Jump to content

מחאה - מו, מי , מה?

דורון

Recommended Posts

ההודעות שרלוק הולמס האלה כל כך מיותרות, במצב הנתון, הארגון איבד נתח נכבד מתמיכת הקהל הרחב (בצדק גמור יש לומר, לדעתי) למרות שאם מה שאתם רומזים עליו הוא נכון והייתם טורחים לעדכן את כלל אוהדי מכבי על המחאה המתקרבת ועל סיבתה בצורה מאוד כללית ולא מפורטת, כמו שהיא בעצם נרמזת כאן - הייתה סובלנות גדולה יותר מצד שאר הקהל ואולי גם היינו נמנעים מתקריות מגעילות כמו שהיו נגד אשדוד.

בשורה התחתונה - אם תתרכזו בלעודד את מכבי, תראו איזשהי נכונות לדו-שיח עם שאר הקהל ותנתבו את הכוח שלכם למלחמות הבאמת מוצדקות (מחירי הכרטיסים סתם לדוגמא) - הקהל יעמוד מאחוריכם, אולי יקח טיפה זמן לאחות את הקרעים, אבל ברגע שתהיה הבנה שלשני הצדדים אינטרס משותף זה פשוט יקרה, וככה סוף סוף כולם יצאו מורווחים. כל זאת בהנחה שהגעתם לאיזשהי פריצת דרך ביחסים עם ההנהלה (כמו שאתם מעידים) וכל מיני הרגלים מגונים שמזיקים למכבי יחדלו מלהתקיים, כי אחרת זה פשוט לא יעבוד ולא נצא אף פעם מהלופ האין-סופי הזה.

בקצב הזה הלב הצהוב עוד יחזרו... פשוט מביך מה שקורה בקהל של מכבי.

אני באמת שואל למה הגוש כל כך קטן? זה נראה כל כך לא טוב ויותר חשוב נשמע על הפנים.

עדיף מאוחר מאשר בכלל לא, גם אם המחאה השיגה את שלה חשוב שתהיה הידברות בין הארגון למעטפת התומכת שלו וחשוב שבארגון עצמו תהיה יד אחת.

בול. לשם שואפים, לשם רוצים ללכת. אנשים חשובים שהכל פשוט ולא מבינים את ההשלכות לכל דבר.

אבל בלי שום קשר, כל מי שמגדיר את עצמו מעטפת מכיר מספיק אנשים, רובם חברים, והוא יכול לפנות אליהם ולשאול ולנסות להבין מה קורה, אני מבטיח לך שיענו לך וישסבירו לך הכל. אל תנסו להציג את זה כאילו יש פה משטר אפל.

בול. לשם שואפים, לשם רוצים ללכת. אנשים חשובים שהכל פשוט ולא מבינים את ההשלכות לכל דבר.

אבל בלי שום קשר, כל מי שמגדיר את עצמו מעטפת מכיר מספיק אנשים, רובם חברים, והוא יכול לפנות אליהם ולשאול ולנסות להבין מה קורה, אני מבטיח לך שיענו לך וישסבירו לך הכל. אל תנסו להציג את זה כאילו יש פה משטר אפל.

אחי

שים לב שהרבה מהחברה הוותיקים פה בפורום חיפשו תשובות וגם להם לא היה. הם אותם אנשים שדווקא כן יש להם אנשים שהם יכולים לברר איתם.

הבעיה שלהרבה אחרים אין פה

שים לב גם שנשאלו פה הרבה שאלות שאפשר וצריך לענות עליהם כדי שכולם ידעו

אני לא מבין למה חברי האירגון חושבים שהפורום פה בכוונה אנטי כלפיהם. דווקא הפורום פה יחסית בעדם

בשאר היציעים המצב זוועה

אחי

שים לב שהרבה מהחברה הוותיקים פה בפורום חיפשו תשובות וגם להם לא היה. הם אותם אנשים שדווקא כן יש להם אנשים שהם יכולים לברר איתם.

הבעיה שלהרבה אחרים אין פה

שים לב גם שנשאלו פה הרבה שאלות שאפשר וצריך לענות עליהם כדי שכולם ידעו

אני לא מבין למה חברי האירגון חושבים שהפורום פה בכוונה אנטי כלפיהם. דווקא הפורום פה יחסית בעדם

בשאר היציעים המצב זוועה

מי שרשם פה שאין, דווקא מכיר אותי, אני לפחות מכיר את כל אותם הכותבים פה ויודע שבשניה אחת הם יכולים להגיע לאנשים הנכונים. יותר קל לכתוב פה ולבקר מאשר לעצור לרגע, לחשוב ולהגיב.

