Jump to content

רעננה הוקדם ל20:00

Sawyerdroid

Recommended Posts

נא תשומת לבכם כי בעקבות בקשה של זכיין השידור, משחק ליגת העל במסגרת המחזור ה – 17 בין קבוצות מכבי ת"א – הפועל רעננה אשר יתקיים ביום רביעי ה – 11/01/2017 באצטדיון נתניה יערך בשעה 20:00 (ולא 21:00 כפי שפורסם קודם לכן).

יצאת כבר אני מקווה

אתה יכול לא להסכים איתי, לדעתי 20:00 שעה סבירה, ברור שהיה עדיף בשבת אבל יש מחזור אמצע שבוע וזה מה שיש. והאמת שלא רואה הרבה הבדל בין 20:00 ל 21:00.

אני לא מבין מה כזה רע ב20:00.

לרוב האנשים שעובדים בגוש דן זה לא צריך להיות בעייתי.

יש הבדל בין 8 ל-9. הפקקים בשביל להגיע לשמונה גרועים יותר.

משחק גמר גביע המדינה ק"ש נגד ב"ש נדחה ב-10 דקות בעקבות עומסי תנועה בדרך לאצטדיון נתניה.

* היום יום רביעי, המשחק של מכבי נגד רעננה גם ביום רביעי, באותה שעה, בספק אם נקבל דחייה בכמה דקות אפילו אז תצאו מוקדם שלא תאחרו :(

או שמתלוננים שזה מאוחר מדי ויש אנשים שעובדים ביום למחרת/ילדים שצריכים ללכת לבית ספר או שמתלוננים שזה מוקדם מדי כי לא מספיקים להגיע מהעבודה/להיות עם הילדים. אין שעה מושלמת שתתאים לכולם. בסופו של דבר יום חול בין אם זה ב-8 או ב-9 עדיין יהיה לא נעים. ההפרש שעה הזה זה זניח.

או שמתלוננים שזה מאוחר מדי ויש אנשים שעובדים ביום למחרת/ילדים שצריכים ללכת לבית ספר או שמתלוננים שזה מוקדם מדי כי לא מספיקים להגיע מהעבודה/להיות עם הילדים. אין שעה מושלמת שתתאים לכולם. בסופו של דבר יום חול בין אם זה ב-8 או ב-9 עדיין יהיה לא נעים. ההפרש שעה הזה זה זניח.

אני ממש לא בטוח. הפקקים של אחה"צ ושעות הערב המוקדמות הולכים ומצטמצמים ככל שהערב מתקדם.

ואז חוזרים מאוחר הביתה.. אין שום שעה אידיאלית, לכל אחד שעה כזאת או אחרת תציק.

אישית מעדיף קצת יותר פקקים ולחזור הביתה מוקדם יותר (קם מוקדם בבוקר למחרת)מאשר להתחיל משחק בשעה מאוחרת, אבל זה אני..

• 2 weeks later...

עם זה שתסיים שעה מוקדם יותר אופציה לזה שקצת אחריי חצות אני כבר אחריי סיכום וחופשי לא שווה את הטרור בהגעה.

לצאת ב18:00 מעזריאלי שזאת כרגע התוכנית גם מוציא אותי מוקדם מאוד מהעבודה וגם מעמיד אותי בסכנה של איחור לעליית שחקנים ואולי אפילו למשחק.

על הפנים. חרא. נמאס כבר מנתניה באמצע שבוע. דיי.

עם זה שתסיים שעה מוקדם יותר אופציה לזה שקצת אחריי חצות אני כבר אחריי סיכום וחופשי לא שווה את הטרור בהגעה.

לצאת ב18:00 מעזריאלי שזאת כרגע התוכנית גם מוציא אותי מוקדם מאוד מהעבודה וגם מעמיד אותי בסכנה של איחור לעליית שחקנים ואולי אפילו למשחק.

על הפנים. חרא. נמאס כבר מנתניה באמצע שבוע. דיי.

מוזמן לבוא איתי ברכבת, האוטו שלי בתחנת רכבת נתניה- וניסע ביחד לאיצטדיון. 19:00 אנחנו בחניה.

מכיוון ואני מתגורר בנתניה בימים האחרונים מאז נפתח הקטע החדש של איילון שמסייע בעיקר לאלה שגרים בהרצליה כפ"ס ורעננה העומסים על כביש החוף לכיוון צפון פחתו מאוד.. לוקחים לי מרמת החייל להגיע לצומת פולג באזור החצי שעה...

מכיוון ואני מתגורר בנתניה בימים האחרונים מאז נפתח הקטע החדש של איילון שמסייע בעיקר לאלה שגרים בהרצליה כפ"ס ורעננה העומסים על כביש החוף לכיוון צפון פחתו מאוד.. לוקחים לי מרמת החייל להגיע לצומת פולג באזור החצי שעה...

עזוב אותך שטויות. אני ב18:00 על אוטו מונע בעזריאלי. ב19:00 אני ביציע במקום שלי?

מה אתם אומרים לדבר עם רעננה

ככה שלא צריך לשחק בגביע.. יעני מי שמנצח זה נחשב גם בגביע, זורמים?

זורמים. אבל עם כוכבית קטנה שההסכם תקף רק אם אנחנו מנצחים.

פחח, ממתי אנחנו חוששים מרעננה?

ננצח אותם גם בליגה וגם בגביע.

אם כל הכבוד לרעננה ולניצחון המקרי שלה על הגמלים, מכבי מנצחת.

תפסיק לקפוץ כל הזמן, הם לא התכוונו שהם מפחדים מרעננה אלא ביקשו בצחוק שלא נצטרך להגיע פעמיים לנתניה, גם בליגה וגם בגביע...

צוחקים. אין צורך להתאמץ.

משחק קשה מאוד היום ( וגם בגביע)

סילבס לא פראייר ולא צריך כזה חומר גלם טוב כדי לעשות איתנו תוצאה טובה במיוחד שג׳ורדי בא על תקן מכבה שרפה ובטח לא הצליח לשנות יותר מדי בשבועיים

מקווה לטוב