Jump to content

מחאה - מו, מי , מה?

דורון

Recommended Posts

אני לא זוקף את זה לחובתכם, אתם אחלה, באמת.

פשוט אין מה לעשות, ארגון בסגנון שלכם לא יכול להיכנס לכדורגל הישראלי, זה סיפור שונה לגמרי.

ברור לי שבעולם אוטופי היה לנו ארגון שאומר שהוא לא מעוניין להתעסק באלימות ושאר הארגונים היריבים היו מניחים לו, אבל זה לא המצב.

הכדורגל הישראלי יותר אלים מהכדורסל ויש יותר תקריות והיתקלויות מאשר בכדורסל, צריך בשביל זה ארגון שכן מחפש או יכול להתלכלך קצת.

הרי בפגישה שלכם נכחו כל חברי הארגון ועדיין זה נגמר לא נעים, בכדורגל זה יכול להיות גרוע יותר.

אם זה ככה המצב, שארגוני אוהדי כדורגל רק מחפשים ללכת מכות, אז עדיף שייסגרו פה את הכדורגל וזהו. בשביל מה זה טוב?

אני נשמע כמו איזה דודה, אני יודע, אבל שמישהו יסביר לי מה מגניב בללכת מכות ולהראות שאתה יותר חזק פיזית (בהנחה שאתה מעל גיל 14)?

אם זה ככה המצב, שארגוני אוהדי כדורגל רק מחפשים ללכת מכות, אז עדיף שייסגרו פה את הכדורגל וזהו. בשביל מה זה טוב?

אני נשמע כמו איזה דודה, אני יודע, אבל שמישהו יסביר לי מה מגניב בללכת מכות ולהראות שאתה יותר חזק פיזית (בהנחה שאתה מעל גיל 14)?

שאתה אוהד של עצמך ולא של הקבוצה , אז חשוב להוכיח למי יש יותר גדול.

עצוב.

זה ממש לא מגניב עצוב שיש אנשים שחושבים שזה מגניב........

יש לנו אחלה קהל שרק מחכה להנהגה הנכונה. הוכח כבר בעבר מספר פעמים.

לפני המשחק האחרון לא הייתה שום מחאה והיה ארגון שניסה לדחוף- הכמויות עדיין היו מביכות, היחידים שקיללו את נוסא,הלחיצו ושרקו בוז זה אותו "קהל שרק מחכה להנגה נכונה". כן בתקופה טובה הקהל הזה יודע לעודד ולדחוף אבל בתקופה שחורה כמו זו הוא הראשון להפיל את הקבוצה. אין שום קשר להנהגה. גם בשיאו של "השחקן" הקהל הרחב היה בידיוק אותו דבר.

וכמו שנאמר הקהל הרחב זה לא האנשים פה בפורום.

דרך אגב כל הכבוד לקהל שהיה מסביב שהצליח להשתיק אותם עם צהוב עולה עולה כל פעם שהם ניסו להציק. בדרך כלל השריקות בוז לא עושות את העבודה ודווקא גורמות לאפקט ההפוך.

חבורה של ילדים בני 15 שמשחקים אותה משוגעים ממש בדיחה

מרגיש כמו קהל של ביתר!

איפה הימים של השחקן ה12 ?????

איפה העידוד?????

הכיף ביציע?????

תפואורת????

דגלים?????

תחושה של שייכות????

כלום! נדה!

ירד החשק לבוא ליציע

כל המילים לשירים כמו לירקס של סטטיק ובנאל תבורי

אמרו פה משהו מאוד נכון

הגוש עידוד שלנו מאוד קטן לעומת של קבוצות אחרות

גם אחת הסיבות לכך שהרבה פעמים העידוד לא משהו

מעניין מאוד למה הוא קטן...

נאמרים פה דברים קשים נגד הארגון, ואחריי המשחק האחרון אני חושב שרוב הדברים נאמרים בצדק.

