Jump to content

סיכום הניצחון על אשדוד "בבית" אחריי צפייה בש.ח | 3 נקודות חשובות בדרך למעלה

Sawyer

Recommended Posts

מכבי ממשיכה לדשדש, זה נראה כאילו יכול להיות שהרע כבר מאחרינו אבל גרף ההתקדמות מקרטע, חייבים להתחיל לצרף נצחונות כדי לצאת מהמצב הזה.

וגם הפעם, שוב. איכשהו, בהזמנה. יריבה קלה. הפעם בדמותה של אשדוד החלשה שעושה את כל הדרך לנתניה כדי להתמודד עם האימפריה המבולבלת מת"א.

שוטא העלה הרכב קצת מוזר עם טיבי בחוץ, סקאריונה בכלל לא בסגל ואת חסרונו של טבח המורחק תופס יצחקי ברק.

המשחק נפתח עם שליטה צהובה מוחלטת למול ההבונקר האשדודי, דקה 10 ברק יצחקי משתחרר 20 מטר מהשער ומשחרר בעיטה מצויינת שמשפשת את הקורה ויוצאת החוצה. דקה 15 גולסה מתחיל התקפה נהדרת של מכבי ת"א עם מסירות נאות באגף ימין עד שהכדור מגיע למיכה שמרים כדור מדוד לאותו גולסה שנוגח חזק מקרוב אבל הכדור שלו פוגש בקורה ולא חודר לרשת. דקה 18 נסיון בעיטה של מיכה מ25 מטר אולי נראה מסוכן בהתחלה אבל מגיע לידיו הבטוחות של ג'רפי. רק קבוצה אחת על המגרש, דקה 33 גולסה יוצא נהדר למתפרצת ומזהה את מדויניאנין שמשתחרר נהדר ומשחרר בעיטה מ22 מטר אבל הכדור שלו עולה גבוה מעל השער. דקה 35 זה ברק יצחקי שמנסה לטווח מחוץ לרחבה אבל הכדור שלו הולך שטוח וכמטר מהקורה של ג'רפי. דקה 41 אשדוד כמעט עוקצת. קרן קצרה של זריהן מוצאת את ראשו של סירושטיין שמקרוב נוגח לקורה, עזריאלי ממשיך את הריבאונד לשמיים. מזל גדול למכבי ת"א. הצהובים לא נלחצים ודקה 43 מהלך כדורגל נפלא של מכבי מסתיים במסירה טובה של מיכה למדו שמ16 מטר בועט נהדר בנגיעה אבל הכדור שלו רק נושק לרשת החיצונית.

מחצית שניה המומנטום הצהוב נמשך אל מול אשדוד שאפילו לא מנסה, דקה 48 הרמה של דסה נהדפת בהגנת אשדוד לגולסה שמלב הרחבה מכניס את הכדור לרגל אבל ג'רפי בקפיצת התאבדות מונע שער ודאי. הצהובים לא מרפים ולא יוצאים מהרחבה של אשדוד שלא יודעת איך להגיב. דקה 52 הסכר נפרץ, התקפה גדולה של מכבי ת"א עם הרמה של דסה, נגיחה של מיכה לוידאר שמוריד נהדר ליצחקי שמסדר לעצמו ובועט כדור מדוייק לרשת של ג'רפי, 1-0 מוצדק למכבי ת"א. הצהובים לא מורידים את הרגל מהגז ומחפשים את השער השני. דקה 57 מתפרצת צהובה של מדו את מיכה שמחזיר למדוניאנין שמשגר בעיטה מ20 מטר היישר לחיבורים אבל ג'רפי באינסטיקט אדיר הוסף בקצות אצבועותיו לקרן. דקה 66 מהלך טוב של בן הרוש באגף שמאל שמצליח להעביר כדור לוידאר שמשתחרר נהדר מהשומרים שלו אבל הכדור שהוא בועט מפספס את הקורה ומתגלגל החוצה. דקה 74 מתפרצת נדירה של אשדוד עם אינברום שמוצא באגף ימין לדין דוד שמשחרר בעיטה מ18 מטר למרכז, ראייקו במקום. דקה 77 חטיפת כדור ודהירה של נוסא שמבצע דאבל פס נהדר עם יצחקי וחודר לרחבה אבל מול ג'רפי לא מצליח לייצר כדור שיכול להכנס לרשת, דקה 78 חור גדול בהגנת מכבי ת"א אינברום מוצא את עצמו מול ראייקו מזווית קשה ומחליט להקפיץ לו בעדינות לידיים. דקה 82 עוד התקפה יפה של המארחת כשכדור של מיכה עולה לרחבה ונהדף לראשו של יוסי שמוריד נהדר לנוסא שמ7 מטר בסיבוב בועט דרדלה לשמיים. דקה 88 בן בסט המחליף חודר בכוח לרחבה ומזווית קשה משחרר בעיטה שיוצאת לקרן.

