Jump to content

מחאה - מו, מי , מה?

דורון

Recommended Posts

לפי הקו מחשבה שלך האולטראס יגן על הקהל הרחב?

וגם בשנים האלה (מאז שהפאנטיקס הוקם) תוקפים אוהדים של מכבי (גם אוהדי מכבי תוקפים אבל גם מותקפים)

וזה משהו שלא ישתנה אף פעם

השאלה היחידה היא מי תוקף יותר וכמה

נראה לי בזה לה פמיליה מובילים בפער

לא לשאלתך הראשונה

אבל אם יהיה ארגון בכדורגל סטייל הGATE11 אז "אולטראסים" אחרים ינצלו את זה לרעה

לצערי זה המצב הנוכחי, וזה לא קשור לפאנטיקס גם אם הם ישתנו העולם לא ישתנה

אם כבר בקטע של המכות,פעם לפחות פאנטיקס היו מגיעים בגוש גדול רצח מאוחדים( בש שנה שעברה,סמי עופר נגד ביתר בהפסד 1 0.

היום בקושי 20-40 איש היו בגוש לפני המשחק גם בבש וגם בחיפה ובמילא אם כמויות כאלה יהיה בעיתי לא לחטוךףף.

אבל ברור שחייב ארגון חזק כמו פנאיטקס אבל שיהיו חזקים מחוץ למגרש בפנים שיהיו כמו שכולנו מצפים שהם יהיו שזה אומר עידוד בכל מצב,לשמוח בגולים בכל מצב ולהיות קשובים לרצונות של הרוב וחבל שזה לא קורה אפילו 20 אחוז

אני רק מוסיף על כל מה שנאמר למעלה:

הכדורגל של היום שונה, סצינת האולטרס התפתחה והיום אלימות היא חלק מהמשחק הזה.

מספיק היה לראות את גודל הגוש של חיפה נגדנו בנתניה כדי להבין שככה צריך לשחק.

זכורים לי מקרים של ילדים שנשארו לשמור על ציוד בתקופת השחקן וחטפו חגורות לפנים מאולטרס הפועל, אסור שמקרים כאלה יחזרו.

הרי לא משנה איזה ארגון יהיה לנו, כזה שנכנס או לא נכנס לקטטות, הם יותקפו על ידי ארגונים אחרים, לפחות עדיף כאלה שיוכלו להגן על עצמם.

מצד אחד אתה צודק וזה קורה אבל מה הבעיה לשלב גם וגם, גם חברה חזקים אבל לא חולגנים וגם את אותם אלה שהיו בשחקן.

בואו אני אספר לכם משהו

השירים על טועמה וכל זה היו גם בשחקן

אה רגע עוד משהו., אנשים מהשחקן והרבה היו רבים מחוץ לבלומפילד לפני ואחרי משחקים .

לא ככה?!

אז מה שונה השחקן מהפנטיקס?

*לא חבר בשום ארגון

בואו אני אספר לכם משהו

השירים על טועמה וכל זה היו גם בשחקן

אה רגע עוד משהו., אנשים מהשחקן והרבה היו רבים מחוץ לבלומפילד לפני ואחרי משחקים .

לא ככה?!

אז מה שונה השחקן מהפנטיקס?

*לא חבר בשום ארגון

* השחקן היה קשוב ומחובר לקהל הרחב, הקימו פורום, שיתפו וקיבלו המון תמיכה ואהבה מהקהל הרחב שהעריך אותם מאוד על העבודה הקשה שהם עשו.

* המדיניות של השחקן הייתה שונה, גם אם כחלק "מהמשחק" הוא היה מעורב באלימות.

* השירים על טועמה (וגרועים ממנו בהרבה) באמת היו בתקופה השחקן, אני לא יודע מה היה קורה אם, אבל המציאות השתנתה בעשור האחרון לפני עשר שנים זה היה לגיטמי והיום? כבר לא, יותר מזה, לפני עשר שנים לא היה אכפת לאף אחד שהבעל בית יוצא מכיסו עוד כמה לירות בשביל לכסות את בלאגן של איזה כמה חוליגינים, אבל היום הסכנה שזה עלול להבריח את בעל הבית שלנו זה פשוט סיכון שאנחנו לא יכולים לקחת (לדעתי).