לצערי, כמעט כרגיל גם אחרי הודעות של הארגון יוצאים בתחושה שרב הנסתר על הגלוי.

בסופו של דבר, אולי אנשי הארגון מרגישים שיצאו מחוזקים, אבל אני חושב שהאופן בו התנהלו במשחק האחרון היה הקש ששבר את גב הגמל עבור הרבה מהאוהדים שעוד איכשהו תמכו בהם.

מקווה שהארגון ושהקהל יעודדו 90 דקות ויתמקדו בלעודד. כל השאר זניח לעומת זה. מאבק על זכויות אוהדים זה דבר מבורך אבל מאבק כזה עושים מנקודת כוח ולא מנקודת חולשה ותוך ניסיון לשתף את הקהל.

הלוואי שאתבדה אבל אני לא רואה איך הולך להיות שינוי ולא הבנתי עדיין על מה הייתה המחאה, מה השיגו בעקבותיה (מעבר לפגישה עם השחקנים, שזה דבר שבאמת מחזיר אותי לימים שלפני עידן יורדי), למה מתעלמים מההתנהגות הלא ראויה של אנשי הארגון או מקורבים לאנשי הארגון ובאופן כללי מכל יתר הקהל.

הארגון יתייבש כלכלית בסופו של דבר. אם אכן אותם אנשים שקיללו ואיימו לא חברו ארגון, אז לפי איך שנראה הגוש במשחקים האחרונים, מספר חברי הארגון לא גבוה, מספר האנשים שתורמים לארגון (למיטב ידיעתי ולפי הפורום) נמוך עוד יותר, והארגון בסופו של דבר ימצא את עצמו בבעיה שהיא גם מעבר לתמיכה מהקהל וגיבוי מההנהלה.

מי שרשם פה שאין, דווקא מכיר אותי, אני לפחות מכיר את כל אותם הכותבים פה ויודע שבשניה אחת הם יכולים להגיע לאנשים הנכונים. יותר קל לכתוב פה ולבקר מאשר לעצור לרגע, לחשוב ולהגיב.

אז למה הם בכל זאת באו לשאול פה את השאלות?

וסבבה אז מוריו ועוד כמה מהחברה הותיקים שהיו איתכם ביחד בשחקן או לא יודע מאיפה מכירים חלק ממכם יכולים לקבל תשובות

אבל מה עם השאר?

אני אגיד שוב

אני חושב שיש פה הרבה שאלות שאם יענו עליהם פה לא יקרה שום דבר.

כמו לגבי הגודל של הגוש ועוד כמה שאלות שהיו כאן.

למה לא לנסות לפתח דו שיח עם חברה שכן אכפת להם מהעידוד.

כמו שכתבו בהודעה,

לא רוצים להאכיל את התקשורת במזון.

המשבר המקצועי נמשך כבר חודשיים ומעלה, כל התקופה הזאת קרו המון דברים בקריית שלום שאנחנו לא רגילים לשמוע עליהם כבר מזמן.

אתם יכולים להמשיך להתעקש שהארגון קם על צד שמאל בבוקר והחליט שיש מחאה,

או שאתם יכולים לחשוב רגע שאשכרה יש מצב שאולי בכל החודשיים האלה שהקבוצה קיבלה גב בצורה עיוורת ניסו לעורר את המערכת בדרכים טיפה יותר מאופקות.

צודק.. הו הו הו לדסה ונוסא זה הדרך לעורר את הקבוצה... בטדי אולי.

סוף סוף חלקכם תרגישו בבית היום

הארגון הזה זה פשוט ****.

אוהדים שהורסים את הקבוצה - ולא משנה אם משנים את השם של הארגון.

רק להסתכל על האוהדים של הפועל, כן כן הפועל תל אביב, שהקבוצה שלהם במצב הכי חרא בהיסטוריה, תומכים ומעודדים בלי לדפוק חשבון, ולעומת זאת ארגון אוהדים של מכבי, במצב של מכבי שהוא בהרבה יותר טוב, עסוקים במחאות ומלחמות שפוגעות בקבוצה ובאוהדים.