שופט: רע- (באמת שפשוט אין לו מושג, אין לי מה להגיד. שרק הכל הפוך כל מה שרק תחפשו. וכמובן פנדל של 100% ככ חלש ועיוור! לא רואה!! כל הצוות שיפוט!)

שחקנים:

ראייקו - הפריעו לי הפעמיים-שלוש שהוא העיף כדורים לשומקום במקום למרכז המגרש, בקשר לפאן של השוער הוא לא נמדד ולכן לא מדורג.

דסה - למזלו לא נדרש לעבודה הגנתית כמעט בכלל, ההרמות שלו בהתקפה ככ רעות שזה משוגע, לפעמים הוא פשוט סתם מעיף פיצוץ לשמיים.

פיליפנקה - וואלה היה נראה לא רע, לא רוצה לדבר מוקדם נגד קבוצה ככ אנמית אבל..

טבח - היה לא רע, לא עשה שטויות בכלל, היה שם כשצריך. הכל טוב.

עמבה - עוד אחד שיכול להודות להתקפת אשדוד על כך שסיים משחק ללא הציון "מזוויע". אפילו בהתקפה הוא היה קצת פחות גרוע מבד"כ.

אלברמן - משחק מצויין של אלברמן, קלאסה של אלברמן של פעם, חילוצי כדור, נוכחות במרכז, לא מוציאים לו תכדור מהרגל, ההוצאת כדור קדימה - הכל.

גולסה - אתה מקבל מגולסה כמעט אותו דבר כל משחק, מחלץ המון כדורים, דוחף את הכדור קדימה כי הוא תמיד חושב קדימה ולא מספיק בפאן ההתקפי, רגיל.

מדו - לדעתי זה היה דווקא משחק לא רע של מדו שבא מעט יותר נחוש מהמשחקים הקודמים, מסר כמה כדורים יפים, שיחרר בעיטות טובות לשער. היה קרוב מאוד לכבוש.

יצחקי - כבש משחק שני כבר, עוד שער ניצחון (1-0). עשה כמה דברים לא רעים, יש לו עדיין יכולות אבל לא מרגיש שהוא נותן מספיק תועלת, בכל מקרה כל עוד הוא על הדשא שיכבוש.

מיכה - משחק פושר של דור מיכה, לא היה מספיק מעורב (אולי כי הכל עבר דרך האמצע), נתן כמה כדורים יפים אבל זה לא מספיק.

וידאר - השתפר ככל שעברו הדקות, אין ספק שזה עוד משחק לא מספיק טוב שלו ועוד משחק שהוא לא כובש בו. בעייתי מאוד.

פיקנטריה:

- סגרו את הדרך אפר בדרך לאוטו

- מחאה של הפאנטיקס

- שלטים הפוכים

- אין עידוד, יש קללות

- עידוד עצמאי יפה של הקהל הרחב

- נצחון המכבים בחנוה

- מכבי מנצחת פעם שניה 1-0 מגול של ברק יצחקי

קהל:

קודם כל רק 6000 צופים במשחק בית בשבת ב18:15 - ב-ז-י-ו-ן הכי חלשים בליגה.

