Jump to content

האולטראס חוזרים?

Sawyerdroid

Recommended Posts

____

הייתי רוצה לחשוב שיהיה בסדר, אבל אני כבר לא בטוח שהקהל של מכבי יצא מתישהו מהלופ האינסופי הזה של מלחמות בינו לבין עצמו.

____

הייתי רוצה לחשוב שיהיה בסדר, אבל אני כבר לא בטוח שהקהל של מכבי יצא מתישהו מהלופ האינסופי הזה של מלחמות בינו לבין עצמו.

שהיה ניראה שהעתיד ורוד

1524394_10201989054340193_227115487_o.jp

המדינה בסחרור ימני גזעני ואלים, במה שונה מכבי?

החלק הראשון לא נכון

ונניח שכן, איך זה קשור למכבי ולמה פה יש גזענות ובחיפה, בש, הפועל אין?

החלק הראשון לא נכון

ונניח שכן, איך זה קשור למכבי ולמה פה יש גזענות ובחיפה, בש, הפועל אין?

החלק הראשון לא נכון, באמת?

קשור למכבי, כי החלק האלים מרים את ראשו, אצלנו אפשר להוסיף את כל אלה שרוצים את הראש של ג'ורדי.

חחחחחח לא מבין עדיין אם הנושא סתלבט או רציני.

איזה שטויות, פירמה? לא נתקלתי בהם ומקווה שזה שטות חולפת או משהו. תנאי כניסה גקט של סטון איילנד מאלי אקספרס.

מה קורה לאוהדים תתעסקו בלעודד במקום לגמור על עצמכם.

בכל מקרה שוב לא נתקלתי בהם אז אין לי מושג על מה מדובר ואם כן יש אמת בדברים, וזה ישפיע על היציע בצורה כזאת משמעותית זה לא ישאר הרבה זמן כגורם משפיע. לא חסר אנשים ביציע עם רצון טוב וקול בריא לעודד

בשנים הראשונות שלי ביציע תמיד רציתי להיות באחד הארגונים, אפילו לא היה לי אכפת לי איזה, לא ידעתי מה ההבדל ומה הם מייצגים בכלל, זה היה שהייתי ילד קטן, אפילו הלכתי ודיברתי עם אנשים שם ונפגשתי איתם ובסוף לא היה לי אומץ להמשיך עם זה.

תמיד הייתי בא לשער 11 ויושב בצד עם אבא שלי, עם השנים גדלתי וחברים שלי הצטרפו ועברנו לאיזור המעודד.

תמיד שהיו מחאות הייתי מבין אותם, הייתי מגן עליהם, פעם עוד היה סיבה להיות מתוסכל, מחנאות, לוני, נמני-בנין-דגו, דשדוש של שנים, אכזבות בלי הפסקה...

אבל עכשיו? עכשיו תפקיד הקהל הוא פשוט לעודד ולהינות מהשנים הטובות שלנו...

פשוט באסה לראות מה שקורה...למה לקלל שחקנים? למה בכלל להתפצל למלא ארגונים?

בעיניי, תפקיד של ארגון זה: להמציא שירים, להכין תפאורה יפה, לבוא לאימון המסכם לקראת הדרבי ולעודד, לדאוג לעידוד נכון בזמן נכון במשחק ולאסוף את הכסף מהקהל הרחב שרוצה להינות מכל זה ואין לו את היוזמה/זמן/רצון לעסוק בזה...

כל מה שמעבר לזה לא צריך להיות חלק מארגון אוהדים...הפוליטיקה הזאת לטעמי הורסת כל דבר טוב שאמור להיות אירגון אוהדים...

מן הסתם יש עוד דברים בארגון אוהדים ואולי אני לא מבין את זה לעומק ולא יודע מה זה העולם של האירגונים...

ארגון אוהדים אמור להתעסק בטוב, לעודד את הקבוצה לנצח, ליצור חוויה באיצטדיון לשאר הקהל, למשוך אנשים חדשים לעודד את הקבוצה ולהכניס ילדים ונוער לארגון ולתת להם מטרה...לא מבין למה צריך להכניס את כל הרוע הזה לתוך אירגון...

בתקופה של רבין היה את הסכסוך של כמה מהאוהדים עם היו"ר רוני קליימן. זה הגיע למצב שאפילו שרו "קליימן ההומו, קליימן הבן זונה " באיזה 2-3 משחקים

חברה אני מקבל פה מלא הודעות בפרטי לגבי הקוברה השחורה

אני לא אענה לכל מיני יצורי פורום,מי שרוצה תשובות יודע איפה למצוא אותי ;)

חברה אני מקבל פה מלא הודעות בפרטי לגבי הקוברה השחורה

אני לא אענה לכל מיני יצורי פורום,מי שרוצה תשובות יודע איפה למצוא אותי ;)

אם אני רוצה להתקבל אני צריך ווייט שוז וכובע ברברי?

אם אני רוצה להתקבל אני צריך ווייט שוז וכובע ברברי?

יותר בקטע של לונסדאל (או איך שלא כותבים את זה) אבל נראה לי שלא יהיו בעיות עם ברברי ווויטשוז (כמובן קזואל)!

טוב, נעשה את זה ממש פשוט כי זה מגעיל מה שנהיה פה.

פירמה מהחברה של האולטראס המבוגרים - אין שום דם רע עם הארגון.

הפורום הזה הפך להיות צמא דם. גועל נפש.