אבל יש פה איזה עיוות קל של המציאות שפשוט מתקבע. הקהל הרחב זה לא מי שאתם מציגים אותו. זה לא אני וזה לא אתם (לפחות מי שאתם מציגים את עצמכם)

זה ב90% הזבל של הסחלה. בלי עידוד בכלל. רק קללות וגועל נפש. זה לא שיש לנו אחלה קהל שרק מחכה להנהגה הנכונה.

קהל רחב זה לא זה ולא זה.

קהל רחב מעצם היותו כזה הוא קהל מגוון.

יש בו הכל מכל וכל, כולל קללות, רולקסים, טרמפיסטים, הצלחות, כשלונות, מפונקים, ותיקים... מה שתרצה ומה שלא תרצה יש בו.

קהל רחב זה ה-5 K מינויים שלא הגיעו למשחק האחרון, ועוד 200K שלא מגיעים העונה בכלל, ועד 4 K שכן הגיעו :-)

למרות זאת, הוא מאופיין בכך שהוא נוטה לתמוך במיץ' ולא לסכן את בעלותו על הקבוצה, ולכן פעילות הארגון לעתים מתנגשת איתו חזק.

עצוב מאוד מה שהיה בשבת.

ב99 אחוז אני אתמוך בארגון, אני מאמין בדרך שלהם ומאמין בצדקת הדרך של אולטראס באופן כללי ביציע.

מה שהיה בשבת היה עצוב ואם להיות כנה ואמיתי - לא ראיתי נציגות של הארגון ביציע וזה היה מוזר.

כל המקללים היו נספחים לארגון, חבל מאוד שהמעשים שלהם נקשרים לארגון וחבל עוד יותר שהארגון לא דאג לייצוג לגיטימי ביציע בשבת, מישהו שיודע גם לדבר ולהסביר. חבל שאין מנהיגים בקהל.

מצד שני, הפורום מזכיר מאוד את בוז'י שלא משנה מה תמיד יהיה נגד ביבי גם אם ביבי צודק בדרכו, העיקר להיות נגד ולהפיל את השלטון.

אני יכול להבין את הארגון ואפילו להסכים איתו שכאשר תוקפים בתביעות אישיות חברי ארגון, הארגון לא ישתוק ויגיד שזה גשם.

הקהל של מכבי חייב לצאת לדרך חדשה וחלק מזה יושב גם על ההנהלה, ההנהלה חייבת לתת תחושת שייכות ואחדות ולא לגרום לפילוג, כי מה לעשות כאשר יש 14 אלף איש מנויים תמיד יהיו חילוקי דעות.

בשנים הראשונות של הארגון ולאחר מות השחקן, היינו הקהל הכי טוב בפער ולא רק הכי טוב אלא גם הכי איכותי ומקורי שזה חשוב, חבל מאוד שזה מה שקרה לנו והדבר שהכי עצוב לי - שאף אחד לא מתרגש שזה הכל ברגיל, הגעתי בשבת ולפי מזג האוויר ברקע וכמות האנשים..הייתה תחושה שזה one of this days.

גלורי דייז קאם בק, אני מצדיע לארגון ואוהב אותו מאוד, גאה באנשים שמובילים את הארגון (או הובילו בעבר) ומאחל לכולנו לחזור לאחדות כי רק שם הכוח שלנו,

צריך לעמוד מאחורי הקבוצה באש ובמים גם שקשה וגם לקהל הרחב של מכבי וגם לקהל הרגיל זה שעודד בשבת יש חלק בזה, תחושה שלי שהעידוד היה כדווקא ולא כי צריך וכאן הבעיה שלנו.

ביום שאותם אנשים שעודדו בשבת, יעודדו גם במשחקים פחות טובים אז נהיה במצב טוב.

