Jump to content

מחאה - מו, מי , מה?

דורון

Recommended Posts

מה שהכי עצוב זה שחברי הארגון קוראים את הנושא הזה (הם עוקבים אחרי הפורום יותר ממה שאתם חושבים) ועדיין אין שום תגובה מכיוונם, שום הצהרה, פשוט כלום.

חברים תבינו זה לא כל הארגון.

השקטים בארגון במצב רגיש כי כמעט הרגו אותם שהם רצו לעודד.

הבבונים משרים למעלה דיקטטורה גדולה ומאיימים על כל מה שזז.

אני ממש נגד הארגון וממש מתעצבן על כל המחאות וכאלה.

אבל תסתכלו טוב טוב טוב ותבינו הבלאגן ברובו קשור ל 20 אחוז מהארגון , הבעייה שהם אלה ששולטים כי הם החזקים יותר הבריונים יותר.

מנצלים את האירוע החריג שהיה במשחק האחרון כדי לנגח את כל הסצנה, בתאוריה זה נחמד לכתוב, אבל בתור אוהד ותיק שלא היה חבר ארגון למרות היכרות עם הרבה אנשים, אי אפשר במצב היום ליצור ארגון כדורגל שהוא לא ארגון אולטרס. בזכות העבודה השחורה שהיא חלק מהסצנה הזאת הרבה אוהדים מתגאים כל דרבי או הולכים בביטחון מחוץ למגרשים טעונים במשחקי חוץ.

רגע. רגע. אתה בעצם אומר שארגוני אולטראס הופכים את הביקור במגרשים ליותר ידידותיים ופחות אלימים?

כאילו, אחי.

רגע. רגע. אתה בעצם אומר שארגוני אולטראס הופכים את הביקור במגרשים ליותר ידידותיים ופחות אלימים?

כאילו, אחי.

חייב לעבוד על ההבנה שלך

מבין שבזכות העבודה השחורה של ארגון אולטרס א' אוהדי קבוצה א' בטוחים מפני ארגון אולטראס של מועדון ב'

טוען שיהיה בטוח יותר לכולם לו ארגון אולטראס א' וארגום אולטראס ב' היו מתפיידים ביחד אל האוויר

מספיק הבנה בשבילך?

מה שהכי עצוב זה שחברי הארגון קוראים את הנושא הזה (הם עוקבים אחרי הפורום יותר ממה שאתם חושבים) ועדיין אין שום תגובה מכיוונם, שום הצהרה, פשוט כלום.

מה אתה רוצה אחי, זה לא שיש להם אחריות כלשהי כלפי היציע או הקבוצה שלהם

אתה משווה את הדבר הזניח הזה לעומת לפרסם תגובה באינטרנט? מה הם הומואים?

הם כבר 3 שנים דבקים בדרך הזאת וזה עובד אש כמו שאנחנו רואים, למה לשנות

מבין שבזכות העבודה השחורה של ארגון אולטרס א' אוהדי קבוצה א' בטוחים מפני ארגון אולטראס של מועדון ב'

טוען שיהיה בטוח יותר לכולם לו ארגון אולטראס א' וארגום אולטראס ב' היו מתפיידים ביחד אל האוויר

מספיק הבנה בשבילך?

תמשיך לקשקש בראש

יש מציאות שיש ארגון לכל קבוצה (חלקם אולטראס וחלקם לא) וזה שתרשום "להתפייד" לא אומר שזה יקרה

חברים תבינו זה לא כל הארגון.

השקטים בארגון במצב רגיש כי כמעט הרגו אותם שהם רצו לעודד.

הבבונים משרים למעלה דיקטטורה גדולה ומאיימים על כל מה שזז.

אני ממש נגד הארגון וממש מתעצבן על כל המחאות וכאלה.

אבל תסתכלו טוב טוב טוב ותבינו הבלאגן ברובו קשור ל 20 אחוז מהארגון , הבעייה שהם אלה ששולטים כי הם החזקים יותר הבריונים יותר.

לא חסכתי ביקורת מהארגון לא בנושא הזה ולא בכלל.