* אם כבר בgate 11 עסקינן, אז בכדורסל עדין שרים טועמה מחבל, לאף אחד זה לא מזיז, הקהל הרחב לא שורק בוז כי זה גזעני, הוא שורק בוז כי זה פוגע במועדון.

* השחקן לא נסגר בגלל אלימות מבחוץ, אלא אלימות מבית, בגלל אותם חראות שהורסים לנו היום את היציע, הרסו גם אז, איתם לא הצליחו להתמודד.

• מנהלים ראשיים

אני רק מוסיף על כל מה שנאמר למעלה:

הכדורגל של היום שונה, סצינת האולטרס התפתחה והיום אלימות היא חלק מהמשחק הזה.

מספיק היה לראות את גודל הגוש של חיפה נגדנו בנתניה כדי להבין שככה צריך לשחק.

זכורים לי מקרים של ילדים שנשארו לשמור על ציוד בתקופת השחקן וחטפו חגורות לפנים מאולטרס הפועל, אסור שמקרים כאלה יחזרו.

הרי לא משנה איזה ארגון יהיה לנו, כזה שנכנס או לא נכנס לקטטות, הם יותקפו על ידי ארגונים אחרים, לפחות עדיף כאלה שיוכלו להגן על עצמם.

מוריו, גם השחקן ידע להגן על עצמו. האלימות מבחוץ אף פעם לא היתה הבעיה

אני רק שאלה - מוכנים כל אחד מכם לחתום על כך שאוהדי מכבי יחשבו כטובים ביותר מבחינת כמות ואיכות העידוד, אך במקביל ידועים כחלשים (או איך שלא קוראים לזה באולטראסית) מחוץ למגרש?

בגלל שהתשבה לכך, לפחות לי, ברורה כשמש (מקריאה חפוזה בפורום), ומשחקי הכבוד מול ארגונים אחרים הרבה יותר חשובים מחוץ למגרש מבתוכו, הסטטוס קוו יישמר. אלימות ומגניבות לפני הכל, גם לפני מכבי.

חלקינו שכחנו בשביל מה אנו באים למשחקים.

מוריו, גם השחקן ידע להגן על עצמו. האלימות מבחוץ אף פעם לא היתה הבעיה

את זה אני יודע טוב מאוד וגם ברור לי שזו לא הייתה הבעיה.

כל המטרה שלי הייתה להגיד שארגון בסגנון הגייט לא יכול להיכנס לכדורגל.

הלוואי השחקן היו דופקים קאמבק (בדיוק במתכונת של פעם, בלי לשנות דבר).

את זה אני יודע טוב מאוד וגם ברור לי שזו לא הייתה הבעיה.

כל המטרה שלי הייתה להגיד שארגון בסגנון הגייט לא יכול להיכנס לכדורגל.

צר לי שאני לא מבין בעולם הזה, אשמח להרחבה.

זה לא שמי שמחפש מכות ימצא אותם בכל מקרה? מי שמגיע למשחק בשביל לחפש אלימות, לא ימצא אותה גם בלי הגייט?

לא לשאלתך הראשונה

אבל אם יהיה ארגון בכדורגל סטייל הGATE11 אז "אולטראסים" אחרים ינצלו את זה לרעה

לצערי זה המצב הנוכחי, וזה לא קשור לפאנטיקס גם אם הם ישתנו העולם לא ישתנה

כל עוד האולטראס לא עושה בלאגן אז לפי דעתי לרוב הקהל זה לא ישנה

לקהל הרחב לא אכפת אם הלכו מכות לפני או אחרי משחק

אלא מה קורה תוך כדי המשחק.

צר לי שאני לא מבין בעולם הזה, אשמח להרחבה.

זה לא שמי שמחפש מכות ימצא אותם בכל מקרה? מי שמגיע למשחק בשביל לחפש אלימות, לא ימצא אותה גם בלי הגייט?

