Jump to content

האולטראס חוזרים?

Sawyerdroid

Recommended Posts

טוב אז זה מוזר לי מאוד להגיע למצב שאני מחפש תשובות על גבי הפורום אבל אני כבר באמת לא יודע איזה כתובת אחרת יש..

בזמן האחרון (ובהגזמה היום) רצות שמועות ונשאלות שאלות לגבי ארגון האולטראס המחודש (ramta או משו כזה)

עכשיו אני לא לוקח אחריות על המידע אבל מכמה אנשים שונים נמסר שהם פשוט התחילו להופיע ביציע יחד עם אותו סמל (חולצה דגל אנערף) ושהם מזהים את חולשת הפאנטיקס על מנת להשתלט על היציע/חלקים ביציע שוב.

אני חייב להגיד שאני ממש לא מבין מה קורה בקהל. באמת. כלום. 0 הבנה.

הודעה באינטרנט על להתאחד כולם ביחד, שבוע אחריי זה מחאה שלא מודיעים עליה בלי עידוד ועם קללות.

ארגונים ישנים שהיו אמורים להמחק מהאצטדיון חוזרים פנימה מהדלת האחורית.

לאיזה כיוון זה הולך? מה קורה פה?

למה אנחנו עושים לעצמנו את זה שוב? אין שום תקווה לקהל של מכבי?

יש רגעים, ממש.. שברירי רגעים. שבא לי כבר שלא יהיה כלום וזהו. באמת.

האמת שכבר מלפני חודשיים שלושה חלק מהפנאטיקס שהיו שייכים בעבר לאולטראס פרשו מהארגון ופתחו "פירמה" משלהם עם חולצות והכל. עצוב.

זה כבר מתחיל להיות מביך כל הקטע הזה.

למה רק במכבי? למה בכל קבוצה נורמלית יש ארגון אחד שמוביל ואצלינו צריך כל יום לקום ארגון אחר.

זה מביך,בדיחה לא מוצלחת .

במקום שיהיה ארגון אחד (עם הגב של כמות הקהל הגדולה בליגה) שיוביל וינהל את הכל וידאג לקרב קהל אליו אז יש כמה וכמה ארגונים ולכל אחד אינטרס משלו.

די נמאס מהחרא הזה,כבר כלום לא מפתיע אותי עם הקבוצה או ארגון האוהדים הזה.

באמת שאני תמוך של הארגון לאורך שנים ואם אני מתחיל להתייאש אז באמת כואב לי לדעת מה קורה עם הקהל הרחב.

עצוב.

* במקום לגדול ולקבל דם חדש אתם שומרים על אותה כמות בערך של חברים לארגון ואחר כך בוכים למה שאר הקהל לא מעודד.

תתקרבו לקהל הרחב,תכניסו עוד חברי ארגון חדשים,תחדירו את הפילוסופיה שלכם ובמקום גוש של 300-400 תהיו גוש של 1000.

אתמול נחצה גבול,

לא יודע מה יש או אין, ארגון שלא מתכוון לעודד ברגעים קשים את תמיכתי איבד, במחאות הערכיות שהקהל הזה הוביל, על מחירי כרטיסים, שוטרים וכן גם אבי נימני הייתי תמיד איתם.

אתמול קבוצת אנשים באה לפגוע במכבי, נקודה,אתמול נחצה גבול מבחינתי שיתפרקו, כולם, עדיף.יציע ריק מהחרא שנמצא בו כרגע

זה כבר מתחיל להיות מביך כל הקטע הזה.

למה רק במכבי? למה בכל קבוצה נורמלית יש ארגון אחד שמוביל ואצלינו צריך כל יום לקום ארגון אחר.

זה מביך,בדיחה לא מוצלחת .

במקום שיהיה ארגון אחד (עם הגב של כמות הקהל הגדולה בליגה) שיוביל וינהל את הכל וידאג לקרב קהל אליו אז יש כמה וכמה ארגונים ולכל אחד אינטרס משלו.

די נמאס מהחרא הזה,כבר כלום לא מפתיע אותי עם הקבוצה או ארגון האוהדים הזה.

באמת שאני תמוך של הארגון לאורך שנים ואם אני מתחיל להתייאש אז באמת כואב לי לדעת מה קורה עם הקהל הרחב.