מה לעזאזאל אתם רוצים מההנהלה בנושא של נתניה?! כמה אפשר להתלונן? הבנו שמענו, ניסו לפתור את זה אבל כנראה שאין ברירה אז מה נמשיך לעשות מחאה כל השנתיים הנוספות שנהיה שם?

פשוט חבל שערסים טיפשים מנהיגים את מה שאמור להוביל את הקהל של מכבי.

עצרתי בחלק של הקהל של הפועל...

בעיקר בגלל שזה שטויות, הקהל שלהם הוביל אותם למצבם. העידוד של הקהל שלהם זה בעיקר בגלל שהם מודעים למצבם וסכנת הירידה/פירוק ויודעים שיש להם חרא של סגל שנותן 100%

לא מהאירגון ולא מתיימר להיות אבל כמה שנאה עיוורת יש פה כלפי האירגון

לא משנה מה ירשמו אפילו

ואני באמת חושב שמה שהיה מול אשדוד היה בושה גדולה ואין שום דבר שיצדיק את הקללות לאוהדים שעודדו.

אבל מי שמסתכל על התמונה המלאה ורואה איך ההנהלה רודפת וסוחטת אוהדים יכול להבין מאיפה נובעת המחאה ושהיא לגיטמית (חוץ מהקטע של ה״אלימות״ לאוהדי מכבי)

לא משנה מה ירשמו אפילו

ואני באמת חושב שמה שהיה מול אשדוד היה בושה גדולה ואין שום דבר שיצדיק את הקללות לאוהדים שעודדו.

אבל מי שמסתכל על התמונה המלאה ורואה איך ההנהלה רודפת וסוחטת אוהדים יכול להבין מאיפה נובעת המחאה ושהיא לגיטמית (חוץ מהקטע של ה״אלימות״ לאוהדי מכבי)

ממש שנאה עיוורת פה זה המקום הבודד שעוד הסכימו לבוא איתם בדו שיח וגם אותו הם איבדו.

אולי אנשים כבר לא מאמינים להם כי זה מה שקורה שלא מפסיקים לצעוק זאב זאב או מחאה מחאה במקרה שלהם וכל פעם פועלים כאילו הם השב"כ. מצטער שקשה לי להאמין למי שרושם פוסט של קילומטר על אגרוף אחד ופועל ב180 מעלות ממה שהוא רשם.

שנאה עיוורת? באיזה עולם אתה חי?

הארגון הזה מזיין לנו תיציע כבר יותר מדי זמן, כל כמה חודשים אתה מגלה להפתעתך שאין עידוד, שוב, כאילו משחק השקט הזה עוזר במשהו, כבר מעל שנה של הקצנה לאומנית בשקל שעוד יותר מרחיקה אנשים ועכשיו השיא זה שהם חושבים שהתפקיד שלהם זה להיות הבורר.

די! אתם פאקינג ארגון אוהדים, לא יותר ולא פחות, ביום שתבינו את זה מצבנו יהיה טוב. תתחילו לעשות את העבודה הכי הבסיסית שלכם וזה קודם כל לגרום לאוהדים לחזור ולהנות ביציע כשהם באים למשחקים ולא לתת להם להרגיש שהם מגיעים להלוויה או לאיזה עצרת של ארגון להב"ה.

שנאה עיוורת בתחת שלי. כל שבוע מצטבר אצלנו עוד ועוד מהחרא הזה אל תתפלאו שעכשיו זה מתפוצץ.

לא משנה מה ירשמו אפילו

סתם בשביל הקטע אני קרוב ל 19 שנה במגרשים מגיל 6.

למה המשטרה - הנהלה לא מחפשים אותי?

אם אכן אנשים מהארגון איימו על אוהדים לא לעודד, אז כן- יש פה משהו בהחלט אפל

אם אכן אנשים מהארגון איימו על אוהדים לא לעודד, אז כן- יש פה משהו בהחלט אפל

לא לא, זה רק אנשים מהגוש וחברים של אנשים מהארגון, הם עצמם לא מהארגון אז זה בסדר

לא משנה מה ירשמו אפילו

23 שנה שנה במגרשים ואף אחד לא רדף אחריי ולא סחט אותי. מוזר. מרגיש מרומה.

אני לא חשוב?

לא מספרים לך שתהיה מחאה,

לא מספרים לך מה הוביל למחאה,

לא מספרים לך מה הביא להפסקת המחאה,

לא מספרים לך מה הן תוצאותיה החיוביות של המחאה,

אז למה אתה לא בעדם?

קטן אמונה.