אתה מגיב פה כל כך הרבה ובלי לקרוא מה רושמים לך

לא מדובר על מי שמחפש אלימות

מדובר על מי שלא מחפש אלימות כמו הGATE11 ועדיין, מדי פעם חוטף פה ושם (מעבר למה שרשמו פה ומה שמוריו רשם גם זכור לי לפחות פעם אחת שנלקחו להם באנרים ואביזרי עידוד)

אותך זה כמובן לא מעניין אבל את הארגון שאחראי על העידוד זה כן אכפת לו הציוד והכבוד שלו שלא לקבל מכות

ואני מדבר נטו על מה שקורה מחוץ למגרש ולמה הGATE11 לא יכול להיות בכדורגל בתור ארגון של מכבי ש99% מהקבוצות בליגה שונא אותנו

הבעיה היא לא עם ארגון כזה או אחר שהולך מכות, מצידי שילכו מכות כמה שהם רוצים כל עוד יעשו את זה רחוק מהעין באיזו סמטה או יער ולא יפגעו באנשים תמימים כמו 99% מאיתנו שבסך הכל רוצים ללכת לראות משחק כדורגל ולבלות קצת זמן איכות עם משפחה או חברים. לצערנו אלימות בכדורגל תמיד הייתה ותמיד תהיה לא רק פה אלא בכל העולם. הבעיה הגדולה היא ברגע שמביאים את האלימות לתוך היציע והדבר הכי חמור ובלתי נתפס היא כשזה בין אוהדים מבית או אנשים שחושבים שהזין שלהם יותר גדול משל אחרים ובאים לפגוע במועדון ולהראות כוחניות ביציע.

* השחקן היה קשוב ומחובר לקהל הרחב, הקימו פורום, שיתפו וקיבלו המון תמיכה ואהבה מהקהל הרחב שהעריך אותם מאוד על העבודה הקשה שהם עשו.

* המדיניות של השחקן הייתה שונה, גם אם כחלק "מהמשחק" הוא היה מעורב באלימות.

* השירים על טועמה (וגרועים ממנו בהרבה) באמת היו בתקופה השחקן, אני לא יודע מה היה קורה אם, אבל המציאות השתנתה בעשור האחרון לפני עשר שנים זה היה לגיטמי והיום? כבר לא, יותר מזה, לפני עשר שנים לא היה אכפת לאף אחד שהבעל בית יוצא מכיסו עוד כמה לירות בשביל לכסות את בלאגן של איזה כמה חוליגינים, אבל היום הסכנה שזה עלול להבריח את בעל הבית שלנו זה פשוט סיכון שאנחנו לא יכולים לקחת (לדעתי).

* אם כבר בgate 11 עסקינן, אז בכדורסל עדין שרים טועמה מחבל, לאף אחד זה לא מזיז, הקהל הרחב לא שורק בוז כי זה גזעני, הוא שורק בוז כי זה פוגע במועדון.

* השחקן לא נסגר בגלל אלימות מבחוץ, אלא אלימות מבית, בגלל אותם חראות שהורסים לנו היום את היציע, הרסו גם אז, איתם לא הצליחו להתמודד.

נו בדיוק מה שכתבתי

השחקן היה גם מעורב באלימות ושירים ״גזעניים״

מנסים לצייר פה עולם אחר כאילו השחקן לא היה ״אלים״ או ״גזען״ ,וזה שקר!!!

אתה מגיב פה כל כך הרבה ובלי לקרוא מה רושמים לך

לא מדובר על מי שמחפש אלימות

מדובר על מי שלא מחפש אלימות כמו הGATE11 ועדיין, מדי פעם חוטף פה ושם (מעבר למה שרשמו פה ומה שמוריו רשם גם זכור לי לפחות פעם אחת שנלקחו להם באנרים ואביזרי עידוד)

אותך זה כמובן לא מעניין אבל את הארגון שאחראי על העידוד זה כן אכפת לו הציוד והכבוד שלו שלא לקבל מכות

ואני מדבר נטו על מה שקורה מחוץ למגרש ולמה הGATE11 לא יכול להיות בכדורגל בתור ארגון של מכבי ש99% מהקבוצות בליגה שונא אותנו

איך זה שהגייט מגיע למשחקים של הפועל וחיפה לרבות הדרייב אין ולרוממה עם ציוד וחוזר איתו? אני יורד לרזולוציות כאלה בשביל להבין עד כמה המצב קשה.

