לעזור להם ובתגובה הם קיבלו אונס, גניבות וטרור. אני שונא אותם, כי עד שהם מצליחים להתברג לפוליטיקה הם עדיין לא עוזבים את הטרור (משט, פלאפונים, אמירות). אני שונא אותם כי הם לא יודעים לחיות בינם לבין עצמם, בין הסוני לשיעי, בין הערבי הנוצרי לערבי המוסלמי, אז איתנו הם יחיו בשלום ואחווה? גם אם ניתן להם את מבוקשם? לא לא. אני שונא אותם, לא מתוך גזענות או בחירה, אלא מתוך המציאות שהם עצמם הובילו אותי, אותנו אליה.

זכותך לשנוא את מי שאתה רוצה. לא ברור למה המונח המילולי, גזענות או לא, מעסיק אתכם.

אתה תשנא בנאדם שלא עשה לך כלום, לא דיבר איתך, לא הזיק לך, לא פלש לטריטוריה שלך, רק כי הוא נולד ערבי, כי הרי על הגב שלו יש את אותם מעשים שתיארת. אתה לא הראשון ולא אחרון.

בארה"ב יש 320 תושבים, מתוכם בערך 40 מיליון הם שחורים ופחות מ 4 מיליון הם מוסלמים.

באחוזים, הפשיעה ואלימות בקרב השחורים הרבה יותר גבוהה משל המוסלמים, היספנים וכמובן הלבנים.

אם היית אמריקאי לבן אני יכול לשער שעל בסיס הנתונים האלו בתוספת למעללי השחורים באפריקה, אז היית מוצא הצדקה לשנוא שחורים באשר הם. בלי להיות גזען כמובן.

אם היית צרפתי, ובודק מי אלו בצרפת שתמיד עולים בהקשר של מעילות, עוקצים מתוחכמים, רמאויות, התחמקויות ממס, פשיטות רגל פיקטיביות, קשרים מפוקפקים, הרצת מניות, שחיתות, הברחות נשק וסמים, הלבנת הון, בתוספת לדיווחים בתקשורת על נפלאות הצורך הישראלי בכיבוש הפלסטנאים, אז כנראה שהיית שונא יהודים. בלי להיות גזען. כמובן.

זה פשוט פתאטי שאתה חושב שאתה יכול לשנות את הדעות של אנשים/שאתה בכלל צודק בגלל כל מיני הגדרות יבשות וסמנטיקה

סבבה, אנחנו גזענים ואתה לא, אתה שפוי ואנחנו לא, אתה מתון ואנחנו לא. מה עושים עם זה? אם מחר צה"ל ייסוג מיו"ש, יפנו את ההתנחלויות המבודדות ויתנו לפלסטינים ריבונות (עם כל מיני תנאים מהאו"ם), יהיה לנו טוב? זה פתרון סביר לדעתך? אם התשובה היא לא, אז על מה הזיון שכל פה? בשביל שתוכל להגיד שאתה תותח בהגדרות ויודע מה זה "גזענות" ו"כיבוש"? מה יוצא לך מזה?

ההנהלה של מכבי בהוראת מיץ' גולדהאר עצמו נלחמת בתופעה הזו שמזיקה לתדמית המועדון ולכיס שלו עצמו.

יש מספיק סימנים לניצני לה פאמיליה סניף מרכז בקהל שלנו.

זה ההקשר של הדיון הזה. והסרט הזה. לא ויכוח מי יביא שלום וביטחון לעם ישראל. אין לי יומרה כזו.

בגלל שזה עלה פה לדיון אז השמעתי את הפרספקטיבה שלי לאיך הסכסוך הישראלי-פלסטינאי הזה נראה ומה דעתי על ההשלכות שלו.

לא הטפתי בטרחנות ודרשתי שאנשים יוכיחו לי שאני טועה (טכניקת דיון קלאסית של אנשים מעיקים בדיונים פוליטיים)

יש לי עניין שכל אחד שמוצא לנכון לשנוא ערבים/שחורים או כל דבר אחר שפשוט לא יביא את זה לידי ביטוי באיצטדיון ובקהל שלנו, בייחוד כלפי שחקנים ערבים שעוד יהיו לנו (לצערם של השוימרים פה)

נכנסתי לדיון הזה רק כדי ללעוג בשויימר, שבניגוד למתן שרשם בצורה ישירה וברורה, שויימר מערבב דייסה של פוסט אמת בואכה נאו חרטה כבר באין סוף דיונים בנושא הזה. עם הטרחנות המעיקה שלו הוא תמיד תוקף את ההנהלה או את כל מי שתומך בה בניסיון שלה למנוע את התופעה ולהעניש את המזיקים.