עצוב.

* במקום לגדול ולקבל דם חדש אתם שומרים על אותה כמות בערך של חברים לארגון ואחר כך בוכים למה שאר הקהל לא מעודד.

תתקרבו לקהל הרחב,תכניסו עוד חברי ארגון חדשים,תחדירו את הפילוסופיה שלכם ובמקום גוש של 300-400 תהיו גוש של 1000.

האמת שלחיפה יש 2 ארגונים ופירמה

לב"ש יש ארגון ופירמה

בכל השאר מסכים איתך

לב"ש יש ארגון ופירמה

בכל השאר מסכים איתך

עדיין למיטב ידיעתי ההחלטות לגבי עידוד\תגובות הקהל לכל מיני נושאים נקבעות על ידי ארגון מוביל.

כל היום אני חושב על מה שקרה אתמול. אולי זה היה קצת צפוי ולא חשבתי על זה לפני, שהעלק אחדות הזו תתפוצץ ברגע שהקבוצה תהיה במצב פחות טוב, הרי זו פעם ראשונה שהאיחוד הזה מתמודד עם משבר של הקבוצה.

שיפתחו גם אלף אירגונים. בלי הקהל הרחב המושמץ מה הם שווים?

שישארו ביציע לבד ה300 איש שלהם וישירו על מכירות הפקרות ומלחמות כל היום וכל הלילה. איבדתי תקווה

שהמצב כזה עדיף לא להכנס ל"מפה הפוליטית"

קורא לסופורטרים הנקיים/עייפים ממלחמות להתקבץ ביחד ולהתעסק נטו במכבי

עבודה טובה שלך במשחק. מבסוט עלייך גלעד.

אם פעם הארגון והבסיס של מכבי היו אנשים עם ערכים, היום זה אנשים סטייל טיסת השוקולד

אנשים שחושבים שאם הם שילמו על מנוי/מוצר הם יכולים לעשות מה בזין שלהם

אנשים שלא יודעים חוק מהו ושמוכרים את הקבוצה שאותה הם טוענים שהם כל כך אוהבים, וגם על הדרך מוכרים את אותם אוהדים שמובלים על ידם

אנשים שנוהמים לשחקן של מכבי רק כי הצבע עור שלו שונה

אנשים ששרים שירי הלל ליגאל עמיר במשך כמעט צעדה שלמה לפני משחק

אנשים ששמים את עצמם ואת הערכים הבזויים שלהם לפני הדבר הכי חשוב - הקבוצה.

לב"ש יש ארגון ופירמה

בכל השאר מסכים איתך

מה זה החרא הזה ארגון ופירמה תגידו כולם נפלו על הראש?

האמת שכבר הרבה זמן לא התחרפנתי ככה היומיים האחרונים מוציאים אותי מהכלים, זה פשוט הזוי.

מצידי שכולם יתפרקו, לא צריך כלום. שיהיה עידוד כמו אתמול. מי שנוהם לעבר שחקנים שלנו ומרים אצבע משולשת לשחקנים כשהם מבקיעים גול מצידי שישללו לו את המנוי לנצח.

סוייר לא יודע על מה אתה מדבר, אבל אם זה המצב, ממש לא בעיה להתמודד עם זה.

ארגון רציני הם לא יהיו, במקסימום חבורה של כמה עשרות בלי שקל מהקהל הרחב.

ומצידי שמכבי תכנס בהם עם כל הכלים העומדים לרשותה במידה והם יעשו בעיות.

שישללו להם מנויים, פה זה לא בית"ר ול95% מהקהל הרחב זה לא יעניין תתחת, להפך.

אין לארגון הזה שום מטרה להתערב בתפאורות ועידוד וכו' ואין שום דם רע בינהם לפנטיקס

ואוו. גאוני.

לא מתערבים בתפאורות עידוד או משו שקשור לתמיכה

אלא רק מתרכזים נטו באלימות, פגיעה בקבוצה וכ"ו. מצויין.

לא חושב. נראה לי שהם פשוט בדעות אחרות. אז הם ישפיעו בכוחניות על נושאים כמו חרם, אלימות, בלאגנים. לא יתערבו בתפאורה וכו.

אבל זה סהכ ניחושים.