אתם ממשיכים ללכת ליד ולא לגעת בסוגיה המרכזית,

הבעיה היא לא אוהדי היריבות, הבעיה היא מבית ולא נראה כאילו זה קרוב להשתנות, בדיוק בגלל זה העתיד שחור, אף אחד לא יסכן את הבטחון שלו והכיף שלו לבוא ליציע בשביל להקים או להשתתף בארגון שלא יהיה מקובל על אותם חבר'ה.

הם בעלי מנטליות הפוכה מלתמוך 90 דקות באש ובמים והם אם תרצו או לא מכתיבים את הטון ביציע, לכן השחקן התפרק, לכן ארגון שלפני שבועיים כתב הודעה ברוח ומנטליוץ השחק לא עודד משחק שלם, לכן גייט 11 ודומיו לא יכולים להיכנס לשער 11, הבעיה היא ממש לא אולטראס הפועל או לה פמיליה.

איך זה שהגייט מגיע למשחקים של הפועל וחיפה לרבות הדרייב אין ולרוממה עם ציוד וחוזר איתו? אני יורד לרזולוציות כאלה בשביל להבין עד כמה המצב קשה.

לא אמרתי שזה קורה כל משחק

אבל לא פעם לקחו להם ציוד

אני לא יודע איך הנוהל שלהם במשחק האלו אני מאמין שהם לומדים ומשתפרים כדי שזה לא יקרה אבל זה קרה

יש תמונה של הארגון של חיפה עם השלט הראשי של הGATE11

זה דברים שאסור שיקרו לפאנטיקס לדוגמא

אבל לא פעם לקחו להם ציוד

אני לא יודע איך הנוהל שלהם במשחק האלו אני מאמין שהם לומדים ומשתפרים כדי שזה לא יקרה אבל זה קרה

לא אחי, מה שאסור שיקרה הוא 90 דקות בלי עידוד בגלל שלקבוצה לא הולך כמה משחקים.

מה שאסור שיקרה זה לא לשמוח בגול של הקבוצה שלך, לנהום לשחקנים, לאיים על אוהדים ביציע,

דפיקת שלט היא לא דבר נעים אבל לא סוף העולם, שחררו מהמשחקים האלה כאילו זה לגיה ורשה, גוש חזק וצבעוני שתומך בקבוצה בכל מצב הרבה יותר חשוב מהמשחקי באנרים האלה

אבל לא פעם לקחו להם ציוד

למה זה "אסור"????

מי שם זין על הדברים האלה????

כולם פה בני 13 אני לא מבין?

הגייט החרימו דרבי חוץ בגלל חשש ממקרי אלימות, אם זה היה קורה בכדורגל היו שוחטים את הארגון.

אבל חבל שהדיון הוסט לנושא שלדעתי הוא האחרון שצריך לדבר עליו.

חחח כל הקטע עם האלימות וזה נשמע ממש דפוק

״צריך שיהיו חזקים״ - נו באמת

תכף תתחילו לספר שהארגון צריך גב

אפשר גם להריץ שירים של סאבלימינל ביציע - זה נשמע אמין בערך ברמה הזאת

אבל לא פעם לקחו להם ציוד

כל עוד נמשיך לראות משפטים הזויים ומביכים (סורי אין לי מילה אחרת) בסגנון הזה, שרק מחזקים את הלגיטימציה של הארגון הנוכחי ביציע - לא ישתנה דבר.

צר לי חבר, וצר לי מוריו, אותי ואת מרבית היציע לא מעניינים הדברים האלו. לא מעניין אותי אם ישנה נוכחות של ארגון שלא ידע "להתלכלך" עם ארגונים אחרים. אלו תמיד ימצאו את מבוקשתם מחוץ למגרש, עם פאנטיקס ובלעדיהם.

מעניינת אותי אחדות, מעניינת אותי תמיכה וחשוב לי חיבור לקהל הרחב - והשחקן של איציק הוא ההוכחה שהשמיים הם הגבול כשהקל הרחב והיציע המעודד באותה גישה.

כל עוד נמשיך לראות משפטים הזויים ומביכים (סורי אין לי מילה אחרת) בסגנון הזה, שרק מחזקים את הלגיטימציה של הארגון הנוכחי ביציע - לא ישתנה דבר.