אבל אני מאמין שרוב הארגון מורכב מאנשים שבסופו של דבר טובת מכבי היא מעל לכל בשבילם, הם הצטרפו בשביל לתרום לקבוצה ולמועדון, אבל איפשהו בדרך משהו קצת התפקשש - אם זה אי היכולת של אותם חברים לבחור בדרך שלהם או פשוט שהם נגררו אחרי ההנהגה שהם מאמינים שבוחרת בטוב. (אני לא יודע אבל אני מאמין שרוב הארגון מורכב מאנשים מתחת לגיל 18, לפחות לפי הפרצופים כך זה נראה ולכן גם קצת קשה לי להאשים את החברה שנגררים.)

לגבי הבחור שאמר שאנחנו נהנים ממאזן האימה שיש בין הארגונים - כיוון שאין דרך להוכיח את זה, אני פשוט אגיד שאני מוכן לקחת את הסיכון באלימות מצד קהלים אחרים בתמורה לקהל שלנו מאוחד, דוחף ותומך בקבוצה שלו, לצערי הרב אם לא יהיה שינוי מעותי אמיתי בארגון הקיים אני לא רואה את זה קורה במסגרתו.

תמשיך לקשקש בראש

יש מציאות שיש ארגון לכל קבוצה (חלקם אולטראס וחלקם לא) וזה שתרשום "להתפייד" לא אומר שזה יקרה

עם הארגון שיש לנו עדיף שלא יהיה אירגון

מנצלים את האירוע החריג שהיה במשחק האחרון כדי לנגח את כל הסצנה, בתאוריה זה נחמד לכתוב, אבל בתור אוהד ותיק שלא היה חבר ארגון למרות היכרות עם הרבה אנשים, אי אפשר במצב היום ליצור ארגון כדורגל שהוא לא ארגון אולטרס. בזכות העבודה השחורה שהיא חלק מהסצנה הזאת הרבה אוהדים מתגאים כל דרבי או הולכים בביטחון מחוץ למגרשים טעונים במשחקי חוץ.

הארגון צריך להתלכד ולהיות חזק בתוך עצמו, הקהל של מכבי צריך ארגון חזק וזה שאנשים פה, שאני לא יודע אם הם אוהדים שמגיעים למשחקים או טרולים שולחים את חברים שלהם ליציע להירקב בכלא כאילו רצחו את ארלוזרוב זה מגביר את המלחמת אחים, שיש פה אנשים שמייחלים לזה שתגיע.

האירוע הזה הוא ממש לא חריג, הוא אולי חמור, אבל ממש לא חריג!

אני הולך תמיד בבטחון במשחקי חוץ טעונים, אם אתה רומז שאני מרגיש בזכותם "בטוח" יותר אז הצחקת אותי.

ולא, הם לא צריכים להשלח לכלא, רק לעוף לנו מהיציע. נהמות וקללות לשחקני הקבוצה הם קו אדום!

שלא נדבר על איומים על אוהדים שלא יעודדו...

. (אני לא יודע אבל אני מאמין שרוב הארגון מורכב מאנשים מתחת לגיל 18, לפחות לפי הפרצופים כך זה נראה ולכן גם קצת קשה לי להאשים את החברה שנגררים.)

אתה לא יודע אבל מאמין?! חחח מה זה יושב בדיוק על התמונה מצב שיש לך בראש אה?!

כנראה שאתה לא יודע ולא תדע אלה רק תתבסס על שמועות.

לא מכיר את כל הארגון אבל מי שאני מכיר לא מתחת לגיל 22(הצעירים ביותר).

אתה לא יודע אבל מאמין?! חחח מה זה יושב בדיוק על התמונה מצב שיש לך בראש אה?!

כנראה שאתה לא יודע ולא תדע אלה רק תתבסס על שמועות.

לא מכיר את כל הארגון אבל מי שאני מכיר לא מתחת לגיל 22(הצעירים ביותר).

בציטוט עצמו יש לך הסבר למה אני מאמין שזה המצב.

אני לא מכיר אותם אישית לכם אני רק מאמין, אולי מילה מתאימה יותר הייתה חושב.

בכל מקרה, אולי גם קיוויתי שיהיה לי קל יותר להסביר את ההתנהגות הזאת אם היא תבוא מילדים בני 16-17 ולא מאנשים בוגרים אחרי צבא.

נו באמת..

לא הבינו אותי כי אני בכלל כתבתי לטובתם שאם וכאשר הם או ארגון שהפעילות שלו דומה למה שהם עושים היה נכנס לכדורגל זה היה נגמר בצורה מביכה ככל הנראה

אתה לא יודע איזו אווירה חמה יד בגרבי עד שאתה מגיע לדרבי כדורסל. אתה מוזמן לנסות.