גם אני וגם אתם יודעים שהסיבה היחידה שעודדו זה כי לעשות דווקא, כי את נוסא לא רק הארגון מקלל וזכור לי לפני הפאק יו של נוסא שרוב הקהל קילל אותו (בגלל פאקינג החמצות) ורק הארגון היה מאחוריו וזה עצוב אפילו עצוב מאוד.

כנ"ל דסה אחרי הרמה לא טובה וכנ"ל ברק יצחקי...תסתכלו במראה ותהיו נקיים, מי שיושב במזרחי עליון שיבוא לתמוך בקבוצה ולא להתנהג כמו הקהל של ב"ש או בית"ר ששורק בוז לשחקנים שלו כאשר הם טועים...אחר כך תבואו בטענות לפאנטיקס...

אל תשירו רק כדי לעשות דווקא ואל תחכו לבלאגן ביציע כדי לטנף בפורום, תבואו נקיים ותעודדו בכל משחק ומשחק, תצטרפו לגוש המועדד ותתרמו את חלקכם, יש תחושה באוויר שאנשים רק מחכים לכישלון..אפילו מחכים בקוצר רוח.

מסכים איתך. אני אישית עודדתי עד שירת ה"פה זה לא ביתר", הארגון לא חף מביקורת, אבל יש כמה חבר'ה קבועים שם למעלה שמחכים למשחקים האלה כדי להרחיב את הקרע.

הפתרון הוא הידברות והרחבת הקשר בין המעטפת של ה2000 איש הקבועים לבין הארגון. צריך למצוא את הדרכים לעשות את זה.

מסכים איתך. אני אישית עודדתי עד שירת ה"פה זה לא ביתר", הארגון לא חף מביקורת, אבל יש כמה חבר'ה קבועים שם למעלה שמחכים למשחקים האלה כדי להרחיב את הקרע.

הפתרון הוא הידברות והרחבת הקשר בין המעטפת של ה2000 איש הקבועים לבין הארגון. צריך למצוא את הדרכים לעשות את זה.

החברה למעלה הם אלה שרוצים "להרחיב את הקרע" או הערסים שחושבים שזה היציע של אבא שלהם?!

פה זה לא ביתר זה השיר הכי מדוייק שיכלו לשיר.

ושוב פעם, אין שום קשר לאירגון. האירגון כרגע בידיים של כמה בבונים שסותמים להם את הפה.

והדרך מתחילה פה בפורום

שהוא בין הבודדים שתומך באירגון

רק האירגון יכול לתקן את הקרע בינו לבין שאר הקהל

ולגבי הבחור שכתב לי הגוש

״מעניין למה״

אז אשמח לדעת

טוריחו למה אתה כותב כאילו מישהו פה מחכה למצב הזה? אנשים כבר 13 שנה במצב של לראות מחאות ביציע ואף אחד לא רוצה את החרא הזה פשוט נמאס כבר. כל מה שרוצים זה שהקהל והארגון יתעסקו במה שהוא צריך להתעסק ולא בקקי פיפי.

והדרך מתחילה פה בפורום

שהוא בין הבודדים שתומך באירגון

רק האירגון יכול לתקן את הקרע בינו לבין שאר הקהל

ולגבי הבחור שכתב לי הגוש

״מעניין למה״

אז אשמח לדעת

אתה באמת לא יודע למה???

אתה נמצא ביציע??

שיש אוהדים ששרים טועמה מחבל/ושירי אונס אז הגוש ימשיך להיות קטן, במיוחד שתוך כדי אותו גוש מסמן זין לאותם אוהדים ששורקים בוז לשירים האלה (שפוגעים במכבי אני מזכיר). הקהל הזה בחיים לא יהיה מאוחד כי לכל אחד יש אגו בשמיים.

אתה באמת לא יודע למה???

אתה נמצא ביציע??

שיש אוהדים ששרים טועמה מחבל/ושירי אונס אז הגוש ימשיך להיות קטן, במיוחד שתוך כדי אותו גוש מסמן זין לאותם אוהדים ששורקים בוז לשירים האלה (שפוגעים במכבי אני מזכיר). הקהל הזה בחיים לא יהיה מאוחד כי לכל אחד יש אגו בשמיים.