צר לי חבר, וצר לי מוריו, אותי ואת מרבית היציע לא מעניינים הדברים האלו. לא מעניין אותי אם ישנה נוכחות של ארגון שלא ידע "להתלכלך" עם ארגונים אחרים. אלו תמיד ימצאו את מבוקשתם מחוץ למגרש, עם פאנטיקס ובלעדיהם.

מעניינת אותי אחדות, מעניינת אותי תמיכה וחשוב לי חיבור לקהל הרחב - והשחקן של איציק הוא ההוכחה שהשמיים הם הגבול כשהקל הרחב והיציע המעודד באותה גישה.

דווקא השחקן הוא דוגמה לכך שברגע האמת הקהל הרחב דיי יזרוק על הארגון, לא משנה כמה קשוב ומחובר

לקהל הרחב הוא מנסה להיות.

דווקא השחקן הוא דוגמה לכך שברגע האמת הקהל הרחב דיי יזרוק על הארגון, לא משנה כמה קשוב ומחובר

לקהל הרחב הוא מנסה להיות.

ותיקי היציע יעידו כי הניתוק מהקהל החל כשהשחקן איבד את מנהיגיו ואת דרכו, והפירוק היה עניין של זמן.

גם אם תאורתית הרוח הזאת עדיין חיה בנו (והיא לגמרי שם אצל רובנו), התפזרנו ליותר מדי כיוונים כשלרובנו פשוט נגמר הכוח להילחם את המלחמות הפנימיות.

דור המקימים של השחקן והליבה ה"איכותית" כבר לא נמצאת במקום בו היא יכולה או רוצה להיות חלק מארגון כזה או אחר.

אגב שחקן, אני לא חושב שהיה ארגון בארץ שאכל כל כך הרבה חרא מכל כך הרבה כיוונים (הנהלה, קבוצה, יריבות, מבית) ועדיין הצליח לשמור על הדרך שלו באדיקות... (כן, היו פלטות פה ושם)

או בקיצור, הפנאטיקס עוד לא התחילו לגרד את כמות החרא שמצדיקה כל כך הרבה מחאות.

הם קיימים בתקופת הזהב, יש קבוצה איכותית, הצלחות, תארים, היה להם גב מהקהל ברגע האיחוד...

אם אלה לא תנאים אידיאלים אני לא יודע מה כן...

לא מצליח להבין איך מתנהלת שם קבלת ההחלטות אבל כן ממליץ בחום לחשב מסלול מחדש.

נראה לי שיישור קו עם ההנהלה במספר נושאים שהם הרבה פחות מהותיים ממה שעושים אותם היה מעיף אותם לרמות אחרות.

חבל שהולכים ראש בקיר, כולם מפסידים.

גם אם תאורתית הרוח הזאת עדיין חיה בנו (והיא לגמרי שם אצל רובנו), התפזרנו ליותר מדי כיוונים כשלרובנו פשוט נגמר הכוח להילחם את המלחמות הפנימיות.

דור המקימים של השחקן והליבה ה"איכותית" כבר לא נמצאת במקום בו היא יכולה או רוצה להיות חלק מארגון כזה או אחר.

אגב שחקן, אני לא חושב שהיה ארגון בארץ שאכל כל כך הרבה חרא מכל כך הרבה כיוונים (הנהלה, קבוצה, יריבות, מבית) ועדיין הצליח לשמור על הדרך שלו באדיקות... (כן, היו פלטות פה ושם)

או בקיצור, הפנאטיקס עוד לא התחילו לגרד את כמות החרא שמצדיקה כל כך הרבה מחאות.

הם קיימים בתקופת הזהב, יש קבוצה איכותית, הצלחות, תארים, היה להם גב מהקהל ברגע האיחוד...

אם אלה לא תנאים אידיאלים אני לא יודע מה כן...

לא מצליח להבין איך מתנהלת שם קבלת ההחלטות אבל כן ממליץ בחום לחשב מסלול מחדש.

נראה לי שיישור קו עם ההנהלה במספר נושאים שהם הרבה פחות מהותיים ממה שעושים אותם היה מעיף אותם לרמות אחרות.

חבל שהולכים ראש בקיר, כולם מפסידים.

+1,000,000