לצערי הם ארגון עדין מדי בשביל הכדורגל הישראלי, בקושי בכדורסל הם מסתדרים.

זכור לי במיוחד המקרה שהם עשו על האש באיזה פארק (אירוע פתיחת עונה או משהו בסגנון) ואולטרס הפועל עברו שם והכניסו חצי ארגון לבית חולים.

בכדורסל עוד יחסית סלחניים כלפיהם, בכדורגל שלנו צריך להיות קצת יותר קשוחים.

בוא רגע נשים דברים על דיוקם, ארגון עשה על האש במפגש פתיחת עונה.

לא חיפש בלאגן, לא חיפש עימותים.

סתם יושבים, מדברים, בוחרים הנהלה, משחקים כדורסל, אוכלים... ופתאום מגיעים חבורה של אולטראס הפועל ומתחילים להרביץ.

זה נראה לך הגיוני?

כן, הייתי שם, חטפתי מכה בראש (נשברו המשקפיים) כי ניסיתי להוריד מילדים אנשים שבאו אליהם עם אגרופנים וכד' בגלל שסה"כ באנו למפגש פתיחת עונה.

אתה באמת זוקף את זה לחובת הארגון?

זה רק מראה עד כמה זה יצא מפרופורציות כל הדברים האלה.

(אגב, לפי מה שהבנתי זה היה פעולת נקמה על משהו שהפנאטיקס עשו קצת קודם לכם, אבל זה רק משמועות אז נשאיר את זה ככה)

זה שאנחנו לא רוצים ומחפשים אלימות, לא אומר שאנחנו לא יכולים להיות אלימים. (וחצי ארגון לא הגיע לבית חולים אגב...)

לגבי שבת- באמת שאין לי מילים כבר.

סתם יושבים, מדברים, בוחרים הנהלה, משחקים כדורסל, אוכלים... ופתאום מגיעים חבורה של אולטראס הפועל ומתחילים להרביץ.

זה נראה לך הגיוני?

כן, הייתי שם, חטפתי מכה בראש (נשברו המשקפיים) כי ניסיתי להוריד מילדים אנשים שבאו אליהם עם אגרופנים וכד' בגלל שסה"כ באנו למפגש פתיחת עונה.

(אגב, לפי מה שהבנתי זה היה פעולת נקמה על משהו שהפנאטיקס עשו קצת קודם לכם, אבל זה רק משמועות אז נשאיר את זה ככה)

זה שאנחנו לא רוצים ומחפשים אלימות, לא אומר שאנחנו לא יכולים להיות אלימים. (וחצי ארגון לא הגיע לבית חולים אגב...)

לפי מה שאתה אומר נשמע שהם חיפשו את הפאנטיקס ולא אתכם(אולטראס הפועל בכדורסל זה אותם חברה של הכדורגל אותו חרא)

מצער מאוד לשמוע שזה מה שהיה

לא מצדיק בשום צורה להרביץ לאנשים סתם בעיקר כאלה שלא קשורים לכל הבלאגן

כמו שבמשחק האחרון מול חיפה בנתניה

אוהדים של חיפה (אולטראס) זרקו אבנים על הדרך עפר בדרך לאיצטדיון (שזה לפחות מה ששמעתי מאחד שהזהיר אותנו ללכת מדרך אחרת )

[quote name="מקובי" post="3471733" timestamp="1482787733

.

זה נראה לך הגיוני?

אני לא זוקף את זה לחובתכם, אתם אחלה, באמת.

פשוט אין מה לעשות, ארגון בסגנון שלכם לא יכול להיכנס לכדורגל הישראלי, זה סיפור שונה לגמרי.

ברור לי שבעולם אוטופי היה לנו ארגון שאומר שהוא לא מעוניין להתעסק באלימות ושאר הארגונים היריבים היו מניחים לו, אבל זה לא המצב.

הכדורגל הישראלי יותר אלים מהכדורסל ויש יותר תקריות והיתקלויות מאשר בכדורסל, צריך בשביל זה ארגון שכן מחפש או יכול להתלכלך קצת.

הרי בפגישה שלכם נכחו כל חברי הארגון ועדיין זה נגמר לא נעים, בכדורגל זה יכול להיות גרוע יותר.