צחקתי אחי

יודע למה

וגם מבין למה

בגלל זה גם מי שאני בא איתם לא רוצים לשבת יותר מידי קרוב לשם

כי כשאנחנו מעודדים את איגבור או לא מקללים את ראדי אנחנו שומעים נאצות (בדרך כלל לא מחברי האירגון)

הלוואי, בינתיים הארגון מתנהל כמו שב"כ.

אני אחזור על צד נוסף שנאמר פה אבל לא נשמע מספיק.

הייתי בעד הארגון לאורך כל המאבק שניהל נגד ההנהלה לגבי תפאורות. אבל בשנייה שהוא עשה הכל כדי שהקבוצה תפסיד - מה שהיה ביום שבת - הוא איבד את כל הלגטימציה שאני אישית נתתי לו.

לא משנה מה יקרה כבר, אני לעולם לא אצודד בו. הם לא יוכלו לכפר על הנזק שנעשה ועל התדמית המכוערת שנוצרה להם.

אני לא זוקף את זה לחובתכם, אתם אחלה, באמת.

פשוט אין מה לעשות, ארגון בסגנון שלכם לא יכול להיכנס לכדורגל הישראלי, זה סיפור שונה לגמרי.

ברור לי שבעולם אוטופי היה לנו ארגון שאומר שהוא לא מעוניין להתעסק באלימות ושאר הארגונים היריבים היו מניחים לו, אבל זה לא המצב.

הכדורגל הישראלי יותר אלים מהכדורסל ויש יותר תקריות והיתקלויות מאשר בכדורסל, צריך בשביל זה ארגון שכן מחפש או יכול להתלכלך קצת.

הרי בפגישה שלכם נכחו כל חברי הארגון ועדיין זה נגמר לא נעים, בכדורגל זה יכול להיות גרוע יותר.

אני באמת לא מבין מה זה אומר "ארגון בסגנון שלכם לא יכול להיכנס לכדורגל". זו מהות הבעיה, זה הפעיל בחדר שאף אחד לא מדבר עליו.

מה זה אומר ארגון שמחפש להתלכלך? הכרת את קוסמן? שמעת על משנתו של השחקן?

הגדולה של השחקן הייתה בדיוק בשל העבודה שהוא לא התעסק ב"קצת לכלוך". אני עוד זוכר את הביקורת מבית שהייתה על חוסר החוליגניות של השחקן והתשובות הנחרצות שאיציק היה עונה להם (אני מסייג כי היו בודדים בכובעם כפרטים שעשו ככל העולה על רוחם ולא בשליחות הארגון).

אם אין לך קסקט נייק שחור, וקעקוע של מכבי על הגב, אתה לא מספיק גברי בשביל לעודד בכדורגל? מנהיגי ארגון הגייט אינם מספיק חוליגינים בכדי לעודד את מכבירגל?

אני אומר זאת כמו שאמרתי בזמנו לאיציק, עוד בימים שהיה חוטף מכות מכל מיני עבריינים ביציע בכדי לשמור על עקרונות השפיות ביציע:

מעדיף גוש של 1000 ילדים בני 15-27 כפי שהיה בימיו היפים של השחקן, מאשר גוש מביך של 100 לובשי חולצות שחורות ושירי אונס מנותקים מהקהל.

עד שלא נשנה את השיח, ונציג דעה אחידה שאין לנו צורך כקהל באותם מחפשי קרבות יקירי לה-פמיליה, או "קצת לכלוך" בשפתו של המשתמש מוריו, לא נתקדם הלאה.

יש כל כך הרבה אנשים טובים בארגון שאני פשוט לא מבין איך הם עומדים מהצד ומשקיפים על כל הביזיון הזה.

גלורי דייז בזין שלי, הרסתם את היציע.