כדי להמשיך את המומנטום של הגעת קהל קיבלנו גם חרם (בהפתעה) של הארגון ונסיונות עידוד אמנם מבורכים של הקהל הרחב, אבל רחוקים מלהספיק.

לא יודע מה להגיד לכם, בלאגן.

נתראה בטדי(?) לילה טוב.

דסה במשחק טוב סהכ, מחצית השניה סגר היטב הגנתית ועם שתי הרמות שאחת הובילה לגול ואחת להחטאה של גולסה.
משחק טוב גם לבן הרוש ובאופן כללי היה טוב לראות סוף סוף את שני המגנים מקבלים הוראה לתקוף גם.
משחק טוב של מכבי ביחס לחודשים האחרונים, הגענו לכמות מצבים כמו שלושת המשחקים האחרונים יחד.

פיקנטריה:

- סגרו את הדרך אפר בדרך לאוטו

- מחאה של הפאנטיקס

- שלטים הפוכים

- אין עידוד, יש קללות

- עידוד עצמאי יפה של הקהל הרחב

- נצחון המכבים בחנוה

- מכבי מנצחת פעם שניה 1-0 מגול של ברק יצחקי

קהל:

קודם כל רק 6000 צופים במשחק בית בשבת ב18:15 - ב-ז-י-ו-ן הכי חלשים בליגה.

כדי להמשיך את המומנטום של הגעת קהל קיבלנו גם חרם (בהפתעה) של הארגון ונסיונות עידוד אמנם מבורכים של הקהל הרחב, אבל רחוקים מלהספיק.

לא יודע מה להגיד לכם, בלאגן.

נתראה בטדי(?) לילה טוב.

פיקנטריה/קהל:

1. נסיונות קלושים של קבוצה קטנה לשיר את שיר האונס נתקלים בבוז גדול של קבוצה גדולה יותר (לא ענקית כי היו רק 6000). .

2. אוסף לא קטן של אנשים שורקים בוז לנוסה, אוסף גדול יותר פוצח בשירת "איגבור" חסקה. ו "כאן זה לא בית"ר".

3. במערבי, מי שחטף היה בן הרוש. למרות כל הבעיות, איך זה יעזור לו או לנו באמצע מלחמה על הכדור עם איזה אשדודי, לשמוע כמה הוא חלש/לא מסוגל/ילך בינואר, ועוד פנינים?

פיקנטריה:

משחקים במחצית באפליקציה על גבי המסך הגדול

גם בארהב (מלכת ההזיות במשחקי מחצית) הדבר הזה היה נתפס כהזוי, מקווה שזאת הייתה רק עוד הבלחה של 2016 ולא משהו קבוע..

אגב פיקנטריה, מדו בעט על הפנאטיקס כדור בסוף המשחק? זה היה נראה כאילו הוא ממש מכוון אליהם..

היה קטע שבעטו שטוח למרכז השער ראיקו לקח והמשחק נעצר לחילוף הכפול של בניון ונוסא

שחקן של אשדוד נשכב על הדשא באותה שנייה והמשחק נעצר ולכן היה חילוף

התגעגעתי למדוניאנין ולמדוניאנין באיזור השער. בנאדם עם ראש וסרגלים. נראה שיצחקי וגולסה איטיים ביחס למחשבה שלו.

פיליפנקה הבלם הטוב בקבוצה, איך העלימו אותו? הזייה

יש לי שאלה כללית

איגיבור , תמיד היה כזה גרוע? מהיום הראשון שהוא אצלנו?

אני באמת לא זוכר שאי פעם חשבתי שיש לו קצת כדורגל או שהוא שווה מקום בהרכב

פשוט הוא כל כך גרוע......