אולטראס 96 חי וקיים.

אני באמת לא מבין מה זה אומר "ארגון בסגנון שלכם לא יכול להיכנס לכדורגל". זו מהות הבעיה, זה הפעיל בחדר שאף אחד לא מדבר עליו.

הגדולה של השחקן הייתה בדיוק בשל העבודה שהוא לא התעסק ב"קצת לכלוך". אני עוד זוכר את הביקורת מבית שהייתה על חוסר החוליגניות של השחקן והתשובות הנחרצות שאיציק היה עונה להם (אני מסייג כי היו בודדים בכובעם כפרטים שעשו ככל העולה על רוחם ולא בשליחות הארגון).

אם אין לך קסקט נייק שחור, וקעקוע של מכבי על הגב, אתה לא מספיק גברי בשביל לעודד בכדורגל? מנהיגי ארגון הגייט אינם מספיק חוליגינים בכדי לעודד את מכבירגל?

אני אומר זאת כמו שאמרתי בזמנו לאיציק, עוד בימים שהיה חוטף מכות מכל מיני עבריינים ביציע בכדי לשמור על עקרונות השפיות ביציע:

מעדיף גוש של 1000 ילדים בני 15-27 כפי שהיה בימיו היפים של השחקן, מאשר גוש מביך של 100 לובשי חולצות שחורות ושירי אונס מנותקים מהקהל.

עד שלא נשנה את השיח, ונציג דעה אחידה שאין לנו צורך כקהל באותם מחפשי קרבות יקירי לה-פמיליה, או "קצת לכלוך" בשפתו של המשתמש מוריו, לא נתקדם הלאה.

אתה מציג מציאות סטרילית כאילו הכל תלוי רק בך/בנו..

המציאות מספרת שארגון כמו 'השחקן' לא שרד בגלל האלימות ועוד כל מיני סיבות.

ואני אשמח שתסביר לי מה יעשה ארגון שיסע למשחק חוץ ויבואו אליו כל מיני אולטראסים ויתקפו וישדדו אותו.

בקמה התיאורטית אני הבנתי מה אתה אומר,אבל בתכלס לא..

זה שאתה תהיה ילד טוב לא ישנה את המציאות שיש אולטראס הפועל ולה פמיליה ואובססיבים מחיפה שרק מחפשים איך לפגוע באוהדי מכבי

הכדורגל של היום זה לא הכדורגל של אותם שנים של השחקן

זה שאתה תהיה ילד טוב לא ישנה את המציאות שיש אולטראס הפועל ולה פמיליה ואובססיבים מחיפה שרק מחפשים איך לפגוע באוהדי מכבי

הכדורגל של היום זה לא הכדורגל של אותם שנים של השחקן

לפי הקו מחשבה שלך האולטראס יגן על הקהל הרחב?

וגם בשנים האלה (מאז שהפאנטיקס הוקם) תוקפים אוהדים של מכבי (גם אוהדי מכבי תוקפים אבל גם מותקפים)

וזה משהו שלא ישתנה אף פעם

השאלה היחידה היא מי תוקף יותר וכמה

נראה לי בזה לה פמיליה מובילים בפער

אני רק מוסיף על כל מה שנאמר למעלה:

הכדורגל של היום שונה, סצינת האולטרס התפתחה והיום אלימות היא חלק מהמשחק הזה.

מספיק היה לראות את גודל הגוש של חיפה נגדנו בנתניה כדי להבין שככה צריך לשחק.

זכורים לי מקרים של ילדים שנשארו לשמור על ציוד בתקופת השחקן וחטפו חגורות לפנים מאולטרס הפועל, אסור שמקרים כאלה יחזרו.

הרי לא משנה איזה ארגון יהיה לנו, כזה שנכנס או לא נכנס לקטטות, הם יותקפו על ידי ארגונים אחרים, לפחות עדיף כאלה שיוכלו להגן על עצמם.