פיקנטריה- נבדל של דור מיכה מכדור שהגיע בבירור (לא חצי קלאץ, לא קשה לראות, לא בערך, הוא היה שם לבד ונגע בכדור) משחקן של אשדוד. דור היה די לבד שם.

איך הנבדל ההזוי שנשרק בהתקפה לפני הגול לא צוין?

אני לא מכניס לתקציר טעויות שיפוט בדכ, לא היה הרבה לאן לדחוף. אבל אכן הזוי. בכלל שחקן שלהם מסר למיכה. התקפה גדולה של מכבי.

פיקנטריה:

משחקים במחצית באפליקציה על גבי המסך הגדול

אני כרגע מתכחש לרגע העצוב הזה.

יש לי שאלה כללית

יש לי שאלה אלייך... ראית את המשחק בכלל?

הוא לפחות ניסה להבקיע, ניסה לשחק. וזה עוד בלי תמיכה מכל הקהל.

נוסא אתמול האחרון שאפשר לבוא בטענות. נכנס דקה 75-80 לא?

יש לי שאלה כללית

הוא לא כזה גרוע כמו שעושים ממנו. מתעצבנים עליו כי חלק מהזמן נראה שהוא "זורק" ונינוח על המגרש.

לדעתי הוא אחד הקשרים הפיזיים בליגה, וגם הכניסות שלו לרחבה מהקישור טובות - מה שאין לך כל כך בקבוצה וזאת אחת הסיבות שאנחנו תקועים בהתקפה. תשים לב מאז שהוא נכנס לכמה מצבים הוא הגיע ברחבה מול השוער. זה שהוא מחמיץ זה משהו אחר.

הוא מביא עוצמות לקישור שמדוניאנין לדוגמה לא יכול לתת לך - פיזיות, חטיפות, זכיות בכדורי גובה, כניסות מקו שני לרחבה.

אם עובדים על תרגילים שברגע שנוסא מקבל כדורים לרחבה, כל שחקני ההתקפה עושים תנועה לקבל רוחב. במצב כזה, נוסא שווה דו ספרתי של בישולים

האמת אני לא לוקח יותר מדי מהמשחק הזה.

אנשים שאומרים "יצאנו מהמשבר" ו"זה רק 6 מבש" הם נעים בין פתטיים לחסרי מודעות.

שיחקנו אותו דבר בדיוק כמו בכל המשחקים הקודמים, מחזיקים בכדור, מניעים שולטים אבל אין תכלס, ועד שיש איזה שהוא מצב גם אותו מחמיצים.

זה בדיוק כמו שהיה מול בני יהודה אשקלון וכפ"ס.

הדבר שכן השתנה ושמתי לב אליו וגם שוטא הזכיר אותו זה המהירות בפעולות.

ראינו (לפרקים) את הכדור זז הרבה יותר מהר ממה שהורגלנו וזה כבר דבר טוב, כי כשהכדור זז מהר הרבה יותר קשה להגן מולך.

אני רק מקווה מאוד שזה באמת נובע מהתשוקה והרעב של השחקנים שחוזרים, ולא בגלל שחלון ינואר בפתח..

אם לא הובהר נכון.

אני כן רואה שינוי מסויים מהשבועות האחרונים. מכבי שיחקה כדורגל יותר טוב. יותר דקות של כדורגל.

חכם יותר, מהר יותר (בעיקר) ואפילו אחראי יותר. אשדוד לא היוותה יריבה באף שלב ו2 או 3 היה משקף יותר טוב את המתרחש על הדשא.

בכל מקרה,

לא יודע כמה יש לקחת ממשחק כזה מול קבוצה ככ עלובה וכדי שאני אגלה אופטימיות זהירה בנוגע לעונה הזאת צריך לנצח את ביתר ולהציג שיפור ביכולת מהמשחק האחרון.

בוא נראה מה יהיה.